TTG Presents Top1 ACS WOJNA SpartanikusTTG & Engineer Vela & Ilusioon & Cichy_Buch & Amazing Grace vel Dominikus vs. gikerov [T R] ~ 55691.95%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TTG Presents Top1 ACS WOJNA SpartanikusTTG & Engineer Vela & Ilusioon & Cichy_Buch & Amazing Grace vel Dominikus vs. gikerov [T R] ~ 55691.95%

    Sprzedam sojusz na PUSH

    TTG Presents

    ,,Totalna Rozpierucha - 55691.95%,,



    Top 1 ACS Wojna T R vs TTG


    SpartanikusTTG & Engineer Vela & Ilusioon & Cichy_Buch & Amazing Grace vel Dominikus





    Wygrana wojnę chcielibyśmy zadedykować gracza których nie ma już w szeregach TTG - 2xfemto, Jarred, Marcino, Paczek,Nightmare,jestjakjest
    Pamiętamy




    Po 00.01 27.04.2019 dociera gołąb pocztowy do sztabu dowodzenia Spartanikusa TTG (TTG) od Engineer Vela (Wiaara)



    gikierov stoi na 1:210

    Nagle w śród ciszy zaczął wyć dźwięk syreny ,w koszarach mogło zwiastować to tylko jedno , pełna gotowość bojowa .
    Sprtanikus i Vela zajęli się pakowaniem i uzupełnieniem składu oraz niezbędnych zapasów do lotu .
    Przestrzegając nas ze może być to misja w jedna stronę ale TTG (To Tylko Gra)
    Na czas wyprawy wojennej sojusze TTG, Wiaara i Legion połączyły swoje siły aby przeciwstawić się wrogowi z TR i niosły dumnie jeden wojenny sztandar TTG do samego końca tak kiedy to przystało bronic Spartanikusa.
    Był czas gdzie TR ściągnęło Sparcie mony i nie udolnie liczyło zawróconą flotę.
    Ocalona z niecierpliwoscia wyczekiwała na zemste która nadeszła w wojnie szybko , a zemsta była słodka .
    Temat tej wojny zakończony z podwójnym przekroczonym % końcowym , podjęliśmy ciężkie wyzwanie i misja zakończyła się sukcesem po stronie TTG .
    Miałem zaszczy przyjąć wyzwanie do wojny w imieniu TTG i dziękuje za zaszczyt wstawienia tego Rw i zakończenia tej wygranej wojny w imieniu TTG (To Tylko Gra)

    Na końcu ogromne podziękowania dla Engineer Vela który potrafił zafundować szybki rewanż w stosunku do TR oraz organizacje aby połączyć wspólnie siły i uzyskać

    Top 1 ACS Wojna TR vs TTG 55691.95% szacukeeen

    Pozdrowienia dla Całego TTG, Wiaara, Legion oraz wszystkich którzy nam towarzyszyli podczas tej nocnej eskapady psycho,wojtekreal,ZdichuWiertara,Konewa,Szturmowiec .
    Obrońca pogratulował , na odbudowę zebrał dość sporo,nasz zysk jest do przodu, TR spakowany do wora , mimo to życzymy szo i dziękujemy za wojnę.
    Całość z akcji na spory plus, raporty z mega farmingu na ponad 800 kk oraz innych % zapraszamy do działu wojny

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…To-Tylko-Gra/#post8619169 zapewne ogarniemy to jak się ludzie pozbierają XD





    Engineer Vela napisał(a):

    Pozdrawiam sojusz WIAARA oraz nocną ekipę z disco
    Dzięki za lot!!!

    Amaizng Grace vel Dominikus napisał(a):

    dziękuję wszystkim za lot i dobra organizacje

    Cichy_Buch napisał(a):

    Dziękuje za zaproszenie zarówno do lotu jak i do TTG Pozdrawiam towarzyszy tej akcji, zarówno tych czynnych jak i tych co byli z nami na disc P.s. Nie kupię dexu XD

    Ilusioon napisał(a):

    Pozdro dla Miśkow z u68 i TTG i całego disco

    SpartanikusTTG napisał(a):

    pozdro dla wszystkich

    Konewa napisał(a):

    jak będziecie coś wrzucać na forum to ode mnie jako obserwatora jak można to proszę "wolałem być z wami niż sex z żoną





    Dnia 27-04-2019 02:46:17 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor SpartanikusTTG [TTG]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 30.289
    Pancernik 1.437
    Okręt wojenny 11.546
    Krążownik 23.979

    _________________________________________

    Agresor Engineer Vela [TTG]
    ________________________________________________

    Duży transporter 5.500
    Lekki myśliwiec 200.377
    Okręt wojenny 1.012
    Mały transporter 8.027
    Ciężki myśliwiec 238
    Krążownik 72.492
    Pancernik 125

    _________________________________________

    Agresor Ilusioon [TTG]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 3.280
    Pancernik 9.599
    Mały transporter 2.000

    _________________________________________

    Agresor Cichy_Buch [TTG]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 67.400
    Okręt wojenny 2.579
    Krążownik 12.264
    Pancernik 4.432

    _________________________________________

    Agresor Amazing Grace [TTG]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 69.478
    Okręt wojenny 2.861
    Pancernik 7.589
    Krążownik 10.061

    _________________________________________

    Obrońca gikerov [T R]
    ________________________________________________

    Mały transporter 81.952
    Duży transporter 8.508
    Lekki myśliwiec 102.368
    Ciężki myśliwiec 16
    Krążownik 39.078
    Okręt wojenny 4.000
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 60.997
    Sonda szpiegowska 65
    Gwiazda Śmierci 16
    Pancernik 40.000

    _________________________________________




    Agresor SpartanikusTTG [TTG]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.097 ( -23.192 )
    Pancernik 1.411 ( -26 )
    Okręt wojenny 11.171 ( -375 )
    Krążownik 17.536 ( -6.443 )

    _________________________________________

    Agresor Engineer Vela [TTG]
    ________________________________________________

    Duży transporter 2.293 ( -3.207 )
    Lekki myśliwiec 48.220 ( -152.157 )
    Okręt wojenny 985 ( -27 )
    Mały transporter 1.935 ( -6.092 )
    Ciężki myśliwiec 85 ( -153 )
    Krążownik 55.293 ( -17.199 )
    Pancernik 121 ( -4 )

    _________________________________________

    Agresor Ilusioon [TTG]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 3.148 ( -132 )
    Pancernik 9.465 ( -134 )
    Mały transporter 471 ( -1.529 )

    _________________________________________

    Agresor Cichy_Buch [TTG]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 15.854 ( -51.546 )
    Okręt wojenny 2.505 ( -74 )
    Krążownik 9.166 ( -3.098 )
    Pancernik 4.375 ( -57 )

    _________________________________________

    Agresor Amazing Grace [TTG]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 16.478 ( -53.000 )
    Okręt wojenny 2.760 ( -101 )
    Pancernik 7.459 ( -130 )
    Krążownik 7.443 ( -2.618 )

    _________________________________________

    Obrońca gikerov [T R]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -81.952 )
    Duży transporter 0 ( -8.508 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -102.368 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -16 )
    Krążownik 0 ( -39.078 )
    Okręt wojenny 1 ( -3.999 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -3 )
    Recykler 0 ( -60.997 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -65 )
    Gwiazda Śmierci 16 ( -0 )
    Pancernik 65 ( -39.935 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.113.835.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 6.705.344.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.357.479.300 metalu i 2.211.715.800 kryształu.


    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    120.848.000 Metalu i 120.848.000 Kryształu
    112.000.000 Metalu i 112.000.000 Kryształu
    71.638.000 Metalu i 71.638.000 Kryształu
    655.584.000 Metalu i 655.584.000 Kryształu
    18.928.000 Metalu i 18.928.000 Kryształu
    36.800.000 Metalu i 36.800.000 Kryształu
    225.030.000 Metalu i 225.030.000 Kryształu
    319.935.000 Metalu i 319.935.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.560.763.000 Metalu i 1.560.763.000 Kryształu
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    122.575.800 Metalu i 0 Kryształu
    764.830.000 Metalu i 0 Kryształu
    238.002.900 Metalu i 186.861.100 Kryształu
    212.432.000 Metalu i 212.432.000 Kryształu
    188.547.000 Metalu i 188.547.000 Kryształu
    23.885.000 Metalu i 23.885.000 Kryształu
    58.174.000 Metalu i 58.174.000 Kryształu
    23.885.000 Metalu i 23.885.000 Kryształu
    23.885.000 Metalu i 23.885.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    1.656.216.700 Metalu i 717.669.100 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 56.081.000
    Kryształ: 1.015.591.000
    Deuter: -63.981.000
    agresor zyskał łącznie 1.007.691.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.635.500.300
    Kryształ: -1.896.752.900
    Deuter: -799.205.000
    obrońca stracił łącznie 4.331.458.200 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Resztki dobite, monik ostro sfarmiony , tutaj skrót z przygotowań do misji :popcorn:
    Organizacja na chwile przed startem






    Suzanne Collins – Igrzyska śmierći napisał(a):

    Zatem wygraliśmy, Katniss- zauważa głucho. - Chwała zwycięzcą.- potwierdzam, lecz w moim głosie na próżno by szukać radości.


    TTG Rulez
    pozdrawiam
    Dominikus




    hiperleksja daje się coraz częściej we znaki

    Bociek napisał(a):

    wystartowałem chwilę przed nałożeniem blokady

    bunny napisał(a):

    No wlasnie, chwile po nalozeniu blokady.
    buahuahaha

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Dominikus ().

  • Gratuluje, bitka pierwszorzedna, tak trzeba zyc :E

    Wydzwiek posta bardzo zabawny, tymbardziej w kontekscie waszych (ttg) permanetnych docinek o podejsicu do gry itd.

    Nie mowie tu rzecz jasna o Buchu i Veli, bo chlopaki na poziomie - dla nich gratulacje w szczegolnosci i przetopu.

    Giker do wora, macie zysk, brawo.
    podsumowujac - za wynik propsy, natomiast na otoczke i caloksztalt, szkoda slow.
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • Gratulacje dla sojuszników wlecenia w TOP2. Ładnie sobie wskoczyłem oczko wyżej, choć pewnie kolega zostanie szybko przez sojuszników odbudowany, dok+zbiórka da radę. Ale pstryczek w nos wymierzony centralnie, Vela się odkuł trochę więc wszystko w tym starciu jest jak należy :)

    Pozdro chłopaki z TTG również za organizację, topcie i rośnijcie w siłę, gdyż jeszcze daleka droga przed Wami :D
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.
  • Ja bym to widział tak:

    Cynk od WIAARA
    Dwie floty od WIAARA
    Ukłon w strone TTG od WIAARY (choć zmiana barw by naciągnąć staty jakiejś wojny to z lekka nieuczciwe, mam racje? ;)

    więc powinno to wyglądać tak:

    1 sztaba TTG, 3 sztaby sojusz WIAARA. 1 sztaba TTG, 3 sztaby sojusz WIAARA. i tak do wyczerpania zapasów ;)


    Ale reasumując gratulacje procentu :)


    Ave WIAARA!


    Ps.
    Dominikusie my jesteśmy wiAAra a nie wiAra :P
    Jedna jest WIAARA w galaktyce!
  • abecaduo napisał(a):

    ps.
    ale nie do wojny, niestety.
    XD

    wyobrazmy sobie hipotetyczna sytuacje w ktorej rzucasz sie do wszystkich na ulicy, pewniego dnia zostajesz zlapany i dostajesz w czapke jak gierkov a ty lecisz na psy i mowisz ze sie nie liczy ??

    regulamin to regulamin, wojna to wojna. chcesz to Ci zaraz nowy watek tam w dziale wojny zaloze i jedziemy dalej.

    atakujacym gratuluje, kupa smiechu byla na kanale.
    obrony pakiet obronny i bez spin :) jedziemy dalej z wojna czy regulaminowa czy nie
    Miarą sukcesu jest to, jak wielu masz wrogów

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez keton ().

  • witam , Halo ;]


    Vela !!!!!! "co to sie stanelo?"






    dzieki za akcje Panowie milo bylo spakowac takiego osobnika jak nasz top2 pelen zaszczyt, obronca pogratulowal co daje nam zdrowe podejscie do gry i cyferek , wojna wojna gra gra ale ludzie najwazniejsi dlatego dziekuje orazi gratuluje wsystkim strona tego starcia za ciekawa zabawe .

    z powazaniem wasz paź Sparta

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Spartanikus ().

  • hahahahah PIEKNIE TTG!!!! I LOVE TTG :D wkoncu ktos dal kopa komus z TR :) Brawo piekna zgrana akcja :) Wielkie Gratulacje :) no i jezeli to konkret gracz to pewnie bedzie SZO :> Sojusz pewnie pomoze :>>?? Pozdro :D
    Moje 1 konto na forum Rocketman46 (04.12.2005) (Zbanowane)

    POCZATEK OD UNI 5 SOJUSZ OCTOG
    UNIA 32/34/RHEA/Fenrir SOJUSZ SMURFS JAK NIE WIECEJ BO NIE PAMIETAM :D

    OBECNIE SERWER Xanthus i Kalyke SOJUSZ SMURFS:D :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
  • Cichy_Buch napisał(a):

    Ja chciałem jeszcze raz podziękować za zabranie mojej skromnej flotki w tak zacne pierdol*ięcie :D :D :D
    Mniejsza już o tą wojnę, jest fajne RW i niech tak zostanie :)

    Edit: W końcu TTG, czy nie?
    zgadza sie TTG ;]


    -ale zobaczcie tam!?
    -gdzie ?
    -no tam na niebie!!!
    - ale co tam na niebie ????
    -Slonce , lato wolnosc od gry ....
    - taaa tylko ktory z nas sie odwazy zrezygnowac z gry by zyc tego lata jak Czlowiek ?!?!?!?!?!?!?!






  • Niby to tylko gra... a widać emocje ogromne.. takie że przy wstawianiu ST na forum chyba aż ręce drżały bo błąd na błędzie...

    Tak jak napisał ten "abecaduo" po wpisach nie bardzo widać że dla agresorów to tylko gra..

    Starcie piękne.. jeśli chodzi o ilość uczestniczących statków i procent ze starcia.. "otoczka" trochę to psuje...

    Ogromne graty Agresorom... Obrońcy odbudowy..

    TR powinno to zaakceptować jako RW do wojny... moim zdaniem..

    Edit: Ale wojna w takim wypadku powinna zostać również przedłużona, próg zwiększony żeby trwała dalej, a agresorzy którzy zmienili barwy na czas RW powinni brać czynny udział w wojnie do jej końca... ale to tylko moje zdanie..

    Udanej słonecznej majówki

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rothman ().

  • Oj giker znowu Ci się w nocy przysnelo? No cóż, widziałem na disco że paczuszki prawie gotowe dla Ciebie więc szybko wstaniesz na nogi. Śmieszy mnie tylko ta przewaga flotowa jaką macie xD w 5tke i do czysta nie ubili . Kto teraz Malinioka będzie gonił z puszkami? 50k już ma :)
  • No cóż trzeba pogratulować pięknego trafienia - jak przystało na prawdziwego mężczyznę Giker już się prawie odbudował - straty duże, rzekł bym że potężne lecz wierzę w to że Giker jeszcze ostatniego słowa nie powiedział :P
    STarcia tego typu zawsze budzą emocje - tutaj nie ma wątpliwości wszystko było czyste i sprawnie przeprowadzone - szanuje, ale po co się tak spinać to tylko gra :)
    bawimy się dalej Obrońcy BSzO i do przodu, Agresorom SzP, wpisującym więcej luzu a Sobie kolejnych ST ;)


    ps jeśli chodzi o liczenie bo autor tematu napomniał o tym że było nieudolne po ściągnieciu Sparcie moonów a więc rozczaruje Was było udolne choć Wy niezgodnie z regulaminem bugowaliście oraz zapchaliście podgląd, lecz chłopaki z TR są honorowi i nie zgłosili tego bo wszyscy biorący udział w łamaniu regulaminu trafili by na odpoczynek przymusowy od Ogame
    liczenie było bardzo dobre tylko został popełniony ludzki błąd i mimo tego że była spadająca kulka o której wiedzieliśmy kilka flot by tam padło bo to Wasze zatrzymaj też nie do końca było udolne :P
    to tak w gwoli wyjaśnienia
    pozdrawiam co złego to nie ja
    ZDOBYWCA

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    No cóż trzeba pogratulować pięknego trafienia - jak przystało na prawdziwego mężczyznę Giker już się prawie odbudował - straty duże, rzekł bym że potężne lecz wierzę w to że Giker jeszcze ostatniego słowa nie powiedział :P
    STarcia tego typu zawsze budzą emocje - tutaj nie ma wątpliwości wszystko było czyste i sprawnie przeprowadzone - szanuje, ale po co się tak spinać to tylko gra :)
    bawimy się dalej Obrońcy BSzO i do przodu, Agresorom SzP, wpisującym więcej luzu a Sobie kolejnych ST ;)


    ps jeśli chodzi o liczenie bo autor tematu napomniał o tym że było nieudolne po ściągnieciu Sparcie moonów a więc rozczaruje Was było udolne choć Wy niezgodnie z regulaminem bugowaliście oraz zapchaliście podgląd, lecz chłopaki z TTG są honorowi i nie zgłosili tego bo wszyscy biorący udział w łamaniu regulaminu trafili by na odpoczynek przymusowy od Ogame
    liczenie było bardzo dobre tylko został popełniony ludzki błąd i mimo tego że była spadająca kulka o której wiedzieliśmy kilka flot by tam padło bo to Wasze zatrzymaj też nie do końca było udolne :P
    to tak w gwoli wyjaśnienia
    pozdrawiam co złego to nie ja
    ZDOBYWCA
    wkoncu merytoryczna wypowiedz! a punkt widzenia zalezy od punktu wylotu floty ;] lecz chcialbym nadmienic ze czy udolne czy nie udolne to chyba sie nie liczy? liczy sie odwaga , chec dzialani oraz mobilizacja i wspolpraca z wspolatakerami czy tez wspolobroncami ;] reszte zostawmy tym co lubia drazyc , a my bawmy sie dalej ! i dobrze wiemy ze TR jeszcze nie powiedzialo ostatniego slowa bo to zdolny i waleczny sojusz z doswiadczeniem podejrzewam ze dluzszym jak moje - szacun !!! lecz wlasnie o to chodzi by akcja gonila reakcje wtedy kazdy z nas bedzie mial choc przez chwile fun z tej gry ... lato wielkimi krokami wiec gdy strace flote to pewnie mniej mi bedzie zal jak tego pieknego lata:)



    ps z tego co wiem to jakas lama podala moj dokladny dolot na zawroconym stacjonuj w sojusu u Gornikow az piszczalo zanim jeszcze dolecieliscie ;] takze liczylem sie odrazu ze strata floty a ten blad tylko mi ja uratowal

    "ps jeśli chodzi o liczenie bo autor tematu napomniał o tym że było nieudolne po ściągnieciu Sparcie moonów a więc rozczaruje Was było udolne choć Wy niezgodnie z regulaminem bugowaliście oraz zapchaliście podgląd, lecz chłopaki z TTG są honorowi i nie zgłosili tego bo wszyscy biorący udział w łamaniu regulaminu trafili by na odpoczynek przymusowy od Ogame"

    to akurat jest nie jest prawda*


    pozdro Zdobywca , reszte dobrze prawisz;]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Spartanikus ().

  • Gratuluje sojusznikom :)

    Szkoda że jak dzwoniliście akurat na fsie byłem, bo flota po Wojtku największa i więcej recy u mnie. Mniejsze straty by były i więcej złomu, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • graty starcia, graty farminow, ktore daly chyba wiekszy zysk niz samo starcie, bo byl to czysty deuter

    jezeli moje moonkille byly nieudolne, to pokaz mi mistrzu jak sie to robi
    byly takie lagi, ze ponowne zaladowanie fali trwalo jakies 4-5sek
    dokladnego czasu powrotu nie mielismy i nie dostalismy
    mimo to mielismy na tamta sytuacje pewien plan, ktorego ostatecznie nie udalo sie zrealizowac przez pewne niedopatrzenia
    bylo minelo, nie chce mi sie wracac do tego tematu i dalej go roztrzasac

    udanej soboty
  • Raz sie człowiek nachlał wódy i gikera ubili... Panowie ze wszystkich stron - darujcie sobie przepychanki o wojnę i inne bzdury. RW jest konkret, spadła potężna flota i to nie byle kogo. Szacun za starcie, szacun za podejście obrońcy. Odbudowy życzę, kumple pewnie pakiecik rzucą ;)
    Blaze of Glory!