czubulus [KNR] & El Marek [KNR] vs. dex [OLD] ~ 519799.07% TOP 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Chłopaki spinać poślady i bawimy sie dalej.. :) Dalej macie ogromną przewage flotową tu sie nic nie zmienilo :)
    Wiem jak to jest i domyslam sie jaka była reakcja my tez Skanera flote stracilismy ale złosc byla tylko krotkotrwała..
    W dużych starciach ostatnimi czasy mozna powiedziec ze jest 1;1 nie oszukujmy sie ale gra bez was czy nas bylaby poprostu nudna :) także nie łamac sie.. Moze wrocimy do gierki z wiekszym szacunkiem i rywalizacja bedzie poprostu czysta ;)
    Ze sportowym! ;)
  • Miałem rezerwacje ale modowi sie chyba nie spodobało i dał mi bloka na edycje ;( Po starciu miałem @dexPL szepnąć pare ciepływ słów na priv ale niesty mnie zablokował :/ Styl gry masz jaki masz, wielu doprowadzasz do (nerwów) ale nie bez powodu dorobiłeś sie tego czego osiągnąłeś i to szanuje ;) Troche więcej rozwagi i tego rw by nie było i wiedzą o tym wszyscy bardziej rozgarnięci ;) Ktoś tam wyżej napisał że ciężko będzie pobić taki % i jak najbardziej sie z tym zgadzam, wiele dexu zostanie przepalone zanim tak sie stanie ;) Ochy i achy w sumie też już były więc wsumie pozostało mi jeszcze życzyć SzO obrońcy ;)
    O i nutka ;)
    youtube.com/watch?v=ezUkr0Ec7_o

    Moderator mntek:
    Wycięto słowo wulgarne
  • Marku brak mi słów do tego czegoś zwanego ACS wielkie przeogromne gratulacje Tobie czubulus oczywiście też to samo. Baw/bawcie się tak dalej i jak najczęściej.
    Poszkodowanemu mobilizacji o szybkiej spokojnej odbudowy
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • El Mareczku widzę właściwą osobę na właściwej pozycji taki człowiek nie jest stworzony do kopania taki człek nie jest stworzony do pisania gdzie tam nawet pod własnym top 1 Uni na ponad pół dużej bańki procentów nie ma czasu się wpisać on się nie nadaje do jakiegoś tam pisania to nie jest człowiek do zbędnego gadania on jest tu tylko od latania już pewno szuka top 2 bo nie ma z czego większego top 1 zrobić :evil:

    top panie będzie to wyższy TOP :saint:

    Pozdrowionka i miłego :impra:

    ~Lucyfer~
  • Graty lamuski ,nie wyszło Wam najgorzej, podeslijcie ciutke surki na Doraado, 1 137 12 poprosze :D
    Czubek a za brak pozdro rozliczymy sie niedlugo, ciesz sie, że taki procent padł to narzekać nie bede :D
    Moja szkoła, obrońcy SzO a wy rosnijcie :D

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Właściwie niczego innego bym się po Tobie nie spodziewał Marku jak starcie TOP 1. Teraz kolej na TOP 1 solo i będzie wszystko na swoim miejscu ;)
    Fajnie widzieć, że dalej gromisz Wezn. Śledząc Twoje poczynania aż mi żal dupę ściska, że pozbyłem się tutaj konta :P

    Gratulacje Wam i życzę kolejnych starć takiego formatu :)
  • Wow!
    KNR pokazało zęby i wzięło się za osobę która wygasiła Oberona, szacun dla Was! Ustrzelić top1 nie jest wcale tak prosto :)

    A dla Dex'a też szacun, miałeś zacięcie do tej gry żeby dojść do top1. Niestety ale zgubiła Cię Twoja pewność siebie, niejednokrotnie i ja to pokazywałem w naszych starciach na Oberonie. Ale to jak nabijałeś kolejne mln punktów to mistrzostwo świata!

    Czubulus i Marek graty! Tylko zluzujcie trochę bo wygasicie to uni :P
    "Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do Twojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"