[LUMP] LUMPY MROKU vs uniwersum 22 [u22] Zakończona

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [LUMP] LUMPY MROKU vs uniwersum 22 [u22] Zakończona

    1. Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana:
    [LUMP] LUMPY MROKU vs uniwersum 22 [u22]
    2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:
    -
    3. Preferowany system liczenia:
    system procentowy
    4. Warunki zakończenia wojny:
    1 miesiąc (tj 1.04.2019 - 1.05.2019)
    5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny:
    1%
    6. Stosunek do RW z ACS:
    Tylko uczestnicy wojny
    7. Powody:
    Bo poprzednia skonczyła się za szybko
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • Wakat smigasz na forum zamykaj te okienko bo no niebede sciemnial sojusz sie rospadl by uniewaznic
    LUPY WYGRYWAJA
    2-0
    haha no ze wakat wam to przyklepal oszustwo i skasowanie soja --przeciwnego
    sprawdzajac nawet to ze byles swym kontem unas w sojuszu i

    jest jak jest

    lubie jak jest cieplo i nic nie idzie ..odrazu czuje ze gram a jakie checi ......112 tyle w temacie
  • co jak co ale o honorze to Wy wypowiadać się nie powinniście, zamiast płakać w kącie weźcie się do gry bo to tutaj robimy, zezłomujcie coś to może Wam ulży :piwko:

    Prawda jest taka, że w 3 dni wojny wtopiliście 2 duże flotki, wystawione na talerzu ze 100% precyzją przez ciężką prace U22 a, że potem kolegów do lotu zaprosiliśmy, jaki problem? Też możecie o ile takich posiadacie :uhuh:

    Reasumując na start dostaliście po dupie więc podstępem nam wyczyściliście sojusz i z zabranymi zabawkami pobiegliście do moda naskarżyć.. jak czujecie się wygrani BRAWO WY choć ani % z Waszej strony nie widziałam :noob: Zakończyć wojnę by zacząć 5min później kolejną z czystą kartą? Śmiech na sali darowalibyście sobie..


    Najbardziej smutne w tym wszystkim jest to, że cała sytuacja znalazła aprobatę ze strony moda :brawo: mimo, że sami przyznajecie w postach, że zrobiliście co zrobiliście nawet dowodów szukać nie trzeba...

    odechciewa się grać... na razie zostaję solo muszę się z tym przespać czy mam ochotę mieć cokolwiek z Wami do czynienia :uhuh:

    Może znajdzie się tu jakiś mądry i ogarnie temat bo to co tu się wyprawia zaniża poziom gry, którą tak wszyscy lubimy


    P.S.
    DO WSZYSTKICH TYCH CO PO ZA KOMENTOWANIEM AGRESORA ORTOGRAFII NIC NIE POTRAFIĄ:

    otóż Panowie i Panie na testy z ortografii zapraszam na inne fora bo tu oceniamy efekty czyjejś gry w OGAME a nie pisowni :komp: ja rozumiem, że jak się wykazać w grze nie potraficie to chociaż w ten sposób musicie sobie ulżyć ale obejdzie się bez :fgrin: poskanujcie trochę zamiast tego elo


    :kwiat:
    Uni22 :top1: --> solo TOP2 (pobite) // acs TOP3/TOP4/TOP9 (aktualne)
    Naj Uni 22 :fgrin: moje ST

    Europa --> ON

    :kwiat:
  • --=Cyrax=-- napisał(a):

    co jak co ale o honorze to Wy wypowiadać się nie powinniście, zamiast płakać w kącie weźcie się do gry bo to tutaj robimy, zezłomujcie coś to może Wam ulży :piwko:

    Prawda jest taka, że w 3 dni wojny wtopiliście 2 duże flotki, wystawione na talerzu ze 100% precyzją przez ciężką prace U22 a, że potem kolegów do lotu zaprosiliśmy, jaki problem? Też możecie o ile takich posiadacie :uhuh:

    Reasumując na start dostaliście po dupie więc podstępem nam wyczyściliście sojusz i z zabranymi zabawkami pobiegliście do moda naskarżyć.. jak czujecie się wygrani BRAWO WY choć ani % z Waszej strony nie widziałam :noob: Zakończyć wojnę by zacząć 5min później kolejną z czystą kartą? Śmiech na sali darowalibyście sobie..


    Najbardziej smutne w tym wszystkim jest to, że cała sytuacja znalazła aprobatę ze strony moda :brawo: mimo, że sami przyznajecie w postach, że zrobiliście co zrobiliście nawet dowodów szukać nie trzeba...

    odechciewa się grać... na razie zostaję solo muszę się z tym przespać czy mam ochotę mieć cokolwiek z Wami do czynienia :uhuh:

    Może znajdzie się tu jakiś mądry i ogarnie temat bo to co tu się wyprawia zaniża poziom gry, którą tak wszyscy lubimy


    P.S.
    DO WSZYSTKICH TYCH CO PO ZA KOMENTOWANIEM AGRESORA ORTOGRAFII NIC NIE POTRAFIĄ:

    otóż Panowie i Panie na testy z ortografii zapraszam na inne fora bo tu oceniamy efekty czyjejś gry w OGAME a nie pisowni :komp: ja rozumiem, że jak się wykazać w grze nie potraficie to chociaż w ten sposób musicie sobie ulżyć ale obejdzie się bez :fgrin: poskanujcie trochę zamiast tego elo


    :kwiat:
    Kolejny Pazio który traktuję tą grę jak zwoje przeznaczenie ;)
    Nagrałem się swoje od 2005r i nie mam potrzeby już nikomu nic udowadniać myszko.
    Jeżeli czas wam na to pozwala by siecieć po Nocach, klikać zawróconą stacje 7 godzin proszę bardzo :D jesteście zajebiści, to chcieliście usłyszeć? Brawo, rozjechaliście nas po prostu tak doszczętnie że nie wiemy czy nie włączymy kasacji...

    Gdybyście mieli odrobinę dystansu do siebie i tej gry wiedzielibyście że cała ta wojna jak i ta akcja z wczoraj to zwykłe żarty. Drugą stroną widać jak bardzo czujni jesteście :D do dzisiaj mamy śmiechawe w sojuszu.

    Chłopaki których zezłomowaliście popełnili błedy za które zapłacili utratą floty, każdemu zdażą się popełnić błądd.
    Żeby grać przeciwko WSNR trzeba miec jaja a wy ich ewidętnie nie macie bo za kążdym razem biegniecie do nich po pomoc jak takie kołki :D i wcale nie sądze że nic nie potraficie bo nigdy tak nie powiedziałem, za ściągniecie kulek należą się gratulacje ale reszta no cóż :P

    Bez flot WSNR niczegobyście nie zdziałali, na szczęścię potraficie dobrze klęczeć i zlitowali się nad wami.
    Jaki sens ma ściąganie jakichkolwiek kulek gdy za każdym razem na obronę poleci Pakiet WSNR? Wole sobie ten czas inaczej wykrzystać :D
    uważaj Cyrax co ci żyłka z podniecenia nie pęknie.
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • R32 , czegoś Ty się nachlał ?
    To teraz Ty będziesz rozliczał,kto jak i kiedy gra,ile czasu poświęca i czy jest to jego główne zajęcie,
    coś chyba nie tak ? grasz jak chcesz,robisz fsa Twoja sprawa,nie robisz też,grasz w nocy,w dzień,nikt tu Ci tego nie komentuje,
    więc to Ty wyluzuj i nabierz dystansu ...
    Co do tych jaj jakie to macie,proszę przypomnij mi kiedy to stanęliście do wojny przeciwko WSNR-om ?
    w odpowiednim dziale takiej wojny nie znalazłem,a w naszej jakoś do żadnego starcia z Wami nie doszło...

    Mówisz "chłopaki popełnili błędy za które zapłacili utratą floty",ja nie wiem,nie mnie rozliczać,ja tu widzę jeden
    duży błąd,liczyli na pomoc sojuszników...
    i jeszcze jedno,przed nikim nie trzeba klęczeć na hasło :"jedziemy z Lumpami" chętnych nie brakuje,jest w czym wybierać,
    myślę że to przez te wpisy na forach i "mądre" warunki przy wypowiadaniu wojen...

    Pozdrawiam Cię i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :D
  • Uprzednia wojna została zamknięta z powodu manipulacją ilością graczy sojuszu. Zamieszczony został na temat tego screen, otrzymałem również potwierdzenie z ekipy gry, iż sojusz jest 1-osobowy.
    Otrzymałem następnie informację, na czym polegało owe masowe opuszczanie sojuszu i dokonałem edycji swojego posta celem lepszego wyjaśnienia sytuacji - można poczytać tutaj
    Nie zmieniało to w niczym wyniku wojny albowiem nie złamano tutaj żadnych zasad gry lub forum - gracz został przyjęty do sojuszu dobrowolnie, nie pod przymusem, bez wykorzystania błędu gry, włamów lub innych nielegalnych działań. Wykorzystał uprawnienia jakie mieli członkowie sojuszu - nie uzyskał rzeczonych uprawnień w sposób zabroniony.

    Oczywiście czyn ten jest oceniany pejoratywnie, podobnież jest bardzo długa historia negatywnego oceniania robienia rw z osobami przyjętymi do sojuszu tylko na potrzeby danego rw. Nie mniej nie uprawnia to Was ani do obrażania się nawzajem, ani do ciągłego "chełpienia" się jaki to ktoś jest sprytny.

    Nowa wojna, nowa rywalizacja - jedni uważają na kogo przyjmują, drudzy uważają na swoje floty, bo tak sobie myślę, iż drugi raz podobny "trik" nie przejdzie ;)
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Napisze coś od siebie,jak ja to widzę.
    Punkt regulaminu który był łaskaw zacytować nam moderator, przypomnę :

    "Wszelkie manipulacje ilością aktywnych graczy w sojuszu oraz ogólnie liczebnością sojuszu (masowe opuszczanie sojuszu, masowe urlopy) są zabronione i mogą skutkować zakończeniem wojny porażką danego sojuszu. Ostateczna decyzja należy do moderatora działu Wojny."

    ma na celu,unikniecie sytuacji, przedłużania wojny,w której gracze jednej lub obu stron będą unikać gry poprzez masowe urlopy,
    czy opuszczanie sojuszu. W naszym przypadku nic takiego nie miało miejsca,po paru minutach (a może krócej)jak tylko zorientowaliśmy się w sytuacji z powrotem znaleźliśmy się w sojuszu gotowi do gry.Oczywiście NarImmor wykazał się z niesamowitym refleksem (w sumie o całej sytuacji wiedział pierwszy) i zdążył zrobić screena,z którym szybciutko pobiegł do moderatora. Cała ta sytuacja nie miała żadnego wpływu na dalszy przebieg wojny.
    Powyżej pogrubiłem,co uważam za istotne. Jestem daleki,żeby podejrzewać moderatora o stronniczość,nie mniej jednak,
    moim zdaniem wykazał się ogromnym miłosierdziem dla sojuszu Lumpy,podając pomocną dłoń po tym jak rozjechał ich walec zwany u22.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Klaudek ().

  • W momencie wypowiedzenia wojny sojusz uniwersum 22 [u22] miał skład 1 osobowy, obecnie ma również 1 osobowy, jedyny członek tegoż sojuszu nie przebywa na urlopie - 100% stanu początkowego. Odmówić przyjęcia wojny można jednakoż nie skutkuje to unieważnieniem/zakończeniem wojny.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • Przepraszam a skąd takie informacje??

    Panie @wakat bardzo proszę o rzetelniejsze sprawdzanie informacji bo tydzień czasu Panu nie wystarczył aby się zorientować w całej sytuacji, otóż sojusz u22 był w pełnym składzie z powrotem (oprócz graczy na urlopie) jeszcze zanim zamknął Pan tak szybciunio Naszą pierwsza wojnę (teraz chciałabym się dowiedzieć na jakiej podstawie skoro w momencie zamknięcia wojny nawet nie miałeś zielonego pojęcia ilu członków jest w sojuszu?)

    nie wiem jak Wy tam sobie to wszystko sprawdzacie ale po za pięknym słownictwem i bogatym językiem widzę, że nic oczekiwać nie można. Nie chcę w tym momencie nikogo obrażać ale do diabła albo ruszcie dupy i róbcie co robicie jak należy albo oddajcie to komuś komu jeszcze się chce coś robić.

    A antymaterię to się fajnie bierze za nic co?

    :noob:

    odpowiedź pewnie będzie w maju :super:

    :kwiat:
    Uni22 :top1: --> solo TOP2 (pobite) // acs TOP3/TOP4/TOP9 (aktualne)
    Naj Uni 22 :fgrin: moje ST

    Europa --> ON

    :kwiat:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez --=Cyrax=-- ().

  • @wakat

    Nie no, ręce opadają...

    Gracz Klaudek opuścił sojusz. 01.04.2019 21:57:48
    Od: uniwersum 22
    Klaudek opuścił uniwersum 22.
    Gracz Cyrax opuścił sojusz. 01.04.2019 21:52:22
    Od: uniwersum 22
    Cyrax opuścił uniwersum 22.
    Gracz Agresor Zlo opuścił sojusz. 01.04.2019 21:37:49
    Od: uniwersum 22
    Agresor Zlo opuścił uniwersum 22
    Gracz KaszTTD opuścił sojusz. 01.04.2019 22:00:54
    Od: uniwersum 22
    KaszTTD opuścił uniwersum 22.

    tak na logikę,skoro opuścił,to musiał w nim być...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Klaudek ().

  • Stan na 02.04.2019 15:40 pokazywał sojusz jednoosobowy. Oczywiście zapomniałem, iż obydwie strony kombinują na potęgę i nie poprosiłem o sprawdzenie godzina po godzinie - i święta racja, iż winien być zdecydowanie bardziej przewidujący, za co przepraszam.

    Wobec powyższego wojna zakończona, sojusz uniwersum 22 [u22] przegrywa z powodu manipulacją liczbą członków sojuszu.

    Temat zamykam.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.