Nihilus [Veto] vs. cesiu [RKR] ~ 636.14% + zbiórka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No i jak sam widzisz, nie potrafisz rozmawiać jak człowiek.

    Lechu, ogarnięty jestes, stań teraz obiektywnie z boku i sam oceń to co widzisz. Sarkastyczne podejście do życia u mnie to swoją drogą, mam tego świadomość :P ale potrafię przyjść i pogadać ponad tym wszystkim. Masz dzieci, zastanów się więc czy tak je wychowujesz, nie zabronił byś im czytać tego forum? Chcemy zmian na lepsze zacznijmy od siebie! Możemy praktycznie wszystko, ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia ;) I to ile mamy chęci :P

    Co do surki, znalazł bym paru chłopaków których "zachęciłem" do gry i nauki przez bonusy. Chcesz dodatkowe badanie zap.. a ja dołożę lub opłacę badanie/budynek.. Przez to właśnie zostałem "pusherem".. kiedy inni tworzyli plany ratowania ogejma i bili posty na forum ja prowadziłem 2-3 nowych grajków którzy grają do dzisiaj :)
    Zaraz dalej usłyszę że robię z siebie bohatera.. Dawid, zanim zaczniesz odpisywać sprawdź przyrosty mojego konta, najlepiej wrzuć tu i powiedz dlaczego taki pusher nie ma żadnych przyrostów?
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • schweppes65 napisał(a):

    No i jak sam widzisz, nie potrafisz rozmawiać jak człowiek.

    Lechu, ogarnięty jestes, stań teraz obiektywnie z boku i sam oceń to co widzisz. Sarkastyczne podejście do życia u mnie to swoją drogą, mam tego świadomość :P ale potrafię przyjść i pogadać ponad tym wszystkim. Masz dzieci, zastanów się więc czy tak je wychowujesz, nie zabronił byś im czytać tego forum? Chcemy zmian na lepsze zacznijmy od siebie! Możemy praktycznie wszystko, ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia ;) I to ile mamy chęci :P

    Co do surki, znalazł bym paru chłopaków których "zachęciłem" do gry i nauki przez bonusy. Chcesz dodatkowe badanie zap.. a ja dołożę lub opłacę badanie/budynek.. Przez to właśnie zostałem "pusherem".. kiedy inni tworzyli plany ratowania ogejma i bili posty na forum ja prowadziłem 2-3 nowych grajków którzy grają do dzisiaj :)
    Zaraz dalej usłyszę że robię z siebie bohatera.. Dawid, zanim zaczniesz odpisywać sprawdź przyrosty mojego konta, najlepiej wrzuć tu i powiedz dlaczego taki pusher nie ma żadnych przyrostów?
    tu nie chodzi o teraźniejsza grę tylko o poprzednią, do której sam się przyznawałeś że grasz nielegalnie aby pokazać że się da, po drugie zrób sobie rachunek sumienia i tak np. jak w tym temacie wpadasz robisz zamieszanie a za chwile piszesz o subiektywnej ocenie i o innym podejściu :P sam znasz gracza cesiu i sam mógłbyś zdementować to co pisze Filu - chcesz rozmawiać merytorycznie to zacznij od siebie :P

    drażni mnie to wszystko bo w życiu realnym w twarz Filu by takich oszczerstw nie mówił bo to by inaczej się dla niego skończyło każdy wie jak - albo sądem albo czymś innym, ogólnie tak się zastanawiam co ludzie muszą mieć w głowach aby wybielać się poprzez kłamanie na kogoś temat, a najlepsze jest to że mają klakierów przyklaskujących czego kompletnie nie rozumiem bo każdy choć trochę ogarnięty gracz ma wyrobione zdanie o np. trolach forumowych, bo jak by nie patrzyć to wszędzie się takowy znajdzie i nie jest tu mowa o Tobie @schweppes65 e dochodząc do meritum ja już kompletnie zlewam tego "gracza" jakim jest Filu chyba wszędzie go po blokowałem łącznie z forum nie mam zamiaru dogadywać się z kimś takim za stary już jestem na to a poza tym jak już wcześniej napisałem nienawidzę złodziei i kłamców zawsze z nimi walczyłem - ukraść to może ktoś kto nie ma co zjeść a okłamać może ktoś jeżeli to uratuje życie komuś i tylko w tych dwóch przypadkach nie będę tego potępiał tak mnie Ojciec nauczył i tego trzymam się przez większość mego życia (jakieś tam drobne kłamstewka były jak byłem jeszcze klukiem)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Graczu Szłeps.
    Jeśli chcę z kimś rozmawiać jak z człowiekiem, to to robię. Tutaj nie widzę takiej potrzeby. Ba. Nie widzę takiej możliwości. Twoje odpowiedzi są chaotyczne, nie wiadomo w czyim kierunku wypowiadane. Rozmowa jest bez sensu.
    Jesteś dla mnie na tej samej półce co krasomówca 68 - na najniższej.
    Leszek i ja o jednym, ty o drugim. I tak to się kula od blisko dwóch lat. Jak dla mnie może tak zostać.
    Ponadto odnoszę wrażenie, mam nadzieję mylne, że dążysz do swojego rodzaju pojednania, tak na forum jak i w grze. Żadnego rozejmu nie będzie.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Cesia nie znam osobiście dlatego się nie wypowiadam, to chyba normalne.

    xLORD SITHx napisał(a):

    Tej surki to nie chcesz od czasu bana, który wyłapałeś. Można o tym w DiD poczytać. Do reszty się nie odniosę, bo to taka średnio udana prowokacja, ale to:
    Ty masz już swoje zdanie i nie chcesz słyszeć jak było.. po co więc cały czas prowokujesz? Zainteresuj się, popytaj a sam zobaczysz że prawdę piszę, moje konto nie miało nigdy jakichś wielkich przyrostów.. Chcieliście mieć pushera to wam go dałem, przestałem pomagać innym i zacząłem pompować siebie żeby wam pokazać jakie miałem możliwości i rozmach.. Pierwszy się odezwałem i napisałem co jest, Dawidek mnie zlał a Lechu nawet udawał zainteresowanego, przez jakiś czas oczywiście, aperion starał się być neutralnym za co go szanuję. Miałem wasze Buddy i mogłem to wykorzystać a jednak tego nie zrobiłem, zacząłem działać dopiero po tym jak zostałem wystawiony, za co nie odpuszczę.. Oszczerstw też była masa więc dlaczego miał bym chcieć się pojednać? Jakiś kozak nie jestem ale też sobie nie pozwolę. staram się jednak oddzielać grę od forum i z reguły reaguję wtedy gdy ktoś mocno prosi się o strzała. Tak było z eks kontem kurufira po akcji jaka odwinął na forum i z Leszkiem po wbitce w układ, sam przyszedłeś więc dobrze wiedziałeś na co się piszesz.. Przez błędną ocenę przeciwnika, podeszliście do sprawy lekceważąco, ja konsekwentnie zrobiłem swoje, dopiero wtedy zaczęliście inaczej ze mną rozmawiać :P

    Jako ciekawostkę dodam, po rozpoczęciu gry na 68 rozmawiałem z paroma graczami, między innymi z Selenką. Ma kobieta głowę na karku i szybko klei, na bieżąco przetwarza dane i modeluje schemat, mógł byś się od niej wiele nauczyć Dawidzie. Miała gotowa opinię na mój temat ale szybko zweryfikowała dane po rozmowie ze mną, póki co chyba oboje jesteśmy słowni :) mimo tego, że gdyby chciała mnie zapakować nie miał bym się nawet jak bronić. Osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Dość długi post, ale jak zwykle bez konkretów. Zawiera natomiast sporo sprzecznych ze sobą informacji.
    Pisząc o krasomówcy nie miałem na myśli Selene. Tylko twojego funfla, tego potłuczonego ucznia Goebbelsa.
    Do tematu lejtowego podchodzę zgoła inaczej niż Selene. Opinia wstępnie neutralna do twojej osoby, została zweryfikowana przez twoje nędzne zagrywki w grze i na forum. I się już nie zmieni.
    Nie Dawiduj mi. Nie znamy się.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON