Antymateria przelicznik na nowych Uniwersach

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Antymateria przelicznik na nowych Uniwersach

  Niedawno wróciłem po latach, żeby trochę pograć w Ogame. Na Galatea jak chciałem zrobić wydatek przyznanej antymaterii na jakieś badania itp, to koszt był w miarę ok. Spróbowałem dzisiaj rano na starszym amerykańskim universe zrobić sobie test jak szybko można dojść do statku kolonizacyjnego i jak sie okazało 25k antymaterii przyznane na starcie wystarczyło na błyskawiczne założenie kolonii.
  Natomiast na dzisiaj założonych wydatkowanie antymaterii wygląda tak na oko na 10 razy droższe. Skąd się to wzięło? Jakieś inne zasady tuż po założeniu universe?
  Bo na głupią fabrykę robotów lev 1 żąda z 4000 antymaterii, a na Galatei kupowałem 2 lev jakiś badań (droższych materiałowo) nadal za minimalne 500...
 • new_mateuszgg wrote:

  na nowych uniwersach jest drozej.. co tydzien zmienia sie limit mozliwosci zakupu surowcow, co tydzien 10x wiecej... w 1wszym tygodniu mozna kupic 10k surki jednorazowo, w 2gim tygodniu 100k surki, w 3cim 1 mln surki i tak dalej.. wraz z limitami tanieja surowce
  Dzięki za wyjaśnienie. W sumie logiczne, ale szkoda, że to jakoś nie jest jasno w grze opisane. Czyli na początku bardziej opłaca się brać oficerów lub ewentualnie procentowe boosty do produkcji?