Zamykanie wątków w dziale pytań

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zamykanie wątków w dziale pytań

    Cześć!

    Jakiś czas temu, zupełnie mimochodem, powiedziałem że w dziale pytań przydałoby się zamykanie tematów przez ich autorów, zaraz po otrzymaniu wyczerpujących odpowiedzi. Teraz sobie myślę, że ta intuicyjna myśl jest nawet dobra. Uzasadnię to tym, że jest to dział nie tylko dla randomowych użytkowników, którzy niekiedy zakładają tu celowo konta, by zadać jedno pytanie, ale przede wszystkim dla potomnych, którzy używają opcji "szukaj". Każdy zna tą bolączkę, że gdy szuka w sieci danego zagadnienia, czasem trudno przekopać się przez masę "wiem, ale nie jestem pewien", "nie znam się, ale się wypowiem", etc. (zwłaszcza dalej idących dywagacji, dygresji itp.). Do pomysłu dołączam jeszcze nadanie operatorom gry (jako chodzącym encyklopediom) możliwość odwieszania tematów na własny użytek, by skorygować temat na wypadek, gdyby udzielona odpowiedź była nawet przypadkowym wprowadzeniem w błąd.

    W skrócie: ten dział jest bardzo ciekawy dla wszystkich, czasem nawet dla doświadczonych graczy. Ja osobiście lubię się uczyć gry z forum i cieszę się, gdy merytoryka ogranicza się do ociosanych w dwóch postach pytań i odpowiedzi.

    P.s. To jest nie do końca przemyślana sugestia :ocb:
    Oddam konto na forum
  • ciap napisał(a):

    Nie wiem co w tym dziwnego. Na forum są pomocne poradniki na początkowym etapie gry żeby mniej błędów popełniać.
    Pisalem Ci na priv. Koniec dyskusji. Bede mial ochote pobawic sie z Toba w grze w rozwalanie moonow i rakietowanie planet to postaram sie o kolejnego bana na forum bys miala pretekst do atakowania mnie przez tlumaczenie "bo nie piszesz nic na forum, przypominam tylko o sobie" a potem plakania, ze odpowiadam agresja na agresje :D
  • ciap napisał(a):

    Nie wiem co w tym dziwnego.
    On nie wie, że pomysł jest dla wszystkich, a nie tylko dla mnie.

    Truck driver napisał(a):

    Sprawiales wrazenie
    Nie będę się wypowiadał co naprawdę myślę o tym całym sprawianiu wrażenia na forum, bo jeszcze nie daj losie wciągnę się w wir kolejnej bezużytecznej paplaniny z tobą. O tym jakie ty sprawiasz wrażenie z resztą, wypowiedziałem się dwa miesiące temu w skasowanym poście (mowa tu o rozchwianiu emocjonalnym). Możesz śmiało mnie zaczepiać - ja bardzo chętnie dalej będę ignorował, bo nie ma większej radości dla głupiego, jak znaleźć głupszego od siebie (przepraszam za zbyteczną protekcjonalność).
  • Hermes napisał(a):

    ciap napisał(a):

    Nie wiem co w tym dziwnego.
    On nie wie, że pomysł jest dla wszystkich, a nie tylko dla mnie.

    Truck driver napisał(a):

    Sprawiales wrazenie
    Nie będę się wypowiadał co naprawdę myślę o tym całym sprawianiu wrażenia na forum, bo jeszcze nie daj losie wciągnę się w wir kolejnej bezużytecznej paplaniny z tobą. O tym jakie ty sprawiasz wrażenie z resztą, wypowiedziałem się dwa miesiące temu w skasowanym poście (mowa tu o rozchwianiu emocjonalnym). Możesz śmiało mnie zaczepiać - ja bardzo chętnie dalej będę ignorował, bo nie ma większej radości dla głupiego, jak znaleźć głupszego od siebie (przepraszam za zbyteczną protekcjonalność).
    Coz ja moge powiedziec na to co napisales... otoz jedynie to, ze jeden juz zrozumial dlaczego tak sie zachowuje na forum a nie inaczej i jeszcze przeprosil, ze zle mnie ocenial :) tak wiec 3m sie zdrowo i paplaj dalej na forum pod publike by byc szanowanym w necie a ja dalej bede lapal bany i smial sie z Was probujacych udawac na forum omnibusow wiedzy, ludzi, ktorym nalezy sie najwiekszy szacunek za samo to co pisza i soba reprezentuja w wirtualnym swiecie ;)
  • @Hermes
    Od zamykania tematów jest moderator forum i raczej nie spodziewałabym się że ktoś poza mod dostanie prawa do zamykania. Kiedyś jako user zawsze marzyło mi się o specjalnej randze np. "pomocna dłoń" wzorem z innych gier GF. :fsmile:
    Pozostaje tylko +1 i -1 posty które coś wnoszą i nie wnoszą.


    @Qnick
    Przepraszam. :fkiss:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    nie spodziewałabym się że ktoś poza mod dostanie prawa do zamykania
    Biorę to pod uwagę :) Stąd post scriuptum o tym, że nie jest do do końca przemyślana propozycja :)

    Zostaje więc przycisk zgłaszania postów moderacji. Póki co robię to tylko ja. Może faktycznie nie ma takiej potrzeby...

    Edit:

    ciap napisał(a):

    Kiedyś jako user zawsze marzyło mi się o specjalnej randze np. "pomocna dłoń" wzorem z innych gier GF.
    Można by też wprowadzić Opcję Pomógł: w licznikach pod avkiem i rangą :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hermes ().

  • Wątki staramy się zamykać jak tylko uzyskują odpowiedź na zadanie pytanie. Niestety nie jesteśmy tutaj 24/7 i często zdąży zrobić się offtop/flame/itp. przed reakcją moderatora. Autor wątku może co najwyżej poprosić o zamknięcie go w przypadku uzyskania satysfakcjonującej odpowiedzi.
    :closed:
    OGame Tech