Ulisses [PUSH_1] & Luther [PUSH_1] & elam [PUSH_1] & Inny_koles [PUSH_1] vs. Chupa_Chups [Ferajna] ~ 244230.81%TOP1ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ulisses [PUSH_1] & Luther [PUSH_1] & elam [PUSH_1] & Inny_koles [PUSH_1] vs. Chupa_Chups [Ferajna] ~ 244230.81%TOP1ACS

    Witamy wszystkich bardzo serdecznie :P
    Przedstawiamy rezultaty naszego dzisiejszego treningu
    do którego zmotywowali nas chłopacy z Ferajny w piątek.Przy okazji potrenowałem liczenie.
    Różnica polega na tym ze im nic z tego nie wynikło a nam....
    efekt poniżej:
    Ale najpierw coś od chłopaków:
    @Ulissess:
    swój dex odebrałem, z małym procentem, dzięki chłopaki za lot i za wspólną akcję, obrońcy szo
    elam - zemsta jest rozkoszą bogów
    @Inny_koles " My też mamy rakiety, i nie tylko jak widać...."
    Dziękujemy także nie istniejącemu sojuszowi "The Smurfs" za postawienie takiej floty na uni :P


    Dnia 13-04-2019 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Ulisses [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1
    Gwiazda Śmierci 6.980
    Niszczyciel 400.000

    _________________________________________

    Agresor Luther [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 300.000
    Gwiazda Śmierci 1.137

    _________________________________________

    Agresor elam [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 6.639
    _________________________________________

    Agresor Inny_koles [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 100.000
    Gwiazda Śmierci 33

    _________________________________________

    Obrońca Chupa_Chups [Ferajna]
    ________________________________________________

    Mały transporter 99.997
    Duży transporter 56.500
    Lekki myśliwiec 861.830
    Ciężki myśliwiec 159
    Krążownik 99.999
    Okręt wojenny 15.000
    Statek kolonizacyjny 21
    Recykler 115.000
    Sonda szpiegowska 13.012
    Bombowiec 2.996
    Satelita słoneczny 506
    Niszczyciel 25.000
    Gwiazda Śmierci 615
    Pancernik 222.222
    Wyrzutnia rakiet 16.147
    Lekkie działo laserowe 1.993
    Ciężkie działo laserowe 312
    Działo Gaussa 230
    Działo jonowe 314
    Wyrzutnia plazmy 172
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Ulisses [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 6.980 ( -0 )
    Niszczyciel 396.247 ( -3.753 )

    _________________________________________

    Agresor Luther [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 297.155 ( -2.845 )
    Gwiazda Śmierci 1.137 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor elam [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 6.638 ( -1 )
    _________________________________________

    Agresor Inny_koles [PUSH_1]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 99.013 ( -987 )
    Gwiazda Śmierci 33 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Chupa_Chups [Ferajna]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    74.572.952 Metalu, 30.573.748 Kryształu i 940.158.134 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 958.125.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 38.917.774.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 13.161.531.600 metalu i 11.261.548.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.045.304.834 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 12.776.004.552
    Kryształ: 10.908.872.648
    Deuter: 825.383.134
    agresor zyskał łącznie 24.510.260.334 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -18.467.704.452
    Kryształ: -15.750.865.248
    Deuter: -5.744.509.134
    obrońca stracił łącznie 39.963.078.834 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darrth Sidious ().

  • Oj Lizaczku Ciebie sie w rakach nie spodziewalam. Wytrwale odbudowywales się po pierwszym dzwonie, a nie kazdy ma na tyle zapalu i za to podziwiam.
    Mam nadzieje ze zostaniesz na uni wiec zycze Ci SzO!!
    Chlopaki wam Gz za akcje i tym razem dobre wyliczenie. Nie wydajcie na glupoty to przede wszystkim :)
    Piekne czyste starcie. Ciekawa jestem co jeszcze pokazecie.
    DAJ MI ZAPALNIK A WYSADZE CALY SWIAT
  • Gratuluję zgranej akcji i życzę mniej takich ;p

    Dzięki za wspólną grę było fajnie fakt :thumbsup:

    Proponuję abyście moony ściągali własnymi kontami (tymi głównymi Lutherku) ;>

    Chciałbym wszystkim z Virgo podziękować za wspólną grę, trafionych przeze mnie graczy przeprosić,
    ale jak widzicie na tym ta gra polega, Ja już swoje tu spędziłem i życzę każdemu kto jeszcze został
    powodzenia.

    SzO tym razem już nie będzie konto przechodzi na wieczne U.

    Szczególnie pozdrawiam tutaj cytowany "The Smurfs" i graczy którzy ze mną go tworzyli
    Corleone oraz obecnych chłopaków z ferajny.

    Powodzenia i raz jeszcze gratulacje. :piwko:
  • ehhh każdego kiedyś to czeka..

    Szkoda ze kończysz bo jeszcze mogłeś trochę zamieszać na uni :) :)
    Mam nadzieje ze Twoje faremki zaczną tutaj wypisywać głupoty i cie zmotywują do dalszego grania :P :P

    Gratulacje dla agresorów..dobra organizacja i zawzięcie... trzeba przyznać ze bez litości przeoraliście te moony :quasi: :quasi: :E
  • No pogratulować wypada - Gratuuje , nie to żebym nie ostrzegał no szkoda profesora ale ma to co chciał no niestety. nikt nie mógł urlopu ściągnąć niektórzy powiedzą no miał jaja chłopak no ale dla mnie to głupota .
    O ile będzie chciał grac dalej to Szo - pomożemy - no ale pisał ze game over

    i Lutherku z nudów sobie rakietowalem i te nisze słałem na jednego mona xD co miało mi wyniknąć z tego? xDD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Barry ().

  • Barry napisał(a):

    niektórzy powiedzą no miał jaja chłopak no ale dla mnie to głupota .


    nie znam szczegolow i nawet nie wiem o jakies "piatkowej akcji", wypowiadam sie ogolnie na temat tego co rozkminilem z postow.

    Barry wez mi powiedz co jest glupiego w atakowaniu o wiele silniejszych od ciebie? gracz jak kazdy inny, jesli ma cos wartosciowego co uda sie zdobyc to dlaczego tego nie zabrac? owszem trzeba miec na uwadze ryzyko ze ten silniejszy gracz sie odgryzie ze skutkiem czesto destrukcyjnym ale samo atakowanie silniejszego jest dla mnie rzecza normalna. gracz to gracz, raz oni nas a raz oni ciebie, chyba ze lubisz jak po tobie jezdza to co innego;p

    jesli juz uzywac epitetow bardziej pasowaloby tu "szalenstwo";p
    No Sacrifice, No Victory...
    Punish and Enslave

    przed zlomem nie ucieknie nikt, nawet Hitler xDDD ---> youtube.com/watch?v=B1v_YTE5dOg

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KissOfTheDragoon ().

  • Zysk biedny, floty jakieś mizerne, ja nie wiem co Wy tu robicie, chyba same UFSy :E

    Gratulacje Panowie, piękny % i bilans w końcu taki jak trzeba. Nawet dex na lot się zwrócił :) Także teraz czekam na większy % bo to to przystawka co najwyżej ;)


    Powodzenia na emeryturze @Profesorek :)


    Pozdrawiam, Rising


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • Profesor latawiec,wroci do nas :) szkoda zawziety chlopak byl.pozbieraj sie i wracaj.
    Co do akcji to trzeba pogratulowac,dobra organizacje macie w sojuszu to widac
    You might say reality is the result of complex negotiations
    between the observer and the observed.
    But that is simply a point of view.
    Mógłbyś powiedzieć, że rzeczywistość to skomplikowana dysputa
    pomiędzy obserwatorem a obserwowanym.
    Ale to jest tak naprawdę, tylko punkt widzenia.

    • NIK PIeknyDAriusz

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DAriusz ().

  • Skoro to już koniec Twojej kariery Profesor wypadało by dodać coś od siebie. Znasz się na robocie nie ma co bo potrafisz flota operować i masz jaja do lotów. Nasze relacje przez całą kadencję były różne sam wiesz. Wiele straciłeś na tych swoich kombinacjach z budową floty i z tym że grałeś raz z tym a raz z tymi. Tam gdzie wyczuwales większe korzyści tam skakałeś. Jednym słowem nie można było Ci ufać, a zaczęło się od tej pamiętnej podstawki u Tadka. Później kilka innych dziwnych akcji i z gościa z którym mógł bym latać stałeś się celem i to nr1. Na wszelkie sposoby cisnelem by w końcu Cię spakować z resztą nie tylko ja bo Luther miał podobne parcie i w końcu nadarzyła się okazja, szybka mobilizacja wszystkich i dzięki świetnej współpracy sojuszu naprawdę świetnej udało się, za co wielkie dzięki. Co miałem na celu spełniło się podwójnie, zostałeś spakowany i Wasz sojusz dostał odpowiedz na dziecinne zabawy z rakietami, które chyba każdego drażnią;)
    Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego nie zależnie jaka końcowa decyzję podejmiesz. Gra jest grą człowiek czlowiekiem, trzeba to rozgraniczać. Ave
    8) Top 1 Solo Virgo 8)
    8) Top 4 Solo Virgo 8)
    8) Top 2 Acs Virgo 8)
    8) Top 3 Acs Virgo 8)
  • Inny_koles napisał(a):

    Skoro to już koniec Twojej kariery Profesor wypadało by dodać coś od siebie. Znasz się na robocie nie ma co bo potrafisz flota operować i masz jaja do lotów. Nasze relacje przez całą kadencję były różne sam wiesz. Wiele straciłeś na tych swoich kombinacjach z budową floty i z tym że grałeś raz z tym a raz z tymi. Tam gdzie wyczuwales większe korzyści tam skakałeś. Jednym słowem nie można było Ci ufać, a zaczęło się od tej pamiętnej podstawki u Tadka. Później kilka innych dziwnych akcji i z gościa z którym mógł bym latać stałeś się celem i to nr1. Na wszelkie sposoby cisnelem by w końcu Cię spakować z resztą nie tylko ja bo Luther miał podobne parcie i w końcu nadarzyła się okazja, szybka mobilizacja wszystkich i dzięki świetnej współpracy sojuszu naprawdę świetnej udało się, za co wielkie dzięki. Co miałem na celu spełniło się podwójnie, zostałeś spakowany i Wasz sojusz dostał odpowiedz na dziecinne zabawy z rakietami, które chyba każdego drażnią;)
    Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego nie zależnie jaka końcowa decyzję podejmiesz. Gra jest grą człowiek czlowiekiem, trzeba to rozgraniczać. Ave


    Ja tam lubię na wyniszczenie się bawić :D Już kilka historii było z Topowymi graczami w tle :D - podkręciło by bardziej chyba pykanie moonów dla zabawy, tak jak kiedyś gdy mnie ktoś rozzłości :D - Ekowiec był i będzie z moonami czy bez :D , ale Flociaż bez moonów falangi TP i itp trochę może mieć pod górkę .

    Pozdrawiam wasza OWCA