Bierność wobec boterów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Bierność wobec boterów

      Miałem pozwolić @RozdajeMoony wysmarować posta ale jestem tak [ciach] że nie wyczymie
      Moim głównym pytaniem jest kiedy zaczną być podejmowane jakiekolwiek działania wobec boterów i nowego bota pod nazwą której nie będę tutaj przytaczał bo post zaraz zniknie, zgłoszeń poszło już multum, a nie widać ani jednego bana. Pierwsze bany dopiero zaczęły się pojawiać na niemieckim serwerze. Ten [ciach] proceder doszedł do tego stopnia, że gość sojusznikom na totalnej [ciach] pisze, że taki fajny, że informuje go jak ktoś go atakuje, że sam farmi a on może iść sobie zdjęcia robić...
      Nie jest to pojedyncza osoba bo co 3-4 układy przejeżdzając falangą o dowolnej porze dnia i nocy ludzie farmią idlaków, nie ważne czy to 5 rano, 12 w południe czy 23 w nocy... mtki i dtki cały czas latają i farmią. Jak ktoś grający czysto, poświęcający swój wolny czas żeby coś tam pograć i pozłomować może stawać w szranki z gościem który nie musi pilnować praktycznie konta, jedynie zostawia uruchomiony komputer idąc do pracy czy na piwo.
      Całe multum ludzi się pushuje i dosłownie żadne konsekwencje nie są wobec nich wyciągane.

      Chcecie wiedzieć co jest najśmieszniejsze? Jeden [ciach] GO jest twórcą tego bota, jesteście tak śmieszni i tak żałośni zarazem że po prostu brakuje mi słów wobec waszej polityki mamytowdupizmu.


      walić Was


      ps. wszystkie zebrane przeze mnie dane i dowody zostały już przekazane bezpośrednio w ręce GameForge, HAVE FUN


      Super Moderator Ruda:
      nie używamy pseudocenzury na forum
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guderian ().

    • Boty jak boty, nie lubie czegos takiego bo ludzie maja latwiej aczkolwiek jak sami sobie potrafili to ogarnac to z punktu widzenia pragmatycznego ich zasluga za co jestem zwolennikiem. Reasumujac faktycznie to jest problem i powinni cos z tym zrobic aczkolwiek polak jak potrafi to kombinuje i to potwierdzam. Nigdy nie korzystalem i nie zamierzam ale rozumiem cale [ciach] spoleczenstwa

      Super Moderator Ruda:
      wulgaryzm
    • stary zrozumialbym jeszcze gdyby jakis biedny programista chcial sobie dorobić i napisał bota ktorego sprzedaje po 3.75€, ale KRA GO? :D :D
      skad pomysl ze to go?
      ma aktualne dane dotyczące wszystkich banów
      dostęp do api LECĄCYCH flot, bot odswieza sie co 5s i nie powoduje aktywności na planetach ani ksiezycach jednoczesnie sprawdzajac czy ktos nie leci XD
      wie dokładnie ile czasu można farmić, jakie trzeba zrobic odstepy zeby było poniżej wytycznych GO
      dokładnie wie który GO zasądził banicje XD

      dla mnie śmiechu warte
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
    • może wyraziłem się niezbyt jasno. chodzi mi o to, że z częstotliwością kilkunastu sekund odświeża api lecących flot co pozwala na powiadamianie o ataku bez powodowania aktywności na planetach i księżycach, w celu mniejszej "detekcji" losowo generuje aktywność "klikając" po stoczniach, badaniach, planetach, moonach itd.


      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
    • co to za nowy bot? chętnie dowiem się więcej na jakiej zasadzie działa, żeby złomować matolków co na nim siedzą :D

      najskuteczniejszą walką z botami jest ich rozprzestrzenianie, ludzie będą zgłaszać, team ludzi zwanych GO zobaczą zależność i może nawet zakończy się to banami ;>
      A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
    • @GitKOles
      W bardzo prosty sposob można użytkownika tego „specyfiku” doprowadzić do białej gorączki... jak? Atakowaniem :D z moonowki czy nawet konta zrobionego specjalnie pod to. Dlaczego? Oprocz wyłączenia całkowicie bota nie ma innej możliwości wyłączenia alarmu, który sie pojawia podczas lecącej wrogiej floty. Użytkownik zostaje zasypywany wiadomościami i mega denerwującym dźwiękiem wydobywającym sie z głośników.
      Ewentualnie puszczenie ataku i cofnięcie go po 5 minutach w środku nocy, polecam
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
    • Das140 napisał(a):

      Nie można złomować takich na misji "szpieguj"? Ja tak zawsze robiłem jak coś podejrzewałem. A jak bot informuje o skanach, to szpiegujesz systematycznie na wszystkich planetach, aż wyłączy alarmy na szpiegach
      Kiedyś to była opcja.

      Nie znam się na botach, ale czy bot nie ma możliwości sprawdzenia nie tylko czy coś leci, ale i co leci? Wtedy zwykłym warunkiem można chyba wyłączyć alarm na samych sondach, a włączyć przy czymś innym. Naturalnie to, o czym pisał autor tematu, nadal jest świetną kontrą. Skanować paroma sondami i np. gwiazdą :P

      Lwica jest boska :)
    • Tak jak to bylo do przewidzenia zal sciskajacy poslady zostal przelany na forum .
      Guderian czepiasz sie czegos co jest tak naprawde nie uniknione , boty byly sa i beda na pewno nowe.
      Ta gra skonczyla sie juz dawno jak tylko pojawila sie mozliwosc inwestowania w nia $$$$$. Niektorzy klikaja 4fun a niektorzy tylko po to by widziec sie wysoko w statystykach bo chyba w taki sposob sie dowartosciowuja.
    • Ostatni bot - automizer umarł smiercia naturalna wraz z wprowadzeniem lobby, ten jest stosunkowo nowy ale nabiera mocno na popularności.
      Moze i jest nieuniknione ale dlaczego nie utrudniać im zycia i wyłapywać tych którzy z niego korzystają?
      Zrozumiałbym gdyby działał na takiej samej zasadzie jak poprzedni, tj. Odświeżanie i wraz z odświeżaniem powiadamianie o ataku, ale jak chcesz walczyć z czymś co nie powoduje nawet aktywności sprawdzając ruchy flot? Można pójść nawet o krok dalej, jeśli bot kosztuje 3.75 i czyta ruchy flot bezpośrednio z serwera to moze za 375€ dostaniesz podany jak na tacy czas czyjegoś fsa? Zrzutka sojuszowe po 50zl i eliminujecie wroga na uni :E
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
    • dawaj nazwę tego bota a do końca tygodnia powiem Ci jakie ma luki, ba zainwestuje nawet swoje pieniadze, a zeby nikogo nie ranic zaloze konto na nowym uni:D
      zawsze są luki po to by ktoś, kto tego bota napisał, złomował bociarza, który na nim siedzi :D
      A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
    • GitKOles napisał(a):

      dawaj nazwę tego bota a do końca tygodnia powiem Ci jakie ma luki, ba zainwestuje nawet swoje pieniadze, a zeby nikogo nie ranic zaloze konto na nowym uni:D
      zawsze są luki po to by ktoś, kto tego bota napisał, złomował bociarza, który na nim siedzi :D
      Vice Solu zmienili Ci zasady handlu to teraz za boty się będziesz łapał? :P
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień haha, Niestety się skończyło i trzeba kombinować dalej ^^ kupie od Ciebie jakies Twoje pushkonta za dolary, a najlepiej Twoje to pushował będę sie na legalu ^^ bo jestem przecież tylko (eko)noobem, klękającym przed wielkim bernem. Kotek dalej Ci pomaga czy już radzisz sobie sam?:D

      wracając do bota, sytuacja z dzisiaj od tego samego gracza, którego już wcześniej podejrzewałem o jakieś gówno, 18/24 świeci się, i cały czas farmi ;>
      Jak juz skończy farmić i zrobi fsa, ja robie wylot na planete w celu sprawdzenia czy ma alarm po chwili PW ":)"

      czasami nawet wylatywałem bez skana, bo myśalem, że po prostu z innego konta sprawdza falangą,
      Automizer generował aktywność, a to gówno niestety nie. Sposób pewnie jakiś jest, gdyby ktoś wiedział coś to proszę o PW :)
      A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
    • Nie chcę tu nikogo bronić- wiadomo, farmić idlaki 24/7 jest delikatnie mówiąc "ciężko" :E

      ALE:


      Ludzie mają różne style gry i cykle odświeżań.
      Ja na ten przykład mam chorobliwą manię odświeżania konta z telefonu co 3-4 minuty, nawet jak jestem na fsie przez następne kilka godzin. Próbowałem się tego wyzbyć, bezskutecznie :P Nabrałem tego nawyku na Quantum, na którym zaczynałem, i nawet grając na x2 mówiłem sam do siebie "Debilu, jesteś na fsie, nikt Cię nie sfarmi w 3 minuty, po co to odświeżasz xD" Efekt jest taki że miliardy osób posądzały mnie o jakieś boto-odświeżaczo-wynalazki, mając zwykłego pecha :)
      Zmierzam do tego, że często graczom wydaje się, że "gracz X wiecznie się świeci na 3 gali", albo "gracz Y jest 24/7" , tudzież " ma na 100 % powiadamiacza, co na niego nie wylecę to po 3 minutach się pojawia akta " czy inne takie. A ile razy było tak, że taki osobnik zwyczajnie odświeżał wtedy , gdy sprawdzaliście. Jeszcze śmieszniej musi to wyglądać z panelu GO-gdzie się okazuje że taki " na 100% boicarz, jestem pewien !!1!!1!oneone!!" siedzi tak z godzinkę- dwie dizennie :E
      This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
      Now is the time for action.
    • GitKOles napisał(a):

      Automizer generował aktywność, a to gówno niestety nie. Sposób pewnie jakiś jest, gdyby ktoś wiedział coś to proszę o PW :)
      No to zgłoście błąd w grze nawet pisząc maila do Niemiec. Z programistycznego punktu widzenia wygląda to tak:

      W sesji na serwerze jest zapisana ostatnia aktywna planeta/księżyc.
      Jaki kolwiek request przychodzący do serwera z Twoim identyfikatorem sesji ( no w końcu chcesz odświeżyć i zobaczyć swoją flotę), generuje aktywność na tej właśnie planecie/księżycu.

      Jeśli ktoś to obszedł to Gameforge dało dupy.
      Miarą sukcesu jest to, jak wielu masz wrogów
    • Nie obszedł bo twórcą bota jest GO, który ma dostęp do ruchu flot i z tego czerpie główne dane jak pokazałem parę postów wyżej w screenie, aktywność jest jedynie generowana żeby było trudniej wykryć bota :D

      @buleon nie ma automatycznego pw na ten moment chyba że jest wersja premium bota o której nie wiem

      @GitKOles puść atak w nocy na 2-3h, jak się pojawi i napisze a będzie chciał pospać to będzie zmuszony wyłączyć bota bo nie da się wyłączyć alarmu, który się uaktywnia podczas ataku. Jedynie aktywność użytkownika na koncie ucisza go na parę/paręnaście sekund
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guderian ().

    • Nie będę rzucał oskarżeniami w kogokolwiek, przekonałem się na własnej skórze że bardzo łatwo kogoś oskarżyć, a oskarżonej osobie już zawsze będzie przypisywana dana łatka, wszystko co miałem zostało przekazane w ręce GF, ja ze swojej strony zrobiłem co mogłem :)
      Nie mam zamiaru tworzyć z tego wątku polowania na czarownice ani przepychanek.
      In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.