Dyskusje na temat

• Angelo eko mamy x7
      I to jest + dla obu stron.
      Badania szybsze jak najbardziej + dla obu stron.

Nie karze ci zmieniac gry skoro lubisz w nia grac.... Ale to nie te czasy ze gra dostosowuje sie do graczy... Teraz musisz to ty sie dostosowac... Wieksze kalkulacjie itp.

Pamietajcie zmiany musza byc przemyslane i dla obu stron dobre...

Uni Taurus [ON]
    • Witam wszystkich bardzo serdecznie.
      Nie gram tutaj, ale zauważyłem, że Wasze uniwersum jest otagowane jako spokojne, czyli bardziej preferowany jest styl grania eko. Nie wszystkie uniwersa są przecież dla flociarzy.
      Taka mała moja dygresja z mojej strony :)
    • Taurus ma eko x7 i speed floty x1, więc jeśli chodzi o eko to macie max. Prędkości badań podnieść się nie da bez zmniejszania eko do chociażby x6, bo musi być ona wielokrotnością tego eko, a max badań to x12. Co do innych parametrów, to zawsze jest potrzebna ankieta, ponieważ głos ma całe uni, a nie każdy może się zgadzać z propozycjami podanymi na forum.
      Uni Cosmos, Galatea, Indus
      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry | IRC #ogame.pl

• Adanio wrote:

Taurus ma eko x7 i speed floty x1, więc jeśli chodzi o eko to macie max. Prędkości badań podnieść się nie da bez zmniejszania eko do chociażby x6, bo musi być ona wielokrotnością tego eko, a max badań to x12. Co do innych parametrów, to zawsze jest potrzebna ankieta, ponieważ głos ma całe uni, a nie każdy może się zgadzać z propozycjami podanymi na forum.
      no wkońcu się ktoś pofatygował
      dzięki teraz się wszystko jasne robi... bo będzie jasne o co można się spinać ;p

ciap wrote:

Miałam urlop. :fsmile:

przyrostyogame.cba.pl/Info.html

Prędkość badań ma być wielokrotnością speed eko i max x12 więc jeżeli na serwerze jest speed eko x7 to badanie max może być x7.

Parametry które do tej pory ulegały zmianie: board.pl.ogame.gameforge.com/i…ersa/?labelIDs%5B2%5D=234

Flota, sondy - kiedyś art pisał że nie.
      obijasz się ;p
      dzięki

co do spalania musi być ankieta??
      @Adanio
      @ciap

Uni Taurus [ON]
    • Maniak87 wrote:

wiele razy wzywałem @Art 'a do tablicy lecz nigdy nie miał czasu...
      Tak na dobrą sprawę, minęło góra kilka dni, chyba że oczekujesz odpowiedz w 15 min od napisania Twojego posta, to przepraszam... ale nie dam rady :x

Jeśli chodzi o zmianę spalania DEU możemy przeprowadzić ankietę jeszcze w tym tygodniu.
      Inne parametry macie wykokszone. Uni z obroną w PZ miewają się różnie, stąd nie zachęcam do zmiany parametru...

Ale co powiecie na floty x2 ? Pojemność sond odpada, nie można tej opcji wprowadzać na stare Universa.
    • Dodaj prosze do ankiety ta opcje z obrona,
      Speed mozesz tez dac,ale mamy zwykle uni wiec, raczej bym to kultywowal... ale to tylko moje zdanie, a zdanie ma kazdy... wiec uszanujmy to...

Dzieki za odzew, cchoc tyle, sie zmieni,bo widze,ze Ci flociarze z Zagadry/Betele to zdania swojego nie maja...

Uklon dla Maniaka za walecznosc, o to mi chodzilo ;)
      salut,amor,dinero..%)
      Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
      ]:-D

para siempre Valencianistas

Todo por el Valencia!
    • Zmniejszenie spalania deuteru jak dla mnie ok :) Przepały tak nie będą bolały flociarzy ;)
      Obrona na PZ to według mnie nieporozumienie. Nawet robiąc codziennie zwózki to potrzebuje minimum 400 DTków na planecie. Jak dorzucicie mi pz z obrony to będą mi latać po wszystko co stoi.
      Jak chcecie orać bunkry to są na to GSy :)
      Flota x2 by mogła być :) to mi akurat nie przeszkadza :)

Pozdrawiam
      Wisior
      Flota
    • Wisior ale o to chodzi,
      jak ciezko pracujesz,wiesz,ze zyjesz
      Jak grasz o cos, to wiesz,ze grasz
      a tak jak zwykly przecietny plebejusz, jeszcze w czapce ala garnuszek.... nie wiesz co masz zrobic....wykonujac zwykle czynnosci,zgadzajac sie ze wszystkim co Ci ktos "nakazał" :D
      Bedzie Fun ,dostaliscie eko x7, flociarze,tez niech sie bawia :D
      salut,amor,dinero..%)
      Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)

Todo por el Valencia!
    • Spalanie deu na 0.5 pasuje. Obrona na pz nigdy w życiu. Co do predkości flot trzeba się dobrze zastanowić, bo są tego plusy ale i minusy. Przy ataku super ale jak robisz fsa na pz bo mimo wszystko zaoszczędzasz dex, i nie pośpisz 5 godzin to może odstraszać. Jak będzie ankieta kązdy odda swój głos i większość wygra.
      26x ST - 203325.51%

UTaurus 13x ST - 61442.35%

:top1: SOLO - 20927.25%

:top1: ACS - 114710.17%

Życzeń na ogame 3810
    • Spokojnie Blade,swoja lyzeczka odmierzasz swoje zdanie, skoro dostali ekonomisci eko x7, niech dadza szanse innym...
      Zagrajmy na rownych szansach,a nie...ze tylko jedni maja przywileje...
      Chcesz sie mierzyc, mierz sie z najlepszymi,ale warunki niech beda wyrownane... a nie ze ktos ma lepiej...
      salut,amor,dinero..%)

Todo por el Valencia!
    • Przemyslalam wszystko dobrze
      Jezeli nie ma rozwoju, nie ma kroku naprzod.
      Minusy sa takie,jak ludzie sie zatrzymuja... mysla ze wszystko jest ok... a tak sie nie da...
      Jakim jest sensem grac, skoro wszystko zostalo przeksztalcone na profil ekonomiczny?
      OK...nastepnym razem bede ekonomem...nudnym... zsylal bede surowce na jedna planete i...uwaga... bede unikal atakow...
      wtf
      czy ludzie sa az tak ograniczeni....
      rozwijajmy sie....prosze....bo da sie rozwijac ta gre...tylko ograniczenie, jest najwiekszym problemem.
      salut,amor,dinero..%)

Todo por el Valencia!
    • Wisior wrote:

Te 4kk deuteru na jednorazowego fsa można wydać :)
      Tak na kolonizuj czy tam stacjonuj między moonami przy prędkości x2 i rano wstać bez floty i moona. :E 3h lotu gs przez układ :super:
      Nic tylko przetopić flotę u handlarza i postawić kopalnie. Nie wspomne o tym że pancki w usie będą lecieć 13 min wyjdziesz do toalety i na papierosa i nie masz satek. :super:
      26x ST - 203325.51%

UTaurus 13x ST - 61442.35%

:top1: SOLO - 20927.25%

:top1: ACS - 114710.17%

Życzeń na ogame 3810
    • @Art podemowalismy juz jedne rozmowy na temat zmian kilka razy przypinalem ciebie do pytania lecz nie otrzymalem odpowiedzi. Kazdy ma rodziny i zycie swoje i nie oczekiwalem odpowiedzi w 15 min. Ale dziekuje za poswiecony czas.

Ok @Angelo Di Livio rozumiem wszystko idzie do przodu wiec uni powinno tez... Ale skoro to uni jest bez zlomu z obrony to zostawmy jak jest. Speed floty odpada. Bo za chwile x2 bedzie za malo i bedziemy mieli x5 i przy fuzji witamy quantum.... A jak zostaniemy x1 to nekar i u68 bedzie docelowe, wyzwan ci nie zabraknie.
      Patrzmy do przodu jak przyjdzie fuzja.
      X2 to libra
      X1 to albo nekar albo u68.

Uni Taurus [ON]
    • A ja jestem przeciw jakimkolwiek zmianą spalanie x1 to naturalny ogranicznik przerośniętych flot speed floty to już całkowite nieporozumienie nie będę zaglądać co 10 min :E pz z obrony to też wymyślony twór wtedy ona traci racje bytu flotą zwiejesz obroną nie wiec po co Ci ona ?
    • Jak juz Kayto,to zmianom a nie ą
      W kazdym razie jezeli mamy wynaturzenie w postaci x7 eko, to idzmy dalej, zrobmy tak zeby kazdy mial szanse...ja jako fociarz nie mam tylu opcji,czy tez udogonien...dlaczego?
      Speed ja bym wolal zostawic,ale dajmy wszystko pod dyktando ludzi...

PS... to sa tylko czyniki, ktore wzial bym pod uwage podczas ankiety...niech wszyscy zadecyduja...a nie garstka...
      % z obrony jak najbardziej.... ja na pewno bede lobbowal
      salut,amor,dinero..%)

Todo por el Valencia!