xXx [RVE] & bmw s1000rr hp4 [Spectral] & DwK [RVE] & QrQ [RVE] & Legion [RVE] vs. Terror [ODDAM] ~ 1361424.11%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • xXx [RVE] & bmw s1000rr hp4 [Spectral] & DwK [RVE] & QrQ [RVE] & Legion [RVE] vs. Terror [ODDAM] ~ 1361424.11%

    Witam Was wszystkich.

    A o to nasza mała odpowiedź na atak i RW z 30 Grudnia 2018 roku w dwóch krótkich rozdziałach.

    Gdzie grupa mało sobie znanych graczy obroniła QrQ przed Terror-em, a należy pamiętać że większość z nas była z innej parafii.
    Lecz to nam nie przeszkodziło, by posłać w ciemno swoje floty.

    TERROR vs. QrQ [teSmurfy] & xXx [teSmurfy] & bmw s1000rr hp4 & DwK [S_L] & GutekMk [LEGION] ~ 744781.1%


    Terror w swych wypowiedział wielokrotnie powtarzał, że to nie koniec – że z naszych flot
    pozostaną tylko pordzewiały śrubki, i przed jego BOGO mocą XD i będziemy włączać urlopy bo jesteśmy „ suckers”.
    Taki z niego żartowniś

    Plan był genialny, ale jak to w genialnych planach bywa – kończy się tylko na planach.

    30 grudnia był remis - nie osiągnąłeś swego Terrorku.

    My dziś dopięliśmy swego – Baaa nawet dwu krotnie.

    Dziś 4 Kwietnia dzielę się z wami pierwszym wlotem do BOGO,
    oraz piosenką od QrQ (można nucić, tylko po cichu)

    Godzina trzecia minut trzydzieści, kiedy pobudka zagrał-aaa, grupa
    Zibala szła do ataku, niejedna płakałaaa!




    Z tego miejsca, pozdrawiam osoby zaangażowane w to kuku dla TOPki:) hahaha.
    Lamy z soja RVE XD - pewnie jeszcze śpią i nie wiedzę co się porobiło :)
    Osoby które nas dopingowały (a jest ich sporo), niedowiarków i dostawców Dexu.
    Poniżej rozdział pierwszy:




    Dnia 04-04-2019 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor xXx [RVE]
    ________________________________________________


    Ciężki myśliwiec 2.326
    Bombowiec 20
    Niszczyciel 45.000
    Pancernik 7.450
    Lekki myśliwiec 2.407.979
    Krążownik 120.004
    Okręt wojenny 224.057

    _________________________________________


    Agresor bmw s1000rr hp4 [Spectral]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 4.938.011
    Niszczyciel 361
    Krążownik 217.547
    Okręt wojenny 30.883
    Pancernik 450.348

    _________________________________________


    Agresor DwK [RVE]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 109.307
    Lekki myśliwiec 3.325.729
    Ciężki myśliwiec 1.171
    Krążownik 216.499
    Okręt wojenny 209.896
    Pancernik 145.697

    _________________________________________


    Agresor QrQ [RVE]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 710.474
    Ciężki myśliwiec 23.793
    Krążownik 10.706
    Okręt wojenny 92.240
    Bombowiec 64
    Niszczyciel 215.040
    Pancernik 1.829

    _________________________________________


    Agresor Legion [RVE]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 800.000
    _________________________________________


    Obrońca Terror [ODDAM]
    ________________________________________________


    Mały transporter 98.566
    Duży transporter 2.565
    Lekki myśliwiec 5.191.519
    Ciężki myśliwiec 1.401
    Krążownik 370.913
    Okręt wojenny 64.747
    Statek kolonizacyjny 54
    Recykler 1.231.040
    Sonda szpiegowska 687.974
    Niszczyciel 409.796
    Gwiazda Śmierci 2.400
    Pancernik 381.429
    Wyrzutnia rakiet 229

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor xXx [RVE]
    ________________________________________________


    Ciężki myśliwiec 1.095 ( -1.231 )
    Bombowiec 19 ( -1 )
    Niszczyciel 41.190 ( -3.810 )
    Pancernik 6.629 ( -821 )
    Lekki myśliwiec 940.264 ( -1.467.715 )
    Krążownik 83.168 ( -36.836 )
    Okręt wojenny 184.069 ( -39.988 )

    _________________________________________


    Agresor bmw s1000rr hp4 [Spectral]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 1.921.872 ( -3.016.139 )
    Niszczyciel 331 ( -30 )
    Krążownik 147.817 ( -69.730 )
    Okręt wojenny 25.307 ( -5.576 )
    Pancernik 400.327 ( -50.021 )

    _________________________________________


    Agresor DwK [RVE]
    ________________________________________________


    Niszczyciel 100.385 ( -8.922 )
    Lekki myśliwiec 1.296.684 ( -2.029.045 )
    Ciężki myśliwiec 583 ( -588 )
    Krążownik 151.913 ( -64.586 )
    Okręt wojenny 173.382 ( -36.514 )
    Pancernik 130.444 ( -15.253 )

    _________________________________________


    Agresor QrQ [RVE]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 281.465 ( -429.009 )
    Ciężki myśliwiec 12.050 ( -11.743 )
    Krążownik 7.674 ( -3.032 )
    Okręt wojenny 80.352 ( -11.888 )
    Bombowiec 58 ( -6 )
    Niszczyciel 197.781 ( -17.259 )
    Pancernik 1.666 ( -163 )

    _________________________________________


    Agresor Legion [RVE]
    ________________________________________________


    Sonda szpiegowska 182.555 ( -617.445 )
    _________________________________________


    Obrońca Terror [ODDAM]
    ________________________________________________


    Mały transporter 0 ( -98.566 )
    Duży transporter 0 ( -2.565 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -5.191.519 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -1.401 )
    Krążownik 3 ( -370.910 )
    Okręt wojenny 201 ( -64.546 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -54 )
    Recykler 0 ( -1.231.040 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -687.974 )
    Niszczyciel 31.891 ( -377.905 )
    Gwiazda Śmierci 2.400 ( -0 )
    Pancernik 5.326 ( -376.103 )
    Wyrzutnia rakiet 0 ( -229 )

    _________________________________________



    Bitwa zakończyła się remisem.


    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 48.595.178.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 137.890.472.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 83.836.176.600 metalu i 52.306.234.400 kryształu.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 51.427.580.600
    Kryształ: 37.912.310.400
    Deuter: -1.792.658.000
    agresor zyskał łącznie 87.547.233.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -72.387.043.000
    Kryształ: -50.988.869.000
    Deuter: -14.514.560.000
    obrońca stracił łącznie 137.890.472.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0



    Na pytanie jak na tym wyszliśmy - Odpowiadam krótko dobrze.
    Czy Terror będzie grał ? Pewnie tak xD. - w końcu już ma 9mld floty.
    Inwestował i za antymaterię kupował surowce u handlarza, tworzył recki :) :D :D :D i podbierał śrubki
    z rozdziału drugiego.

    Rozdział drugi... .

    Rozdział drugi ..... Legion [RVE] & bmw s1000rr hp4 [Spectral] & QrQ [RVE] & DwK [RVE] & xXx [RVE] vs. Terror [ODDAM] ~ 248773.92%


    Szooooooo!

    PS. Terror - już nie TOP 1 UNI. Możesz zmienić nazwę swojego posta XD


    Lepiej stracić flotę za sojusznika, niż patrzeć jak rośnie i rdzewieje w orbitach :)

    :xclosed:

    TOP 1 ACS speed uni x1 Zibal - 1 361 424.11%

    Informacja .: xXx :.
    Gram tylko na Zibal.


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .xXx. ().

  • To koniec mojej przygody. Trochę mi smutno chociaż czego się spodziewałem nie robiąc fsow. Ładne zgranie dwk i zaplanowanie wszystkiego. Mam nadzieję ze wasze szczęście przycmi wasze sumienie.

    W końcu jesteśmy tylko ludźmi.

    Trzymajcie się ludziska.

    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • Nie jest tajemnicą, że byłem w sporach wszelakich stronnikiem Terrora. Bo na tym ta gra polega, że tworzą się stronnictwa, zawierają koalicje i tak dalej. Mi akurat wypadło być po tej stronie, bo też taki był mój wybór podyktowanymi wieloma uwarunkowaniami. Dlaczego to piszę? Bo każdemu należny jest szacunek, zarówno w grze jak i w rzeczywistości. Tutaj wszakże posługujemy się nickami, czasem bardziej czasem mniej rozpoznawalnymi, jakkolwiek jednak skupiamy się na grze. Ergo, każdej ze stron należy się szacunek i uznanie. Składam zatem obu stronom gratulacje i uszanowanie. Konwencja niejako nakazuje najpierw gratulacje dla Agresorów. I oczywiście zgranie takiej akcji wymaga umiejętności, które bez wątpienia leżą poza moim zasięgiem wyobrażenia. Dlatego właśnie takiej determinacji gratuluję. Jakkolwiek jednak gratuluję również Terrorowi. Przede wszystkim wielomiesięcznej gry na tak wysokim poziomie i utrzymywania takiej pozycji mimo wielokrotnych prób deprecjacji zarówno na forum jak i w grze. Okazuje się że nawet najlepszym zdarza się wpadka, a pokonanie wielkiego wymaga również wielkich. Dlatego twierdzę, jesteście wielcy, Panowie. Osobiście czuję pewną pustkę, bo ta bitwa zmieniła zapewne charakter uniwersum, niemniej takie właśnie są koleje tej gry. Wierzę, że Agresorzy wykorzystają swoje zwycięstwo dla dobrej dalszej gry, dla utrzymania dobrej atmosfery, która mimo wszelkich drobnych utarczek, na tym uniwersum panuje jak nigdzie indziej. Wierzę również że Obrońca, dziś pokonany, wróci do gry bo tak wielcy gracza są w stanie pokazywać, że przegrana bitwa nie pogrąża całkowicie, dlatego wierzę, że obrońca nie straciwszy wszystkiego będzie w stanie się odbudować. Panowie, jestem Conradus Ars Humana. Jestem humanistą i koncyliatorem. Grajcie dalej, bo dzisiaj, jak wspomniałem, uniwersum bez wątpienia się zmieniło, ale życzę nam wszystkim, by zmiana ta obróciła się ku jeszcze lepszemu.
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)
  • Piesek Terrora melduję się ;) graty ubicia bfs... A co do skila obrońcy najlepiej świadczy że nawet "w kupie" nie daliście radę zrobić go całościowo... Więc co niektóre pieski może przestaną szczękac. Terror był top 1 eridanus i. Top1 zibal. Zdominował oba uni i tyle i szacun dla niego. A szczekaczy zapraszam do budy...
    Pradawny Eridanus - ON
    Pradawny Deimos - OFF
    i Pradawny jest tylko jeden.... reszta to podroby....
  • Pradawny napisał(a):

    Piesek Terrora melduję się graty ubicia bfs... A co do skila obrońcy najlepiej świadczy że nawet "w kupie" nie daliście radę zrobić go całościowo... Więc co niektóre pieski może przestaną szczękac. Terror był top 1 eridanus i. Top1 zibal. Zdominował oba uni i tyle i szacun dla niego. A szczekaczy zapraszam do budy.

    Prawie każda dominacja dobiega kiedyś końca. Tylko wyjątkowe postacie potrafią zdominować i być na górze do samego końca. Na czym polega ich wyjątkowość ? Po części mają trochę z gracza @Conradus Ars Humana, a po części z pewnych cech swojego charakteru.

    A teraz do sedna.
    Panowie nie będę się rozpisywał i pisał OCH i ACH. Wiadomo było nie od dziś, że ten dzień nastąpi. Po 30 grudnia 2018 r. w każdego z Was weszła pewna determinacja i wola odegrania się na owej akcji obrony QrQ. Tam zabrakło trochę szczęścia i moim zdaniem (co potem sami przyznaliście) rozegrania trochę tej akcji w inny sposób. Pewnie gdyby nie tamta akcja dziś byście nie byli takim zgranym zespołem. Ludźmi, którzy widzą więcej niż tylko cyferki i ludźmi którzy potrafią rozmawiać nie tylko o grze. Każdy z Was pomimo zapchanego obowiązkami realu znalazł zawsze czas by skubać, PUSHOWAĆ jak to pieeski nazywali, czy rozmontowywać zabunkrowanych idlaków by w sposób powolny, rzekł bym mozolny zbierać i pakować surowce w stocznie, tak aby siła bojowa rosła.
    Dlatego dla każdego z Was ogromny szacunek !!!! Gratulacje i etc. No i mam żal o brak sygnału : data-verified= o akcji ;P byłem gotów :thumbsup: .


    JOZEF ze STALI napisał(a):

    To koniec mojej przygody. Trochę mi smutno chociaż czego się spodziewałem nie robiąc fsow. Ładne zgranie dwk i zaplanowanie wszystkiego. Mam nadzieję ze wasze szczęście przycmi wasze sumienie.

    W końcu jesteśmy tylko ludźmi.

    Trzymajcie się ludziska.

    Dziękujemy za grę. Choć mam nadzieje, że może już nie TY, ale inny gracz używając twojego konta będzie wstanie zapewnić nam rozrywkę i przyjemność z tej gry.
    Ignorantia iuris nocet
  • Ale huknelo! graty wszystkim! Gratulacje wszystkim sie naleza, agresorom za turbo bitwe a obroncy za wytrwalosc w grze i potezna flote.

    @Pradawny misiu kolorowy, szkoda ze w tym watku nie napisales, ze to byl zwykly bfs a obronca mial skilla bo nie zostal zlozony na raz. Za to samym % jarales sie jak male dziecko ;)


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Patrzac na to ze terror jakis czas temu chcial konto "oddac" to fakt starcie troszke smierdzi, dodatkowo zostawienie floty na bfs w TYM ukladzie. Tak czy siak zlom i to taki zlom na terrorze to miod dla mych oczu :) Jesli wszystko bylo czyste to gratulacje dla wszystkich uczestnikow tej bitwy. Nie wiem czy na ogame ujrzymy jeszcze podobny %.
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Nie będę jakoś się rozpisywał, gdyż w 1 wlocie brakło dla mnie miejsca w układzie, a nie chcieliśmy ryzykować, że Terror się zaloguje i zwieje, dlatego też dołączyłem tylko sondy,
    W drugim wlocie poleciałem już flotą bojową, co prawda RW tu nie ma ale pozwoliłem sobie je rano zamieścić na SD.
    Jeśli chodzi o podejrzenia matactwa, to nawet jeśli by takie były wszyscy byli słabsi więc jest w 100% legalne.
    Cała akcja trwała już z dobre 2 lub 3 tyg, ale albo coś wypadło, albo też terror był zalogowany.
    Jeśli chodzi o plan akcji to generalnie pomysł był BMW i chyba DwK - ale nie jestem pewien. Szczegół może napiszą jeśli będą chcieli je ujawniać.
    Nie wiem co zamierza Terror ale po ostatnim dużym złomie jaki zafundował do SD i udostępnił nam raport w grze, jednocześnie blokując PW raczej nie mam o nim dobrego zdania..
  • Na każdego przyjdzie czas. Miałem tą samą sytuacje na uni Adromeda z tym ,że nie z mojej winy lecz sojusznika któremu oddałem lejce na czas wyjazdu za granicę na wczasy. Też mi sporo statków zostało mimo wloty top 20 w ACS :D Przypuszczam ,że to już od niechcenia tak się stało. Jak to mówią, ile można latać na ręcznym. W końcu się nudzi ;D
    Uni Zibal - TOP 130 [OFF]
    Uni Mensa TOP 15[OFF]
  • Miło się urlopowało ale jak takie cuda się am wywijają to chyba z sentymentu trza będzie wrócić kopalnie klikać ...
    No bywało różnie na tym uni dominowaliśmy nie można tego zaprzeczyć potem terror zarabiał na mnie krocie latając nie na STarcia lecz na nasze PZ'ty dzięki "darowanemu" turbo zyskał kolosalną przewagę na uni chociaż o ile dobrze pamiętam sam nigdy mnie nie dopadł jak to na terroAMATORa przystało ale nie docenił determinacji innych graczy pycha kroczy tuż tuż przed upadkiem od HERA do ZERA mniej niż jeden krok ....

    Procent powalający, Obrońca powalony, Ja jaki BOSS niezmiernie zadowolony - Gratulację
  • Tak pierdykneło na Zibalu, aż dostałem powiadomienie, że moja flota na urlipie ucierpiała :D wielkie Graty panowie, dla was :) miesiącami pracowaliscie na tą akcję :) szkoda, że to wczoraj A nie dziś, bo akurat ogarnąłem w realu sprawy i mam czas na grę, ehh :( to już nie ten sam Zibal bez Terrora, wielki szacunek dla Ciebie, bo za czasów aktywności, pakowal wszystkich jak leci i to mu trzeba zostawić, powodzenia na innym uni, dzięki za grę i motywację do klikania w te cyferki :) pisałem ostatnio że top1 nie zwalnia z fsa heh :) ale i tak to ST było tylko kwestia czasu :) dobrze, że to teraz A nie na oddanym koncie :) Zibal [*] pozdro :)
  • jak to mówią na każdego kozaka znajdzie się lepszy kozak... Jak mnie walnął to sobie szybko statki postawiłem z powrotem. Zostało 600 recków i zacząłem wajchować to mi napisał ,że fajnie PLN wrzucam do gry a ja nawet nie wiedziałem o co mu się rozchodzi xD Potrzebowałem około 5k recków gdzie tyle nie miałem nawet xD Sam pchał cały czas. TURBO recki zrobił i zaczął każdemu złomy podkradać i tą samą rzeczą stał się taki silny. Jakby antymaterii nie było to spakowałbym go 10x tutaj w recki. No ale jak się oszukuje to tak właśnie jest ;P
    Uni Zibal - TOP 130 [OFF]
    Uni Mensa TOP 15[OFF]
  • Bardzo zacnie. Bardzo. Tydzień temu napisałem, że spakują go Tuptusie, ostrzegałem go, ale nie wiedział, jak blisko jesteśmy i zbagatelizował. Też sprowokowałem go wówczas do zmiany nicka z ODDAM z powrotem na Terror i prowokacja się udała. Dzięki temu nie mógł się wykpić, że złoma dostał nowy gracz.To też dowód na to, że Żona bzdety wygaduje. Gdyby złoma dostał nowy właściciel po przekazaniu konta, to Terror by się tutaj pod swoim nickiem nie wypowiedział. Żona lubi konfabulować.

    Terrora pycha zgubiła. :)
  • Pradawny napisał(a):

    Piesek Terrora melduję się graty ubicia bfs... A co do skila obrońcy najlepiej świadczy że nawet "w kupie" nie daliście radę zrobić go całościowo...
    Aaaa, i jeszcze jedno. Niezwykły to "skill" trzymać przez długi czas flotę na bFSie zawsze w tych samych godzinach (między +-2:00 a +- 5:00) i ufać w jej potęgę. Niezwykły "skill". Gdyby raz sie to zdarzyło, ok, ale regularnie tak robić?! Mówiłem, pycha zjadła mu skilla. ;)
    I zrobiły go Tuptusie całościowo dzięki temu. Tylko pole wrakowe mu zostało + recki za wypłatę. Ciekawe, czy smacznie spał przynajmniej w tym samym czasie. Tego już nigdy się nie dowiemy.

    Ale - Pradawny - aktualnie to był lama, a nie "skillowiec". Opowiadasz legendy o byłym Terrorze z kiedymś tam. Tu był wczoraj lamą. I dlatego tak skończył.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Tuptus ().

  • JOZEF ze STALI napisał(a):

    To koniec mojej przygody. Trochę mi smutno chociaż czego się spodziewałem nie robiąc fsow. Ładne zgranie dwk i zaplanowanie wszystkiego. Mam nadzieję ze wasze szczęście przycmi wasze sumienie.

    W końcu jesteśmy tylko ludźmi.

    Trzymajcie się ludziska.
    Facet nigdy nie miał i nie ma klasy. Pobiadolił nad sobą, nikomu nie pogratulował.
    Szanuje tylko Widmo, bo naiwnie oddał mu całego PZa.

    My też tylko siebie szanujemy, Terror, bo po męsku zabraliśmy ci PZa. :D