FortyFour [NZD] & Limonoleum [NZD] & Tabasko [NZD] & Kamyk [NZD] & Europka [NZD] vs. KingOpalka_OddaM [BoSS] ~ 71743.41%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • FortyFour [NZD] & Limonoleum [NZD] & Tabasko [NZD] & Kamyk [NZD] & Europka [NZD] vs. KingOpalka_OddaM [BoSS] ~ 71743.41%

    Cała akcja zaczęła się po paru piwach kilkanaście godzin temu, kiedy to postanowiłem ruszyć gęsi na Generała Zemstę.

    Moony padły, generał smaczne spał, a na fali ukazało się soczyste stacjonuj :) Oczywiście FS został odebrany i zawrócony, próby postawienia moona pod spadaka skutecznie udało mi się uniemożliwić swoimi sondami (na granicy basha :D ). Kolosy bossów na glinianych nogach zdjęte i już było jasne, że mamy oto spotkanie no. 2 z słynnego na doradorze spadaka. Dzięki @Xerkses, @loox, @dmx i całemu NZD za pomoc w realizacji tej akcji, obstawianiu powrotów, potencjalnych kontr itd itp. Miło czasem zjednoczyć się przeciw wspólnemu wrogowi :)

    edit: pozdro dla wuja od kamyka :D


    Finalnie padł Marcin na powrocie z zatrzymaj - pewnie powinno paść co najmniej 2, ale nie ma co być zachłannym.

    Ogame to gra błędów - dzisiaj boss popełniło ich zdecydowanie więcej . Obrońca chyba bez Szo, także powodzenia gdziekolwiek.


    Tak to wyglądało o 13:
    cdn.discordapp.com/attachments…4914112970752/unknown.png

    A tak się zakończylo:



    Dnia 11-05-2019 15:53:19 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor FortyFour [NZD]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 1.841
    Lekki myśliwiec 164.995
    Krążownik 13.877
    Okręt wojenny 1.434
    Pancernik 11.612

    _________________________________________

    Agresor Limonoleum [NZD]
    ________________________________________________

    Pancernik 13.937
    Krążownik 5.000

    _________________________________________

    Agresor Tabasko [NZD]
    ________________________________________________

    Pancernik 15.000
    _________________________________________

    Agresor Kamyk [NZD]
    ________________________________________________

    Recykler 1
    Mały transporter 136.634
    Lekki myśliwiec 1.408.244
    Krążownik 224.441
    Okręt wojenny 29.897
    Pancernik 78.855
    Niszczyciel 4.031

    _________________________________________

    Agresor Europka [NZD]
    ________________________________________________

    Mały transporter 80.321
    Lekki myśliwiec 1.385.402
    Ciężki myśliwiec 4.860
    Krążownik 174.414
    Okręt wojenny 24.085
    Pancernik 90.061

    _________________________________________

    Obrońca KingOpalka_OddaM [BoSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 80.646
    Lekki myśliwiec 946.480
    Krążownik 104.470
    Okręt wojenny 10.335
    Pancernik 65.145

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor FortyFour [NZD]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 1.841 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 136.856 ( -28.139 )
    Krążownik 13.803 ( -74 )
    Okręt wojenny 1.434 ( -0 )
    Pancernik 11.612 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor Limonoleum [NZD]
    ________________________________________________

    Pancernik 13.937 ( -0 )
    Krążownik 4.962 ( -38 )

    _________________________________________

    Agresor Tabasko [NZD]
    ________________________________________________

    Pancernik 15.000 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Kamyk [NZD]
    ________________________________________________

    Recykler 1 ( -0 )
    Mały transporter 113.353 ( -23.281 )
    Lekki myśliwiec 1.169.712 ( -238.532 )
    Krążownik 223.187 ( -1.254 )
    Okręt wojenny 29.897 ( -0 )
    Pancernik 78.855 ( -0 )
    Niszczyciel 4.031 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor Europka [NZD]
    ________________________________________________

    Mały transporter 66.413 ( -13.908 )
    Lekki myśliwiec 1.146.819 ( -238.583 )
    Ciężki myśliwiec 4.407 ( -453 )
    Krążownik 173.375 ( -1.039 )
    Okręt wojenny 24.085 ( -0 )
    Pancernik 90.061 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca KingOpalka_OddaM [BoSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.244.047.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 13.295.559.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.575.257.500 metalu i 2.599.083.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    985.213.500 Metalu i 0 Kryształu
    3.590.044.000 Metalu i 2.599.111.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    4.575.257.500 Metalu i 2.599.111.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.934.299.500
    Kryształ: 2.000.832.000
    Deuter: -4.810.000
    agresor zyskał łącznie 4.930.321.500 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -7.509.557.000
    Kryształ: -4.599.887.000
    Deuter: -1.186.115.000
    obrońca stracił łącznie 13.295.559.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kamykmocy ().

  • No starcie konkret to pasuje się wpisać :D

    Z tego co wiem to każdy z lecących zdawał sobie sprawę, że to ostatni lot (w taki czy inny sposób). Zlamiliście główny atak, natomiast zrehabilitowany kontrą :) No i tu na plus dla Was.

    Aczkolwiek tak poza samymi cyferkami to chyba każda ze stron wykonała zadanie :D
    - General Obroniony
    - BoSS zezłomowany :D :D

    EDIT: Btw, chyba pierwszy raz została podniesiona taka ilość flot (ile tam łącznie było? ze 130-140kk)

    Bawcie się dalej, pozdrawiam :)
    Best SOLO:30'119%
    Best ACS: 29'692%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez P Y S I U ().

  • Szkoda przejść obok obojętnie.

    Gratulacje agresorom.
    Pewnie byśmy i tak nie dali rady wybronić Marcina, ale tam brakowało kilku sekund a tu kilku minut ;)

    Każdy spodziewał się kontry, i w sumie Opałka był w najgorszej lokalizacji.

    Pewnie SzO nie będzie, także powodzenia BYKU!

    Ide dalej smerfować, no chyba że dzisiaj mi moony strzelaja:D?

    E:

    @Limonoleum nie zadne inne PanyJany, PANJAN jest tylko jeden :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PanJan ().

  • @P Y S I U zgadzam się z całym postem :D

    Super locik, szczególnie że z mojej strony swojego rodzaju zemsta za zlom Marcina na mnie (dałem symboliczną flotę bo wspomniany wyżej Pysiu coś tam świrował blisko miejsca mojego wylotu a już nie zostało komu bronić :D). Fajna akcja, dużo śmiechu, niedopilnowane gsy, nieużyte kody zasiadania. Co prawda trochę frustracji było (z mojej strony), że jak się pod tyłkiem BoSSom zapaliło to ściągnięli z urlopów Krakena i inne PanaJana, Wrotę i DeathAngela wątpliwego pochodzenia, ale każdy orze jak może i w sumie było to brane pod uwagę.

    Z mojej strony pozdro dla całego NZD, które chciało a nie wzięło udziału w starciu, dla @loox, @Xerkses @dmx za fajną mobilizację. No i dla biednego @Jesiou, co się palił do wylotu, a brakło niestety deu ;). Pozdro również dla zaświatów, @Acetonitryl ;)

    Opałce powodzenia w realu z tego co pisał.

    Do nastepnego!

    EDIT: @PanJan nie no zostań trochę :D już wystarczy że Generałowi nerwy puściły i się zniebieścił :P Poprawiłem, nie unoś się :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Limonoleum ().

  • Dzięki wszystkim za akcję, dużo się działo, różne pomysły, chaos informacyjny, lagi, zbugowane AGR, gdzieś tam po drodze rozbite bezskutecznie 22 GSy (zakładam że coś się tam jednak działo skoro te GSy doleciały). Na koniec dostało się Opałce z powodu geografii - niejedne imperium padło przez niekorzystne położenie

    Spawajmy i do następnego
  • Elegancko Panowie, końcem końców wyszło chyba ciekawie :piwko: ! Cieszę się, że mogłem na swój sposób pomóc (wysokooktanowy fuelrocket od maTTse :thumbsup: ).

    Podziwiam wszystkich (zarówno atakierów jak i obrońców) za zaparcie do gry w te stateczki O_O !

    Myślę, że dzisiaj wypija wyszyscy uczestnicy tej bitwy, tylko nie każdy z tego samego powodu :P !

    Serdecznie każdego pozdrawiam i życzę udanego wieczoru,

    maTTse
  • Na początek gratuluje udanej kontry, myślę że każdy brał pod uwagę taką ewentualność, a dodatkowo błędy popełnione przez Opałkę i resztę pozwoliły sfinalizować tą eskapadę :)
    Deser na pewno smakował, topcie na depozyt :P tym bardziej że główne danie przeszło Wam koło nosa - nawet jeżeli atakierzy nie mieli dokładnego czasu powrotu, to broniący na nieświadomce zawęzili widełki, jednak tym razem było więcej farta niż rozumu :E


    Jesiou napisał(a):

    jedziemy kamyk jedziemy, no i wywieźliśmy Wam kolegę na taczce
    raz na wozie, a raz pod, nie zapominaj jednak, że całkiem niedawno cała Wasza delegacja została spakowana w recki ;]
    P.S. mam nadzieję, że za te misje na mniej niż 6 sekund przed RW cała Wasza ekipa zawiśnie na pręgierzu.
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez ProSkaner. ().

  • ProSkaner. napisał(a):

    Na początek gratuluje udanej kontry, myślę że każdy brał pod uwagę taką ewentualność, a dodatkowo błędy popełnione przez Opałkę i resztę pozwoliły sfinalizować tą eskapadę :)
    Deser na pewno smakował, topcie na depozyt :P tym bardziej że główne danie przeszło Wam koło nosa - nawet jeżeli atakierzy nie mieli dokładnego czasu powrotu, to broniący na nieświadomce zawęzili widełki, jednak tym razem było więcej farta niż rozumu :E


    Jesiou napisał(a):

    jedziemy kamyk jedziemy, no i wywieźliśmy Wam kolegę na taczce
    raz na wozie, a raz pod, nie zapominaj jednak, że całkiem niedawno cała Wasza delegacja została spakowana w recki ;] P.S. mam nadzieję, że za te misje na mniej niż 6 sekund przed RW cała Wasza ekipa zawiśnie na pręgierzu.

    Bez komentarza Lukasz :)
    I mam nadzieję,ze wytrzezwiejesz.
    Akcja planowana i spełniona w 300 %, przetopu Panowie, Opałce SzO,
    na bank zrobi, w koncu bossy mają 3/4 kont na tym uni :D

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • olszyn4 napisał(a):

    Akcja planowana i spełniona w 300 %
    Olszyn z całym szacunkiem znasz kulisy? Wiedziałeś co? gdzie? jak? mogło być więcej kont Boss w reckach :)
    a może tak na prawdę nie chodziło o skasowanie tej wracającej stacji, a kontrowanie obrońców? :E historie zawszę można dopasować do sytuacji, nie będę się wdawał w szczegóły bo i po co?
    "jeżeli masz jakieś wątpliwości zapraszam na PW" :)
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • P Y S I U napisał(a):

    maTTse napisał(a):

    Myślę, że dzisiaj wypija wyszyscy uczestnicy tej bitwy
    Pan Uczciwy to już chyba zgona zaliczył bo gdzieś zniknął :D
    EDIT: AHA :E
    Bana dostałem za logowanie do Jesia przez kod zasiadania - widocznie ackra się troszkę zakręcił

    ProSkaner. napisał(a):

    Na początek gratuluje udanej kontry, myślę że każdy brał pod uwagę taką ewentualność, a dodatkowo błędy popełnione przez Opałkę i resztę pozwoliły sfinalizować tą eskapadę :)
    Deser na pewno smakował, topcie na depozyt :P tym bardziej że główne danie przeszło Wam koło nosa - nawet jeżeli atakierzy nie mieli dokładnego czasu powrotu, to broniący na nieświadomce zawęzili widełki, jednak tym razem było więcej farta niż rozumu :E


    Jesiou napisał(a):

    jedziemy kamyk jedziemy, no i wywieźliśmy Wam kolegę na taczce
    raz na wozie, a raz pod, nie zapominaj jednak, że całkiem niedawno cała Wasza delegacja została spakowana w recki ;] P.S. mam nadzieję, że za te misje na mniej niż 6 sekund przed RW cała Wasza ekipa zawiśnie na pręgierzu.
    Co do Twoich mądrości to jakbyś zaoferował mi 500k brakujących recków to owszem - wbilibyśmy się w 55 sekundę.
    Jeżeli chodzi o potencjał do kontry to mogłem jeszcze solo kontrować Jana, ale wystarczyl przeklikany teleport od Generała i kontra zostałaby wybroniona. Co do zaśmiecania falangii to chyba nie masz prawa się w tym temacie wypowiadać. Widziałem misje od Fortiego, ostatnia wpadała 8s przed atakiem. Swoją drogą myślę że temat zasmiecania falangii w celu utrudnienia policzenia czasu zawrotki powinien doczekać się zapisu w regulaminie.

    Bossom pozbierania się do kupy i rewanżu.
  • Kolejny do kompletu ;)
    Gratuluje Panowie i byle do przodu!
    Jesteśmy niewolnikami w białych kołnierzykach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami. Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. (...) Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc, że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu. Ale tak się nie stanie. Powoli to sobie uświadamiamy. I jesteśmy bardzo, bardzo wkurzeni.