Dyskusje na temat

• No i elegancko :)

Zależało Nam (RoG) na prędkości x1, tak też pozostanie. Reszta nie była tak ważna.
    Uni 42 TOP 196 (początki) OFF
    Uni 66 TOP 46 OFF
    Uni Sirius TOP 5 OFF --> Unifusion (P+R+S+T)
    Uni Taurus TOP 17 ON
    Polscy GO operatorzy, to jedna wielka porażka! :roll:

LaLiga season 18/19 :top1: Visca el Barça !
  • Nie wiem z czego tak się cieszycie, spalanie pomogłoby w rozwoju dla wszystkich. Zobaczymy za jakiś czas po UF, co wtedy będziecie mówić gdy wasze floty nie będą przerośnięte i zostaniecie polknięci przez 3X PN KOMORNIC itd. Radze zajrzeć w ich temat ST i zobaczyć jakie tam floty latają.
    26x ST - 203325.51%

UTaurus 13x ST - 61442.35%

:top1: SOLO - 20927.25%

:top1: ACS - 114710.17%

Życzeń na ogame 3810
  • @Angelo Di Livio

Obserwuje ten wątek od dłuższego czasu.
    Powiedz mi, co jest żałosne? że większość społeczności waszego uniwersum nie chce zmian? Wyniki są takie, a nie inne, więc daj spokój z takimi tekstami.
    Uprzedzając: Większość uniwersum to ekonomi (tak wyczytałem z poprzednich wypowiedziach). Nic dziwnego, uni jak dla mnie typowo górnicze, nawet jest tak otagowane w lobby. Nic też dziwnego, że są faworyzowani, więc przyjmij to do wiadomości i tyle.
    Trzeba było się z nimi dogadać/przekonać/latać po satelitach przed ankietą, a nie jak już mleko się rozlało.
  • @Angelo Di Livio

smoki wrote:

Universum będzie posiadało następujące parametry:

• prędkość ekonomii 6x (produkcja surowców, budowa budynków, stocznie)
    • prędkość badań 12x
    • prędkość flot 2x (czas lotu, czas użycia teleportu, rakiety międzyplanetarne)
    • 50% złomu ze zniszczonych statków trafi na pole zniszczeń
    • 50% współczynnik zużycia deuteru
    • 8 galaktyk
    • BRAK ładowności sond szpiegowskich
    • +15 pól
    Proszę bardzo dokładnie tak jak chciałeś , możesz wojować
  • Trudno się dziwić. Uni jest górnicze i górnikom nie zależy ani na zwiększeniu PZ, ani na zwiększeniu prędkości floty, ani nawet na zmniejszeniu spalania. Przy czym bez ładownych sond i bez większej prędkości gracze aktywniejsi nie pociągną uni do przodu i za rok-dwa będzie przepaść. Taurus to przecież uni z pierwszego alfabetu, a topkę już ma słabszą niż Xanthus, a nawet słabszą niż Zibal, uni, które jeszcze nie przeszło fuzji.

Przyłączam się do pytania @koval91 - @Art co z ładownością - zarówno na pofuzyjnych, jak i zupełnie nowych uni?

Lwica jest boska :)
  • Masz na to jakikolwiek wpływ? Tzn. na to czy opcja w ogóle pojawi się w ankiecie, którą wysyłacie przed powstaniem uniwersum? I kolejne pytanie w kontekście przyszłych fuzji - czy jeśli obecna sytuacja się nie zmieni, to czy masz możliwość wyboru uni, które zostanie w grze jako docelowe? Tzn. przykładowo przy łączeniu Taurus z Xanthusem masz wybór, które zostanie a które nie (a co za tym idzie, która konfiguracja przetrwa)?

Lwica jest boska :)