ktoś coś? bo chyba mi się ogame popsuło?! VOL. 4 - MAJAS ;E

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ktoś coś? bo chyba mi się ogame popsuło?! VOL. 4 - MAJAS ;E

tak w zasadzie to mam głęboko gdzieś takie pasożyty jak "majas" - ale jak już SGO paxa bananują - to aż podziw bierze, jak dalelko to pójdzie... :E :E zapraszam do zagwozdki: czy ban na 4 tygodnie czy już perm, administracja po ostatnich akcjach na Forum chyba rozumie, co powinna zrobić w grze :thumbsup: pozdro

mały EDIT:

prnt.sc/njkmxf

bo co niektórzy by nie uwierzyli ]:-D ]:-D ]:-D

The post was edited 1 time, last by Straznik Kukurydzy ().

• Każda odchodząca osoba z teamu lub zmieniająca serwer dostaje bana na swoje konto :)

ciapka.pl/index.php?pd=pregierz&k=pl&s=117&j=pl

117 - Quantum SGO Bed - 2017-02-17
    117 - Quantum SGO Marcepan - 2016-09-07
    117 - Quantum SGO Vilebert - 2016-02-24
    117 - Quantum SGO psotka - 2015-09-07
    117 - Quantum SGO Lwica Admin 2014-05-31
    117 - Quantum SGO Alex_s - 2014-05-10
    117 - Quantum SGO psotka - 2013-12-30
    117 - Quantum SGO Alex_s - 2013-04-04
    117 - Quantum GO Chocolate - 2013-04-04
    117 - Quantum SGO b4el - 2013-04-04
    117 - Quantum SGO cypees - 2013-04-04
    117 - Quantum GO Rebel - 2013-02-01
    117 - Quantum GO Jucek - 2013-01-24
    117 - Quantum GO nonejm - 2013-01-14
    117 - Quantum GO psotka Admin 2013-01-07

:)

The post was edited 3 times, last by ciap ().

• czyli co pax nie mial nic wspolnego z zeniknieciem majsa?
    ORAZ roslwel nie instnieje?
    jakzesz to tak?>
    WHATS WRONG WITH U ?
    pax - coz moge ci powiedziec- dobra deczyja jak sie na cyzms nie zna , i sie nie ma na to czasu to czas odejsc.
    a co do majsa - to nie bede sie wypowiadal- bo sprawa powinna byc zalatwiona juz dawno.
    puszer i oszust powien wisiec na waszym niewidocznym pregierzu - razem z silentem, i pewno wieloma innymi

drogi paxie oczywiscie zartuje sobie - powodzenia w realu .

The post was edited 1 time, last by pl1 ().

• Niewierne Tomasze! :P
    Jak @ciap pisze, że tak jest to tak jest! i niech mnie tu żaden jej słów nie podważa! :E

pl1 wrote:

czyli co pax nie mial nic wspolnego z zeniknieciem majsa?
    ORAZ roslwel nie instnieje?
    jakzesz to tak?>
    WHATS WRONG WITH U ?
    pax - coz moge ci powiedziec- dobra deczyja jak sie na cyzms nie zna , i sie nie ma na to czasu to czas odejsc.
    a co do majsa - to nie bede sie wypowiadal- bo sprawa powinna byc zalatwiona juz dawno.
    puszer i oszust powien wisiec na waszym niewidocznym pregierzu - razem z silentem, i pewno wieloma innymi

drogi paxie oczywiscie zartuje sobie - powodzenia w realu .
    @pl1 Dziękuję bardzo :piwko: i co do jednego masz rację - "sie nie ma na to czasu to czas odejsc" :)
    U54, U61, U62, U64, Mizar, Rigel, Sirius, Betelgeuse - OFF
    Vega -> Exodus -> Wasat -> Exodus -> Libra On

The post was edited 1 time, last by Pax ().

• Straznik Kukurydzy wrote:

... chociaż, nie za bardzo Ciapo postaraj się bardziej
    Pff

Pax wrote:

Jak @ciap pisze, że tak jest to tak jest! i niech mnie tu żaden jej słów nie podważa!
    :fangry:

[ciach]

Oj @Majs, @Majs
    Dlatego właśnie kasacji nigdy nie mam włączonej dłużej niż 2 min - do czasu zrobienia screena gdy udaję że mam focha... żeby głupio nie skasować konta. Dam sobie głowę uciąć że kiedyś zapomniałabym przerwać. Pozdrawiam moje nanity 7, 8 i 9 o których zapomniałam parę lat temu. :fgrin:

Super Moderator Ruda:
    komentarz do usuniętego posta ciach
  • szpic wrote:

Przejdzie do histori ogame :D

Ciekawi mnie nawet gdyby dostał rollback to co jak pozycje planet ktos zajmie?

kolejna rzecz, której nie przewidzieli programisci gameforge.
    Panel kasacji powinien byc dostepny, nawet jak masz bana.

pewnie dostanie relokacje darmową i przeniesie mu planety jak najbliżej kordów co miał i prawda pierwszy raz taka sytuacja od lat na ogame żeby dać kasacje przed banem i nie można tego wyłączyć jak sie bana ma trza pisać na suport a suport akurat ma majówkę :D i po koncie powinien dostać backa jak pisał na suport o tym przed kasacja konta no ja tam nie wiem ciekawi mnie to jak to rozkminią
  • zartujecie sobie?jaki bekap :E
    sam włączył kasacje no to ta kasacje dostal
    to była tylko i wyłacznie jego decyzja nikt go do tego nie zmuszał
    np tak z innej beczki : jak lecisz na atak i w miedzy czasie GO nalozy ci blokade i bedzie podstawka to zadne go nigdy nie zrobi ci backupa
    analogiczna sytuacja wystepuje tutaj czemu per majas ma byc uprzywilejowany? bo dobrze wam placi hajsik i duzo anty kupuje? niezły cyrk
    samo branie pod uwage takiej mozliwosci jak bekap jest niedorzeczne
    dawno temu per majas powinien byc zbanowany juz na eridanusie (wielce podstaw niby nie mieliscie) teraz sam was wyreczyl :E brawo ty :thumbup:

wg mnie taki beckap jest zbędny bo ma jeszcze inne konta w zapasie takich jak : killer obecny nick LightMan , franka obecny nick incepcja ze tak powiem MA W CZYM WYBIERAĆ

The post was edited 1 time, last by cerm3r ().

• cerm3r wrote:

zartujecie sobie?jaki bekap
    sam włączył kasacje no to ta kasacje dostal
    to była tylko i wyłacznie jego decyzja nikt go do tego nie zmuszał
    Z jednej strony włączył sam kasację z pełną świadomością z drugiej strony spodziewał się że ma 7 dni do cofnięcia kasacji. Wiesz dlaczego konto prawie w żadnym serwisie nie kasuje się natychmiast? Żeby użytkownik miał czas na przemyślenie swojej decyzji. Większość takich kasacji jest cofana bo klikana jest pod wpływem impulsu. Jakby mi teraz zezłomowali moje miliardy surowców które wożę to pewnie sama bym ze złości kliknęła kasację.

Jeżeli chciał cofnąć kasację konta to skasował konto w najgłupszy sposób. :E

@Majs dopisuje Cie do mojej subiektywnej listy najśmieszniejszych głupotek. :fgrin:

The post was edited 1 time, last by ciap ().

• Starrk wrote:

@cerm3r miał siedem dni na podjęcie decyzji, ten czas został mu odebrany. Do tego były już przypadki, że przy RW podczas bana były backi, więc... Znowu nietrafiony argument :)

no to ja pierwsze slysze zeby byly takie przypadki rozmawiajac kiedys z GO ten stwierdzil jasno wyraznie i kategorycznie ze nigdy takiego przypadku nie bylo i nie stosuje sie tego typu rzeczy cytuje "nie ma znaczenia co dany gracz robi na koncie w momencie nakladania blokady ban to ban " Wiec moze podaj przyklady kiedy komus tak sie stalo ze zrobiono mu backup (zakladamy ze nie byla to wina GO i ze ban nie zostal cofniety) bo wybacz ale nie wierze ci na slowo .
    Rownie dobrze moge sobie napisac ze lot na ksiezyc to mistyfikacja ... znowu nietrafiony argument. - spojrz na moj avek
  • własnoręcznie kliknięta kasacja zbackupowana... no [ciach] szok XD to uni to największy syf jaki ogame było w stanie stworzyć

bo już pomijam fakt że trzeci ban za pusz powinien być 40 dni z kasacją ale cóż, GO raz da za pusz raz za multi raz za wulgi i sobie dalej płaci taki lamus

Majs ile dajesz za moje konto?

Żart... w życiu nie przyczynie się do szerzenia tego ścierwa

Super Moderator Ruda:
    pseudocenzura
  • Gonzo wrote:

własnoręcznie kliknięta kasacja zbackupowana... no urwa szok XD to uni to największy syf jaki ogame było w stanie stworzyć

bo już pomijam fakt że trzeci ban za pusz powinien być 40 dni z kasacją ale cóż, GO raz da za pusz raz za multi raz za wulgi i sobie dalej płaci taki lamus

Majs ile dajesz za moje konto?

Żart... w życiu nie przyczynie się do szerzenia tego ścierwa
    Nawet gdyby to był ban na 40 dni to na 110% ma zakupiona antymaterię wiec konto nie skasuje się po tych 30 dniach
  • Pragnę zaznaczyć, że podobnych przypadków własnoręcznych kasacji nakładających się z blokadami kont mieliśmy już kilka. Rozpatrzyliśmy je w sposób pozytywny.
    Czy to byłby gracz majs czy ktokolwiek inny, moja decyzja byłaby taka sama. Jestem za utrzymywaniem aktywnych kont na naszym OGame :)
  • Art wrote:

Pragnę zaznaczyć, że podobnych przypadków własnoręcznych kasacji nakładających się z blokadami kont mieliśmy już kilka. Rozpatrzyliśmy je w sposób pozytywny.
    Czy to byłby gracz majs czy ktokolwiek inny, moja decyzja byłaby taka sama. Jestem za utrzymywaniem aktywnych kont na naszym OGame :)
    Backup jak najbardziej się należał... każdy ma prawo dać kasację i ją cofnąć. Tutaj ban przeszkodził w cofnięciu a więc należało zrobić backup.

Ciekawi mnie tylko czy faktycznie taki ticket był wysłany :)

Niemniej jednak wokół tej sytuacji będzie długi czas dużo kontrowersji jak i dużo śmiechu :)