gremlinek [SPZ] & BlackLatteCoffee [Amigos] & Kartofel [C E] vs. dziki nastolatek [N C] & LaMka [N C] & OYD [N C] ~ 241.550.6% top1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • gremlinek [SPZ] & BlackLatteCoffee [Amigos] & Kartofel [C E] vs. dziki nastolatek [N C] & LaMka [N C] & OYD [N C] ~ 241.550.6% top1 ACS

    Usmiech jest jezykiem kazdego kraju,wiec moze takim wymownym akcentem skwitujemy ta akcje,
    Nie do konca poszlo jak mialo byc a raczej inni by wrecz wymagali pelnego profesjonalizmu,ale coz
    Wiedzialem ze cos sie swieci, moglem to lepiej zgrac,ale mimo wszystko wyszedl ladny ACS na ktory raczej nikt nie powinien narzekac, moze poza kilkoma osobami z obozu atakujacego jak i sojuszniczego ( wrrrrrrrrrrrr Ewelka pewnie rwie wlosy z glowy :Dhihih jak moglem podac zly czas) ) Coz fakt jest taki,ze trzeba sie cieszyc :)


    Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych, szczegolnie dla tych Taurusowiczow co sa spragnieni rw yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jest z czego sie cieszyc :) :)
    Bryk i YOD to nieodlaczni kompani :)
    Lecimyyy dalej

    Dla obozu atakujacego zycze sz/o
    Starego lisa nie da sie wygryzc ;)




    Dnia 21-05-2019 06:07:51 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor gremlinek [SPZ]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1
    Niszczyciel 89.843
    Pancernik 92.693
    Okręt wojenny 100.591
    Krążownik 150.000
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Agresor BlackLatteCoffee [Amigos]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.438.893
    Pancernik 16.665
    Duży transporter 4
    Okręt wojenny 53.021
    Ciężki myśliwiec 70.277
    Krążownik 133.368
    Mały transporter 50.000
    Niszczyciel 17.987
    _________________________________________

    Agresor Kartofel [C E]
    ________________________________________________

    Pancernik 100.212
    Lekki myśliwiec 510.488
    Niszczyciel 40.341
    Krążownik 199.624
    Okręt wojenny 50.496
    _________________________________________

    Obrońca dziki nastolatek [N C]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.000
    Duży transporter 8.000
    Lekki myśliwiec 1.430.023
    Ciężki myśliwiec 269
    Krążownik 297.536
    Okręt wojenny 107.711
    Recykler 102.634
    Gwiazda Śmierci 955
    Pancernik 72.307
    _________________________________________

    Obrońca LaMka [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.000.000
    Gwiazda Śmierci 1.500
    Pancernik 232.148
    _________________________________________

    Obrońca OYD [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 575.315
    Krążownik 50.000
    Pancernik 111.336
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor gremlinek [SPZ]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 0 ( -1 )
    Niszczyciel 45.105 ( -44.738 )
    Pancernik 20.299 ( -72.394 )
    Okręt wojenny 8.412 ( -92.179 )
    Krążownik 517 ( -149.483 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor BlackLatteCoffee [Amigos]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4 ( -1.438.889 )
    Pancernik 3.356 ( -13.309 )
    Duży transporter 0 ( -4 )
    Okręt wojenny 3.932 ( -49.089 )
    Ciężki myśliwiec 12 ( -70.265 )
    Krążownik 434 ( -132.934 )
    Mały transporter 0 ( -50.000 )
    Niszczyciel 8.448 ( -9.539 )
    _________________________________________

    Agresor Kartofel [C E]
    ________________________________________________

    Pancernik 22.105 ( -78.107 )
    Lekki myśliwiec 4 ( -510.484 )
    Niszczyciel 20.325 ( -20.016 )
    Krążownik 727 ( -198.897 )
    Okręt wojenny 4.171 ( -46.325 )
    _________________________________________

    Obrońca dziki nastolatek [N C]
    ________________________________________________

    Mały transporter 533 ( -4.467 )
    Duży transporter 1.780 ( -6.220 )
    Lekki myśliwiec 149.059 ( -1.280.964 )
    Ciężki myśliwiec 45 ( -224 )
    Krążownik 139.886 ( -157.650 )
    Okręt wojenny 84.652 ( -23.059 )
    Recykler 30.748 ( -71.886 )
    Gwiazda Śmierci 955 ( -0 )
    Pancernik 64.374 ( -7.933 )
    _________________________________________

    Obrońca LaMka [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 331.868 ( -2.668.132 )
    Gwiazda Śmierci 1.500 ( -0 )
    Pancernik 215.962 ( -16.186 )
    _________________________________________

    Obrońca OYD [N C]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 59.872 ( -515.443 )
    Krążownik 23.609 ( -26.391 )
    Pancernik 100.156 ( -11.180 )
    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 57.124.392.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 28.967.996.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 16.124.132.400 metalu i 8.030.927.400 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -33.809.588.000
    Kryształ: -18.780.621.000
    Deuter: -4.534.183.000
    agresor stracił łącznie 57.124.392.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.813.387.600
    Kryształ: 41.790.400
    Deuter: -1.041.339.000
    obrońca stracił łącznie 4.812.936.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0


    N.C
    <3 <3 <3
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • Starcie na które wszyscy czekali. Szkoda że agresorzy dali się zaskoczyć ?( dla was SzO chodź Gremlinek popołudniu będzie odbudowany ;)

    Dla obrońców Graty za podstawkę i przechytrzenie przeciwników. Pewnie nikczemny plan był planowany dużo wcześniej patrząc na ogromny udział GŚ :/
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • No warto sie wpisać na takie starcie:D floty ogromne pierdykniecie jeszcze większe:D szkoda ze nie widać raportu zbiórki może wszystko by wygladalo inaczej jeśli chodzi o straty agresorów. obrońcą należą sie wielkie graty za czujność i organizacje obrony. ątakującym SZO.
  • graty zarowno dla atakujacych jak i obroncow. Procent nie predko bedzie pobity. Brak tylko raportow z pz. Bo tak szybko przeliczajac moze sie okazac ze jednak obronca poniosl wieksze straty niz atakujacy jesli nie zebral wystarczajaco duzo pz;p
    Pewnie odbudowa bedzie szybka i bedzie kolejne st w podobnym skladzie
  • Ja piernicze ale uderzenie :) A ja piłem opłakując moje marne statki, patrzac na te straty to boli bardziej choć odbudowa będzie o wiele szybsza niz moja :) Nie wiem jakim cudem włożyliście tam gs, akcja musiała być jakoś zaplanowana lub coś. Szkoda, ze nie opisaliście tego, może czegoś bym sie nauczył na przyszłość :)... Jeszcze raz gratulacje dla dwóch stron

    pozdrawiam

    Ded
  • z mojej strony tak na szybko. Obronca zebral 4.5kkk surowcow. Agresor okolo 21kkk.

    Inny jest obraz starcie mając takie dane. Obroncy wygrali ale nie taka przewaga jak opisuja.

    Dodatkowo starcie moglo sie skończyć różnie. Skonczylo sie tak i już. I dobrze. Za 2 dni faktycznie bede w 70%-80% odbudowany.

    Imo gratulacje wszystkim.
  • Gwoli scislosci Mam 5kkk metalu zebranego
    Maksymalnie bedziesz moze w 55% odbudowany, jezeli podzielicie si zlomem, Do tego policz deuter przy budowie statkow,wiec daje jakies 40% odbudowy
    Wlaczajac dok chyba jestesmy troszke gdzie indziej ;)
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Wez pod uwage spalony deuter plus deuter ktory wydales na budowe, troche tego poszlo, swoja droga kolegom chyba pomozesz w odbudowie? ;)
    Tak w ogole,jak sie czujesz Kartofel w skladziez Latte, jak i na odwrot?
    Watpliwosci chyba nie ma jezeli chodzi o sam sklad, jeden lepszy od drugiego :D
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • MIales na inne cele... przygotowany ten dex juz nie koloryzuj jak bardzo jestes do przodu :)
    Bo fajnie sie czyta w ile jestes odrobiony a mimo wszystko, wykolegowales Latte i Kartofla dajac mi 7sek na ucieczke :) a teraz koldzy trzymajcie sie sami :) ja sie odbuduje :) a Wy ? ze kto?
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • No gremlinek mnie uprzedził z postem o stratach ;)

    Z racji że nie mamy raportów PZ to wygląda to tak że po uwzględnieniu końcowego bilansu zbiórki przez agresorów i obrońców...

    ...Nasze straty to jakieś 23kk a straty agresora to jakieś 37kk, co nie zmienia faktu że jako obrońcy mieliśmy straty mniejsze jakieś 40% ;D

    Ogólnie straty byłyby mniejsze gdyby dziki nie postanowił złomować swoich reckow w głównym starciu oraz korzystał z normalnego zegarka :D


    Tak czy inaczej starcie z kosmosu, bez żadnego kombinowania, podrabiania screenów etc po prostu stary wyga dziki nie dał się spakować w recki, a stara gwardia z u64 zrobiła to co do nich należało :D


    Dzięki i..

    ...lecimy dalej :fa:

    Pozdr
    Bryku
    uni [64] - Off [LaMki]
    uni [66] - Off [LaMki]
    uni [Jupiter] - Off [E-X-P]
    uni [Taurus] - ON [SKY]
  • Powiedziałem już swoje i nie będę się przekrzykiwał.

    Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nigdzie nie napisałem o bilansie z bitwy w kwestii mojej odbudowy. Napisałem jedynie ze sie odbuduję szybko, nieistotne z jakich zasobów - czyli szybciej niż konto testa czy bryka(chyba), które nie będzie miało doku = więc sam koloryzujesz.
    Nie napisałem, że jestem odrobiony - to nadinterpretacja. Napisałem, że jakoś się tym nie martwię bo jutro, może za 2 dni 80% strat będzie już latać.
    Jednak jak tak bardzo chcesz konfrontacji liczbowej - to ok. W kwestii liczb to bliżej mi do prawdy niż Tobie.

    Bilans poniżej (oczywiscie doliczyc trzeba Waszą zbiórkę - czyli jestescie niemal 24kk w plecy):

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Gremlinek. ().

  • Nikt nikomu nie musi pomagać w odbudowie , bo już od dawna pisałem gremlinowi żeby mnie złomował ,bo moja gra przez ostanie poł roku (od obrony na ripie)
    polegała na klikaniu bez celu,tygodniami nawet nie wchodziłem w galaktykę ,(sporadycznie wloty do ripa w układzie ,albo marnowanie gąsek na zniszcz)
    Gra na nowym uni zdecydowanie ciekawsza
    Gremlin jak był top 1 tak jest nadal więc o czym tu mowa ,chciał flotę do acsa to wysłałem ,nawet bez sprawdzania co i jak i poszedłem spać .Telefon po akcji mnie obudził ,to zapytałem tylko czy coś trzeba teraz zrobić czy mogę iść spać dalej
    Akcja wiadomo że fajna , zaplanowana , szkoda że bez zbiórki albo kontry na recki
    4 mld dexu to jest 2 tyg wydobycia gremlina żadna strata jeśli chodzi o dex .Przy takim koncie jak ma gremlin można sie bawić w takie akcje co 1,5 miesiąca
    ja od czasu jak zostawiłem 100kpancy i ow u kartofla ,stawiałem tylko lmy na koloniach ,żeby nie musieć zwozić surki
    Nie wiem czy były jakieś przesłanki do tego żeby zawracać ,bo w tym czasie spałem i w sumie to wywalone z 2 strony po co flota którą sie nie lata ,
    Gremlim może odbudować mnie siebie i kartofla w ciągu 2 miesięcy , i chętnie polecę znowu , może tym razem ja będę pilnował :P

    Latający Holender napisał(a):

    Z racji że nie mamy raportów PZ
    Z takiej racji że post idzie do usunięcia , bo nie ma prawa angelo wklejać raportu za agresora

    Moderator Neferet:
    Posty połączyłam
  • BlackLatteCoffee napisał(a):

    Latający Holender napisał(a):

    Z racji że nie mamy raportów PZ
    Z takiej racji że post idzie do usunięcia , bo nie ma prawa angelo wklejać raportu za agresora
    jeśli masz na myśli usunięcie tematu to jesteś w błędzie zgodnie z regulaminem st ..


    Zwycięzcą starcia jest ta strona, którą wskazuje wygenerowany przez grę raport.W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty. Nie bierzemy pod uwagę zbiórki złomu czy faktu, że obrona w części się odbudowuje.
    uni [64] - Off [LaMki]
    uni [66] - Off [LaMki]
    uni [Jupiter] - Off [E-X-P]
    uni [Taurus] - ON [SKY]
  • Może rok temu by mnie to ruszyło ,ale teraz ,możecie liczyć cyferki ,bo ja nie biorę żadnych surowców ze zbiórki podaruję je gremlinowi 6 mld które zebrałem możecie odjąć od "strat"

    "straty" i "zyski " jakie to wszystko miałkie , przecież nie oto raczej chodziło w tej akcj
    i gratulować można wykonania i tutaj sie należą , a nie strat czy zysków
    Mnie w tej akcji nie "zrobiliście " nie zaliczam takiego czegoś :P

    edit:

    Angelo Di Livio napisał(a):

    Złom zebrany przez obrońcę/obrońców.
    Chyba we śnie , nie ma to jak wstawiać st przekłamane o 40 mld
    [ciach]

    Na polu zniszczeń unosi się 16.124.132.400 metalu i 8.030.927.400 kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):10.855.204.500 Metalu i 8.030.935.500 Kryształu
    Zebrałeś 5.268.927.900 metalu
    agresor stracił łącznie 38.238.252.000 jednostek. obrońca stracił łącznie jednostek


    Angelo Di Livio napisał(a):

    swoja droga kolegom chyba pomozesz w odbudowie?

    Jak oddasz LaMce


    8.489.976.000 mety

    3.315.572.000 krysi

    242.790.000 deu


    i Brykowi

    2.409.549.000 mety
    1.147.380.000 krysi
    220.482.000 deu


    Z zebranych 5.268.927.900 metalu MAGIA




    met
    Moderator Neferet:
    Offtop i kolorowy tekst

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().

  • Jak to sie mowi jestes tak dobry Latte jak Twoje ostatnie ST :E Wiecej nie mam nic do dodania.
    To samo sie tyczy Twoich kolegow z ST
    A z takimi ludzmi jak Ty nie wchodze w polemike.
    Pycha i buta dostala na co zasluzyla.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • No prosze takie cuda sie dzieja na wymarlym uni gratki chlopaki za piekna obrone a co do krzykaczy nie pierwszy i nie ostatni raz udowadniaja ze z liczeniem to pod gorke maja bylo tak wczesniej i jest teraz ale co zrobic [ciach] . Fajnie wam wyszlo szkoda ze to nie bylo dzien pozniej bo telepek bylby odblokowany i moja czesc tez bym tam wrzucil. Starcie myske juz nie do pobicia przez kilka lat [ciach] . Ppozdrawiam milej gry zycze

    Moderator Neferet:
    Flame
  • Gdybyś zrobił coś takiego rok temu bił bym brawo .teraz ? jak na uni gra 50 osób :DDD z czego 30 klika nie zaglądając w galaktykę
    a ja sam spędzam miesiące na urlopie :D(czyli w zasadzie zakończyłem ten sezon tutaj już dawno)i pisałem o tym już wcześniej Cieszy mnie w sumie takie definitywne zakończenie ,bo nie macie na mnie zysku ,a mogło być zdecydowanie więcej zwłaszcza że często zapominałem o fsach ,albo ich nie odbierałem albo wgl nie robiłem


    Nawet nie ma co komentować
    Sprostuj tylko ST żeby ludzi nie okłamywać , sam siebie możesz

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Offtop

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BlackLatteCoffee ().

  • No i z fajnego ST zrobiła się awantura. No normalnie rasowi Polacy Katolicy- mściwi i zawistni. 3 leciało 3 się broniło i tyle. Wynik widzą wszyscy. Gra ma służyć rozrywce a nie temu żeby po sobie jeździć. Mało ważne ile będzie trwała odbudowa u gremlinek czy to będzie 2dni czy 2 tygodnie, ważne że bedzie, co do latte to mało fajne zachowanie dołączyć do ataku i pójść spać bo ma się wywalone na to konto, to jest brak szacunku dla kompanów, jeśli miałeś ochotę na zakończenie tutaj gry to trzeba było załączyć urlop i nie wracać, albo jak puścić atak na gremlinka i się wylogować. Prawda jest taka że matmy się nie oszuka, a ona pokazuje że był remis więc nikt nie wygral. Tak jak pisałem wcześniej szacun dla NC za organizację obrony mimo że z reckami nie najlepiej im poszło. Dla atakujących szacun za starania no i zgranie reckow skoro sporo pZ podprowadzili. A reszta jest milczeniem. Szkoda mi tylko ziemniaka bo sporo stracił a spoko z Niego koleś i to on najwięcej wtopił a o jego odbudowie nikt nie wspomniał tylko czy gremlinek się podniesie a latte to wiadomo.

    No koniec wywodu, teraz można po mnie jechać
  • No przecież że planowane... :D jak niby inaczej gęsi by się tam znalazły.

    Teraz moje 2 słowa o tym, jak ja widzę to starcie.

    Tak jak wspomniałem w rozmowie, biorąc pod uwagę okoliczności mogło być tak, że dostalibyśmy bardziej w czajnik niż dostaliśmy faktycznie - wystarczyłoby jedno dodatkowe konto z NC i jest całkowicie po nas. Mogło być też tak, że to Twoje konto Angelo by padło (chyba ze lamka i bryk lecieliby do końca), bo dołączyliby inni nasi lub wystarczyłoby (przy zachowaniu zaistniałego scenariusza) abym dołączyć moje LMy i wtedy bilans byłby odwrotny niż ten wyżej.
    Scenariusz był jaki był - a mogło być i ze 3 inne. Nie powiem, że mieliście fart, ani nie powiem, że my mieliśmy pecha - imo masa szczęścia po obu stronach.

    Remis z Waszą przewagą to fakt - chociaż uważam, że takie starcia powinny pokazywać bardziej trafną kalkulację wyniku czyli inny bilans niż pokazaliście.
    Jednak to chyba właśnie takie akcje i takie sytuacje przy akcjach sprawiają, że to starcia powinniśmy nazywać "starciami tytanów".

    Podsumowując - nie czuję się moralnym przegranym (liczby mamy w dupie) i uważam, że Kartofel i Latte też nie powinni się tak czuć. Próbowaliśmy i wyszło akurat tak. Innym razem będzie lepiej.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gremlinek. ().

  • Taki stejk to wypadało by się wpisać chociaż ja tylko "siostra" jestem graty dla obrońców za wyczucie przeciwnika i za % bo zacny chociaż nie wiem komu się on naprawdę należy?? Za to wykonanie to zostawia wiele do życzenia powiedzieć że wykonanie z "tyłka" to mało ale nie znam szczegółów wiec nic nie mówię atakującym SzO szczególnie Ziemniaczkowi .... :E
  • Takie akcje z większym % zawsze budziły i będą budzić emocje u obu stron uczestników jak i u ich ogejmowych przyjaciół i chyba pozostaje się tylko do tego przyzwyczaić i czytać je wraz z wpisami innych zainteresowanych z dystansem :)
    STarcie fajne, już z większym procentem i do tego w obronie, choć obie strony ze stratami to i tak pozostaje tylko wszystkim po gratulować.
    Dzieki Angelo za linka, życzę kolejnych równie wielkich a nawet większych :P
    Atakującym Szo :)