Fat Boy [KOMORNIC] vs. nscr [Pac-Man] ~ 339847.18% TOP 1 SOLO U 68 TOP 2 OGAME.PL

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nscr!
    Odejdź Maszkaro i wstydu oszczędź!

    Skoro zakończyłeś to schowaj się w nicość i przestań płakać, że nikt tu CIĘ nie pokochał tylko koledzy z Deimosa :D

    Bywaj w zdrowiu!

    Graty Grubas mam nadzieje, że ten Pan już nie wróci!
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Hmmm najpierw @Ruda pokaż moc w czyszczeniu tego ST i chyba kilka banów poleci zwłaszcza obrońcy bo toksyczny język herezji i prowokacji rzucający mięsem mu się załączył .
    Chociaż nie lubimy się z grubym ale szacun jest za Top1 i uważa że nscr nie powinien psuć tego ST mojemu kochanemu oponentowi . Gratów gruby nie dostanie bo nie gratulujemy sobie nawzajem ale nie psujcie mu tego st zwłaszcza taki nscr który po prostu się rozbeczał i przy okazji chce coś jeszcze ugrać na tym że z KKS się nie lubimy .Gruby my się nie lubimy prywatnie więc nam niech nie wchodzi w paradę jakiś drugorzędny gracz który prowokuje że coś ja a mi pisze że fakemc to ty i on wywalił cię z soja Pacman po tym jak zrobił prowokację .

    Atakietowi " coraz bliżej , coraz bliżej top 1 we flocie " weź nie wygłupiaj się ;P .
    Obrońcy przestanie kłamać że kończył bo już pisze na konta ecowe o pomoc w odbudowie więc nie kompromituje się i bana na forum
  • Na poczatek Grubasku dla ciebie wielkie gratulacje za chwale jaka przyniosles sobie i sojuszowi Komornic tym oto starciem - Top1 uni68, Top2 ogamePL, a jak patrze na bilans, to i zysk pewnie zahaczyl by kolejny rekord (moze warto bylo by to sprawdzic?) Jestes wielki, w wielu tego slowa znaczeniach :fgrin: Przetapiaj i puchnij ile mozesz. Ja chyba tez musze zainwestowac wiecej we flote. bo jak przyjdzie mi bronic takiego miliona, to nie podolam :O
    Nscr, sztuka jest niepokonanym ze sceny zejsc. Przyznam ze mam gdzies niedosyt, bo zdazylismy sie poznac, i w glowie rodzily sie mysli o dalszej wspolpracy, byly nawet rozmowy na twoj temat zeby cie zwerbowac w nasze szeregi, a ty postanawiasz zakonczyc gre. Osobiscie rozumiem, kazdy sie kiedys wypali i kazdego z nas to kiedys czeka, ze kiedys powiemy dosc! Zycze Ci powodzenia w realu i lepszego relaksu anizeli patrzenia przez tyle lat na te wirtualne cyferki. Nie mniej jednak licze ze zrywasz tylko z ogejmowym nalogiem, a nie z ludzmi ktorych tutaj poznales i wymieniales z nimi mile rozmowy :fsmile:
    [ciach]


    Super Moderator Ruda:
    offtop
  • Rozumiem, że duże starcia przynoszą za sobą ogromne emocje, ale na niektóre rzeczy nie możemy sobie pozwalać :P
    Wulgaryzmy zostały wycięte, nagrody również trafią do odpowiednich szczęśliwców. ;)
    Widzę też, że rozwinęła się soczysta dyskusja na tematy związane z grą zarówno obrońcy jak i reszty osób które się tutaj wypowiadają. Zapraszam Was do DiD, można sobie tam wiele wyjaśnić, ale przypominam żeby robić to zgodnie z Regulaminem.

    Miłego, deszczowego dnia ;)





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Jako, że mój poprzedni post został usunięty bo nie dotyczył tego starcia, napisze:

    Zysk Agresora ogromny, tylko pogratulować takiego Steka i Ogromnego zysku.

    Co do samej dyskusji, która tu się wylewa i wszelkie komentarze, chciałem napisać zanim ST bd zamknięte, że bardzo przypomina mi to inne ST na tym uni i syf jaki tam powstał(chyba wie każdy o jakie St chodzi =D?)

    Mili & ARO & wilku [3 X] & obserwator [BOSS] & FILU [MISIE] vs. Yes Man [P N] ~ 453008.33% Top 1 Uni68 & Top 3 OGame.pl

    Dla nowego byłego właściciela konta nie wiem czego życzyć, chyba najlepszego.
    We will fight or we will fall!

  • Brawo Nscr za decyzję ! :) Dokładnie czasy z U10 to było to, inny klimat, inne granie, nie za pieniądze.
    Ja już 7 lat prawie nie gram i żyję, zaglądam tutaj tylko i wyłącznie ze względu kilku starych graczy właśnie z U10- Zefir, Kams, Virtual.
    Dla agresora gratulacje, zysk kosmos, a dla obrońcy nowego konta.
    Nscr teraz ile dojdzie Ci wolnego czasu :D
    Pozdrawiam
    ACS- 17081,02