Badanie trwające, a opuszczanie planet w sieci badań

  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Badanie trwające, a opuszczanie planet w sieci badań

    Pytanie jest prozaiczne i domyślam się, że można, ale wolę się upewnić.

    Czy mogę opuścić planetę będącą w MSBN podczas trwania badania?

    Edit:
    Doprecyzuję pytanie przykładem, o który mi dokładnie chodzi: Mam dość surowców aby postawić planety z laboratoriami specjalnie po to by zbadać kilka pozycji na jakieś tam przyzwoite poziomy i chcę to zrobić jednym machnięciem, używając hurtem znacznej ilości newtronów. Po zahaczeniu o ostatnie badanie z listy nie mam zamiaru dalej klikać skracaczy, ani marnować niepotrzebnie pozostałych, tylko pozwolić ostatniemu badaniu wlec się spokojnie w czasie. W tym celu chcę usunąć zbędne planety na jakiś czas, bo zwyczajnie nie są mi potrzebne. Tak o.
    Oddam konto na forum

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hermes ().

  • Bylebyś nie usunął planety na której rozpocząłeś badanie i będzie spoko ;) Sam stosunkowo niedawno kasowałem planety, które wliczały się do MSBN z włączonym badaniem i nic złego się nie działo ;)
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.