Dyskusje na temat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dyskusje na temat

    Witam
    jako,ze nikt jeszcze z bystrzakow nie dostrzegl reformy ogejma czyli to ekox6, itd. itd. pragne wylac wiadro swojej frustracji na fakt,ze latac juz sie nie oplaca :) po co tracic czas, skoro dorobkiewicze typu gremlinek dzieki eko dodaja sobi pkt w flocie? Mam eko,to sobie dodam,a co? Kartofel? handlarz, czy reszta pseudo flociarzy... zjechany zostal system walk totalnie, a wszyscy jak male baranki przytakuja nie podejmujac dyskusji. Latam patrze na te zyski, jak n jakas ogamelllle, a poziom floty juz nie jest tak atrakcyjny jak kiedys...nie wiem kto do tego stanu dopuscil,ale chyba jest zbyt duzo barankow ktorzy przytakuja kazdemu po kolei.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Ale właściwie o co Ci chodzi?
    Że jak ktoś flotę buduje, to niczym innym ma się nie zajmować?
    Że jak ktoś w eko poleciał od początku, farmił po 500 razy dziennie przez 6 lat, to teraz nie może sobie punktów floty dodawać?
    Że jak komuś się nie chce latać, to ma zawrzeć usta?
    Za dużo wypiłeś?
    Stwórz własną grę, ustal swoje zasady i ciesz się.
    nie
  • Ta gra sie nie rozwija, jak i sami gracze, ktorzy wola trwac w jednym :)
    Dla "atrakcyjnosci" dodamy sobie ekox6 wooooooooooooo hoooooooooooooooo,ale super :)
    Tylko jednego nie dostrzegasz, idac duchem czasu powinno sie zrobic reowlucje,ale nie tylko podnoszac samo eko. Ta gra poszla po prostu w badziewie.
    Czy mamy jakies mozliwosci wieksze czy mniejsze zeby kogos walnac, oprocz zwyklej obserwacji? Sam atak nie daje wymiernej satysfakcji polowania... dlatatego ta gra sie nie rozwija
    Jak samo myslenie ludzi.

    Ps. jezeli Ty jestes najlepszym graczem Betele, czy Gremlin to chapaeu bas. (czapki z glow,gwoli scislosci ,ale ja bym sie wstydzil takiego tytulu) )
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • Po fuzji myślałem że gra się ożywi i dzien w dzień będzie adrenalina :D a tutaj cisza jak na Saharze tylko nie kiedy Gremlinek pojawia się szpiegujac z reklamą "KUPIE DEX" :P no wiem o co Ci chodzi dziki ale za późno na takie mowy o dobre 16 lat gdy wprowadzili antymaterie bo tak naprawdę od tego momentu nie chodziło już o zdrową rywalizację tylko stan konta. :thumbdown:
    Nie poruszam już tematu oszustów bo to szkoda czasu :]
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Oczywiscie,ze kazdy kto rozumny wie o co chodzi,
    Mozliwosc ktora daje teraz wzrost ekonomii x6 powinna sie odbic na budowie statkow x6, mielibysmy chociaz porownanie do tego ile trzeba poswiecic czasu na latanie odnosnie zwyklego przesylania surowcow...a ten kto lata dostaje x6 surowcow,jak ekonomisci...a tak to nawet nie ma co gadac
    zwykle Bobry moga sobie wtorowac swoje zdanie....hah jak on nie ma nawet swojego zdania, to o czym my mowimy...
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • @Angelo Di Livio
    No, chwila. Jeśli mam zdanie odmienne od Twojego, to znaczy, że nie mam zdania?
    Kolejny człowiek z patentem na wszystko :(
    Chcesz szybciej polatać, poszukaj serwera x1/x7 i ciesz się. Ja wpisałem się na serwer zrównoważony, też trochę polatałem, cieszyło mnie to, zrobiłem STeka samymi małymi trampkami, odleciałem w badaniach (jedynie Grema dogonić nie mogłem) i nigdy nie płakałem, że gra jest do dupy. Potem odpuściłem, obrosłem w tłuszcz i klepię po cichu i powoli (!) kolejne poziomy.
    Płaczki grają, narzekają i się obrażają, a karawana idzie dalej.
    nie
  • Tylko jednego nie dostrzegasz, ludzie ktorzy jada ta karawana nigdy sie nie rozwijaja, po to sa wlasnie dyskusje,
    Dlaczego jako flociarz nie dostalem nic ,a ekonomisci dostali eko x6? wytlumaczysz mi to
    Czy tylko bedziesz pisal stara spiewke o placzu?
    Dlaczego ja jako flociarz nie dostalem systemu ktory by chociaz w jakims malym stopniu mi sprzyjal?
    myslisz,ze chodzi o speed? jakbym chcial grac na speedzie to bym sobie tam gral.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Dostałeś. Przede wszystkim więcej i pełniejsze trampki u ekowców. Jeden atak i zgarniasz więcej niż wcześniej w kilku (statystycznie). Tuczniki rosną duże, pilnują się coraz słabiej (bo lajcik znowu się robi) i tacy jak Ty na tym korzystają.
    Do tego jeszcze doszedł przycisk "Stomt", po wciśnięciu którego możesz sobie zażyczyć wszystkiego, co Ci się podoba, może akurat trafisz.
    A jakie masz propozycje ułatwień dla flociarzy? Falanga umożliwiająca podgląd księżyca? Nowy typ statku, którego nic się nie ima? Zakaz robienia fsów?

    I, proszę, nie używaj sobie na mnie, bo to Ty tutaj jojczysz, nie ja.
    nie
  • To nie jest argument, jak bedziesz latal to sie dowiesz,ze ja jako flociarz jestem zmuszony do robienia budynkow bo inaczej bede daleko tyle, zreszta budowanie floty stalo sie bez sensowne, skoro gosc ktory nagle dostal speed x6 w eko, moze mnie dogonic z flota, ktora ja budowalem przez x miesiecy czy lat....widzisz to ?
    Nie mam zamiaru sobie uzywac,skoro pchasz si w dyskusji to powinienes miec tez cos do powiedzenia... no wlasnie
    W Twoim wypadku milczenie jest zlotem....
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Nie przestałeś, nadal to robisz :D

    Prawidłem tej gry, które nigdy nie straciło na aktualności, czy to przy ekox1 czy ekox6/7 jest to, że jak ktoś najpierw bierze się za budowanie kopalni, a jak się nabuduje, to dopiero wtedy produkuje flotę, zawsze dogoni i przegoni tego, który od początku buduje flotę i żyje flotą. Tym bardziej, że tę flotę można mu rozbić, a kopalni nie zniszczysz.

    Nie wiem czy nadążasz, bo widzę jednak, że poza argumentami typu osobistego, nie masz nic.
    nie
  • Chcesz zmienic cos w grze?? Hmmm zmien gre bo tu nie bedzie takich zmian ktore cie zadowola. Jak narazie pokazujesz tylko jakim narcyzem jestes... "Jestem najlepszy"... Nie masowa w dziale ST robi gracza najlepszym. Ale co ja wiem przeciez "slaby" jestem...


    Uni Taurus [ON]
  • Jak nie macie nic sensownego do powiedzenia to lepiej milczcie. Chyba,ze chcecie sobie podpakowac konto na forum, to rozumie. Bo z tej Waszej slownej kakofonii nie mozna nic zrozumiec.
    Ludzie sie nie rozwijaja,bo tkwia w swojej strefie komfortu...wyjdz na przeciw,a nie to co Ci da system to Ty akceptujesz jak maly i mily potulny baranek.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Rusz głową, może coś w końcu wymyślisz, liczę na kreatywność ;)
    Masz dużo czasu podczas zsyłki surowców w jedno i to samo miejsce... itd. itd. nuda
    Ziewać się chce od takiego dialogu.
    Z całym szacunkiem do ludzi którym sie chce prowokować innych,a nie swoją kreatywność.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • Widzisz bobro, wypowiadasz się w temacie który Cię nie dotyczy, jedyne co możesz napisać to to,że ja muszę coś wymyślić, oczywiście,że pomysłów mi nie brak,ale co ja z ekonomami będę dyskutował :E
    Ale wiadomo, konto na forum trzeba dopakować :E
    Mowic cos a miec cos do powiedzenia, to dwie rozne kwestie, zapamietaj to.
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Angelo Di Livio ().

  • witam wszystkich uczestniczących w tej burzliwej dyskusji :D

    Sobieski napisał(a):

    Po fuzji myślałem że gra się ożywi i dzien w dzień będzie adrenalina :D a tutaj cisza jak na Saharze tylko nie kiedy Gremlinek pojawia się szpiegujac z reklamą "KUPIE DEX" :P no wiem o co Ci chodzi dziki ale za późno na takie mowy o dobre 16 lat gdy wprowadzili antymaterie bo tak naprawdę od tego momentu nie chodziło już o zdrową rywalizację tylko stan konta. :thumbdown:
    Nie poruszam już tematu oszustów bo to szkoda czasu :]
    jest wiele rzeczy które można wprowadzić na tym uni, aby sprawić ze rozgrywka będzie trochę bardziej atrakcyjna :) opisze je troszkę niżej :P
    a co do antymaterii to wiele można napisać, ale przecież każdy gra dla własnej przyjemność, jedni jej potrzebują inni nie :P a żeby tej przyjemności było jeszcze więcej trzeba pewne rzeczy pozmieniać :p no przynajmniej spróbować coś zmienić.

    bobro napisał(a):

    Ale ja Cię pytam, co Ty proponujesz.
    na szybko przychodzą mi do głowy 3 rzeczy które można zmienić w konfiguracji uni Taurus

    - zmiana współczynnika spalania deuteru - uważam ze taka zmiana wyszłaby na plus zarówno tym co graja eko i tym co graja flota :)
    - przywrócenie ładowności sond szpiegowskich - ta zmiana jest nieco kontrowersyjna, jednak na kilku uniwersach działa to bardzo dobrze i latają sondy w ilościach ponad 3 mln :D
    - zmiana % PZ - istnieje możliwość zmiany ale osobiście uważam ze byłaby to głupota. Uni ma w sobie to coś z tymi 30% które mamy obecnie :)

    Gdyby ktoś jeszcze wziął udział w tej dyskusji, możliwe ze udałoby się stworzyć jakąś ankietę i wybrać jakieś opcje :)

    co o tym sądzicie?
    może ktoś jeszcze doda coś od siebie?
  • Nie chce mi sie,ale musze
    Oczywiscie,ze popieram Kovala, bo razem zesmy byli zgodni co do tych propozycji
    Nie ma wspolczynnika zuzycia spalania dykty na naszym uni 0,5...jest 1
    Ja bym dorzucil jeszcze % z obrony, z tego wzgledu,ze zeby ruszyc cos z budowa floty, niekoniecznie inwestujac w eko.
    Mam jeszcze kilka propozycji co do samego profilu ekonomisty,a flociarza,ale to sa innowacyjne pomysly, a znajac ten beton z teamu to zostana olane... zreszta wystarczy zwrocic uwage na sam system S&D, zasady nie byly aktualizowane od 2010r. kiedy cos zaproponowalem to nie i koniec...woooooooooooooo yeahhhhhhhhhhhhhhh, bo po co zmieniac cos...chyba ze wplatnosciach anty :E


    Popatrz Maniak udzielasz sie tam gdzie nie powinienes....ten temat zostal wlasnie po to stworzony,ze zeby troche z boostowac flociarzy, bo zostali olani tylko przez sama zmiane eko...mam Ci to jeszcze raz tlumaczyc? przeczytaj sobie pierwszy post...jeszcze raz...pozniej znow,a jak odnajdziesz sens ...to chyba bedzie juz za pozno :E
    Sio juz tam do kąta, zarowki wkrecac :E
    zaloz sobie z bobrem kacik ekonomow,
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Tylko że na uni prawie nie ma flociaży powyżej 20kk pkt kończy się na top19 z ponad 4000. A top 100 zamyka osoba mająca 7kk pkt i statków około 60k więc komu chcesz te udogodnienia robić dla top 10-20? Spalanie by się przydało zmniejszyć ale obrona na pz to juz za dużo jak dla mnie. Można ewentualnie zwiększyć % złomu ale to tylko dla garstki.
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840
  • Wlasnie to jest przekierowanie na temat,ze uni stalo sie atrakcyjne,ale wylacznie dla ekonomow, flociarzy jest malo,a wlasnie o to chodzi by bylo wiecej, samo podniesienie eko nie jest wywazone.
    Zobacz chociazby na gre Heroes of the Storm, tam masz kreatywnych ludzi ktorzy caly czas maja inerakcje z graczami i to jest odczuwalne, moze nie na az tak idealnie,ale jednak...., na tym polega kreatywnosc i ambicja, podejmujesz nowe wyzwanie...a w ogame ludzie po prostu mysla prostolinijnie... od punktu A do punktu B i tak caly czas... bo zaraz Maniak wyskoczy i kaze grac w inna gre, nie rozwijajac tej w ktora sam gra :E
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Oczywiscie ze jestem ostwarty na zmiany, tylko ze nie wszystkie zmiany moga byc zrobione bez niemcow. Popieram zmiany ktore cos zmienia a nie dobija to uni....

    Nie wyganiaj mnie bo zmiany ktore beda zrobione na tym uni sa dla wszystkich nie tylko dla ciebie czy flociarzy... Nie mow mi ze zmiana parametru eko nic ci nie dala??

    Zlom z obrony dobije to uni. Na poczatku bedzie wielkie boom z aktywnoscia i wyscig szczurow po lepsze st na obronie.


    Uni Taurus [ON]
  • Ale zostalo dodane eko x6
    No to halooo, ma byc tylko w jedna strone?
    Moze jeszcze badania x6
    to juz w ogole...
    grasz flota lecisz na ferming, ktos ma 2kkk surki, przeklika to na obrone w 1sek... lezysz...
    Formula flociarza sie wyczerpuje...

    Ja musze kombinowac tak,ze juz w ogole... jaki to jest sens... strata czasu...jeszcze kilka stkow zrobie i raczej koniec... grajcie sobie sami i bwcie sie w eko
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Ciężko się nie zgodzić z Angelo, ogame miało skupiać i skupiało flociarzy. Gra polegała na produkcji floty i niszczeniu przeciwnika. Ale to są stare dzieje...
    Ja się nastawiłem na eko ponieważ były zbyt duże przeskoki w statach flociarzy i nie miałbym szans aby w ogóle się rozwinąć. Przykłady takich graczy są w dziale ST.
    Wydaję mi się, że nasze uni jest takie jakie jest i musisz się dostosować do warunków panujących na Taurusie.
    Może macie rację, zmiany są potrzebne ale co one zmienią??? Będzie 10k ludzi grających w tą grę na jednym uni? Nie! Będzie 4,5k z tego 88% na urlopie lub "i" -_-
    Za
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Zmiany może się przydadzą tylko porządnie przemyślane, od kiedy to flociarz nie robi badań? Ja chętnie zobaczyłbym zmniejszone zużycie dexu co pozwoliłoby na więcej lotów nawet tych nie udanych. Można nad tym myśleć ale trzeba też jakoś się dopasować. Można upolować ekowca który wozi tiry i za tydzień ma wrzucić astro na 25lvl zysk przedni przy minimalnych stratach. Może sam nie odczuwam takiej potrzeby bo flota flotą ale zawsze trafi się posucha i wtedy zostają kopalnie i farmy. Można rozwijać konto we wszystkich kierunkach i mieć spoko eko z wielką flotą i polować na ekowców.
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840