Dyskusje na temat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zrobic ankiete to jedno ale wybrac dobre opcje do niej to drugie... Jest wiele osob ktore dla zabawy wybierze bezsensowne opcje.
    Oczywiscie mowie stanowcze NIE! Dla zlomu z obrony
    Jedyna opcja ktora by mnie zadowolila to spalanie.
    @Angelo Di Livio mowisz ze nic nie dostales jako flociarz.. eko jest dla wszystkich +
    Jesli sledzisz nowo powstale uni to eko x6 i x7 to teraz standard. Daj jakes nowe argumenty pod zmiane zlomu z obrony bo od jakiegos czasu brzmisz jak zacieta plyta...

    A skoro sam @Art nie poleca zlomu z obrony to cos w tym musi byc...

    A moze zwiekszyc zlom?


    Uni Taurus [ON]
  • Sluchaj Maniak,
    nigdy nie grales fota wiec mozesz sobie ot tak mowic,ze nic mi nie daje eko x7, czy moze tez obopolna korzysc...
    Ekowcy dostali to co chcieli...moze jeszcze te badania? hmmmm? co powiesz?


    Moim skronym zdaniem powinna byc ankieta,ale dotyczaca wszystkich mozliwych opcji, niech zdecyduj ludzie,a nie pojedynczy glos....
    znajac zycie to bedzie...bez niespodzianek....czli...nic bo tak zdecydowali ekonomkowie z C E...bez jaj....

    Jak dla mnie to mozecie zwiekszyc sobie jeszcze eko, x50
    ja i tak cos wymysle by Was wyzlomowac... zegnam
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Angelo Di Livio napisał(a):

    Sluchaj Maniak,
    nigdy nie grales fota wiec mozesz sobie ot tak mowic,ze nic mi nie daje eko x7, czy moze tez obopolna korzysc...
    Ekowcy dostali to co chcieli...moze jeszcze te badania? hmmmm? co popowies

    Ja pisze ze eko x7 daje ci takie same korzysci. Podniesienie badan tez plus dla obu stron bo przy twoich st 2kkk sury przelac w badanie i miec je szybciej moim zdaniem to +
    Ale ty tego nie widzisz....
    Dodasz 10 opcji do ankiety i jeden z dtugim co maja po kilka kont multi powymysla ustawienia nie z tej ziemi...
    Druga sprawa to nie jest tak jak piszesz ze ekowcy dostali co chcieli.... Bo eko zostalo narzucone i nie bylo dyskusji...

    Jesli chcemy zmian to zrobmy je zglowa i wez pod uwage nastepne fuzje....


    Uni Taurus [ON]
  • Ja Ci napisze tylko tyle, trzeba sie ewakuowac....

    Zapamietaj sobie to nA cale zycie,kazde Twoje slowo ma dwa konce....jak w szachach, kazda potyczka ma swoj koniec...wolalbym zebym podpisywal autograf dla Ciebie....
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • KAyto napisał(a):

    A ja jestem przeciw jakimkolwiek zmianą spalanie x1 to naturalny ogranicznik przerośniętych flot
    Wiem że przy eko x7 i wysokim poziomie ekstaktorów to już nie jest bardzo poważny problem, ale biorąc pod uwage UF w przyszłości i potencjał flotowy U68 i Nekkar, to nie wiem czy nasze top10 razem zezłomuje kogos z topki.

    O prędkości flot i obronie na pz, już pisałem i zdania nie zmienię. Nie chce nikogo obrażać ale to już nudne ciągle czytać ja chce to, to i tamto jak mój 3 letni syn nie słucha tego co się do niego mówi widzi tylko swoje ja chcę...
    Na koniec dodam że każdy flociaż powinien mieć przyzwoite eko.

    I odnośnie wszystkich opcji w ankiecie, tak nie może być, jak ludzie mają za dużo opcji to głupieją.

    Moje postulaty są takie: spalanie deuteru z x1 na x0.5, prędkość flot nadal x1, obrona bez zmian, ewentualnie podnieśienie % złomu z floty, a zapomniałbym o badaniach chyba większośc i tak używa anty przy astrofizyce i innym bardzo długim badaniu.
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840
  • tak w sumie mam wrazenie ze osoba ktora uważa sie za ttypowego agresora grającego flotą to nienarzeka na brak pełnych trampków bunkrów itp

    poprostu niechce sie wam juz skanowac tyle i chcecie wejsc na dzien dwa w tyg zrobic 20 stejkow i sie cieszyc tym ze przez tydzien stocznie pracują, na to wychodzi trując o cos dla nas speed? i inne czasy lotów bez sensu polowa graczy przestanie grac wiec to nie jest wyjscie musieli by połaczyc z 4 serwery wtedy byscie nie narzekali na brak celów ale i do czasu siwtność ogame dawno mineła wiec ine oczekujmy 12 k graczy jak kiedys albo i wiecej

    mniej celów dlatego sporo osob na eko przechodzi

    ps lamka nie narzeka na eko na floty na 4,7 k graczy gora z 5 osob cos narzeka ze nic nie dostała
  • Oddałem głos, mam nadzieję że będzie teraz dobrze i nie będzie już narzekania :)
    Spalanie i PZ jest mi obojętny ale chciałbym aby szybkość flot pozostała na tym poziomie na którym jest teraz...
    A jak będzie zobaczymy jak ankieta się zakończy i zobaczymy na co głosowali gracze i "gracze" :] .
    Co do fuzji z Nekkar czy U68 to faktycznie na tą chwilę wyglądamy słabo na ich tle, fuzja pewnie za rok na jesień.
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Franki napisał(a):

    tak w sumie mam wrazenie ze osoba ktora uważa sie za ttypowego agresora grającego flotą to nienarzeka na brak pełnych trampków bunkrów itp

    poprostu niechce sie wam juz skanowac tyle i chcecie wejsc na dzien dwa w tyg zrobic 20 stejkow i sie cieszyc tym ze przez tydzien stocznie pracują, na to wychodzi trując o cos dla nas speed? i inne czasy lotów bez sensu polowa graczy przestanie grac wiec to nie jest wyjscie musieli by połaczyc z 4 serwery wtedy byscie nie narzekali na brak celów ale i do czasu siwtność ogame dawno mineła wiec ine oczekujmy 12 k graczy jak kiedys albo i wiecej

    mniej celów dlatego sporo osob na eko przechodzi

    ps lamka nie narzeka na eko na floty na 4,7 k graczy gora z 5 osob cos narzeka ze nic nie dostała
    Widzisz Franki, gralem na wyludnionym Taurusie z przed 2 fuzji ktory sie doczekal... grala tam grastka ludzi pod koniec... ma 200 osob... ale na tych samych zasadach...
    Eko budowalo sie normalnie, flote budowalo sie normalnie, wszystko ok,\ a tu? ekonomisci dostali eko x7...to jakis bezsens... tak olac, bo przeciez atakowanie jest istotnym elementem tej gry../ jk juz to grajmy na tych samych zasadach a nie...
    juz nie mowiac o tym,ze ja jestem daleki od narzekan,ale na brak energicznosci i jakiegos postepu to mam alergie, a tu widac jak na zalaczonym obrazku, brak jakiejs inwencji tworczej, jakbym nie zaczal tematu wszyscy by stali i sie patrzyli dalej...bez swojego zdania...
    Bo to chyba jest jednak temat o tym ...ale skoro ankieta jest, to jednak chyba sie dalo?

    Mowcie co chcecie,ale pierwsza fuzja stala na wyzszym poziomie niz ta...obecna...tm to chociaz bylo sie z kims mierzyc...na normalnych warunkach
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • eno cos tak jakbys sugerowal ze na zagadrze niema ludzi na poziomie podobnym do twojego

    nie baw sie w pi..s i nie szufladkuj na gorszych i lepszych
    po czesci ogame to zrobilo heh

    tylko ze znow jak gralem na eko x 1 to jak kogos zezlomowalem z eko owoców;p to potem musialem czekac z miesiac dwa az cos uzbieral a tu jedyny plus ze co dwa tyg mozna jezdzic po dostawy taki np cukierek jego to juz chyba wszyscy odwiedzaja ze ma tak napiete terminy ze 3 ci miesiac czekam na moja kolej
  • Angelo Di Livio napisał(a):

    a tu widac jak na zalaczonym obrazku, brak jakiejs inwencji tworczej, jakbym nie zaczal tematu wszyscy by stali i sie patrzyli dalej...bez swojego zdania...
    Pragnę nieśmiało zauważyć, że to ja założyłem dawno temu temat:
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…%C4%85cej-zmian-na-Uni-T/
    Został on przez team zupełnie olany, a już wtedy można było coś ruszyć :P
    nie
  • Angelo Di Livio napisał(a):

    Eko budowalo sie normalnie, flote budowalo sie normalnie, wszystko ok,\ a tu? ekonomisci dostali eko x7...to jakis bezsens... tak olac, bo przeciez atakowanie jest istotnym elementem tej gry../ jk juz to grajmy na tych samych zasadach a nie..
    Nie potrafisz spojrzeć obiektywnie na ten problem. Liczy się tylko Twoja strona sfrustrowanego flociarza.

    Eko x7 to nie był ukłon w stronę ekowców, tylko konieczność. Sam będąc ekowcem nie byłem zadowolony ze zwiększonej prędkości wydobycia, ale żeby dotrzymać tempa innym uni w razie fuzji. Była to niestety konieczność. To jest coś czego nie potrafisz zrozumieć. Bez szybszego eko przy fuzji miałbyś flotę kilkukrotnie mniejszą i mógłbyś pomarzyć o lataniu na top flot.

    Zmianę prędkości przerabiały inne uni. Zmienia to drastycznie rozgrywkę w odróżnieniu do innych propozycji.

    Nie wiem, czy kiedykolwiek grałeś na uni ze złomem z obrony. Mógłbyś dużo nauczyć się od chłopaków z Betelgezy - to uni wymarło kompletnie właśnie przez ten fakt.

    Zmiana spalania deuteru jest kompromisem - nic nie daje ekowcom, za to dramatycznie zmniejsza koszty flociarzom.
  • bobro napisał(a):

    Angelo Di Livio napisał(a):

    a tu widac jak na zalaczonym obrazku, brak jakiejs inwencji tworczej, jakbym nie zaczal tematu wszyscy by stali i sie patrzyli dalej...bez swojego zdania...
    Pragnę nieśmiało zauważyć, że to ja założyłem dawno temu temat:board.pl.ogame.gameforge.com/i…%C4%85cej-zmian-na-Uni-T/
    Został on przez team zupełnie olany, a już wtedy można było coś ruszyć :P
    Sądzę, że było to spowodowane tym że dopiero co połączono uni i czekali aż ktoś będzie wylewał żale, że uni jest słabe i nie ma kogo farmić a mają się dobrze tylko ekowcy :E
    Teraz to już chyba wszyscy będą zadowoleni nawet dziki nastolatek, chyba...
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Franki napisał(a):

    eno cos tak jakbys sugerowal ze na zagadrze niema ludzi na poziomie podobnym do twojego

    nie baw sie w pi..s i nie szufladkuj na gorszych i lepszych
    po czesci ogame to zrobilo heh

    tylko ze znow jak gralem na eko x 1 to jak kogos zezlomowalem z eko owoców;p to potem musialem czekac z miesiac dwa az cos uzbieral a tu jedyny plus ze co dwa tyg mozna jezdzic po dostawy taki np cukierek jego to juz chyba wszyscy odwiedzaja ze ma tak napiete terminy ze 3 ci miesiac czekam na moja kolej
    Widzialem to co mialem widziec. niecaly rok roznicy pomiedzy dwoma universami,a pkt staliscie w miejscu... dopiero to eko x7 cos ruszylo u Was, bo tak to jakby czas zatrzymal sie w miejscu...
    Zreszta ja dostalem nawet tam konto, od jednego z zezlomowanych na Tau,ale nic sie nie dzialo...wiec konto sie skasowalo po jakims czasie...

    Co do samego faktu dyskusji, pragne przypomniec,ze dyskusja polega na wymianie argumentow,a nie wplywu emocjonalnego... po prostu zauwazcie fakt,ze np. na uni1 bylo duzo osob ktore zrezygnowaly po wprowadzeniu takich wynalazkow. Ogame staje sie ogamella,byle tylko przyciagnac graczy...ktorzy sami sobie na to pozwolili,albo i poniekad bledami w strukturach samego GF i decyzji idnosnie "pay to win". Dlatego jezeli juz wprowadzaja eko x7, to niech tez zrobia uklon w druga strone. By nie zdarzal sie fakt taki,ze ja bije tylko ekonomow,albo ekonomow ktorzy sobie wybudowali flote tylko dzieki eko, ja chce rywalizowac z flotowcami a nie ekonomistami...
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Co do Xadiba
    To sam problem nie polega % z obrony trzeba patrzec szerzej,, tylko z takiego czynnika,ze duzo uni spada drastycznie przez wlasnie brak pomyslow, albo minimalizowanie rozwoju
    Wez pod uwage,ze 3 kluczowe universa z predkoscia x1 czyli najlepsze, wchlonely resztke graczy z innych uni, o podobnych badz zblizonych parametrach, teraz kombinuja jak zjesc krolika i miec krolika, to nie jest dobre, bo jak widac na zalaczonym obrazku, ludzie tylko klikaja dalej, ogolnie akceptuja to jaki produkt sie im dostarczy, bez zadnych mysli...A duza czesc juz ma dosc grac w cos co juz nie dostarcza az takich emocji, co bylo zaleta gry ogame.Oczywiscie,ze gralem na uni Betele przez jakis czas,ale z braku czasu po prostu musialem oddac konto...Nie zmienia to faktu,ze sam % z obrony odstraszyl ludzi....bo juz wtedy kazde uni po kolei po jakims czasie opuszczali kolejni gracze...
    Ratowanie kazdym kolejnym uni zwiekszeniem predkosci, badz % juz nie dostarcza emocji...
    Ta gr sie nie rozwija juz mega duzo czasu, a beton, czyli towarzystwo wzjaemnej adoracji z ogame team pl, tylko to potwierdza.

    Ps Rzeczywiscie Bobro dales temat...zwracam honor.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Bladeripper Returns napisał(a):

    KAyto napisał(a):

    A ja jestem przeciw jakimkolwiek zmianą spalanie x1 to naturalny ogranicznik przerośniętych flot
    Wiem że przy eko x7 i wysokim poziomie ekstaktorów to już nie jest bardzo poważny problem, ale biorąc pod uwage UF w przyszłości i potencjał flotowy U68 i Nekkar, to nie wiem czy nasze top10 razem zezłomuje kogos z topki.
    O prędkości flot i obronie na pz, już pisałem i zdania nie zmienię. Nie chce nikogo obrażać ale to już nudne ciągle czytać ja chce to, to i tamto jak mój 3 letni syn nie słucha tego co się do niego mówi widzi tylko swoje ja chcę...
    Na koniec dodam że każdy flociaż powinien mieć przyzwoite eko.

    I odnośnie wszystkich opcji w ankiecie, tak nie może być, jak ludzie mają za dużo opcji to głupieją.

    Moje postulaty są takie: spalanie deuteru z x1 na x0.5, prędkość flot nadal x1, obrona bez zmian, ewentualnie podnieśienie % złomu z floty, a zapomniałbym o badaniach chyba większośc i tak używa anty przy astrofizyce i innym bardzo długim badaniu.
    Zgadzam się z kilkoma rzeczami:

    - zmiany zaproponowane przez Blade'a są spoko, tak jak przy eko, tak i w tej propozycji wszyscy skorzystają;
    - zgadzam się z każdym, że Angelo frustrat di Livio gwiazdorzy, prowokuje, nie jest obiektywny w swoich wypowiedziach i patrzy tylko na czubek własnego nosa. Nie zwraca uwagi na fakt o których mówią bobro, maniak, blade i inni - każda zmiana jest dla każdego. Wybór sposobu gry to indywidualna kwestia, a ocenianie innych nie jest na miejscu;

    P.S. Angelo przestań poprawiać innych w gramatyce, bo sam nie stosujesz odpowiednio interpunkcji - hipokryzja :)
  • ten @Angelo Di Livio to totalny osioł który nie potrafi zrozumieć ,że gra jest dla wszystkich a do tego nie rozumie mechaniki gry
    Mówisz że ktoś nie potrafi grać flotą bo poszedł w eko :DD ,a teraz po stracie floty odbudowuję się w 2 tygodnie hmmm ciekawe czy to że przez dwa lata budował kopalnie i logistycznie zarządzał surowcami ,może mieć jakieś znaczenie ??:D
    zapraszam do lektury mojego posta ,
    tego p
  • BlackLatteCoffee napisał(a):

    ciekawe czy to że przez dwa lata budował kopalnie i logistycznie zarządzał surowcami ,może mieć jakieś znaczenie ??:D
    Ja to rozumiem :) sam klepie eko od kilku lat. Zaczynalem roznie, chcialem wszystko na raz i flote i eko, wylapalem kilka zlomow bo za bardzo chcialem i za szybko. Uspokoilem sie, zaczalem grac tylko eko plus drobne farmingi i konto uroslo blyskawicznie gdzie inni zostali daleko w tyle. A teraz machnac flote na kilka milionow statkow to dla mnie zaden problem tylko brak czasu bo checi by sie znalazy ale wole idlaki pofarmic i przetopic na kopalnie scigajac sie w statach z flociarzami z gornej polki :P