Kasacja nieaktywnych

• Rozwiązane
  • to się dzieje w uni Fenrir.
    ostatnio zniknął np. GERALTSKY FROM H3L gdy pojawiło się "i" przy jego nicku. wcześniej widziałem kilka innych przykładów ale już nie pamiętam nazw. nie ma w tym konsekwencji, bo w tym samym czasie inni ludzie z niedużą ilością punktów wiszą nieaktywni w kosmosie po kilka tygodni, nawet w tych samych układach co ci zniknięci.

przejmuje mnie to, bo znikają dobre farmy :)
  • Art wrote:

Na Universach z nowym interfejsem zostanie wprowadzony nowy system kasacji nieaktywnych kont.

Skasowane zostaną konta, które:

• nie mają wybudowanego ani jednego budynku - okres nieaktywności: 2 dni,
    • nie mają dorobku punktowego (0 punktów) - okres nieaktywności: 5 dni,
    • mają zwykłą nieaktywność - okres nieaktywności: 35 dni.
    Jak zwykle konta, które mają zakupioną Antymaterię, bądź mają aktywnego Komandora lub Oficera, nie zostaną skasowane.
    Takie coś wykopałam, może się przydać.

Ogame.pl
    PoO, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • jak wchodziłem do uni to były setki kont z randomowymi nazwami, bez budynków, potworzonych w tym samym czasie (robiły się nieaktywne tego samego dnia) i były dłużej nieaktywne niż tych parę kont, o których piszę. chodzi o graczy z top 1000/2000, którzy znikają zanim pojawi im się przy nicku duże i.

jeśli jest tu jakiś mod z uni fenrir, niech się wytłumaczy. albo jeśli możecie mnie pokierować do kogoś takiego bezpośrednio, żebym nie musiał się tarabanić przez support.
  • Ruda wrote:

Art wrote:

Na Universach z nowym interfejsem zostanie wprowadzony nowy system kasacji nieaktywnych kont.

Skasowane zostaną konta, które:

• nie mają wybudowanego ani jednego budynku - okres nieaktywności: 2 dni,
    • nie mają dorobku punktowego (0 punktów) - okres nieaktywności: 5 dni,
    • mają zwykłą nieaktywność - okres nieaktywności: 35 dni.
    Jak zwykle konta, które mają zakupioną Antymaterię, bądź mają aktywnego Komandora lub Oficera, nie zostaną skasowane.
    Takie coś wykopałam, może się przydać.
    Uległo to już zmianie? :P

zabity wrote:

ostatnio zniknął np. GERALTSKY FROM H3L gdy pojawiło się "i"
    ciapka.pl/index.php?pd=gracz&k=pl&s=158&j=pl&id=113223

Gracz nie był I więc sam skasował konto.

The post was edited 2 times, last by ciap ().