Rasea [Ferajna] & ZurekIV [Ferajna] & konsument [Ferajna] & Barry [Ferajna] & Vegi [Ferajna] vs. Luther [PUSH_1] ~1 483 524% TOP 1 ACS, TOP 2 ACS POLSKA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratulacje starcia :) Ekipie z Ferajny Szybkiego przetopu życzę i kolejnych akcji, dowiedliście, że też potraficie się szybko zmobilizować :)
    Idź bo tylko tak będziesz przyjęty do grona zimnych czaszek
    do grona twoich przodków: Gilgamesza Hektora Rolanda
    obrońców królestwa bez kresu i miasta popiołów
    Bądź wierny Idź
  • I komentarza KOSZMARNEJ OWCY nie zabraknie przy tym tym soczystym Steku ;) !!!

    Tak jak napisałem do jednego z członków sojuszu atakierów - Gratulacje :)
    Prawdą jest że ten ST cieszy mnie jeszcze bardziej niż tych którzy je wykonali - powodów jest wiele , ale przychodzi kryska na matyska :lm: :ow: . Nie ma co się rozwodzić na dawno rozlanym mlekiem ze strony obrońcy.

    Piękne jest to że jeszcze chwile temu byłem zezłomowany przez bład wysłania floty z planety ( taa monotonia )... A tu nie trzeba było długo czekać i jest booomm szakalaka !!! :bday:

    Luther - tak jak ktoś wspominał kupisz nowe konto , znowu dostaniesz złoma i znowu kupisz nowe lub coś tam :klaun: :klaun: :klaun: czy jest sens życzyć TObie Szo?? Może i jest ale ja tego nie uczynię , zbyt bardzo zraziłeś swoim zachowaniem mnie do Twojej osoby... Od takich z dala się trzymam ,a nowych poznaje i buduje :)

    Kiedyś napisałem moim sojusznikom że jest jedna różnica między ekonomem ,a flociarzem... ,, Ekowiec odbuduje w 2 dni.. a Flociarz zostaje wtedy daleko w tyle aby odbudowac się ;) '' - prawdą jest to że w grze są potrzebni jedni i drudzy , My do tankowania ,a Wy do atakowania .



    SKUPIE KAŻDĄ KROPLE deuteru Z CAŁEGO SERVERA !!!! - pisać pisać pisać Trzeba bedzie dotankować wsparcie :P
  • Ogromne Gratulacje Panowie :) Procent powala, dla wielu pewnie osiagniecie zycia :D
    @Barry wariacie, ladnie floty nastukales, trzeba przyznac :D
    Milo widziec was w akcji i to jeszcze na taki % :) slod miod i orzeszki normalnie xd
    Szybkiego przetopu choc wiadomo ze zysk moglby byc lepszy, ale przeciez nie zysk sie tutaj liczy ;) jeszcze raz gratki!
    Obroncy SzO
  • Pora w końcu na parę słów odemnie, po pierwsze to Luther czytaj ze zrozumieniem sam napisałem ze to stracie to nie moja zasługa a co twoich braków pozdrowień to niezłe się uśmiałem raz ze pozdrawia sie w wygranym starciu xD a dwa ze myślisz ze komuś z poza kołka waszej wzajemnej adoracji na nich zależy? hahah nieźle zadufany jesteś kolo jak myślisz ze kogoś to zaboli xDDD :E
    niewierze w żadnego źle wysłanego fsa za dużo razy już tak stałeś od kad usiadłeś na koncie risinga myślałeś ze jesteś niezniszczalny a poziom twoich pw spadł do podłogi taki nowobogacki się ten luther zrobił taki amerykański no taki ładny był :E :E :E
    żadne inne ST nie sprawiło by mi tyle frajdy szkoda tylko pracy risinga ale stare porzekadło mówi konto oddane konto zezłomowane może jak kiedyś sam zbudujesz taka flotę to będziesz w stanie jej upilnować :) może :)
    mówisz ze to takie łatwe podpiąć flotę pod acsa to teraz zbuduj sam taka flotę jak moja i podepnij pod jakiegoś acsa udowodnij jakie to proste 8-)
    Bardzo dziękuje chłopakom za to ze dali mi możliwość spakować cie w recki po raz drugi ale teraz już na grubo do zera :D dla takich chwil stukałem ta flotę
    Pozdrawiam wszystkich bawcie się dobrze czasem będę zaglądał w taki czy inny sposób :E
  • Terry napisał(a):

    zostać spakowany na bfs chyba największą lameriada jaka można na ogame odwalic.
    hehehe dobre, a jak padło top 1 ogame z twoim funflem? :E :E i trzy cztery i reszta? fsa na pzta puścili? na kolonizuj? --- nie pisz do ludzi, bo starcia znasz tylko z forum leszczu ;] , jesteś kozak - - - to wiesz gdzie polecieć solo, jeśli w ogóle wiesz jak wysłać flotę, bo statsy coś zaprzeczaja twoim skilsom :thumbsup: :noob: :noob: to będzie koniec ogame jakie znacie mam nadzieję :love:


    Barry napisał(a):

    żadne inne ST nie sprawiło by mi tyle frajdy

    no muszę powiedzieć, że jestem zawiedziony data-verified= _>"> data-verified= _>"> czekam do uf, potem sprzedaję majasowi te gsy więc się :grr: pośpiesz
  • Dobra dziewczyny, wszystkie jesteście piękne, dajcie sobie buzi i koniec przepychanek :E

    Graty STeka, bo procent niecodzienny i zysk też, mimo że drugorzędny w takim starciu, to przyjemny dla oka. Szkoda, że złom z sojusznika, ale to jego problem jak pilnuje FSa, mam nadzieję że po tym pstryczku się bardziej przyłoży.
  • Barry napisał(a):

    szkoda tylko pracy risinga ale stare porzekadło mówi konto oddane konto zezłomowane
    jego pracy szkoda ale zdarzyl zarobic na tym pewnie kilka ladnych $$$ :P a to ze ktos uszanowac nie umie... jego problem:)

    Inny_koles napisał(a):

    Podkreślam wielka szkoda, że na moim kompanie od początków gry na virgo, ale mam nadzieję jeszcze nic straconego.
    wspolczuje znajomych... ale jak to mowia swoj do swego ciagnie


    skoro emocje juz opadly tak jak chec do gry Luthera... wroc- Niunka, a konto poszlo na wieczne U wraz z pamiecia o nim sugeruje wrocic do ogejmowej rzeczywistosci i stukac blache dalej:)

    UDANYCH dalszych LOWOW STALKERZY! xD
    No Sacrifice, No Victory...
    Punish and Enslave

    przed zlomem nie ucieknie nikt, nawet Hitler xDDD ---> youtube.com/watch?v=B1v_YTE5dOg
  • KissOfTheDragoon napisał(a):

    Barry napisał(a):

    szkoda tylko pracy risinga ale stare porzekadło mówi konto oddane konto zezłomowane
    jego pracy szkoda ale zdarzyl zarobic na tym pewnie kilka ladnych $$$ :P a to ze ktos uszanowac nie umie... jego problem:)

    ...
    Wypraszam sobie tego typu insynuacje. Konto, które padło w tym ST to konto pierwotnie @SeeQu, a następnie @Kaviorek tam grał. Ja je otrzymałem od Kaviorka właśnie, z prośbą, że kiedy będę kończyć, konto wróci do niego. Ponieważ ja nie miałem ani czasu ani ochoty do gry, konto przekazałem z powrotem Kaviorkowi. Jak się okazało on też nie miał czasu na latanie na takim poziomie jaki by wypadał dla tej floty, więc spytał mnie czy chcę z powrotem konto. Ponieważ nie gram i nie miałem zamiaru wracać, bo też bym musiał albo grać UFS albo od FSa do FSa, (co przy tej ilości szybkiej floty oznacza rychłe bankructwo paliwowe) Kaviorek postanowił oddać konto @Luther. Podkreślę oddać, nie sprzedać. Ja zostałem zapytany o zdanie w tej sprawie, dałem swoje błogosławieństwo, bo i tak nie gram więc taka na dobrą sprawę to mi to wtedy koło nosa latało ;) Nikt nigdy podczas mojej kariery na Virgo nie chciał ode mnie pieniędzy za konto, ani ja nie chciałem ich od innych, z racji tego, że konta jeśli były zmieniane to w sojuszu, i dla dobra sojuszu lepiej żeby ktoś latał niż żeby gniło na wiecznym U. Nie będę robić prywatnych wycieczek, ale gdybym chciał konto sprzedać to znam takiego jednego co by je ode mnie chętnie odkupił w dobrej cenie, dlatego nie życzę sobie takich insynuacji, jakobym coś zarobił na koncie.


    I możecie wieszać psy na Lutherze, ale w momencie kiedy konto przejmował był on najaktywniejszym chyba graczem na Uni. Nie chce mi się teraz sprawdzać statystyk itd. bo to też nie o to chodzi. Na koncie było około 140kkk floty, Luther dostukał w 2,5 miesiąca bodajże 40kkk. Wynik ładny, ST było trochę, każdy na kogo Luther latał czy skanował wie doskonale, że był aktywny. A to w jaki sposób tę flotę stracił, to jak już wspomniałem wcześniej dla mnie jest niezrozumiałe i niepojęte, szczególnie, że flota stała koło 12h bodajże...


    To tak w dużym skrócie dla tych nie będących na bieżąco.


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.