j0k3 [Hajduk] & Artemis Entreri [BOSS] & Widmo [BOSS] & wariatek [Hajduk] vs. showtime [Scream] ~ 5694.12%

  • fafik666 napisał(a):

    ograzal sie typek, a tu niestety urlop i nazwa konta kasacja. gdzie ta sprawiedliwosc sie pytam i te proby zlomowania mnie?
    Spokojnie jeszcze z zaskoczenia na innym koncie i od tyłu Cię weźmie ;) widocznie był krotkodystansowcem :) graty lotu moze i skill przy takiej akcji nie jest bog wie jaki ale próba podjęta i zakonczona zniszczeniem złom przy takiej akcji rzecz drugorzędna :D
    Czasami lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
  • showtime napisał(a):

    nie gra, a Twoje zaklamanie albo totalna slepota

    gosciu moje konto nigdy nie bylo na allegro

    mylisz mnie z Nada, ktory sie podszywal pode mnie

    za to ty kupisales konto i to fakt, lucyfer kupil po zlomie i dostal w ciagu 24h i to tez fakt ;D

    wandal na innych uniach zmienial konta jak rekawiczki i to tez fakt jak cala wasza reszta, a ty fafik nie pyskuj bo znowu w rece moje wpadniesz jak i cala reszta :D

    a teraz cieszcie sie z tego ogromnego zysku ktory macie ze mnie ;D

    a jedyna emocja jaka u mnie wywolujecie jest rozbawienie z waszego lamerstwa ;D to nie zal, wscieklosc czy co ty tam sobie wyobrazasz, slepa kuro


    czym?? dex przehandlowalem co mi zostawiliscie na moonach i juz mam flote jak ty prawie a zostaja jeszcze koenksje i znajomosci :D
    Piszesz o ślepych kurach- proszę pokazać jedno nieswoje konto na którym grałem ;)
    ja buduje konta pod siebie, bez anty. Jedyne nie swoje konto na jakim grałem w mojej historii ogame to lucyfera na zibal- dałem mu moje bo szedłem na 4 miesiące urlopu i po powrocie wsiadłem na jego konto. Nigdy żadnych kont nie zamieniałem. Także co do ślepej kury to wiesz... błotem możesz smarować swój nie do końca udany pyszczek :P
  • nomercyyyy napisał(a):

    ktos napisal "Ja powiem tak: Skila nie kupisz"

    Hehe, no tak, skilla wymagal ten lot, kiedy obrocny nie bylo. Niewybaly skill. Ogromna wiekszosc gra z anty wiec te glupie komentarze nt antyreckow mozna sobie darowac. Wiekszosc z was zrobilaby tak samo. No chyba ,ze w du.pie mialaby miesiac grania ... Badzcie obiektywni. Nie ogarniam tego. Anty uzywacie do innych celow, ale jak juz wydane na antyrecki to ble.

    Graty starcia. Szo obroncy.
    Jedyny głos rozsądku. Jak Kali kraść krowę, to dobrze. Jak Kalemu kraść krowę, to źle.
    "Indeed" - Teal'c