ktoś coś? bo chyba mi się ogame popsuło?! VOL. 4 - MAJAS ;E

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 19dawid45 napisał(a):

    Ciekawi mnie tylko czy faktycznie taki ticket był wysłany :)
    Niemniej jednak wokół tej sytuacji będzie długi czas dużo kontrowersji jak i dużo śmiechu :)
    Ticket był wysłany przed kasacja konta.
    Nie bardzo rozumiem czemu to takie dziwne. Ban w grze nie blokuje logowania na support. Pomimo że w grze jest automatyczne logowanie to nadal można zalogować się z poziomu strony podając nick i hasło do supportu. I to każda osoba otrzymująca bana może zrobić.

    Nie ma powodu żeby były kontrowersje. ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    19dawid45 napisał(a):

    Ciekawi mnie tylko czy faktycznie taki ticket był wysłany :)
    Niemniej jednak wokół tej sytuacji będzie długi czas dużo kontrowersji jak i dużo śmiechu :)
    Ticket był wysłany przed kasacja konta.Nie bardzo rozumiem czemu to takie dziwne. Ban w grze nie blokuje logowania na support. Pomimo że w grze jest automatyczne logowanie to nadal można zalogować się z poziomu strony podając nick i hasło do supportu. I to każda osoba otrzymująca bana może zrobić.

    Nie ma powodu żeby były kontrowersje. ;)
    Kontrowersje co do tego gracza zawsze będą który to już ban a konto nadal bez perma