Wirtualny pogrzeb.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wirtualny pogrzeb.

    Uwaga,ale będzie pompatycznie. :P
    Ogame w jaką zaczynałem grać, była doskonała, emocjonująca i nieprzewidywalna.
    Zepsuli ją gracze, szukający sposobu na szybsze przyrosty. Za wszelką cenę dążyli do celu, czasem potykając się o środki.
    Wszystko za pieniądze.
    Biedaki mogą iść zbierać anty na eventach.
    Zawsze biegłem pierwszy. :D
    Wygrywa ten, kto płaci. Nie znam talentu, który by wygrał przeciwko banknotom. Nie w tej grze.
    12 lat łącznie minęło.
    Nigdy po złej stronie działu ST.


    Sojusz P N
    Poziomka -za wszystko, za dobro i zło. Zło dobrem zwyciężaj, wiemy że to banał. Dziękuję.
    Selene -Nasze swiatło... nie oślepia, ale oświetla drogę. Dziękuję, ukłony.
    Ancymon -za rozsądek, za dystans, za umiejętności. Dziękuję
    Kajako -dobry z Ciebie herbatnik. :P Dziękuję.
    Hetevox (trzymam kciuki) Van, Calipso, Yes man, fenix, janex, priesten, ancymom, Robotrix. Dziękuję za spotkanie, każe sobie czekać na kolejne zaproszenie. ;)
    Finek, - Za szermierkę na słowa..Dziękuję.
    Koloc, Wisior, Kromak-nie dam rady w czerwcu , pisałem na discord.
    Hamer, MisiuGD, wegi, Andre, Kenajik, om3n, Zwiastun Mroku, Losiek, Mallory, francik, Hakkan, Darius, Azrail, secik, lasvegas parano, KimMilton, Bohun, Ten Keyra, Maciek2. Dziękuję za wspólna grę.To nie był zmarnowany czas. :)
    Asasello, Tobie dziękuję za pogodę ducha, za humor na wysokim poziomie. Wszystkiego dobrego i zdrowia życzę. :)
    Dorsz- Smieszek z Ciebie.. :)
    Lord Sith -dziękuję za krótkie,ale rzeczowe rozmowy. :)
    Wiesz,dostałem cynk, że nasz ulubieniec będzie miał próbę "oddania" go do "okna życia".
    Będę nawet dopychać, jakby się nie mieścił.
    Są zdeterminowani. Nie dziwimy sie prawda? :P

    Dziękuję "przeciwnikom".
    Nie znam Was, nie wiem kim jestescie, ani co robicie.
    Oficjalnie nigdy nie miało to znaczenia.
    W walkach na słowa, przeważnie wygrywał modek.
    Kiepski sędzia, może zepsuć całe spotkanie.
    Na boardzie ktoś z nas przegrywał, na polu gry ktoś wygrywał.
    Ani ja przeciwnik dla Was, ani Wy dla mnie. ;)
    I co walczyliśmy Panowie?
    Niczego nie żałuję, nic bym nie zmienił w swoim postępowaniu w tej grze.
    Pozdrowienia i podziękowania za zabawę dla graczy sojuszy z drugiej strony barykady.
    W tym 3 X, BOSS, KOMORNIC,MISIE,
    Reszta to tylko tło..
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • [ciach]
    Bez sarkazmu to mogę ci napisać że nawet swój "wirtualny pogrzeb " z trollowałeś JA jako Misiek dziękuje ci za wspólna grę bo pilnowałeś się i gra szła ci super ale jako FILU na forum wnioskując z twoich zaczepek na moją osobę i innych graczy oraz hejtu na którym się nie znałeś to marny rywal z ciebie.

    PS : przykro słyszeć że innych nie traktuje sie z szacunkiem w tej grze

    Uziel napisał(a):

    Reszta to tylko tło..
    jaki by kto nie był top ale to gracz a że gra w sojuszu mało aktywnym czasami nie jest to jego wina myślisz że nie chciał by być w Misiach,3x,Boss,PN ? Sugerowanie że to tło poniżasz graczy a są ambitni jak setki przykładów jak Malkowitz z Angels jest dobry i sprytny w tej grze , Ciap z united wkładu tyle włożyła że w niektórych aspektach gry dużo pomogła ( ile to ty razy użyłeś jest strony / historii graczy?/ ) a teraz jest tłem :D Zefir z united podziwiany nawet przez was i laureat do nagrody "Gracz u68" , Virtual_manPL z anime dzieki jego wysiłkom w rekordach trolloweś mój rekord, sojusz Avelone ile to tam macie kont zaprzyjaźnionych ? teraz to są "tło" sojusz ATM i ALF tez "tło" dla ciebie bo co bo jak już nie można z nich wycisnąć deksu po 2;1;1 i maja permy to teraz "tło" PZWP oraz PZT nie którzy od was kumplują się z nimi i na pewno nie stwierdzili by ze to "tło" szczególnie może piszesz o tych którzy wam pomogli zezłomować MILI ? to teraz "tło" !!! Coma to co teraz to dla sojusznika z PN są "tło" tam w tym sojuszu jeszcze nie jeden by cie nauczył strategii i gry.

    Puenta - takim się stałeś z kim przystałeś jak lord sith
    thx
    nie hejtuj tego postu ani mnie bo tylko sie pogrążysz bo to prawda cała jak się zachowywałeś i jak zachowałeś

    Super Moderator Ruda:
    obraza i flame
  • czytałem Twój post i myślę tak : grał w PN,
    chciał sie fajnie pożegnać i nawet mu to dobrze szło :)

    a na koniec, dowalił z tym "TŁEM" :(
    i zepsuł wszystko to co wcześniej napisał - takie jest moje zdanie, ja bym tak nie napisał o innych w swojej mowie pożegnalnej;
    oczywiście ekipa np.Templars to teraz nie jest jakaś potęga :D no ale chyba nie tło,


    ale mimo tego, życzę powodzenia w realu i fajne że się chciałeś pożegnać z grą na forum
  • Z tym tłem to wszyscy dostali takiej gorączki, że aż widać, że ich boli kilka części ciała... Ja tam nie zamierzam zagłębiać się bardzo w profil psychologiczny Uziela na forum, bo bym pewnie stamtąd nigdy nie wyszedł ;) , ale wg mnie nie miało to na celu Was wszystkich niewymienionych obrażać. Powiedzenie "reszta to tylko tło" wg mnie nie odnosi się do lekceważenia pozostałej konkurencji, a raczej do samego Uziela - po prostu mogliście mu nie zapaść w pamięć i cała historia. Z ekonomicznego spojrzenia tło jest dla mnie odpowiednikiem benchmarku, a w nim ciężko dopatrywać się negatywnych konotacji.

    Uziel - zawsze mieszałeś i na koniec włożyłeś do tego gara największą łyżkę jaką miałeś :E .
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • szeptem cichutkim,głosem zniżonym,jak na pogrzeb przystało,puszczę w eter słowo prywatne z "drugiej strony barykady".

    Też coś widziałem w tej grze.Widziałem graczy skaczących sobie do gardeł na jednym uni a po jakiejś fuzji grających w jednym sojuszu w najlepsze i spotykających się razem na okazjonalnych zlotach.Tak .Ta gra wzbudza emocje,czasem niezdrowe.Owo "Tło" ja osobiście rozumiem inaczej.Nie sądzę by na discord spotykało się kilku najsilniejszych graczy z jednej strony by obmyślić plan na gracza top2000 .Nie...obie strony żyły i żyć będą chęcią "ugrania" jak najwięcej na przeciwnej stronie.Tak to sobie niemiaszki obmyślili.Pierwszoplanową myślą PN było zezłomować Miśka czy też Iksa i na odwrót.Tłem nie były jak sądzę osoby tylko sprawy tyczące się kont z odleglejszych miejsc.Myśli wymienionych sojuszy ulegną zmianie jesli jakaś flota tego "Tła" urośnie w znaczny sposób.Tak ja to widzę,ale może dlatego że jestem w jakimś tam stopniu pokręcony

    Zacny gracz odchodzi i chylę czoła...oby kiedyś na samym szczycie owej "barykady" stanął ogromny kufel piwa...i oby dane nam było przy nim się spotkać,zachowując miejsca dla naszych sojuszników oraz poczesne miejsce dla każdego gracza niefortunnie ustawionego w "Tle"

    gratuluję decyzji
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF