Na mnie już czas

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Na mnie już czas

    Siemka wszystkim po raz ostatni w tym dziale, tak jak tytuł wskazuje na mnie już pora.
    Właśnie się spakowałem i wyjeżdżam z Europy na zawsze. Naprawdę uni fajnie dużo mnie nauczyło ale, że jest jak jest to i grać się nie chce. Początek super miło małego opóźnienia ze startem na uni, wspaniały sojek, który niestety z czasem skończył grę i wszystko zaczęło iść coraz gorzej. Chciałbym się pożegnać i podziękować całemu sojuszowi Zboczki, oraz B D za przyjęcie pod swoje skrzydła, a przede wszystkim @djmajtuss , który zaprosił mnie do grania po przerwie fajnie było poklikać w tak fajnej ekipce.
    Pozdrowionka jeszcze dla opozycji bo bez nich byłaby nuda dużo się nie udało na was z działać może jeszcze kiedyś na siebie wpadniemy i coś powojujemy. Konto nie idzie do lumpów co by nie było.. Bo to modne ostatnio :p Zostawiam w soju, co by się nie marnowało.
    Peace
    Emerytura na x1 :?