Dyskusje na temat

• New

Zrobic ankiete to jedno ale wybrac dobre opcje do niej to drugie... Jest wiele osob ktore dla zabawy wybierze bezsensowne opcje.
      Oczywiscie mowie stanowcze NIE! Dla zlomu z obrony
      Jedyna opcja ktora by mnie zadowolila to spalanie.
      @Angelo Di Livio mowisz ze nic nie dostales jako flociarz.. eko jest dla wszystkich +
      Jesli sledzisz nowo powstale uni to eko x6 i x7 to teraz standard. Daj jakes nowe argumenty pod zmiane zlomu z obrony bo od jakiegos czasu brzmisz jak zacieta plyta...

A skoro sam @Art nie poleca zlomu z obrony to cos w tym musi byc...

A moze zwiekszyc zlom?

Uni Taurus [ON]
    • New

Sluchaj Maniak,
      nigdy nie grales fota wiec mozesz sobie ot tak mowic,ze nic mi nie daje eko x7, czy moze tez obopolna korzysc...
      Ekowcy dostali to co chcieli...moze jeszcze te badania? hmmmm? co powiesz?

Moim skronym zdaniem powinna byc ankieta,ale dotyczaca wszystkich mozliwych opcji, niech zdecyduj ludzie,a nie pojedynczy glos....
      znajac zycie to bedzie...bez niespodzianek....czli...nic bo tak zdecydowali ekonomkowie z C E...bez jaj....

Jak dla mnie to mozecie zwiekszyc sobie jeszcze eko, x50
      ja i tak cos wymysle by Was wyzlomowac... zegnam
      salut,amor,dinero..%)
      Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
      ]:-D

para siempre Valencianistas

Todo por el Valencia!
    • New

Angelo Di Livio wrote:

Sluchaj Maniak,
      nigdy nie grales fota wiec mozesz sobie ot tak mowic,ze nic mi nie daje eko x7, czy moze tez obopolna korzysc...
      Ekowcy dostali to co chcieli...moze jeszcze te badania? hmmmm? co popowies

Ja pisze ze eko x7 daje ci takie same korzysci. Podniesienie badan tez plus dla obu stron bo przy twoich st 2kkk sury przelac w badanie i miec je szybciej moim zdaniem to +
      Ale ty tego nie widzisz....
      Dodasz 10 opcji do ankiety i jeden z dtugim co maja po kilka kont multi powymysla ustawienia nie z tej ziemi...
      Druga sprawa to nie jest tak jak piszesz ze ekowcy dostali co chcieli.... Bo eko zostalo narzucone i nie bylo dyskusji...

Jesli chcemy zmian to zrobmy je zglowa i wez pod uwage nastepne fuzje....

Uni Taurus [ON]
    • New

Ja Ci napisze tylko tyle, trzeba sie ewakuowac....

Zapamietaj sobie to nA cale zycie,kazde Twoje slowo ma dwa konce....jak w szachach, kazda potyczka ma swoj koniec...wolalbym zebym podpisywal autograf dla Ciebie....
      salut,amor,dinero..%)
      Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
      ]:-D

para siempre Valencianistas

Todo por el Valencia!
    • New

KAyto wrote:

A ja jestem przeciw jakimkolwiek zmianą spalanie x1 to naturalny ogranicznik przerośniętych flot
      Wiem że przy eko x7 i wysokim poziomie ekstaktorów to już nie jest bardzo poważny problem, ale biorąc pod uwage UF w przyszłości i potencjał flotowy U68 i Nekkar, to nie wiem czy nasze top10 razem zezłomuje kogos z topki.

O prędkości flot i obronie na pz, już pisałem i zdania nie zmienię. Nie chce nikogo obrażać ale to już nudne ciągle czytać ja chce to, to i tamto jak mój 3 letni syn nie słucha tego co się do niego mówi widzi tylko swoje ja chcę...
      Na koniec dodam że każdy flociaż powinien mieć przyzwoite eko.

I odnośnie wszystkich opcji w ankiecie, tak nie może być, jak ludzie mają za dużo opcji to głupieją.

Moje postulaty są takie: spalanie deuteru z x1 na x0.5, prędkość flot nadal x1, obrona bez zmian, ewentualnie podnieśienie % złomu z floty, a zapomniałbym o badaniach chyba większośc i tak używa anty przy astrofizyce i innym bardzo długim badaniu.
      U18 5x ST - 1650.82%

U1 21x ST - 201674.69%

:top1: SOLO - 20927.25%

:top1: ACS - 114710.17%

Życzeń na ogame 3606
    • New

tak w sumie mam wrazenie ze osoba ktora uważa sie za ttypowego agresora grającego flotą to nienarzeka na brak pełnych trampków bunkrów itp

poprostu niechce sie wam juz skanowac tyle i chcecie wejsc na dzien dwa w tyg zrobic 20 stejkow i sie cieszyc tym ze przez tydzien stocznie pracują, na to wychodzi trując o cos dla nas speed? i inne czasy lotów bez sensu polowa graczy przestanie grac wiec to nie jest wyjscie musieli by połaczyc z 4 serwery wtedy byscie nie narzekali na brak celów ale i do czasu siwtność ogame dawno mineła wiec ine oczekujmy 12 k graczy jak kiedys albo i wiecej

mniej celów dlatego sporo osob na eko przechodzi

ps lamka nie narzeka na eko na floty na 4,7 k graczy gora z 5 osob cos narzeka ze nic nie dostała
    • New

Dzięki @Art

teraz wielka kampania na rzecz nie zmieniania prędkości floty. Proszę wszystkich o zaznaczanie x1. Nie mogę nikomu niczego narzucić, ale w tym przypadku proszę o dogłębną analizę za i przeciw.
      U18 5x ST - 1650.82%

U1 21x ST - 201674.69%

:top1: SOLO - 20927.25%

:top1: ACS - 114710.17%

Życzeń na ogame 3606
    • New

Oddałem głos, mam nadzieję że będzie teraz dobrze i nie będzie już narzekania :)
      Spalanie i PZ jest mi obojętny ale chciałbym aby szybkość flot pozostała na tym poziomie na którym jest teraz...
      A jak będzie zobaczymy jak ankieta się zakończy i zobaczymy na co głosowali gracze i "gracze" :] .
      Co do fuzji z Nekkar czy U68 to faktycznie na tą chwilę wyglądamy słabo na ich tle, fuzja pewnie za rok na jesień.
      "Amor Patriae Nostra Lex"