Aktualizacja Zasad Gry & wyjaśnień do zasad

  • Społeczność

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Aktualizacja Zasad Gry & wyjaśnień do zasad

   Szanowni Gracze,

   zgodnie z zapowiedziami, informujemy, że dokonaliśmy aktualizacji tematu: FAQ: Zasady Gry i sytuacje sporne , który został uaktualniony zgodnie z nowymi ZG dotyczącymi Konta Lobby oraz zmodyfikowaliśmy wyjaśnienia dotyczące zasady Push, które wprowadzają szereg ograniczeń podczas handlu a także zmieniają minimalny przelicznik handlowy.

   Prosimy zapoznać się z w/w tematem, szczególnie z punktem 5 i wyjaśnieniami dotyczącymi zasady Push.

   Nowe regulacje będą obowiązywały od poniedziałku, tj. 15 kwietnia. Wszelkie trwające handle należy rozliczyć wg starych zasad maksymalnie do 18 kwietnia włącznie.

   Wasz Zespół OGame

   Community Manager
  • Szanowni Gracze!
   Przez cały weekend obserwowaliśmy sytuację na Universach. To co zauważyliśmy, przeraziło nas na tyle mocno, że musimy działać. Garstki topowych graczy zafundowały sobie "weekend handlowy" wypełniony po brzegi przetopami i handlem po minimalnym przeliczniku.
   Przypominamy, że Zasady Gry nie uległy zmianom, dopisaliśmy jedynie uszczegółowienie Zasady Push. Co bardziej cwani gracze potraktowali to jak ostatnią szansę na 'legalny push'.
   Nie możemy jednak stać bezczynnie i zignorować ten problem, dlatego też informujemy, że każdy kto wykorzystał sytuację stypizowaną w wyjaśnieniach do ZG dotyczącą obostrzeń w handlu, szczególnie związana z przetopem floty zostanie przez nas skontrolowany i poproszony o wyrównanie handlu po największym przeliczniku. Jeżeli nie nastąpi to w przeciągu tygodnia, dokonamy odpisania pozyskanych surowców i/lub budynków/flot/badań, aby zniwelować ten ostatni zryw.

   Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby, które zyskały na tym procederze podniosą larum na forum, że "tak nie wolno", "zasady obowiązują od 15go kwietnia", "robiłem to zgodnie z przelicznikiem".
   Biorąc pod uwagę powyższe, Zespół odstąpi od wykonania kary w postaci blokady konta, ale też doprowadzi do tego, aby każda z podejrzanych przez nas transakcji została uregulowana zgodnie z nowymi wytycznymi.

   Nie będziemy biernie przyglądać się temu, jak garstka graczy poprzez wspomniane manipulacje zyskują niespotykanie dużą przewagę nad innymi graczami.

   Wasz Zespół OGame.pl
  • Drodzy Gracze,

   od dnia dzisiejszego nie będzie możliwe uzyskanie zgody Operatora Gry na pomoc sojuszu w odbudowie.
   Częściowo tę funkcję przejął dok. Pamiętajcie również, że zgodnie z Zasadami Gry, mogą Was wspierać gracze silniejsi punktowo.

   Wasz Zespół OGame.pl
   Kontakt z Operatorami Gry


   Smok jest dziki, Smok jest zły, Smok ma bardzo ostre kły