DwK vs. PSYCHO DAD SKUP DY [BzW] ~ 141410.39%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • DwK vs. PSYCHO DAD SKUP DY [BzW] ~ 141410.39%

    Ciezko mi to wklejac
    ciezko bo to moj sojusznik
    nie robilem nic przeiw niemu ,mielismy razem leciec dzisiejszej nocy
    ustawiony czas trudno ,ach
    Psycho odbudowy zycze bo ten zlom byl nie planowany ,raczej zapobiegawczy aby kto inny cie nie ustrzelil
    Srobki przetopie na nowe latajki
    i zeby zadne trole nie szukali tutaj jakies ustawki
    Koleje zyciowe sprawily ze tak sie stalo a nie inaczej ,czasami tak bywa ze sa wazniejsze sprawy niz jakies glupawe cyferki


    Dnia 11-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor DwK
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 6.377.658
    Ciężki myśliwiec 666
    Krążownik 318.948
    Okręt wojenny 242.559
    Niszczyciel 190.753
    Pancernik 157.553

    _________________________________________

    Obrońca PSYCHO DAD SKUP DY [BzW]
    ________________________________________________

    Duży transporter 34.281
    Lekki myśliwiec 744.966
    Ciężki myśliwiec 20
    Krążownik 42.706
    Okręt wojenny 45.012
    Statek kolonizacyjny 37
    Recykler 121.211
    Sonda szpiegowska 241.775
    Bombowiec 11.181
    Niszczyciel 15.072
    Gwiazda Śmierci 35
    Pancernik 49.964
    Wyrzutnia rakiet 869
    Lekkie działo laserowe 100
    Ciężkie działo laserowe 1.000
    Działo jonowe 100
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor DwK
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.935.591 ( -442.067 )
    Ciężki myśliwiec 645 ( -21 )
    Krążownik 315.424 ( -3.524 )
    Okręt wojenny 242.146 ( -413 )
    Niszczyciel 190.434 ( -319 )
    Pancernik 157.323 ( -230 )

    _________________________________________

    Obrońca PSYCHO DAD SKUP DY [BzW]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.954.879.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 17.253.671.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 8.889.388.250 metalu i 5.251.650.950 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 7.447.956.250
    Kryształ: 4.753.486.950
    Deuter: -15.283.000
    agresor zyskał łącznie 12.186.160.200 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -9.678.232.000
    Kryształ: -6.068.980.000
    Deuter: -1.506.459.000
    obrońca stracił łącznie 17.253.671.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
    S&D Universum Zibal Edycja 1
    Złomiarz:1. DwK [1420677.76%]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DwK ().

  • Szczerze? Trochę mnie to zdziwiło... A buddy skasowałeś przed wlotem ?
    Skoro wiedziałeś, że go nie ma, a mieliście telefony do siebie to przynajmniej było mu aktywki robić, a nie go złomować... Trochę to lipnie wygląda i jeszcze tekst, że złom przetopisz, zamiast odesłać... No straciłeś u mnie w oczach teraz.
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Po tym co się dowiedziałam to jak dla mnie nie ma innej opcji jak odsyłka PZta i farmingu. Starcie ugadane, nie powinno być w nim korzyści dla agresora zgodnie z duchem fair play :) Chcieć pomóc, a zrobić świństwo to dwa różne zagadnienia i nie oznaczają tego samego.

    "Miałem lecieć z nim i xxx zdążył się wypadek w domu rodzina ważniejsza ktoś podobno leciał na mnie a dwk powiedział że jeżeli tak to on mi walniecflote"

    Niechaj tym cytatem zakończę.


    Jeśli to przejdzie to ja podziękuję za grę, a moja flota posłuży do odbudowy Psycho.
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Nie wiem co napisać O_O :ocb: :ocb:
    Graty stary wlotu. Surka spora ze złoma, przetapiaj i siej dalej postrach. Graczy aktywnych tak jak wspominałem jest coraz mniej. Większość już dawno zapomniała o tym uni.
    Obrońcy SZO. Sam padłem nie raz łupem przez życiowe sprawy i nagłe problemy. Jedno jest pewne real zawsze był, jest i będzie ważniejszy od tych cyferek.
    Ignorantia iuris nocet
  • DwK napisał(a):

    nikt nie zabroni miec buddy i zlomowac
    Gratuluje przenikliwości. Udowodniłeś, że można zrobić piękne RW w gorszym stylu niż Mili na Universum68. Dobitnie Twoje starcie pokazuje, że jednak można być skończonym, małym a resztę sobie dopisać według uznania... Ty w zasadzie dopisałeś piękna historie do ogame.pl w tym niechlubnym dziale między kategoriami największy nóż w plecy, a największa błazenadą. Wstawiasz RW na forum na swoim koledze, na którego poleciałeś na BFS. Złomując go z buddy. Gratulacje. Była adrenalina pewnie do samego końca... Byłby pewnie zonk gdyby jednak lognął, co nie? Pewnie na koniec byś powiedział, że złom byś oddał :E :E

    Także z mojej strony świetne starcie. Procent jak na Uni magiczny. Zysk gruby. Szkoda, że w tym starciu nasrałeś na łeb swojego kumpla, ale wiadomo jak to napisałeś od ogame są ważniejsze rzeczy w życiu. Szkoda, że zapomniałeś że jest jeszcze coś takiego jak zaufanie i dane słowo. Sobie życzę więcej rozwagi. Nigdy się nie spodziewałem, że publicznie zobacze takie SUPER fajne starcie. A już na pewno nie spodziewałem się, że jego autor będzie jeszcze siebie gloryfikował. To trzeba mięc tupet. No statuetka na biurko się należy. W kształcie wielkiej kutangi i środkowego palca.

    Oby ktoś inny z Twojej szerokiej listy buddy (zapewne po tym starciu się ona poszerzy) zrobił Tobie autorze dokładnie to samo.
  • Nie wiem, Panowie. Róbcie jak chcecie, ale szczerze trudno mi coś sensownego napisać. Może tak: nie wiem, czy ktoś inny poleciałby na Psycho Dad, bo gracz w porządku i niekoniecznie miał wrogów, ale jeśli miało to być z dobroci serca, to na pewno jakoś się rozliczycie. Jeśli jednak był to typowy, zwykły złom, to trochę szkoda. Jak była akcja z HeartBreakerem, nie było aż tak dużo chętnych, żeby się podstawić, ale gdyby Psycho Dad się wtedy zdecydował, sprawa inaczej by się potoczyła. Ale Psycho Dad napisał, że przeci buddy się nie podstawi. Niewykluczone też, że dał Ci cyne co i jak, bo posłałeś ataki nie do zatrzymania. To tak w ramach retrospekcji. Teraz Psycho Dad w żyletkach, ale zakładam, to w ramach tej buddy życzliwości dostanie coś z powrotem. Tak byłoby fair, jeśli faktycznie masz go za buddy, który przeciw nigdy Tobie nie wystąpił. I jeszcze odrobina retrospekcji - wielu zarzucało mi, że znałem się z Terrorem, kiedy jeszcze grał. Coż, miał mnie niejednokrotnie na widelcu, widział niejeden mój spartolony fs, ale nigdy nie poleciał. I nauczył mnie jednej rzeczy, a mianowicie tego, że na buddy się nie lata. Dlatego nie wiem, co mam napisać, mimo, że kilka już, chyba pustych, słów napisałem. W każdym razie to uni zawsze darzyłem sympatią. Za wyszukane akcje, za kulturę gry, niezależnie od wszystkich żali, utarczek czy niesnasek, w porównaniu z innymi to uni ma naprawdę poziom. I teraz trochę mi szkoda, bo takie akcje, tak jakby wywołują smutek. Ale cóż... Agresorowi się gratuluje, więc zrobię to i ja, chociaż nie wiem, czy z przekonaniem. Obrońcy odbudowy, chociaż flotę za ponad 10G, w taki sposób straconą, nie tak łatwo odbudować. W każdym razie powodzenia, Panowie. Grajcie dalej.
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)
  • Bo terror jak widział że zwalilem fsa to robił mi akty albo podsyłał jakieś stateczki na stację żeby było widać ruch na moonie ale nigdy nie poleciał. Na tym widać różnicę. Wieszacie na nim psy a ten gość poprostu ma klasę w przeciwieństwie do atakiera tego St...
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • Hej.

    Nic do Ciebie DwK nie mam a nasze statki nigdy się nie ostrzelały...jednakże ubarwienie tego wlotu cała to historia o BUDDY i tekst LEPIEJ JA NIŻ KTOŚ OBCY wygląda dla Mnie słabo. Jak pisali przedmówcy można było tego uniknąć. Rozumiem, że na typ etapie Uni każdy zysk się liczy ale są chyba jakieś nie pisane zasady wspołtowarzyszenia w grach Online.

    Nie będę dewagowal czy ktoś się wystawił czy ktoś coś ustawił. Nigdy tego nie robiłem i nie będę robił.

    Może nie trzeba było chwalić się tym wlotem na forum bo mimo że dobrze klikasz to jednak straciłeś w oczach kilku osób. Oczywiście można mieć opinie innych w głębokim poważaniu.

    Pozdroo

  • Teraz ja mieliśmy lecieć we 3 dwk ,xxx na xyz wszystko ustawione jak wiadomo co i z ? kim się leci ,lecz przyszła pora na Tate zaczął się dusić idt wpinanie rurki ,szpital i wszystko jak leci wiadomo co ogame co konsola przecież jak i kiedy ŻYCIE WAŻNIEJSZE .
    Przyjeżdżam wiadomo [ciach] jak nie wiem co czy pewny no nie wiem czy ogólnie flo stoi ale mam buddy może się zdazyć a tu patrze bum ogólnie z kilka razy chciałem się wpisać 06:55 dzwonie do dwk i pisze jak dzwonie obiecał że odda sure bo ktoś chciał lecieć mam wszystko czy w tele jak i z pisma ,opuszczenia buddy itd .tak ten wstęp jest ponadczasowy jaki wstawiłem bo wyraża moja osobowość co się stało tego samego dnia .
    Na Elektrze mnie [ciach] z SOJUSZU a tu z BUddy .
    PS, JAK OBIECAŁEŚ TO CZEKAM
    ,a sorka wiedziałeś że całą flo zsyłam i tylko xxx wszystko zesłałem ,tak i nie powiem że pisałem że wolałbym abyś mnie zezłomował ale nie tak miałeś moment wszystko na fali ...........................................................................................................................................

    DZIĘKUJĘ wszystkim z miłej buddy i nie tylko za pomoc i wspaniałą współpracę ale jestem i Będę tu NA takie co się dzieję kużwa KOCHAM TĄ UNIE a tu [ciach]
    TAKIE COŚ


    A przepraszam że jeszcze wątek wtrącę ZAWSZE Pozdrawiam Sojusz bo kiedyś zdarzyła się sytuacja iż moja flo stała 2 dni komplikacja przekazania konta z quantum weszła na lobby i WIĘC skanowali sobie mnie, cały sojusz i buddy akcje robili aby mi floty nikt nie ustrzelił bo konto jak chyba większość graczy wie było non stop otwarte NIEPRAWDAŻ a tu buch BUDDY KOŁO mnie wspaniała plaża a co tam se polecę nie zakupy,




    i mi pistolet będzie potrzebny i JESTEM

    Administrator Forum Toadie:
    Pseudocenzura wulgaryzmów usunięta

    Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez PSYCHO DAD ().

  • $@!!@$!@ - tutaj pojawia się wulgaryzm, którego niestety na forum użyć nie wolno , lecz określa on sposób w jaki DwK się zachował.

    Jak widać DwK o wszystkim wiedział. Wiedział, że psycho nie będzie, baa psycho sam mu to powiedział. DwK wiedział, że psycho ojca ratuje (jakim to trzeba być [ciach] by mimo tej wiedzy wysłać flotę na atak, zamiast w jakikolwiek sposób pomóc)...
    Nie mam słów. Różne wałki były na tej uni, ale ta "akcja" przebija wszystko chyba co na ogame można było doświadczyć. Nigdy nie spotkałam się z taką podłością.
    Oczywiście poszły zgłoszenia do GO i z tego co wiem to zgłoszeń jest pięć, od pięciu osób. Jeśli nie skończy się to banem i nakazem odsyłki to będzie oznaczało to koniec Zibala, bo nie wierzę by NORMALNI gracze byli w stanie dalej grać/rywalizować z takim [ciach].

    Przepraszam, nigdy takich słów nie używałam, zwłaszcza w stosunku do osoby mi znanej, bo jakby nie patrzeć z DwK sporo pisałam i wręcz uważałam go za na prawdę ogarniętego i dobrego gracza. Tym jednym starciem, praktycznie zeszmacił się na całym ogame, bo liczba wyświetleń świadczy o tym, że nie tylko na zibalu się to rozeszło ;)))

    Ja tymczasem na urlopie. Do wyjaśnienia sprawy z niego nie schodzę. Jeśli okaże się, że to wszystko PRZEJDZIE to tak jak obiecałam moja flota posłuży Psycho w odbudowie.

    Administrator Forum Toadie:
    Obraźliwe teksty usuwam
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Oficjalnie na Naszym FORUM Zgłaszam o ban , oraz zwrot farmingu ,pz oraz osiągnięcia kary jak się nie wywiąże całego GO bo gra zaczyna być żmudna jak ktos z buddy łoii sojusznika i nic żadnych konsekwencji nie ponosi ,My tez siedzimy po nocach ja juz nie mam 18 lat tylko powalone 48 no zaraz 49 i mnie sojusznik wali bez konsekwencji.
    TO jak ja bym tak walił każdego sojusznika to bym był w top 1 tylko na tm uni jak na wszystkich byśmy grali solo.
    I wiem gdzie lata co robi to ja proszę chce takie coś GO pozwala mogę se polatać a co nie można ,wiedział jak wcześniej pisałem zsyłałem , widział wsio bo fala jak widzę to nawet xxx robił mi akty .
    WIESZ ŻE TO BOLI bo tu nigdy się nie puszowałem zbudowałem na moim siedzeniu flo nie raz chcieliście mnie dopaść ale tak jest najprościej, [ciach] kogoś z budy tak jak SILVER SNOV., wynieść z tego konsekwencje I POMYŚL.
    PS.ja tu już skończę pisać jak coś proszę na priv
    JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIĘKUJE ZA WSPARCIE ,poczekam a ten PISTOLET poczeka NA TYGRYSY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PSYCHO DAD ().

  • Szczerze mówiąc myślałem, że już nic na ogame mnie nie zdziwi... gratuluję, pobiłeś wszelkie rekordy chamstwa i prostactwa... mogę mieć tylko nadzieję, że kiedyś spotkamy się na jednym uni :)
    Zdrowia dla Taty!
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • Teraz zachowałeś się jak taki zwykły pionek, typowy no-life czy jak to się zwie. Moralność jest cechą ludzką. W grę grają gracze. I co najwyżej to gracze są nie moralni a nie gra.
    Ja chciałabym podziękować z grę :) Zdjęłam urlop, ale załączam go z powrotem. W tej kupie kupy, jaką tu zrobiliście z Zibala, niestety grać się już nie da. A więc bawcie się dalej w waszym gronie wzajemnej adoracji. Prawdą jest, że zniszczyliście Zibala, który posiadał jedne z najlepszych parametrów na ogame. I nie mówię tu o zniszczeniu na podstawie złomowania.


    Zacytuję jeszcze:

    DwK napisał(a):

    Ciezko mi to wklejac
    ciezko bo to moj sojusznik
    nie robilem nic przeiw niemu ,mielismy razem leciec dzisiejszej nocy
    i to:


    DwK napisał(a):

    za Psyho bralem sie juz dawno temu
    kilka dni latanie i nic nie wychodzilo
    i trzeba bylo inny plan taktyczny wprowadzic
    i jest


    Jak takie coś się zwało ? eeee ... Rozdwojenie jaźni czyż tak? :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zona_rolnika ().

  • Robi się pyskówka, tak czasem bywa. Jakkolwiek, w jednym się zgadzam z ŻonąRolnika, a mianowicie istotnie nie ma drugiego uni z tak doskonałymi ustawieniami. To uni istnieje grubo ponad rok i wciąż coś tu się dzieje, a w porównaniu z aquariusem, bellatrixem, dorado, czy cosmosem, gdzie na tym ostatnim wciąż gram, to tutaj jest naprawdę sporo ruchu. Dlatego wciąż uważam, żę tutaj warto grać, bez względu na wszystko. Proszę Państwa jest jak jest, każdy widzi, każdy wyraża sądy, ale też nie zmienia to faktu, że granie tutaj z Wami, to przyjemność. Warto nie psuć tego, co fajne.
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)
  • DwK napisał(a):

    Ciekawe zona jak cie terror spakowal to tez tak wylas ?
    Zlomuj latajki
    Twoje teorie ..... hehehe
    Normalnie jasnowidz czy cus podobnego :E
    za Psyho bralem sie juz dawno temu
    kilka dni latanie i nic nie wychodzilo
    i trzeba bylo inny plan taktyczny wprowadzic
    i jest
    moze to moralne nie jest ......coz zrobic
    taka gra ,niemoralna ]:-D
    Niemoralny to Ty jestes a nie ta gra jaka macie na tym uni Zibal.

    Powiedzmy, ze to tak jak w realnym zyciu. Masz znajomego/kumpla z ktorym sie dobrze znacie. Jedziecie razem na impreze ale kilku typkow Was obserwuje bo na [ciach] auto jakim podjechaliscie wyrwaliscie na imprezie wszystkie najladniejsze panienki. Komus sie to nie spodobalo, jakies typy jada za Wami a Ty sie obsrales, polozyles nawalonego w 3 dupy kumpla spac a sam wsiadles w jego ladne auto i postanowiles zatrzec slady czyli zniszczyc jego auto. Mimo tego i tak nadal Ci grozi srogi lomot od sledzacych kolesiow (czytaj: hejt na forum) i utrata dobrego wizerunku wzgledem najlepszego kumpla. Dales po prostu dupy i masz zjechana opinie wsrod ludu bo nie potrafiles zrobic nic by wyjsc calo z trudnej sytuacji i wyratowac kumpla.

    I jeszcze to:


    DwK napisał(a):

    Ciezko mi to wklejac
    ciezko bo to moj sojusznik
    nie robilem nic przeiw niemu ,mielismy razem leciec dzisiejszej nocy
    ustawiony czas trudno ,ach
    na poczatku piszesz, jak to ci przykro i w ogole a teraz zwalasz wszystko na niemoralnosc tej gry :D sam podsumowales kim jestes :)

    P.s.
    specjalnie napisalem "ci" z malej litery, normalnie pisze z duzej ze wzgledu na szacunek do ludzi ale tobie szacunek sie nie nalezy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Truck driver ().

  • Kawał dziadostwa i frajerstwa w tym ST. Nie popieram takich akcji.
    Sojusznik to sojusznik. Buddy to buddy.
    Nie ma tłumaczenia, ze inny by go spakował. Gdybys był wporządku i miał honor napisałbys do niego jakiś czas temu, ze masz parcie na cyfry, wyrzucasz wszystkich z buddy, grasz solo i starasz się wszystkich poskładać (w tym obrońcę). Tak się nie stało, widziałeś jego aktywność i postanowiłes zaopiekować się zabawkami kolegi. Dla mnie i nie tylko dno i muł!

    Jak u mnie sojusznik przysnął to do niego dzwoniłem w nocy, aż wstał i wbił na ogame. Jeśli zdarzało mu się zapomnieć powinniście w jakiś sposób ustalić sposób kontaktu lub zasiadania na wszelki wypadek.

    Pozdrawiam z U68 :)

    ABW - Uni 68

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez The Pawelec ().

  • PSYCHO DAD napisał(a):

    Jeszcze raz Dziękuje Wszystkim za wsparcie duchowe ,słowne ,pisane oraz w surowcach.
    Są jeszcze na Zibal Ludzie ,Sojusznicy jak z Sojuszu tak i na Buddy :thumbup: <3 :3msie: :baby: jak i ich nie mam to Są gracze których szanuje i nie zapomnę :dyskusja: :piwko: :3msie:
    zakonczylem gre na Zibal kilka miesiecy temu,moze mnie ktos pamieta :D
    chetnie rozbije sie o Ciebie,jesli jestes gorszy w pkt 8) albo oddam konto 8)
    Styl w jakim powstalo RW........
    brak slow w moim bogatym slownictwie :D
    Pisz na PW
  • dziadek barezi napisał(a):

    PSYCHO DAD napisał(a):

    Jeszcze raz Dziękuje Wszystkim za wsparcie duchowe ,słowne ,pisane oraz w surowcach.
    Są jeszcze na Zibal Ludzie ,Sojusznicy jak z Sojuszu tak i na Buddy :thumbup: <3 :3msie: :baby: jak i ich nie mam to Są gracze których szanuje i nie zapomnę :dyskusja: :piwko: :3msie:
    zakonczylem gre na Zibal kilka miesiecy temu,moze mnie ktos pamieta :D chetnie rozbije sie o Ciebie,jesli jestes gorszy w pkt 8) albo oddam konto 8)
    Styl w jakim powstalo RW........
    brak slow w moim bogatym slownictwie :D
    Pisz na PW
    Ja cię pamiętam o ile dobrze kojarzę :) Kubańczyk tak ?
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.