Rasea [Ferajna] & ZurekIV [Ferajna] & konsument [Ferajna] & Barry [Ferajna] & Vegi [Ferajna] vs. Luther [PUSH_1] ~1 483 524% TOP 1 ACS, TOP 2 ACS POLSKA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rasea [Ferajna] & ZurekIV [Ferajna] & konsument [Ferajna] & Barry [Ferajna] & Vegi [Ferajna] vs. Luther [PUSH_1] ~1 483 524% TOP 1 ACS, TOP 2 ACS POLSKA



    Wow - tym razem nie prima aprilis :bdb:



    Takich procentów w dniu dzisiejszym się nie spodziewaliśmy, ale wyliczyłem Luthera (on ponoć też trenował wcześniej) - z moich wyliczeń wyszło, że afkował ze 2,5h :D To chyba o tej różnicy coś pisał jak składali nam Profesorka ;)


    Pełna mobilizacja, nie było łatwo, każdy na urlopie i w pracy, dodatkowo obecność Ulisa i Elama układ obok nie napawała optymizmem. Finalnie zebrali po jednej fali recków (na zdrowie chłopaki). Nawet gdyby zebrali więcej to przy takim starciu zysk jest sprawą drugorzędną ;) Wyszło piękne starcie, każda ze stron usatysfakcjonowana, my mamy top2 ACS Polska, Luther dużo więcej wolnego czasu, a i zyskiem nie pogardzimy. :D


    Panowie dzięki za poświęcony czas i wspólny lot, grać z taką ekipą to sama przyjemność!
    Pozdro dla całego soja oraz @Cztery, @tyrion

    Pare słów od ekipy ze starcia

    Vegi napisał(a):

    Dzięki Panowie za lot :) miło jest zrobić taki piękny procent :D lot wbrew pozorom dla mnie ciężki ale zwycięski :) dobrze, że udało się zebrać cała ekipę w jednym miejscu :) pozdrawiam sojuszników, starą gwardię z ML, wszystkich znajomych i dostawców dexu :)


    ZurekIV napisał(a):

    Dzieki Panowie za lot mega akcja w końcu udana :smiley: Pozdro dla wszystkich znajomych z Virgo i Bellatrix, dostawców dexu i każdego kto chce być pozdrowiony :smiley:


    Barry napisał(a):

    najwiekszy kozaczek naszego uni spakowany do wora, nie musialem nawet garc aktywnie zeby Cie Lutherku spakowac , radości co niemiara zapomnialem juz jak sie wysyłą flote skitrany miedzy elewacja na robocie ale chłopaki mi przypomnieli :smile: Mogłbym napisac wiele niczym tiketow co na was nawyslalem ale po Co , pare wałkow i bedziesz jak nowy Ulis odbuduje XD
    wielkie dzieki dla Rasei, to ST to jego ST!


    konsument napisał(a):

    pozdrowienia od konsumenta [ jerry1 ] dla mtfana , entro , fabka , najta, strzelca i reszty znajomych i oczywiscie dla calej ekipy lecacej





    Dnia 08-05-2019 12:50:19 następujące floty spotkały się w walce:





    Agresor Rasea [Ferajna]
    ________________________________________________




    Okręt wojenny 220.061
    Niszczyciel 16.882
    Pancernik 278.466
    Lekki myśliwiec 1.780.670
    Ciężki myśliwiec 703
    Krążownik 321.398
    _________________________________________




    Agresor ZurekIV [Ferajna]
    ________________________________________________




    Mały transporter 70.000
    Ciężki myśliwiec 956
    Krążownik 129.768
    Okręt wojenny 51.148
    Niszczyciel 35.666
    Pancernik 120.115
    Lekki myśliwiec 1.376.680
    _________________________________________




    Agresor konsument [Ferajna]
    ________________________________________________




    Niszczyciel 70.448
    Lekki myśliwiec 2.142.745
    Krążownik 160.030
    Okręt wojenny 150.044
    Pancernik 150.054
    _________________________________________




    Agresor Barry [Ferajna]
    ________________________________________________




    Mały transporter 626.824
    Lekki myśliwiec 8.103.995
    Krążownik 1.014.578
    Okręt wojenny 502.556
    Niszczyciel 40.869
    Pancernik 255.348
    _________________________________________




    Agresor Vegi [Ferajna]
    ________________________________________________




    Okręt wojenny 567.389
    Pancernik 250.004
    Lekki myśliwiec 2.379.822
    Krążownik 450.264
    _________________________________________




    Obrońca Luther [PUSH_1]
    ________________________________________________




    Mały transporter 190.889
    Duży transporter 139.662
    Lekki myśliwiec 10.001.982
    Ciężki myśliwiec 1
    Krążownik 1.000.489
    Okręt wojenny 301.952
    Statek kolonizacyjny 15
    Recykler 500.045
    Sonda szpiegowska 5.410
    Bombowiec 1.001
    Niszczyciel 300.003
    Gwiazda Śmierci 1.062
    Pancernik 400.851
    Lekkie działo laserowe 105.475
    Działo Gaussa 732
    Działo jonowe 7.243
    Wyrzutnia plazmy 877
    _________________________________________





    Po bitwie...




    Agresor Rasea [Ferajna]
    ________________________________________________




    Okręt wojenny 210.818 ( -9.243 )
    Niszczyciel 16.434 ( -448 )
    Pancernik 270.580 ( -7.886 )
    Lekki myśliwiec 932.115 ( -848.555 )
    Ciężki myśliwiec 494 ( -209 )
    Krążownik 280.135 ( -41.263 )
    _________________________________________




    Agresor ZurekIV [Ferajna]
    ________________________________________________




    Mały transporter 36.517 ( -33.483 )
    Ciężki myśliwiec 627 ( -329 )
    Krążownik 112.976 ( -16.792 )
    Okręt wojenny 48.331 ( -2.817 )
    Niszczyciel 34.803 ( -863 )
    Pancernik 116.760 ( -3.355 )
    Lekki myśliwiec 719.335 ( -657.345 )
    _________________________________________




    Agresor konsument [Ferajna]
    ________________________________________________




    Niszczyciel 68.731 ( -1.717 )
    Lekki myśliwiec 1.113.874 ( -1.028.871 )
    Krążownik 138.713 ( -21.317 )
    Okręt wojenny 141.735 ( -8.309 )
    Pancernik 145.694 ( -4.360 )
    _________________________________________




    Agresor Barry [Ferajna]
    ________________________________________________




    Mały transporter 325.933 ( -300.891 )
    Lekki myśliwiec 4.214.733 ( -3.889.262 )
    Krążownik 878.370 ( -136.208 )
    Okręt wojenny 474.925 ( -27.631 )
    Niszczyciel 39.926 ( -943 )
    Pancernik 247.784 ( -7.564 )
    _________________________________________




    Agresor Vegi [Ferajna]
    ________________________________________________




    Okręt wojenny 545.404 ( -21.985 )
    Pancernik 242.998 ( -7.006 )
    Lekki myśliwiec 1.253.269 ( -1.126.553 )
    Krążownik 393.190 ( -57.074 )
    _________________________________________




    Obrońca Luther [PUSH_1]
    ________________________________________________




    Zniszczony!
    _________________________________________





    agresor wygrał bitwę!




    Agresor przejął:
    332.821.908 Metalu, 131.398.591 Kryształu i 254.945.873 Deuteru




    Agresor stracił łącznie 46.712.196.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 181.278.347.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 96.795.447.700 metalu i 51.557.004.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 719.166.372 jednostek.




    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________




    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    8.136.529.500 Metalu i 8.136.529.500 Kryształu
    177.952.500 Metalu i 177.952.500 Kryształu
    2.456.706.800 Metalu i 0 Kryształu
    1.920.000.000 Metalu i 1.920.000.000 Kryształu
    3.200.000.000 Metalu i 3.200.000.000 Kryształu
    3.200.000.000 Metalu i 3.200.000.000 Kryształu
    4.366.144.000 Metalu i 4.366.144.000 Kryształu
    13.600.034.000 Metalu i 0 Kryształu
    11.026.319.000 Metalu i 11.026.319.000 Kryształu
    6.800.017.000 Metalu i 6.800.017.000 Kryształu
    1.556.727.000 Metalu i 1.556.727.000 Kryształu
    666.500.000 Metalu i 666.500.000 Kryształu
    241.133.500 Metalu i 241.133.500 Kryształu
    3.341.002.500 Metalu i 3.341.002.500 Kryształu




    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    60.689.065.800 Metalu i 44.632.325.000 Kryształu





    Podsumowanie zysków/strat:




    Podsumowanie agresor



    Metal: 27.952.358.708
    Kryształ: 32.178.494.591
    Deuter: -802.492.127
    agresor zyskał łącznie 59.328.361.172 jednostek.




    Podsumowanie obrońca



    Metal: -105.773.692.408
    Kryształ: -61.350.058.091
    Deuter: -14.873.762.873
    obrońca stracił łącznie 181.997.513.372 jednostek.





    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0


  • Lolek Ty to jesteś niereformowalny ale nie będę się nad Tobą rozwijał bo mnie pokonasz.

    Jeszcze raz dzięki za lot i troszkę emocji. Może wróci więcej chęci do gry.

    Lutherowi oczywiście SzO bo ładnie pogratulować potrafił! :)
    Powrót do nałogu...
    Spica ON
  • Ogromne gratulacje. % kosmiczny, RW długo nie zostanie pobite. Oczywiście nie ma tu żadnej magii, ani finezji, @Luther pomylił się przy wysyłaniu FSa, Wy wyskanowaliście flotę bez akt i polecieliście, ot zwykły BFS, szczegółów pewnie dopełni sam zainteresowany.


    Ale do tej pory nie pojmuję jak można taką flotę w tak głupi sposób stracić...Wielu marzyło o spakowaniu tego konta (jakby nie patrzeć 2/3 tej floty ja postawiłem) także pewnie dziś wiele osób się raduje ;)

    No nic, karuzela się kręci dalej, gratulacje atakującym i rychłego przetopu życzę :)

    Natomiast obrońcy....Hmm, na tym koncie eko nie miałem więc nie wróżę nic poza zostaniem GSówką co najwyżej :E


    Pozdrawiam, Rising


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • Rasea napisał(a):




    Barry napisał(a):

    najwiekszy kozaczek naszego uni spakowany do wora, nie musialem nawet garc aktywnie zeby Cie Lutherku spakowac , radości co niemiara zapomnialem juz jak sie wysyłą flote skitrany miedzy elewacja na robocie ale chłopaki mi przypomnieli :smile: Mogłbym napisac wiele niczym tiketow co na was nawyslalem ale po Co , pare wałkow i bedziesz jak nowy Ulis odbuduje XD

    wielkie dzieki dla Rasei, to ST to jego ST!


    Słałeś tickety i co się stało? Zero banów? O czym to może świadczyć, skoro ja wysłałem dwa, za pierwszym razem Rasea poleciał na bana razem z 11 kontami, drugim razem jak wysłałem ticket Rasei główne konto również poleciało w tej paczce razem z jakimiś 5 innymi.

    Tak się kończą błędy, była szansa uniknąć gdyby więcej niż dwie szare komórki na czas połączyły u Luthera fakty, że jak floty nie widać na podglądzie to znaczy, że FS wrócił 8) Graty, bo jeden z większych % walniętych na bfs.
  • No cóż powiedzieć, nie lubię Was, tyle wiecie...ale Wy nie zupa pomidorowa żeby lubić ;) Gratuluję bo sie nalezy, tym razem sie nalezy.... zero lewizny czysty strzal. mobilizacja pełna naprawdę godna podziwu. Nie jeden w robocie dostal po premii za to przypuszczam :P Procent giga, zysk mógł by być lepszy... i to na tyle. Poza tym szału nie ma.... zwykły dluuuuggggiiiii pomylony bfs niestety. Bardzo niestety Luther...
    8) Top 1 Solo Virgo 8)
    8) Top 4 Solo Virgo 8)
    8) Top 2 Acs Virgo 8)
    8) Top 3 Acs Virgo 8)
  • jak dzieci....normalnie jak dzieci.A przecież stara prawda mówi, że na każdego kozaka w końcu znajdzie się większy kozak.Tutaj mamy tego przykład. Na niezłego kozaka znalazła się zgraja kozaków nie zgorszych....a wsród nich On...w garniturze od Armaniego i białych rękawiczkach...Dzięki jerry za pozdrówki

    Ekipie złomującej gratki i szybkiego przetopu...obrońcy odbudowy i zwiększenia dystansu do tego miejsca

    Pozdrawiam
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF
  • Ładna flota poszła na złom... Szkoda i zapewne dosyć trudna pigułka dla Luthera do przełknięcia, lecz ten FS był bardzo feralny. Jeszcze, żeby to było kilka minut.. A tutaj kilkanaście godzin.

    Gratulacje dla ekipy złomującej. Wyczucia momentu. Organizacji. Recków wam zabrakło żeby to wszystko pomieścić.
    Obrońcy życzę naturalnie odbudowy. Niech przełoży swoją pewność siebie na czyny i pokaże że jest w stanie to konto odbudować i grać dalej. Tak aby wszyscy powiedzieli ten gość ma ikrę. Jeszcze to w nim kipi. Jednym się ta sztuka udaje, drugim nie. Mam nadzieje że rywalizacji i ogejmowej złości Ci starczy.

    Zapewne teraz na Virgo zrobi się bardzo interesująco. Będziecie się ganiać lub nie. Wszystko zależy od chęci. Jestem przekonany, że jeszcze się coś tutaj fajnego wydarzy. Czekam na to z niecierpliwością.
  • Luther gratuluje obsypales sie brokatem. Blask blask i jeszcze raz blask. Jak chciales zostac Virgowym celebryta trzeba bylo wymyslic inny sposob :D a jak juz kreatywnosc zawodzi to choc zostac z lewej strony :D
    Rising Tobie wiadro uspokajaczy i cieplego cyca na wieczor.
    Chlopaki ladnie Wam to wyszlo choc na sojuszniku :)
    DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT
  • Gratulacje ekipa, nie chce wiedzieć ile wody poszło na ten lot ale chodzą słuchy że u barrego na moonach po 25kkk leży odłogiem wiec przynajmniej sponsora znamy :E Cz to uliss był :roll: Za dedy podziękuje :) Żałuje że akurat dziś nie mogłem potrzymać was za rączki ale tym bardziej sie ciesze że siadło. % miazga gruzu kupa spokojnego przetopu ;)
  • Gratulacje dla Atakerow % konkretny , Ogame to gra błedow takze czy to bfs to juz nie istotne, liczy sie wynik koncowy , szkoda złomu bo przy takim % fajnie jakby został u was.
    Rising zawsze podziwiałem cie za twoje podejscie do gry, mało ktory flociarz to posiada , trzymaj tak dalej chłopie. :thumbup: i zycze ci zebys ty kiedys takie st zrobil ( a moze juz zrobiles i tego nie wiem)
    Obroncy wiecej luzu i oczywiscie sz/o

    Fajnie barry napisales "zapomnialem juz jak sie wysyłą flote skitrany miedzy elewacja na robocie" mysle ze oplacalo sie XD
    Profesorku szkoda ze nie doczekałes takiego st :(

    Zapomnieliscie dodac ze KUPIMY DEX jak to flociarze pisza :thumbsup: :thumbsup:
  • Gratulacje mega fajnego starcia
    Każdy zadowolony i każdy zarobił tylko nie Rising :D
    Luther,wróciłeś na swoje stare konto??Archer-ah to też nie twoje,swoje skasowałeś pare miesiecy temu.
    Inny podpowiedz koledze jak sie fsa robi ,najlepiej przy browarku.Może nie będzie rozpaczał. :piwko:
    Każdemu zbierającemu przetopu bo macie co topić.
  • Ekipie Złomującej Gratulacje wyciągnięcia SIEDMIOCYFROWEGO WYNIKU :thumbup:


    Miałem już kasować konto, jednak coś mnie tchnęło, aby grać dalej i dobrze, takie loty warto oglądać.
    Po prostu Super akcja, organizacja i zgranie też wymaga uznania. Top TOP!

    Dla Obrońcy wszystkiego czego sobie zażyczy.
    We will fight or we will fall!
  • Panowie jeszcze raz dzięki za lot ^^ chyba żaden z nas w pracy @Barry @Vegi czy @Rasea a może i konsu nie zrobił za dużo przez ten lot :) ale było warto.
    to klasycznie już zapytam, kto następny ? : data-verified=

    edit.
    no i ciężko nie powiedzieć, że to taka mała zemsta za @Profesorek ^^
    Aktualnie:
    ON: Virgo, Bellatrix
    OFF: Wezn, Retro, U1

    TOP2 ACS PL

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zurekiv ().

  • Świetnie doczekać czasu gdy zło i występek zostaje ukarane ^^
    Zaśpiewajmy HEJ! jednego [ciach] mniej!
    W sumie to nie znałem tego typa ale jak się jest w PUSH, kary trzeba być pewnym.
    Dobra już luzuje @.@
    Atakującym prędkiego przeTOPu , liczę na zezłomowanie królewicza :P


    Super Moderator Ruda:
    pseudocenzura
    s(p)ort to zdrowie

  • Ogromne gratulacje :) Czy flota stała ,leżała czy kucała...to nie ważne...liczy się wasza szybka organizacja i odwaga...bo były ogromne szanse na to ze w tym ST znalazł by się dopisek "obrona'....

    Każdy aktywny na uni chyba widzi ze Ferajna siedzi głównie na urlopie dlatego tez ogromny szacunek ze tak szybko potrafiliscie się zorganizować ....

    Co do obrońcy ....Po kilku PW Swoje zdanie na Jego temat mam..ale licze ze teraz zacznie się uczyć od Ulisa i Innego szacunku do reszty graczy na uni a przynajmniej kultury...bez straszenia itd ...dlatego szczerze życzę szybkiej odbudowy :)
  • poprostu szok. nawet spokojnie z pracy nie mozna wrocic bo juz na soju poruszenie ze Luther spakowany;d galy wlepione w czat sojuszu, klik klik forum, starcia virgo no i mamy... PRZEPIEKNY STEJK i to na kim...? az milo popatrzec jak PUSH dostaje psztyczka w nos, a Luther za swoje ksiezniczkowanie po majtach:) hihi:) stary zjedz snikersa w koncu:)


    widzisz Lutherku, dawno juz ci pisalem ze bycie zadufanym w sobie nie jest dobre... nawet pogadac z tb nie szlo bo albo zlewka albo jaki to nie jestes;d zreszta caly push w sobie za dufany, z nimi nie pogadacie;d

    tak sie cieszyles jak mi flote dojezdzales z Innym. jakiego to skilla nie pokazywales zeby mnie przechytrzyc a jak :noob: fs wyslales;d ale starczy juz tych pociskow, to starcie jest juz samo w sobie bolesne;d [ciach]

    ale moze dosc juz tej prywaty, mam nadzieje tylko ze ten zlom pozwoli ci wyciagnac pewne wnioski i taka rada jeszcze ode mnie na koniec: zluzuj troche bo ci zylka strzeli, o ile juz nie strzelila;d


    MTFAN napisał(a):

    A przecież stara prawda mówi, że na każdego kozaka w końcu znajdzie się większy kozak.Tutaj mamy tego przykład. Na niezłego kozaka znalazła się zgraja kozaków nie zgorszych....
    od zawsze to powtarzam:)


    podsumowujac:

    Atakujacym:

    wielkie graty wlotu, mieliscie jaja chlopaki:) ale kto nie ryzykuje szampana nie pije, a za was to dzis pije caly serwer:)
    :piwko: :piwko: :piwko: BARMAN, STAWIAM PIERWSZA KOLEJKE DLA WSZYSTKICH! :piwko: :piwko: :piwko:
    i jak mowili poprzednicy niewazne sa okolicznosci, wazny %. oblowiliscie sie tak ze juz wam do konca serwera wystarczy;d

    Obroncy:

    w tym wypadku pisanie SzO jest bezcelowe, sojusz cie wyboostuje szybko:) milego urlopowania Niuniek:)


    Super Moderator Ruda:
    takie teksty może sobie podarujmy
    No Sacrifice, No Victory...
    Punish and Enslave

    przed zlomem nie ucieknie nikt, nawet Hitler xDDD ---> youtube.com/watch?v=B1v_YTE5dOg

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez KissOfTheDragoon ().

  • W sprzeczki czy powyższe dyskusje, nie mam zamiaru się wtrącać, więc tak po prostu grzecznie skomentuje.
    Luter coś ty biedaczku narobił :( Mam nadzieję, że będzie SzO i się nie poddasz :)
    A Barremu i Zurkowi :bicz1: za brak pozdrowień :foch:

    Czekam na kolejne spektakularne starcia :)


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Luther napisał(a):

    ....no ale nic nie poradze.

    Heh, i to jest dobre podsumowanie całej Twojej gry na spicy, virgo i tym poprzednim uni na którym grałeś. Złom po zlomie i przesiadka na inne uni/konto :) zostać spakowany na bfs chyba największą lameriada jaka można na ogame odwalic.

    Agresorom przetopu życzę, procent już konkretny zrobiliście. A Tobie chyba nowego konta bo cóż innego, może teraz Ulisses Ci odda konto to pokozaczysz chwile a pozniej znowu recki ;)