#123: Deki [KAT] vs. BrawoJa [E-K-O] ~ 5426.04% +MEEEGA TANKOWANIE (Part2)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #123: Deki [KAT] vs. BrawoJa [E-K-O] ~ 5426.04% +MEEEGA TANKOWANIE (Part2)

    Na sam poczatek Brawo ty (@'buleon')!!! :E :E :E :E
    Co do mojej histori z tym graczem. Juz zjechalem tego gracza na 1kkk dexu. klik
    Od tamtego czasu zmienilo sie to ze konto sivad po tym jak brawoja wyprzedzil je w statystykach zsylalo surke na konto dml.
    Po osloszeniu wprowadzenia nowych przelicznikow od tego tygodnia obronca urzadzil sobie istna niedziele handlowa.
    Surka z sivada ---> dml ----> brawoja.
    Zlomowanie konta aj do nol o konto Merchant deuterium ----> handel z brawoja.
    wiecej kont nie wylapalem.
    Na szczescie to ja jestem na koncu lancucha pokarmowego 8-) Nie ukrywam ze napalilem sie na ten deuter :D Najpierw przenioslem planete o 30 ukladow tak zeby byc jak najblizej obroncy. Dzisiaj wylapalem obronce jak mial 40 min na moonie. Szybkie teleportowanie---> skan---> BOOM! :)
    Obroncy zycze powodzenia w splacaniu tego deuteru :) Bo jak wiadomo za caly deuter ktory kupil w weekend po 2:1:1 bedzie musial odeslac surke po 3:2:1.
    Jako ze nie ma za co zostana mu odpisane pkt. (tak na oko 1/3 wartosci konta) :E
    Pozdrawiam cale KAT, dostawcow deuteru oraz WSNR z Europy.




    Dnia 17-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Deki [KAT]
    ________________________________________________


    Krążownik 33.333
    _________________________________________


    Obrońca BrawoJa [E-K-O]
    ________________________________________________


    Mały transporter 12
    Duży transporter 64.457
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 99
    Sonda szpiegowska 3
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Deki [KAT]
    ________________________________________________


    Krążownik 33.333 ( -0 )
    _________________________________________


    Obrońca BrawoJa [E-K-O]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    14.666.520 Metalu, 2.250.136 Kryształu i 27.082.904 Deuteru
    4.550.898 Metalu, 375.023 Kryształu i 1.060.268.717 Deuteru
    2.275.449 Metalu, 187.511 Kryształu i 530.134.358 Deuteru
    1.137.725 Metalu, 93.756 Kryształu i 265.067.179 Deuteru
    568.862 Metalu, 46.878 Kryształu i 132.533.590 Deuteru
    284.431 Metalu, 23.439 Kryształu i 66.266.795 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 775.357.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 271.436.200 metalu i 271.168.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.107.814.171 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 294.920.085
    Kryształ: 274.144.843
    Deuter: 2.081.353.543
    agresor zyskał łącznie 2.650.418.471 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -411.249.885
    Kryształ: -390.359.743
    Deuter: -2.081.561.543
    obrońca stracił łącznie 2.883.171.171 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
  • Artel napisał(a):

    Gratulację ukrócenia patologi. Nigdy nie zrozumiem osób, które czerpią radość z bycia wysoko w rankingu za pomocą dodatkowych kont... Zysk Cosmiczny.

    Artel ogarnij się :E Właśnie to RW jest patologią...! Kolejnemu pusherowi widać wszystko wolno... cóż poradzić... czas przestać się temu biernie przyglądać... :cisza:

    Pomyślcie sami, EKOwiec wozi tyle dexu... nie sprzedaje nikomu... bo i po co... lepiej sprzedać dekiemu za kasę... :stop:

    A że surka krążyła między kontami dml -> BrawoJa to zapewne prawda, ponieważ konto dml nie gra już aktywnie dłuższy czas... a konto BrawoJa pewnie przytuliło parę stówek za dexik... :piwko:
  • Czy ja wiem czy to push? Wiem, że obsługuję konto Merchant Deuterium, jak ktoś spojrzy na mmorpg, to chyba nawet zmiana nicków była na Cosmos. Podczas weekendu ze dwa razy Dekiemu, raz Eneczce i raz Augustowi uciekłem. Później w DT Deki wpadł, ale ustawionego tu nic nie było. Za BrawoJa nie odpowiadam oczywiście.

    Lwica jest boska :)
  • taaa a 3 przepaly na brawoja (1 w srodku nocy) + przenoszenie planety za anty to tak dla niepoznaki.
    Deuteru pewnie nie wydawal bo Art napisal ze beda odsylki surki za handle, wiec pewnie czekal na rozwoj sytuacji.
    Zreszta nie wiem nie obchodzi mnie to.
    Wedlug Ciebie Vulcan zrobilem zsylki z konta sivad, dml, przetopilem konto aj do nol o konto merchant deuterium zeby potem te wszystkie surowce handlowac po minimalu z kontem brawoja. Na koniec wbilem 3kk pkt w kopalnie na Brawoja (mozna sobie sprawdzic przyrosty) a to co zostalo zezlomowalem sam. Nie chce nic mowic ale o wiele latwej, taniej i zyskowniej byloby zezlomowac kazde z tych kont osobno :E :E Zwlaszcza ze sivada mam uklad obok, aj do nol tez blisko i tylko dml do niedawna nie bylo w moich okolicach. Na moje to masz bol dupy ze ja to trafilem a nie Eneczka, ale to juz Twoj problem :)
  • kolejne pompowanko na legalu "bravo Ty". W skrócie Twoje przyrosty są tak nieproporcjonalne, że nasza 3 (Vulcan, Eneczka i ja) nie jesteśmy RAZEM w stanie nawet zrównać się z tym wynikiem choć gramy aktywnie. Przypadek? Przez takich jak Ty ta gra nie ma wartości, jesteś wspaniałym następcą Nuriela i Adasia. Ktoś niestety musi mieć jakieś chore ambicje aby być numerem 1. Zastanawiam się jaką masz z tego satysfakcje? Bo ja osobiście wolałbym za ten hajs zabrać kumpli na dobry weekend w Mielnie. Zastanawia mnie tylko bezradność administracji, czy naprawdę nikt tego nie widzi????? To jest paranoja po prostu. Amen.
    Uni Pegasus [B-Ind] - OFF
    Uni Cosmos [DT] - ON
  • ból dupy możesz mieć po upojnej nocy z kochankiem, troszkę hamuj pięty z tymi słowami... ja nie ustawiłem żadnego ST i nie spędzam całego swojego życia przed monitorem. Jeśli mnie wpakuje w recki to chociaż będzie wiadomo, że za to ST nie zapłacił i wtedy mu szczerze pogratuluje, a ja będę mógł spokojnie zakończyć tą żenującą rozgrywkę, bo od początku tego serwera znajdzie się taki, którego portfel pomaga robić cuda w tej grze. Nie chcę ciągnąć dalej tej bezsensownej dyskusji bo wszyscy wiemy jak jest.
    Uni Pegasus [B-Ind] - OFF
    Uni Cosmos [DT] - ON
  • wszystko wam smierdzi czego wy nie zrobiliscie... Typowi janusze skunt somsiad wzial na nowego pasata piniazki pewnie ukrot zlodziej jedyn a czlowiek cztyrdziesci lat zlum z fabryki wynosi i nima nawet na łopla zyc sie lodechciewa:D
    Edit redi to koncz i nie lamentuj kazdy ze swoim zyciem robi co chce bo to jego zycie nie moje czy twoje chce siedziec na ogame to siedzi proste wiec dont cry just die
  • być może to właściwy moment żeby odejść w ramach protestu tej sytuacji i braku interwencji ze strony administratorów... Przypominam o naszych wspaniałych kolegach i koleżankach z DT, którzy w ramach solidarności zaraz po Yodzie skasowali swoje konta (Angi, Areo, Queen w sumie też)

    I NIC SIĘ NIE ZMIENIA - PIENIĄŻKI SIĘ LICZĄ NAJBARDZIEJ <X <X <X <X
    Uni Pegasus [B-Ind] - OFF
    Uni Cosmos [DT] - ON
  • Redi napisał(a):

    kolejne pompowanko na legalu "bravo Ty". W skrócie Twoje przyrosty są tak nieproporcjonalne, że nasza 3 (Vulcan, Eneczka i ja) nie jesteśmy RAZEM w stanie nawet zrównać się z tym wynikiem choć gramy aktywnie. Przypadek? Przez takich jak Ty ta gra nie ma wartości, jesteś wspaniałym następcą Nuriela i Adasia. Ktoś niestety musi mieć jakieś chore ambicje aby być numerem 1. Zastanawiam się jaką masz z tego satysfakcje? Bo ja osobiście wolałbym za ten hajs zabrać kumpli na dobry weekend w Mielnie. Zastanawia mnie tylko bezradność administracji, czy naprawdę nikt tego nie widzi????? To jest paranoja po prostu. Amen.
    A mnie jakos nie dziwi to ze w trojke macie gorsze przyrosty odemnie. Juz Ci wyjasniam jak to mozliwe :E Skolonowaliscie gale 1-3 we trojke i teraz sie bijecie o te resztki ktore tam zostaly.Najaktywniejszy z was Eneczka farmi po 10kk zysku gdy mi szkoda slota na zysk ponizej 50kk na galach 5-7 klik. Akurat teraz z farmami troche gorzej po tym jak Partyzanci tam zaczeli dzialac, ale jeszcze z poltora miesiaca temu tamte rejony mialem prawie na wylacznosc.
    Wracajac do Eneczki to pomimo tego ze sam ostro gra po nocach to jest troche zmuszony do latana po planetach bo ja robiac nocke i wiedzac ze on zaloguje sie o 3, specjalnie zaczynam skanowanie od gal 1-2.

    Piszesz ze Ty i Vulcan tez aktywnie gracie. Ty masz tutaj 17scie st, Vulcan top 7 zniszczonych za refilem, ktory wiecej na tym uni urlopuje niz gra. Widocznie aktywnosc w grze to nie wszystko.

    Co do hajsu wydawanego na ogame. Za to co Eneczka wydal na przeniesienie wszystkich planet w jeden uklad gdy zdjal moona, zeby dwa dni pozniej znowu wszystko poprzenosic pod ustawienie flotowe tez bylby niezly melanz w Mielnie. Jemu tez tak wypominasz wydana kase na ogame? Powiem Ci tyle: to co wydaje na ogame to grosze w porownaniu z tym co zarabiam (pomimo bycia studentem). To na co wydaje zarobiona kase to tez tylko i wylacznie moja sprawa. Sorry Eneczka ze uzywam Cie tu jako przyklad. Mi to nie przeszkadza wogole.

    Redi napisał(a):

    ja nie ustawiłem żadnego ST i nie spędzam całego swojego życia przed monitorem.

    Studiuje, gram w siate w 2lidze norweskiej (prosze nie porownywac poziomu z liga polska ;) ), jestem trenerem druzyny
    zenskiej w tym samym klubie co gram. Treningi siatkarskie mam 3 razy w tygodniu + silka 2-3 razy w tygodniu, oprocz tego w miare normalnie funkcjonuje ;). Jesli kiedykolwiek opuszcze jakis trening przez ogame to skoncze w to grac, bo mam o wiele wiecej przyjemnosci z grania w siatkowke niz w ogame.

    Nocki gram najczesciej w robocie. Pracuje na bardzo spokojnym odziale w szpitalu. Zamiast ogladac seriale jak np. moja znajoma dzisiaj w pracy, gram w ogame. Koniec sezonu i semestru na studiach to biore na siebie wiecej nocek, wkoncu trzeba zarabiac :D ale spokojnie latem wyjezdzam na dwa tygodnie do Meksyku a potem do Polski to dostaniecie troche forow zeby mnie dogonic :)


    Redi napisał(a):

    być może to właściwy moment żeby odejść w ramach protestu tej sytuacji i braku interwencji ze strony administratorów... Przypominam o naszych wspaniałych kolegach i koleżankach z DT, którzy w ramach solidarności zaraz po Yodzie skasowali swoje konta (Angi, Areo, Queen w sumie też)

    I NIC SIĘ NIE ZMIENIA - PIENIĄŻKI SIĘ LICZĄ NAJBARDZIEJ <X <X <X <X
    Solidarnosc po Yodzie? Serio? Rozumiem ze wojciech dostal bana stalego za niewinnosc :E W sumie to macie tupet mnie tu atakowac o brudna gre. Troche szkoda ze tego posta przeczytalem po napisaniu tych wszystkich wypocin, bo on wasze ataki na mnie ladnie podsumowuje. Musze powiedziec ze masz/cie ciekawy tok rozumowania :E

    Co do starcia to napisalem to co mialem do napisania juz wczesniej. Wasza sprawa co o nim myslicie, ja sie o wzgledy moich celow nie mam zamiaru starac :) Myslicie ze to push, spoko macie takie prawo. Jesli macie bol dupy ze to ja a nie wy to trafiliscie, to tylko i wylacznie wasz problem. Probujecie mi tylko pojechac? Musicie sie bardziej postarac ;) Wiecej w tym temacie sie nie bede wypowiadal bo to co mam do powiedzenia napisalem, a mam lepsze rzeczy do roboty niz sie uzerac z waszymi napinkami :) Mimo wszystko pozdrawiam.

    P.S. mam jednak nadzieje ze bedziesz nadal gral Redi, bo nadal dajecie mi rade we trojke z Vulcanem i Eneczka. Tylko probujcie robic jakies mniej widoczne akcje niz ta ze wczoraj. Powodzenia i do zobaczenia na galach.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DeKi ().

  • przyjmuje do wiadomości Twoje słowa nie ciągnę dyskusji bo też mi się nie chce. Jedyne do czego się odniosę to Eneczka i jego kupowanie anty na przenosiny - uwierz, że jestem numerem 1 w tyraniu go za to ile kasy wydał na tę grę, co nie zmienia faktu, że robił legalne zakupy i korzystał wyłącznie z możliwości dozwolonych przez zasady gry. To znacząca różnica kupować anty bo się sra pieniędzmi lub lepiej kupić anty niż zabawkę synowi :thumbup: , niż kupowanie kont po cichu - bo sam przyznasz tak to wygląda z boku.

    PS. Serio nikt nie ma bólu dupy, że nie my trafiliśmy ten cel, mamy ból dupy, że akurat Ty PRZYPADKIEM drugi raz sfarmiłeś ekowca, który woził sobie 2kkk dexu dla zabawy i adrenaliny O_O to śmierdzi pushem na kilometr Deki bądźmy obiektywni :saint:
    Uni Pegasus [B-Ind] - OFF
    Uni Cosmos [DT] - ON
  • nie będę nic gadał ale tak naprawdę wg zasady push KAŻDY ATAK SILNIEJSZEGO GRACZA NA SŁABSZEGO POWINIEN BYĆ POTRAKTOWANY JAKO PUSH - przydała by się automatyczna reguła zabraniająca takiego ataku (wyjątkiewm byłyby floty agresora do 2500 pts) - tyle by zrobić moon....
  • kristof45 napisał(a):

    nie będę nic gadał ale tak naprawdę wg zasady push KAŻDY ATAK SILNIEJSZEGO GRACZA NA SŁABSZEGO POWINIEN BYĆ POTRAKTOWANY JAKO PUSH - przydała by się automatyczna reguła zabraniająca takiego ataku (wyjątkiewm byłyby floty agresora do 2500 pts) - tyle by zrobić moon....
    To kogo DeKi miałby atakować? :E

    Lwica jest boska :)
  • Trzeba przyznać, że Deki okazał się sympatycznym ziomeczkiem... :piwko:

    a nie tak jak na pw w grze kozaczkiem... :juzpotobie:

    i pewnie jest w tym fajnym poście sporo prawdy... co nie zmienia faktu, że się pushuje...

    na falandze widać, które konta gdzie przesyłają surkę... oczywiście legalnie z zachowaniem TOPu... a ta surka później trafia tam gdzie trafia... czy to w postaci floty, czy też dexu... :E

    tak więc jeszcze raz gratulację... :D i super, że robisz coś poza grą... bo chyba każdy myślał inaczej... xD :piwko:
  • kristof45 napisał(a):

    nie będę nic gadał ale tak naprawdę wg zasady push KAŻDY ATAK SILNIEJSZEGO GRACZA NA SŁABSZEGO POWINIEN BYĆ POTRAKTOWANY JAKO PUSH - przydała by się automatyczna reguła zabraniająca takiego ataku (wyjątkiewm byłyby floty agresora do 2500 pts) - tyle by zrobić moon....
    Miałoby to sens gdyby brano wartości % flot agresora i obrońcy. Np atak powyżej 50% wartości floty/pkt agresora, poniżej blokada.