Leonidas alias ManNiaK [3 X] vs. Bigos ~ 106096.1% - Top 4 Solo Uni68 & Top 9 Solo OGame.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Leonidas alias ManNiaK [3 X] vs. Bigos ~ 106096.1% - Top 4 Solo Uni68 & Top 9 Solo OGame.pl

    Zanim zaczniecie rzucać kamieniami PROSZĘ PRZECZYTAJCIE :E I puśćcie sobie nutkę :D



    Obrońca to konto które kiedyś należało do AMD, był moment że nawet farmił mi tam ktoś z tego konta dex na 5g :E Potem konto trafiło do Misi, nie wiem kto na nim grał, nie wiem kto to chciał przetopić, nie wiem kto chciał zarobić (choć się już domyślam :E ). W każdym razie dzisiaj Mili (handlarz) pisze mi (handlarzowi) że gamoń jestem bo stoi 5kkk floty na moonie. Po czym skanuje planetę a tam już jest wszystko cacy przyszykowane do mielenia , reszta floty na planecie i pisze do Miliego że sam jest gamoń bo skanuje tylko moony. Aktywności były, temat o 11 odpuściłem wiedząc co się tam za chwile będzie działo, zająłem się swoimi handlami. Ale skanując galę o 15 już się tam dość długie minuty paliły a ja raczej nie szczędzę deuteru na loty w układzie zwłaszcza te które trwają 24min :E Z podpalenia się samym pomysłem żeby lecieć, a trochę z nikłej szansy powodzenia nie wysłałem dofarmu. Nie będę pazerny, niech osoba która zlamiła ostatnią handlową niedziele otrze sobie łezkę, czekać tyle czasu na przetop i dać ciała, mam nadzieje że konto chociaż nie kosztowało dużo :E Operator z tego co widzę już ogarnia.

    Jakby ktoś chciał rzucić że push złomowy to pozdrawiam serdecznie, bo wszyscy doskonale wiemy że jakby to było moje konto to bym przetopił na dex. Jestem profesjonalnym handlarzem a nie jakimś podrabiańcem z jarmarku. Fakt, od poniedziałku trzeba się przebranżowić ale śmiesznie było testować gdzie są granice - dzisiaj mogę powiedzieć wprost że ich nie było. Pozdrawiam moich kolegów po fachu z P N, COMY, i Komornic - chłopaki (i dziewczęta) działają w cieniu ale też są świetni w te klocki.

    No to cyk szampańska zabawa na cześć Obsa który dołącza dzisiaj do 3 X.


    Dnia 14-04-2019 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor ManNiaK [3 X]
    ________________________________________________

    Krążownik 763.454
    Okręt wojenny 150.764
    Pancernik 493.052
    _________________________________________

    Obrońca Bigos
    ________________________________________________

    Mały transporter 137.707
    Duży transporter 147.024
    Lekki myśliwiec 701.563
    Ciężki myśliwiec 1.677
    Krążownik 88.003
    Okręt wojenny 26.686
    Statek kolonizacyjny 12
    Recykler 105.625
    Sonda szpiegowska 210.000
    Gwiazda Śmierci 816
    Pancernik 56.832
    Wyrzutnia rakiet 284
    Lekkie działo laserowe 233
    Ciężkie działo laserowe 34
    Działo Gaussa 11
    Działo jonowe 23
    Wyrzutnia plazmy 7
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor ManNiaK [3 X]
    ________________________________________________

    Krążownik 694.846 ( -68.608 )
    Okręt wojenny 142.627 ( -8.137 )
    Pancernik 466.689 ( -26.363 )
    _________________________________________

    Obrońca Bigos
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    564.685.039 Metalu, 356.563.704 Kryształu i 200.465.987 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.718.707.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 24.396.742.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.241.513.600 metalu i 4.368.096.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.121.714.730 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.276.983.639
    Kryształ: 3.067.829.104
    Deuter: -332.195.013
    agresor zyskał łącznie 7.012.617.730 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -13.641.041.539
    Kryształ: -9.620.861.204
    Deuter: -2.256.553.987
    obrońca stracił łącznie 25.518.456.730 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Pozdrawiam wszystkich moich fanów i do naSTępnego
    Wjeżdżam z drzwiami do "Klubu 100", brakło 100% do podium, Mili się cieszy :E
    Pozdro
    Leo


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Nie wiem kto uwierzy w tą Twoją cudowną historię ale widzę, że nie było szans nadążyć topić kont i trzeba było w inny sposób zebrać surowce potrzebne na handle, które muszą się zakończyć przed północą. Tego się nie spodziewałem zobaczyć w tym dziale...
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Gratki, piekny procent, fakt byle konto AMD teraz zostal juz tylko CoSieDzieje, trzeba brac przyklad z chlopakow i zakonczyc przygode :E Dzisiejsza niedziela pokazala jak to uni jest zalosne, nawet niektorzy nie chowaja sie chociaz odrobinke z tym co robia bo dla nich to tylko handel :lool: Tak tak pije do krystalicznego sojuszu pn :E Probuja oczernic kazdego tylko nie siebie robiac walki na najwieksza skale na uni :P Brawo wy :thumbup:
  • Brawo! Piękna historia, wzruszyłam się :D . Trochę tylko nie trzyma sie kupy bo przecież zaprzyjaźnionym Misiom takiego prezentu byś nie zrobił ;) .
    Dziękuję za pozdrowienia, jednak kupowanie ostatniego deuteru po minimalu to nie to samo co pusz złomowy :) .

    Taaak, niektórzy faktycznie granic nie znają.

    Obrońcy ekhem... szo i rewanżu haha :D .
  • Selene napisał(a):

    Liczę na to że mi ją wytłumaczysz, w końcu Ty wiesz wszystko lepiej od innych - i kto tu prowokuje?

    Pędzę z wyjaśnieniami: nie wiem kto się napalił na to konto, nie dostałem żadnych informacji że konto trzymane pod Misie a napy wcale nie oznaczają że trzeba się przyjaźnić ile moich RW widziałaś z Misiami u boku ? :D Pushem złomowym brzydzę się jak mało kto i wcale nie nie chodzi tu o mniejszy zysk niż z przetopu i handlu ^^


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Ojoj i Mili Ci nie powiedział jaka sytuacja? Nie no to teraz pewnie oddasz surowce i przeprosisz :).
    Nie pisz już lepiej nic o tym czego się brzydzisz bo nawet nie chce mi się wracać do tego co pisałeś na forum a co faktycznie robisz/zrobiłeś.
    Po ST na Yesie (na swoim idolu przecież), sądzisz że ktoś Ci uwierzy w tą historyjkę?
    Zasad i granic nie ma według Ciebie więc po co się tłumaczysz? Sorry ja tego nie kupuję :] .
    To które to IP użyłeś z posiadanych czterech? Albo którą kartę sim z 3 bodajże?
  • Leonidas napisał(a):

    Naturalnie że wierzyć nie musisz, ja też nie wierze że kupujesz tani deuter żeby na nim latać raz na ruski rok :D

    Paradoksalnie to jednego używam, na reszcie grają koledzy z dobrym sercem jak Gilbert np ^^
    A gdzie ja napisałam że tylko latam na deuterze?

    ^obserwator^ napisał(a):

    Wojownik Kajaczenko napisał(a):

    czyjś bład, czyjeś niedopatrzenie (przy okazji wtopa kasy), zyskiem dla kogos innego ;)
    gratki
    selene, widzisz? bierz przyklad z sojusznika. mozna normalnie pogratulowac? mozna, czego i tobie zycze :]
    Pogratulowałam w "Twoim" temacie i co z tego wyszło? :] .

    ps. ładnie gracz poniżej przedstawił ManNiaKa, podoba mi się :P .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • Nie ma co się rozpisywać i tłumaczyć bo inni i tak zawsze wiedzą swoje lub psioczą żeby przypisać komuś jakiś push

    @Mililion coś Ci nie pasuje? :E

    Graty, fajny % i top z zyskiem :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • szkoda, że tak kończy konto z taką ładną historią :)

    gratulacje Leo, ładnie docisnąłeś



    a co do pajaców to radzę na swoje podwórko popatrzeć w 6gali jak pięknie miliardy surowców bez ogródy śmigają między kontami
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • BOSS topi swoje konta (poszedl High Contrast, teraz juz ma nowy nick), 3X topia caly zestaw kont, pewnie Miski beda topic swoje, skoro handle beda niezbyt oplacalne, wszystko widac w spadkach od paru dni, to jedynym pocieszeniem (poza tym, ze teraz nie bedzie juz przyrostow kont urlopowanych) bylo to, że mój sojusz nie topi kont, zeby "zdazyc" przed poniedzialkiem jak inni, to wtedy widze to:

    wilku napisał(a):

    Dzisiejsza niedziela pokazala jak to uni jest zalosne, nawet niektorzy nie chowaja sie chociaz odrobinke z tym co robia bo dla nich to tylko handel :lool: Tak tak pije do krystalicznego sojuszu pn :E Probuja oczernic kazdego tylko nie siebie robiac walki na najwieksza skale na uni :P Brawo wy :thumbup:
    Za przeproszeniem Wilku*, ale gadasz jak potluczony. Wasz sojusz stopil Fenneca (i nazwal go Yes Man), pewnie Mili, bo mial najblizej. Obs topi swoje handlowki, Wojtek swoja handlowke Gwiazde (top1600 a 8 miliardow wozi?), a Leo/Manniak ma 4 konta do handli (mam wymieniac nicki?) i pewnie tez juz je topi, no plus Bigosa "trafil", ktory moze byl Misi do stopienia, a moze nie, ale nie wnikam.
    A PN nic nie topi.
    Nawet nie wnikam, co wy tam za miliardy widzicie (zwlaszcza skoro pisze to niezbyt lotny i chamusiowaty Tapicer) i u kogo, albo czy w ogole widzicie, bo macie na forum przykryc masowe żniwa na swoim podworku. "Zlodziej krzyczy 'łapać zlodzieja!'". :E

    A topcie sobie "legalnie", bo "team pozwolil" do poniedzialku.
    Ale za pare dni zobaczymy jak bedziecie budowac swoje konta. :D

    Ps.: Wilku, akurat ty moze nic nie topisz i nie puszowales sie z handlowek. Takze, z tych zlomujacych ostatnio Yes Mana chyba jako jedyny jestes pod tym wzgledem uczciwy.

    upominam za wulgaryzmy.
    kasai

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Hi hi hi znam to konto :))) było w Misiach fakt i nawet ktoś chwilę na nim grał:) Ale poszło dalej w przemiałke kto je później miał hmmm H2o zgadnij kto :)))) niech PN ma zagadkę:p

    Graty Leoś pięknie wyfarmileś komuś surke!! Hahaha ale lama to musiała topic na maksa normalnie jak to zobaczyłem to mało nie padłem że śmiechu:)

    Jeszcze raz graty bo masz co teraz przetapiac!
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Ale numer... Calipso nas rozgryzł :D
    A mld surki u sojuszników co siedzą ciągle na urlopie to nie widzi :D Pewnie zbierali bardzo długo :D
    A w piątek/sobotę ściągnęli sobie urlop i siedzą bez aktywności bo tak lubią :E :E mają takie wypasione eko to niech pracuje na siebie :E

    Graty Leo, ślicznie wyszło :)
    Udanego przetopu!
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • A ja bym stawiał że bardziej Komornikowi pffff :))))
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"