Lukos - Pożegnanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lukos - Pożegnanie

    Hej!

    Zbierałem się z pożegnaniem ze 2 tygodnie ;)

    Ale postanowiłem to już jakiś czas temu - gra przestała sprawiać mi jakąkolwiek radość , doszedł brak czasu ii chcę poświęcić więcej czasu rodzinie. Myślę, że każdy w końcu dochodzi do takich wniosków....

    Kto mnie nie zna to 2 słowa - grałem praktycznie od początku na Kallisto, zarejestrowałem się chyba 2 tyg po otwarciu serwera. Wróciłem po kilku latach , grałem kiedyś na uni 6.

    Początkowo grałem eko, później zwierzo przekonał mnie do latania i grałem mixem :)

    Na kalisto doszedłem do 7 miejsca, tutaj miałem max 8 - tyle ze statystyk.

    Uwaga ciekawostka - nigdy nie kupiłem anty :) Nie wydawałem kasy , ale też nie oszukiwałem. Kto mnie zna to wie - na banie też nigdy nie byłem ;)

    Dziekuję wszystkim - za rozmowy, loty itp. Naprawdę fajnie było poklikać z osobami z różnych części Polski i nie tylko.

    Wszystkich nie jestem w stanie wymienić i za to przepraszam, ale poniżej kilka podziekowań:

    - Dla całego NC!! Starego i nowego :) Świetnie się grało , Dzięki Ociec, Monster, @Latający Holender , @zwierzak170 , @Matek85 , toper i yankes @MirekGZ @riphagen , @19grant81 , @Angelo Di Livio , @LadyOfYourDreamsNEW amer @Opetany teraz za dużo nie pograliśmy, ale czasy uni 6 były świetne ;)

    - @dr MD - Twoje medale są najlepsze ;]
    - @Ramzes_x - polecam , dobry sąsiad :D
    - @bobro - Dzięki za handelki ;]
    - @BlackLatteCoffee - za konkurencje i rywalizacje , która daję sens gry. Miałeś kilka fajnych akcji , gdybyś zawsze grał czysto to by bylo fajnie, ale twoje pushe jednak...
    - @KAyto - Ładnie złomujesz, gratki ;]
    - @Gremlinek. - Powodzenia z flotką, starczy eko ;)
    - @Frazir - KArtofelku miło było oglądać Twoje steki
    - @milix - Dzięki za rozmowy , i chyba jakieś tam farmionka mieliśmy

    I wiele innych, Przepraszam , że nie wypisałem wszytskich!!

    Konto zostaje przekazane - mam nadzieję, że nowy właściciel naklepie steków ;)

    Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim sukcesów w ogame , jak i w życiu prywatnym!!!

    Lukos ;] :)
    :ziew:
  • Szkoda, że odchodzisz :( takich sąsiadów jak Ty to ze świecą szukać :P miejmy nadzieję, że następca dorówna do Twojego poziomu :)
    Nie było nam dane zbyt długo ze sobą grać, ale te kilka miesięcy na pewno zapamiętam :) Początek nie zapowiadał się zbyt optymistycznie, gdyż wprowadziłeś się w mój układ w niecnym celu :D Jednak już od pierwszych wymienionych zdań widać było wysoką kulturę, szacunek do drugiego gracza i odrobinę humoru ;) Wszystko to sprawiło, że z nieproszonego gościa stałeś się dobrym sąsiadem :)
    Tracimy jednego z najlepszych graczy, ale taka kolej rzeczy, na każdego przychodzi czas :)
    Życzę serdecznie wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym :) Być może do zobaczenia w przyszłości :D
  • Gratki Lukos decyzji :)
    Bedzie brakowalo Ciebie,ale coz jak sobie postanowiles to sie trzymaj, chociaz wiadomo predzej czy pozniej zachce Ci sie :)
    Czasem dogladaj Stki z Tau :)
    Pozdrowienia i ...wiadomo :wiadro zimnej wody na glowe :D
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • Nie zaglądam za często na forum...
    Wspólne działania są dowodem na to, że mimo przeciwnych obozów i czasami nieprzyjaznych skanów, można z kimś polecieć bez obaw spotkania przykrej niespodzianki. Takich graczy niestety coraz mniej i tracimy kolejnego. Dzięki też za rywalizację w SD. Miło było poznać. Powodzenia w realu i wytrwałości w postanowieniu :D

    Pozdro.