Pożegnanie z ogame

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pożegnanie z ogame

    Dziś ostatni dzień mojego "grania" w ogame. Choć ciężko nazwać to co ostatnio robiłem graniem :D raczej zwykłe klikanie z przyzwyczajenia.

    Nie mam zamiaru się rozpisywać - więc tylko zostawiam po sobie kilka uwag:
    - pozdro dla OLD - fajnie było z wami pograć. Oczywiście szczególnie @mikiwaj @radzio zgred, @silver88 - ale także inni co z nami grali.
    - pozdro dla @halszka - chyba jedyna pozytywna osoba z Wezn, którą tu spotkałem
    - nie-pozdro dla chamstwa w komentarzach niektórych osób - to był chyba główny powód, dla którego odechciało mi się grać. I wiem, że nie jestem jedyny. Może niektóre osoby się zastanowią nad tym co piszą - ale raczej na to nie ma co liczyć - to osoby o umyśle dziesięciolatka.

    Flota już prawie skasowana, konto niedługo pewnie także pójdzie na żyletki. Nie mam zamiaru wracać, nie mam zamiaru grać na innych uni - więc powodzenia dla znajomych - zarówno w grze, jak i w realu.

    Miłego.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Bądźmy szczerzy zgubiła cię twoja pewność siebie jak i zerowy poziom oberonu gdzie nikt ci nie mógł "podskoczyć" Wszyscy mieli cie za "boga" bo lampa 24/7 do tego niańczony wiecznie przez kolegów którzy sprawdzali czy czegoś nie zostawiłeś, wydzwaniali albo robili ci akty.

    W końcu trochę odżyjesz a twój organizm ci podziękuje bo nie wiem jak bardzo trzeba być wycieńczonym żeby kilkanaście budzików/telefonów nie było nas w stanie obudzić. Kluczowe było pierwsze RW na tobie a później poszło z górki ;) Więc sobie daruj wpisy typu kończysz grę bo ktoś coś brzydko na forum napisał. Forum nie jest niezbędnym elementem do grania w ogame. Kończysz grę przez swoją głupotę, nie umiało sie zrobić fsa, zostawiałeś wiecznie statki bo przecież traciłbyś na farmieniu i korona by ci z głowy spadła. Gdybyś po pierwszym wlocie wyciągnął wnioski to miałbyś teraz flotę za ponad 200kkk i to TY dyktowałbyś warunki ale cóż, czego się jaś nie nauczy tego jan nie będzie umiał. Tyle razy zostałeś spakowany i dalej 0 wyciągniętych wniosków.

    Rozpisałbym sie bardziej ale po co wroga uczyć jak grać, niech dalej popełnia błędy i myśli że tak powinno być ;)

    Cieszymy się że nie kasujesz konta tylko pozwolisz żeby się wyidlaczyło, to samo pisałeś jakiemuś gościowi co powiedział że kasuje konto a było to przed fuzją bo z jednej strony WSNR a z drugiej Marek i Vizz więc nie ma sensu gra dla niego. Hipokrytą nie jesteś, chociaż...? ;)

    Co mogę dodać na koniec, jesteś w sumie najżałośniejszym top1 jakiego kiedykolwiek spotkałem, inni prezentowali jakiś poziom ale u ciebie próżno było go szukać. Straszenie słabszych od siebie złomami bo po szarych latają, wloty po 2kk zysku albo 200dt dla zabawy, kasacja satelit, brak znajomości mechaniki gry, top1 flota i zero zorganizowanych akcji!!! można tak wymieniać i wymieniać. Także POWODZENIA W REALU :D jedyne kto pewnie będzie za tobą płakał to silver bo jego rola się właśnie skończyła i stał się bezużyteczny :E POZDRO
  • Wrocisz :D - kazdy mowi ze konczy i kazdy wraca :D chociaz popatrzec jak fajnie sie latalo :popcorn:

    Odpoczywaj i zregeneruj sily :thumbsup:
    "największą głupotą jest zrobic sobie wroga w kobiecie, żądza zemsty przechodzi średnio po 7 pokoleniu "

    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • O nie! Mój żywiciel umiera a wiadomo jak kończą organizmy które nie mają z czego czerpać...
    Liczyłem, że uda się to konto wyssać do końca, no cóż życie. Klikać aby klikać to też nie ma sensu tym bardziej, że się klika non stop a zysk z tego żaden.
    Dodatkowo odeszła forma ulubionego nocnego farmienia gsami (za dużo spadających gwiazd) i już skrzydełka podcięte, domyślam się ze to jest prawdziwy powód kasacji, musiało zaboleć xD.
    Niestety ale swoją grę bazowałeś na wiecznej lampie(silverowi flacha za nocne pilnowanie ...) a nie ma nadludzi, wystarczyło fsować jak reszta graczy (eko do pozazdroszczenia dla każdego kopacza, paliwa od groma...) i teraz byłaby prawdopodobnie duża przepaść miedzy tobą i reszta weznowiczów. Można by tak długo ale nie chce mi się xD.
    Mi osobiście najbardziej będzie brakować tej obserwacji i nadziei na duży kąsek, bo reszta oldów - nie ukrywajmy poza podnoszeniem floty na swoje puszowki, nic kompletnie nie robi a floty rosną to jest dopiero zagadka nie ? xD Wyjątkiem jest zgredziu, - nawet zadał sobie trud, jest po sąsiedzku i chce nadal utrzymywać przyjacielskie stosunki xD (moi sąsiedzi wiedzą że też lubię wpaść z wizytą, więc tym bardziej doceniam) szkoda tylko że ciągle na niebiesko :/ .
    Pozostaje życzyć szczęścia w realu, ponoć świat to matematyka a ty coś tam lepiej bądź gorzej ale podliczasz przeliczasz, to może jemu dopomożesz oby efektywniej niźli tutaj.
    Korzystając z okazji smacznego dyngusa !
  • Dex wszystkiego dobrego dla Ciebie , jestem całym sercem za Tobą :) przyjemnie sie z Toba rozmawiało :)
    Żal jest , że odchodzisz , ale rozumiem . dlaczego taka podjąłes decyzje .
    I Ladys ma racje, Ogame nie pozwala o sobie zapomnieć .... wrócisz :) może nie tu , ale jednak :)

    Korzystając z okazji, zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych dla Ciebie Dexiku i dla pozostałych , pomimo tego, że powinni po tyłkach dostac , za taki poziom pisania .
    Ludzie ogarnijcie sie troche .
  • Dex wszystkiego dobrego w realu, aby było tak dobrze jak tutaj za dobrych czasów. W ogame swoją historię napisałeś zrobiłeś, zdobyłeś wszystko:
    • TOP 1
    • TOP 1 Eko
    • TOP 1 Flota (mimo że zawsze pisałeś że jesteś górnikiem z flotą)
    • TOP 1 Badań
    Pod koniec wspólnej gry troszkę nam sie drogi rozjechały, ale i tak będę częściej wspominał Cie z tej dobrej strony ;] Odpoczynek od ogame dobrze Ci zrobi :P Wiem co mówie, a co do ogamę... wrócisz, może nie za miesiąc, dwa czy rok ale za 5 lat czy ile :E :E :E

    Piona stary :thumbup:

    Panowie i Panie na prowokację, brak kultury nie zwracamy uwagi. W myśl starego przysłowia "kto z kim przystaje taki sie staje" omijamy ich szerokim łukiem i pozdrawiamy środkowym :E

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Safar ().

  • Powodzenia także z mojej strony - może na Oberonie się głównie żarliśmy, a i na Weznie czasami bywało nerwowo, to nie sposób nie powiedzieć, że nie graliśmy "razem" i razem przez długi czas. Ogame to tak naprawdę tylko uzależniające cyferki, nie warto na nie tracić tak wiele czasu, energii i zdrowia - szczególnie w twoim przypadku, gdzie dobrze wiemy, ile czasu temu poświęcałeś.

    KNR jak zwykle pokazało klasę - z małymi wyjątkami jesteście bandą debili, którzy nawet muszą się wzajemnie plusować, żeby czuć, że ich obelgi i chamstwo mają sens. Splunąć wam w gęby to byłoby zbyt szlachetne.
  • No cóż mozna napisać..;) Troszke przykro ze konczysz,fajnie bylo Cie pilnowac w nocy.. :D my tam po satkach sobie nie latalismy takze mysle ze spiny zadnej nie było,pozostaje mi życzyć Ci wszystkiego dobrego i niech ten Twoj organizm troche odreaguje te nocki chlopie ;) może na starsze lata sie jeszcze gdzies spotkamy kto wie świat jest mały :)
    Wesolych Świąt rowniez zycze i ze SPORTOWYM! 8)
  • Rozpisywać się nie będę... mamy czasy jakie mamy różne rzeczy w grze są dozwolone, na inne jest cicha zgoda na jeszcze inne przyzwolenie GO.

    Odmówić Ci dex osiągnięć nie można, ogame stało się typem gry pay2win - jak Ty grałeś nie wiem ale jak wspomniał safar, wszelkie możliwe top 1 w statach miałeś , i niektóre nadal masz.

    Odpoczywaj, i czyń co uważasz za słuszne. Wszystkiego dobrego i wesołości na te wyjątkowe święta!!
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Dex, szkoda że kończysz, ale to Twoja decyzja do której masz święte prawo. Powodzenia w realu :)

    Niektóre osoby, które się tutaj wcześniej wypowiadały, lekcje kultury i ogłady pobierał chyba w oborze. Może wam nie być po drodze z Dexem, możecie go lubić lub nie, ale jest człowiekiem i zasługuje na szacunek. Tym bardziej, że w Ogame osiągnął dużo. Znacznie więcej niż nie jeden z was. Polecam się ogarnąć.

    Wszystkim Wesołych Świąt :) 8-)
  • Dexiu.... kilka dni chodziło za mną Twoje pożegnanie... Chyba będę jednym z nielicznych, którzy będą za Tobą tęsknić ;)
    Mimo, że długo utrzymywałeś pozycję TOP 1 flot, chciałbym ci na prawdę podziękować za grę... wiele razy udawało ci się uciekać spod noża, wiele razy bywałeś też po tej gorszej stronie, ale za każdym razem potrafileś się podnieść i liczyłem, że tak będzie i tym razem.... zła passa cię dopadłą...

    Patrząc na Twoje poczynania z mojej strony zasłużyłeś na mega szacunek i pochwałę, za czas poświecony w budowanie konta, za ambicję, której niejednemu brakuje... Dziekuję Ci, za to, że po prostu grałeś, za pyskówki na forum, za podziękowania po wlotach, za w miarę normalne podejscie do gry....

    Nie wyliczam blędów, nieznajomosci gry w 100%, latania po satkach, bo każdy gra, jak chce i potrafi... Mogę Cię pochwalić w tym, co dla mnie, flociarza, najbardziej się liczy, pod wzgledem zniszczonych pkt militarnych będzie Cię ciezko pobic...

    I tak poniekąd, gratuluje Ci podjęcia decyzji o odejsciu... trzeba mieć jaja, żeby porzucic to co się tyle czasu budowało, mimo, że to tylko cyferki...

    Jeśli kiedyś wrócisz, a na pewno wrócisz... wyciagnij wnioski ze swoich błędów, wykorzystuj to, czego się z nami nauczyłeś, rób swoje, a bedziesz liderem jeszcze na niejednej uni....

    Z tego miejsca zyczę Ci Wesołych, a najważniejsze spokojnych Świąt ;)
    3maj sie, do zobaczenia, bo jak to mówią, górą z górą sie nie zejdzie, a człowiek z człowiekiem.... :thumbup:
  • Co tu dużo mówić, w zasadzie przedmówcy (ci kulturalni) wszystko już powiedzieli ;) Dexa można krytykować za styl (choć sam nigdy flociarzem siebie nie określał!) ale zaangażowania, przynajmniej gdy jeszcze chęć do gry była, odmówić nikt nie może. Latanie po satkach, po drobnicy? muszę niektórym uświadomić, że taki proceder trwa od dawna również w drugą stronę. No, ale to nie miejsce i czas na takie przepychanki.

    Zawsze chętny do pomocy w każdej płaszczyźnie gry, Ponadto, nigdy nie rzucał w tej dziedzinie słow na wiatr. Znakomity sojusznik i kompan. O jednej, jedynej wadzie akurat każdy wie, ale dla porządku i uczciwości musiałem o tym wspomnieć... ;)

    Powodzenia w realu i nie wracaj zbyt szybko - jest wiele ciekawszych zajęć niż cyferki na obrazkach ;)
  • Dobrygracz napisał(a):

    W końcu trochę odżyjesz a twój organizm ci podziękuje bo nie wiem jak bardzo trzeba być wycieńczonym żeby kilkanaście budzików/telefonów nie było nas w stanie obudzić.
    To niewiele wiesz o OGame :)

    Dex, co prawda moja obecność akurat na Wezn była i jest nadal raczej symboliczna, ale za styl gry, wymagający samozaparcia, ambicji i niesamowitej wręcz aktywności, pełen szacunek. Mogą sobie pisać o skillu, śmiać się z paliwówek i wydawanej antymaterii. W dużej mierze są to zwykłe ciecie, które umiejętność gry muszą pokryć od czasu do czasu pushowankiem, bo inaczej ze zwykłego lenistwa przestają się przebijać. Potrafią niszczyć i nie potrafią budować, potrafią latać i nie potrafią liczyć, potrafią pyskować i nie potrafią rozmawiać. I jak cierń w oku jest im facet, który wchodzi i nie potrzebuje wielkiej akcji, żeby im odskoczyć.

    Gratki @dexPL - emerytura Ci się należy :) Pamiętaj oldboje, seniorzy i emeryci grają na x1 :P

    Lwica jest boska :)
  • ladys napisał(a):

    Odpoczywaj i zregeneruj sily

    Montezuma napisał(a):

    Pozostaje życzyć szczęścia w realu, ponoć świat to matematyka a ty coś tam lepiej bądź gorzej ale podliczasz przeliczasz, to może jemu dopomożesz oby efektywniej niźli tutaj.
    Korzystając z okazji smacznego dyngusa !

    Safar napisał(a):

    Pod koniec wspólnej gry troszkę nam sie drogi rozjechały, ale i tak będę częściej wspominał Cie z tej dobrej strony Odpoczynek od ogame dobrze Ci zrobi Wiem co mówie, a co do ogamę... wrócisz, może nie za miesiąc, dwa czy rok ale za 5 lat czy ile

    Farnah napisał(a):

    Dex szkoda ze odchodzisz ale rozumie powodzenia w realu i odpoczynku od nalogu milo bylo ciebie poznac i wymienic kilka wiadomosci niestety nie bylo nam po drodze... Jeszcze raz odpoczywaj i zdrowych wesolych swiat zycze trzymaj sie cieplo

    darek napisał(a):

    Powodzenia w realu. Trzeba wskoczyć na niezły obrót, żeby pomimo braku floty nadal pozostać top1.

    ViZZioN napisał(a):

    pozostaje mi życzyć Ci wszystkiego dobrego i niech ten Twoj organizm troche odreaguje te nocki chlopie może na starsze lata sie jeszcze gdzies spotkamy kto wie świat jest mały
    Wesolych Świąt rowniez zycze i ze SPORTOWYM!

    angelsin napisał(a):

    Odpoczywaj, i czyń co uważasz za słuszne. Wszystkiego dobrego i wesołości na te wyjątkowe święta!!

    HerHor77 napisał(a):

    Dex, szkoda że kończysz, ale to Twoja decyzja do której masz święte prawo. Powodzenia w realu

    souris napisał(a):

    Z tego miejsca zyczę Ci Wesołych, a najważniejsze spokojnych Świąt
    3maj sie, do zobaczenia, bo jak to mówią, górą z górą sie nie zejdzie, a człowiek z człowiekiem....

    silver88 napisał(a):

    Powodzenia w realu i nie wracaj zbyt szybko - jest wiele ciekawszych zajęć niż cyferki na obrazkach

    buleon napisał(a):

    Gratki @dexPL - emerytura Ci się należy Pamiętaj oldboje, seniorzy i emeryci grają na x1



    Jak widać uzależnienie wygrało i nasz ukochany top1 wrócił i to z przytupem.
    Dziękuję ci że wróciłeś tak szybko bo gra bez ciebie nie miała sensu.
    Mówią o mnie że jestem wariat.

    Ale ja to nieźle ogarniam.
  • Nie bój się - wróciłem tylko na 3h, aby oddać zasoby za zapomniane transporty (po co komuś ban za niewinność) - aby ktoś nie był poszkodowany. A że licytacje lubiłem i lubię - to cię przebiłem :P

    Spokojnie śpij - za ok 40 min bedzie urlop wrzucony - potem wrócę jeszcze ze trzy razy i tyle. Ale grać nie będę.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • czubulus napisał(a):

    silver88 napisał(a):

    Czubuś zagubił znak "minus" przy reaktancji pojemnościowej, - bo się denerwuje jak stary krótkofalowiec ;)
    Już wiem skąd u ciebie te 88Czasy cb dawno mam za sobą zresztą radia odchodzą do lamusa teraz rządzi Zello
    Żadna durna apka nie zastąpi tradycyjnego CB radia :D zresztą CB nie kończy się tylko na 19-ce XD
    OGame'owa emerytura
    _________________________
    *zezwalanie na przekręty przez GO/SGO/GA jest żałosne*
    *polski support to kółeczko wzajemnej adoracji*
    *Art do odwołania*
    *grę zabijają nieuczciwi gracze, leniwy support i czubulus*