propozycja zwiększenia złomu

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Art napisał(a):

    Tylko, że tym samym tworzycie precedens. Na forum widzę głosy zwolenników i te głosy próbują forsować ankietę ponownie, bo uprzednia była dla nich niepomyślna.
    Wasz argument na niską aktywność odparłem, że to nie jest wina długiego weekendu czy świąt. Stosowanie przez Was argumentów "wielu graczy" nie ma pokrycia w cyfrach, do których sam mam wgląd.

    Robienie ankiet nikogo nie kosztuje i można je robić tak długo, aż osiągnie się pożądany rezultat? To może od razu pójdę i zgłoszę zmianę konfiguracji bo tego chcecie tu na forum?
    Chcecie zrobić to dobrze, przygotujcie kolegów i koleżanki na kolejną ankietę, którą mógłbym zaproponować za kilka miesięcy. Zwiększajcie świadomość tych co grają, że oddając głos w ankiecie mają realny wpływ na zmianę. Wystarczy spojrzeć na to co zrobiła @ciap na U68 i jak wyglądał jej lobbing :P Da się?
    Nie mogę ulegać głosom kilku graczy, którzy na forum najczęściej wspominają o potrzebie zmian. To na Was spoczywa odpowiedzialność przekonania pozostałych graczy do zmiany.
    A co powiesz na taką opcję: dasz nam jakiś czas (powiedzmy tydzień - dwa) na uświadomienie graczy, że taka ankieta będzie miała miejsce i że ich głos ma realny wpływ na wygląd i przyszłość tego Uni, też na to byśmy mogli poinformować o zbliżającej się ankiecie graczy grających UFSem i również na uświadomienie graczy, dlaczego przywrócenie ma sens (żadne zwiększenie - to Uni startowało z 70% PZ, więc mowa o przywróceniu). Dzięki temu ankieta mogłaby być bardziej wymierna - bo 30% głosów brzmi naprawdę słabo i wypadałoby, aby przynajmniej przekroczyć próg 50%. Jeśli wynik ankiety potwierdzi wyniki pierwszej - taka wola ludu i działamy dalej. Wydaje mi się jednak, że fajnie byłoby dać szansę wzięcia udziału w ankiecie osobom, które tą ankietę zwyczajnie przegapiły (a znam takich wiele - i nie są to wcale moi buddy).

    Swoją drogą - czy nie można byłoby zrobić jakiegoś nagłówka informującego o istnieniu takiej ankiety podczas jej trwania? Co żeby nie było ukryte w wiadomościach - czasami się zdarza, że odczytasz wiadomość klikając w nią, ale nie masz chwilowo czasu na odczytanie o co chodzi i wychodzisz - a potem zapominasz, że cokolwiek takiego tam było. Mała rzecz, a mogłaby poprawić frekwencję.
  • @Art jak zauważył @Zapalsky nie chodzi nam o podniesienie złomu, ale o jego PRZYWRÓCENIE. dla wielu graczy 50% po fuzji to było OBNIŻENIE złomu. należy nam się większy złom. w ankiecie wygrało pozostawienie parametrów 1 głosem!! to żadna przewaga. w imieniu graczy Yildun jeszcze raz proszę Cię o ponowienie ankiety. postaramy się dotrzeć do jak największej ilości graczy, tylko pozwól nam zagłosować raz jeszcze. nie za kilka miesięcy, ale teraz na dniach.
  • Tyle mądrych głów a nie mogą pogodzić się z faktem, że ktoś ma odmienne zdanie... Na forum może i macie przewagę bo wrzucacie swoje ST wpisujecie się swoim znajomym i tak w koło ale ankieta pokazała czego tak naprawdę chce uni. To, że nie jesteście zadowoleni z innego wyniku jaki chcieliście uzyskać to nic dziwnego ale śmieszne jest ściąganie ludzi nie wiadomo z jakich uni, żeby was popierali i pisali żeby ponowić ankietę. Skoro pierwsza ankieta Arta się nie liczyła to ja powiem, że druga się nie liczyła jak przejdzie wyższy złom. Było głosowanie jest wynik i koniec kropka. Mało ekowców się udziela na forum bo raz cokolwiek napiszą przeciwko wam to zaczynacie bić satki i utrudniać życie. Dostaliśmy uczciwą ankietę od @Art więc uszanujcie decyzje innych a nie robicie jakieś sceny na forum.
    Sam musiałem zakładać konto żeby się tu wpisać bo to co piszecie jest śmieszne ;)
    Edit. Ps. To, że ktoś się nie wypowiada na forum to nie znaczy, że nie gra aktywnie.
  • Quaker napisał(a):

    Ja jestem przeciw podniesieniu złomu z tego względu . że bardziej doświadczeni gracze bedą mieć przewage i bedą grali na kodach i zyskują 2 razy więcej floty i pz przy stracie niż Ci którzy grają mniej i atakują czasami . Nawet proponuje obniżenie o 10 procent nawet o 5 niż teraz
    no nie mogę się zgodzić. myśl o przyszłości, kiedyś będzie fuzja, być może wcześniej niż myślisz. i co wtedy? na nowym uni gracze z Yildun będą tylko farmami... musimy się rozwijać inaczej nic z nas nie zostanie
  • Jak by była fuzja to wtedy było by o czymś innym pomyśleć Jak już Zola myślisz o przyszłości to niech coś nowego wymyślą np. Połączenie 3 uniwersum w 1 Ci gracze wszyscy aktywni stworzą 1 uniwersum np. na 100 osób . Bez farmów bez graczy z urlopami itd. Albo niech coś innego zostanie wymyślone . Po co mam po raz 3 grać od nowa
  • Tak jak już to kiedyś pisałem . Wcześniej czy później uni Yildun znikne a raczej połączy się z uni Libra. Szanuję zdanie ludzi którzy są przeciw podniesieniu % z pz, ale mam wrażenie, że nie zdajecie sobie sprawy jakie tam już są floty i co stanie się z Wami, nami , tymi, którzy przyjdą na Libra. Dla nich jesteśmy sto lat za murzynami.
    @Art Rozważył bym ponowne głosowanie. I tak jak już ktoś napisał my nie chcemy aby nam coś dawano czego nie mieliśmy My chcemy to co mieliśmy a co nam zabrano.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Gladiator przyjdą gracze z uni z Librii i co z tego . Wtedy będzie bardziej konkurencji i Ci gracze którzy są doświadczeni i którzy maja bardzo dobre floty ( TY SZCZEGOLNOSCI) bedą bardziej narażeni na ataki wtedy siła każdego gracza będzie równa i prędzej czy później dogonimy Was . Ja nie zmienie decyzji więc jestem na NIE . Inni gracze też się pewnie zgodzą ze mna Ci którzy są na NIE
  • Quaker napisał(a):

    Gladiator przyjdą gracze z uni z Librii i co z tego . Wtedy będzie bardziej konkurencji i Ci gracze którzy są doświadczeni i którzy maja bardzo dobre floty ( TY SZCZEGOLNOSCI) bedą bardziej narażeni na ataki wtedy siła każdego gracza będzie równa i prędzej czy później dogonimy Was . Ja nie zmienie decyzji więc jestem na NIE . Inni gracze też się pewnie zgodzą ze mna Ci którzy są na NIE
    Ty chyba nie widziales flot na librze :D
  • Bo zabrac to bylo latwo nie pytajac ludzi czy im sie to podoba czy nie :) do tej pory sie zastanawiam jak wprowadzenie pzt na 50% po fuzji mialo wzbogacic gre? do nas dolaczyla spora liczba graczy i padaly flotki, jakos kazdy przyjal na klate obnizenie zlomu a teraz jak zostala garstka flot to placz bo chca podniesc zlom :D placz mogl byc zaraz po fuzji a nie teraz :) smiech na sali gornicy :)
    sam fakt daty ankiety jest dla mnie conajmniej smieszy ^^ sumie sam nie pamietam czy bralem udzial w ankiecie czy nie bo bylem w troszke cieplejszym kraju gdzie nie do konca interesowalem sie co aktualnie dzieje sie na ogame ale tak to jest latwo zabrac ciezko oddac.


  • temat mial byc prowadzony na temat podniesienia zlomu a nie pushowaniu sie ale przypomne ze nie widzialem nikogo z BSow na banie za push wiec troche nie ladnie oskarzac o nieuczciwa gre, maja po prostu duzo czasu i lataja. Na Yildunie pod koniec tez nie musialem robic fsow bo raczej w 5 flot ciezko byloby sie przebic ale mialem czas o on zaraz po umiejetnosciach gra glowna role.


  • Quaker napisał(a):

    Sam Rolnik to robił i wiekszości graczy z Sojuszu Black Ship oszukiwali i grali na kodach i uzyskali przewaga taką co inni mogli sobie wymarzyć . Jak mają być zmiany to lepiej zmieńcie gre i zasady na normalne
    oj Tomasz przeginasz... jak uważasz że oszukujemy to może masz jakieś przykłady?/dowody? nie?? to może przestań ludzi oczerniać bezpodstawnie
  • Zola_25 napisał(a):

    Quaker napisał(a):

    Racja nie widziałem flot ale są sposoby na wzrost . Zapytajcie graczy z czołowki jak oni to robia i kto gra na tym uni gra na kodach :D
    a kto taki gra na kodach? masz na myśli boty które latają sondami po idlach? to jest właśnie nie zdrowa konkurencja dla ludzi którzy grają normalnie. zwiększenie złomu ugodzi włąśnie w taką nieuczciwą gre
    Tak właśnie chodzi o boty i inne takie rzeczy . Niektórzy nawet zostali blokowali za jakieś nie legalne ataki i cześć z sojuszu BS tak używali żeby tylko grać nie uczciwie . Ty Zola jesteś ZA czy PRzeciw bo tą odpowiedzią jesteś na Tak a tak nie może być
  • Zola_25 napisał(a):

    Quaker napisał(a):

    Sam Rolnik to robił i wiekszości graczy z Sojuszu Black Ship oszukiwali i grali na kodach i uzyskali przewaga taką co inni mogli sobie wymarzyć . Jak mają być zmiany to lepiej zmieńcie gre i zasady na normalne
    oj Tomasz przeginasz... jak uważasz że oszukujemy to może masz jakieś przykłady?/dowody? nie?? to może przestań ludzi oczerniać bezpodstawnie
    Mówisz dowody to mam 1 dowód jakim cudem koleś który miał słabą floty i był np. w ranking na 600 miejsc z flocie tak o nagle w rankingu prześcigną do 100 nawet do 10 ?
  • Quaker napisał(a):

    Zola_25 napisał(a):

    Quaker napisał(a):

    Sam Rolnik to robił i wiekszości graczy z Sojuszu Black Ship oszukiwali i grali na kodach i uzyskali przewaga taką co inni mogli sobie wymarzyć . Jak mają być zmiany to lepiej zmieńcie gre i zasady na normalne
    oj Tomasz przeginasz... jak uważasz że oszukujemy to może masz jakieś przykłady?/dowody? nie?? to może przestań ludzi oczerniać bezpodstawnie
    Mówisz dowody to mam 1 dowód jakim cudem koleś który miał słabą floty i był np. w ranking na 600 miejsc z flocie tak o nagle w rankingu prześcigną do 100 nawet do 10 ?
    Już Ci mówię jak. Wystarczy mieć parę statków i ustrzelić paru lamusów na bfs.
    Jak na przykład tutaj:
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…-S-vs-Quaker-W-S-6559-13/
  • Quaker napisał(a):

    Zola_25 napisał(a):

    Quaker napisał(a):

    Sam Rolnik to robił i wiekszości graczy z Sojuszu Black Ship oszukiwali i grali na kodach i uzyskali przewaga taką co inni mogli sobie wymarzyć . Jak mają być zmiany to lepiej zmieńcie gre i zasady na normalne
    oj Tomasz przeginasz... jak uważasz że oszukujemy to może masz jakieś przykłady?/dowody? nie?? to może przestań ludzi oczerniać bezpodstawnie
    Mówisz dowody to mam 1 dowód jakim cudem koleś który miał słabą floty i był np. w ranking na 600 miejsc z flocie tak o nagle w rankingu prześcigną do 100 nawet do 10 ?
    masz obawy? zgłoś do supportu :) wszystko odbyło się zgodnie z zasadami gry :) ale możesz o tym nie wiedzieć :)

    Quaker napisał(a):

    Zola_25 napisał(a):

    Quaker napisał(a):

    Racja nie widziałem flot ale są sposoby na wzrost . Zapytajcie graczy z czołowki jak oni to robia i kto gra na tym uni gra na kodach :D
    a kto taki gra na kodach? masz na myśli boty które latają sondami po idlach? to jest właśnie nie zdrowa konkurencja dla ludzi którzy grają normalnie. zwiększenie złomu ugodzi włąśnie w taką nieuczciwą gre
    Tak właśnie chodzi o boty i inne takie rzeczy . Niektórzy nawet zostali blokowali za jakieś nie legalne ataki i cześć z sojuszu BS tak używali żeby tylko grać nie uczciwie . Ty Zola jesteś ZA czy PRzeciw bo tą odpowiedzią jesteś na Tak a tak nie może być
    jestem za uczciwą grą. a uczciwa gra to nie pogarszanie rozgrywki w trakcie zabawy a za takie uważam zmniejszenie złomu z 80 do 50 i brak dobrej w woli z przywróceniem jej chociaż do poziomu 70.
    nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tymi nie legalnymi atakami, ale być może przekonasz się niedługo jak bardzo się mylisz, jeśli fuzja połączy nas z Librą i nagle zobaczysz że nikt z Yildun nie ma nic do powiedzenia. wiem, bo gram na Librze i mam porównanie do tego co dzieje się tu i tam.
  • Stop, Stop, Stop!!!!! Temat brnie nie w tym kierunku temat dotyczy podniesienia % z pz a nie na jakich kodach grają B-S. Macie ochotę o tym popisać od tego jest DiD załóżcie nowy temat i tam piszcie na pewno zainteresujecie tam graczy swojego pokroju Quaker i Droniek.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Przestańcie tą Librą straszyć... nikt z Was nie wie kiedy i jaka będzie fuzja. Chcecie ponownej ankiety to wiecie z kim rozmawiać.
    Ja zagłosuje tak samo. Chcecie równych szans tylko dla siebie, a co zrobią EKOwcy po fuzji gdy nic już nie bada znaczyć was nie interesuje. Oczywiście floty najważniejsze.
    Usuńcie kopalnie z planet to zagłosuje nawet za 100% pz.