Dokument Braci Sekielskich.

• Dokument Braci Sekielskich.

Witam wszystkich.

Chciałbym wrzucić tutaj na forum takie moje luźne rozmyślanie na temat w/w dokumentu.

Takie moje zdanie wobec dokumentu/filmu panów Sekielskich.

Dobrze, że powstał niczego mu nie ujmuje i się zgadzam w 100%. Dlatego proszę o nie wrzucanie później argumentów bo jesteś taki, głosujesz za pis itp itd.

Jednakże dajmy, że taki film powstaje o islamie,hindusach, rabinach albo innej religii niż Chrześcijaństwo.
      Od razu film/dokument, promo video, akcje hasz tag coś coś coś tam, przypomniało mi się itp itd jest kasowane w wszystkich socjal mediach.
      W tv nic nie ma na to tematu... Dodać linków mogę dużo do takich samych akcji, ale po co jak większość osób jest zaślepiona Lewicowymi poglądami.

Gratulacje lewico za podwójne standardy!! I *********** światopoglądów.

P.S.
      bo przecież teraz to być białym heteroseksualnym mężczyzną to przęsteptswo, YO!
      We will fight or we will fall!
    • Slotare wrote:

W tv nic nie ma na to tematu...
      Bo w tv puszczaja tylko to co ludzie powinni wiedziec. Ludzie starszej daty, i nie mowie o dziadkach i babciach po 70 lat i wiecej, jesli juz siedza w internecie to ograniczaja sie jedynie do fb i do przegladania memow i jak nie zawolasz i nie pokazesz czegos do obejrzenia to sami nie potrafia sie odnalezc.
    • Truck driver wrote:

Slotare wrote:

W tv nic nie ma na to tematu...
      Bo w tv puszczaja tylko to co ludzie powinni wiedziec. Ludzie starszej daty, i nie mowie o dziadkach i babciach po 70 lat i wiecej, jesli juz siedza w internecie to ograniczaja sie jedynie do fb i do przegladania memow i jak nie zawolasz i nie pokazesz czegos do obejrzenia to sami nie potrafia sie odnalezc.

Prawda, polać mu!
      We will fight or we will fall!