Czyżby to koniec?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czyżby to koniec?

    Witam całe Q w dzień prima aprillis, jednakże to nie jest żart czy dowcip, smutna rzeczywistość. Przychodzi na każdego czas, a to co ostatnio się dzieję tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to jedyna słuszna decyzja na ten moment. Odejście mojego mentora @Terry, teraz @chemikos, który co prawda nie był długo z nami, ale mega fajnie mi się z nim współpracowało - to był taki gwóźdź do trumny.

    Ktoś powie, po co oddajesz, siedź na urlopie, no właśnie w tym problem, jak wiem że mam możliwość pogrania na tej pustyni to będę grał, dlatego przekazanie konta brzmi rozsądnie. :) O tyle dobrze, że osoba bardzo dobrze mi znana i coś pogra. Siedzę w tej grze od 9 lat zwiedziłem różne speedy, konfigi, poznałem wielu ludzików, niektórych fajnych, niektórych odrażających swoim stylem bycia... ale prawie każdego serdecznie pozdrawiam! @Ulissess, @olszyn4 trzymajcie poziom. I oczywiście mój sojusz PACZKE, która już nie jest tą starą PACZKĄ za starych dobrych czasów, byliśmy słabi ale świetnie się bawiliśmy. Teraz jest już nudno na tym uni.

    Statystyki tego nie pokazują, ale dla mnie mam top1 flotę albo to moje tylko wyobrażenie :D To pocieszę się że mam top1 w zbudowanych, top3 w zniszczonych i top1 w straconych, więc jak widać, coś tam razem polataliśmy, kilka razy poturbowane konto też zostało. :D
    Starcia jak to starcia, chyba każdy możliwy wariant został zrealizowany, no może poza jednym ale to chyba kwestia czasu ;) Marzył mi się jeszcze jakiś fajny ACS.

    Terry napisał(a):

    Taa, chyba starczy, top1,2 solo, top acs, ..... to w cholere to sie chociaż nachlejemy za ta kase, jakis pozytek z tego konta wkoncu bedzie :P
    Taaa to jeszcze na pamiątkę flotka która została postawiona uczciwie
    flota
    Dlaczego pamiątka? Bo mogę już jej nigdy nie zobaczyć XD Ironia? Handle dexem ostatnio w modzie. Może zdążę wrócić do tego czasu, a może nie.
    Narka.
  • mniam mniam .. tylko trza tiketa napisac by nie bylo pomowien ze flota znikła i wyszla w dexie za kris 1:1... co prawda ja czekam juz 6 dni na ta odpowiedz na tiketa w tej sprawie , ale cierpilwy jestem ... mysle ze jakos zgodnie z dotychczasowym regulaminem zrobimy tak by główny handlarz uni nie miał mysli ze ma monopol na to
    MNIAM MNIAM.....
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu
  • To może i ja się ujawnię
    Kiedy napisałeś, że kończysz i chcesz mi wcisnąć swoje słabe konto, to myślałem że żartujesz.
    Z resztą, wcale nie miałem ochoty wracać, na to smutne jak rozklapicha uni.

    Tym bardziej, nie jest łatwo siadać na konto zbudowane przez prawdziwą legendę quantum (nawet dwie)
    Musze powiedzieć, ze bardzo szanuję Cie jako gracza i wiem, ze nigdy nie uda mi się nauczyć tyle co Ty.
    Twoje CV mówi samo za siebie.

    Tym bardziej dziękuję za zaufanie. Teksty o topieniu na dex mogłeś sobie odpuścić ;)
    Jak ta flota padnie to u Majsa / Silenta, albo innego z wielkich i tylko wtedy jeżeli nie poradzę sobie z wyśrubowanym poziomem uni Quantum. Legend Ci tutaj dostatek.

    Jeszcze raz dziękuję za zaufanie i postaram się go nie zawieść



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • dzieki marys za konto :fgrin: wiedzialam ze sie w koncu jakos dogadamy :cmok: nie miej za zle zlych slow no i konto super
    top1 flota wg mnie rowniez najlepsiejsza , nie martw sie nie zmarnuje tego konta - nie bede go mielic jak Twoje fumfle czynia :fgrin: bedzie si :fgrin: jeszcze raz dziekuje pozdrawiam serdecznie . btw amstel was oklamal i to ja mam konto a nie on!
    ps. amstelku legend juz na quantumie nie ma :E zezlomowaliscie go z adasiem nie pamietasz :E
    Twoja KICIA ma to w sygnie !- nie wiesz o tym :E
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Whisky ().

  • @Whisky @AmstelL - 1 kwietnia ale okłamywać publiki nie potrzeba.

    Maryś naprawdę nie musiałeś :) postaram się nie zawieść zaufania jakim zostałem obdarzony ;) Jak dostałem telefon od Ciebie to normalnie nie wiedziałem co mam odpowiedzieć... Dostąpić zaszczytu gry na takim koncie... Dziękuję!

    Poziom Uni jest niebotyczny ale z tym kontem damy radę!

    I żaden Majs i Silent go nie przemielą ;)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • gardze wami napisał(a):

    Ja myśle, że @Starrk by sobie polatał tym kontem Marysia.
    Doświadczenie w lataniu gsami ma. Certyfikat jest. To jak ulał. Kandydat marzenie.

    Pamiętaj Maryś, dzielny bądź jak pl1 będzie chciał z Tobą pojechać na prawdziwe, głębokie Tajlandzkie wakacje.
    Myślę, że byś się lepiej nadawał, no i przyszłościowe rozwiązanie byś sobie mógł potem przy jakimś UF pożenić konta :D @Starrk te certyfikaty to zawsze kupuje na bazarach i potem jest jak jest.

    Jedno jest pewne, jak @AmstelL tu maczał palury, to trzeba się spodziewać niespodziewanego... Także, nie zdziwiłbym się @Marys jak byś nawet nie wiedział, że jemu konto dałeś :D
  • Coś czułem, że jak powiem o tajlandzkich wakacjach to spełnie kogoś marzenie.
    Jest i Mateusz.
    On lubi opowiadać o tajlandzkich wakacjach.
    Adasia można zawsze podszkolić.

    Nie przejmuj się Mateusz. Ostatnio się zmęczyłem już. Ile razy można klikać.
    Dobrze, że jeszcze nie skończyłem.
    Ale jesteś ostatnią osobą razem ze swoją ekipą, która powinna cokolwiek mówić o przejmowaniu kont. W tym wam nawet Majs nie dorówna.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez gardze wami ().

  • Kilka dni temu zakończyłem przygode z ogejem ale koło takiej propozycji i od takiego gracza nie mogłem przejśc obojętnie.
    Z Marcinem znamy sie jeszcze od wczesnych czasów żłobka więc w kwestjii zaufania przekazania mi konta nie było najmniejszego ale........
    Marcin wiedział doskonale że moj skill flociarza równa się jego cierpliwosci na uzbieranie 26 levelu astro wiec takze nie bylo przeciwskazan.
    Mialo byc koniec i Zona nawet sie ucieszyla ale zycie pisze jednak swoje scenariusze ;)
    Dziekuje Marcin, postaram sie nie zawiesc Twoich oczekiwan.

    Pozdrawiam z Tezni solankowej w Wieliczce,wracam we czwartek i od razu zabieram sie do roboty :)
  • No Marcinie, to mnie zaskoczyłes muszę przyznać. Z jednej strony zastanawiałem się od razu, czy Ty już czasem kiedyś nie kończyłes... :D
    Mam nadzieję, że i tym razem wrócisz, bo żal mi dupe ściska jak kolejni moi uczniowie przechodzą na emeryturę podczas kiedy ja dalej w tym siedzę ?( :P :D

    A tak poważnie, jeśli to naprawdę pożegnanie to nie ma co się w sumie dziwić, zaryzykowalbym powiedzieć, że przeszedłes już tego OGeja całego, osiągnąłes wszystko, a nawet więcej mordo.
    Zycze powodzenia w Realu, cieszę się, że mogliśmy razem grać, jak widać musisz być wporzo, skoro tyle lat o Tobie pamiętam przy wrzucaniu Steka :D

    Trzymaj się ciepło Marys, wielki szacun za grę i dzięki za pozdro.
    Poziom postaram się utrzymać, w miarę możliwości ;) ^^

    Pozdro.

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Po moim słabym początku później było lepiej. Dziękuje za adrenalinę:D moony padały a floty nie widać było:)
    Codziennie kombinację gdzie ją wysłać:) Powodzenia w Realu bez jednego nałogu.

    PS: Powodzenia również chemikos , dziękuje:)

    Pozdrawiam,
    SPR
    UNI 1 aMGF OFF
    UNI 14 IMMORTAL/Avalone OFF
    UNI 31 CDN/NH OFF
    UNI 40 NN OFF
    UNI 52 GAC OFF
    UNI 60 AKUKU Urlop
    UNI FORNAX CHAOS ON po kilku latach
  • Podsumowując Maryś zrobił nam wszystkim prześmieszny kawał na prima aprilis...
    Oddał konto 5ciu osobom :)
    Ale dobra nasza. Grając w takiej kompani możemy podnieść to konto na jeszcze wyższy level
    Ja będę sobie grał w nocy.
    @Whisky w dzień
    @bocieek korzystając ze szprycowych technik ogarnie dexy na loty za friko
    @WestFun zbuduje tam jakieś domki. Zawsze na plus
    A @asherl będzie kupował konta pod złom

    Każdy dorzuci to w czym czuje się najlepiej :D
    Przyrosty @Majs a już nikomu nie będą straszne :D



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER