Riphagen BAN PUSH MULTI ,miała być odbudowa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Riphagen BAN PUSH MULTI ,miała być odbudowa

    Pan Pawełek chciał się odbudować po złomie , dobrze mu szło kupując konto od silvera i testa
    ale jak widać nawet oszukiwać nie potrafi :D

    30 mln pt w miesiąc trochę przegiąłeś pałę :E :E

    Riphagen
    Silver
    devDAVSON
    marekwu

    NA BANIE
    konta które wielokrotnie zgłaszałem o handel z ripem po minimalach
    zerowe przyrosty na tych kontach
    cała surka z silvera szła do ripa dopóki nie przeskoczył go w top , nawet sie z tym nie krył ,przeniosłem się na 9 galę do "klanu ripa" wszysto między planetami latało czarno na białym

    konto testa zerowe przyrosty - surka u ripa tutaj jednak bez bana

    Czekamy na wypowiedz panie szanowny :)
  • Gremlinek. napisał(a):

    no i co mały człowieczku.... kupowanie kont/surowców/złomów wyszło jak zawsze. Hańba dla zarządzających w NC że takiego gościa trzymają.

    "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

    Jeszcze za dobrych czasów każdy wiedział, że nasz top 1 puszował się niemiłosiernie. W tamtych czasach gdy taki gość jak gremlinek płacił PLN to GF przymykał oko. To był jeden z powodów dla którego odszedłem z gry. Najlepsze to, że odchodząc chciałem pokazać wszystkim, że jest pusherem. Za marne kilkadziesiąt PLN-ów sprzedałem mu konto a potem wykręcił wynik:

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…-77-zbiórka-klikany-z-PZ/

    Pewnie znowu mój post zostanie usunięty. Nie chodzi mi o to żeby gremlina tutaj gnoić ale o to, że GF od ładnych paru lat nie banuje za takie zachowania i dlatego ta gra umiera. Gram od 2005 roku i zawsze było coś takiego jak pręgierz, teraz tego nie ma i dzieją się cuda. Walka z pusherami to walka z wiatrakami.
    Zieno
  • Stary Wyga napisał(a):

    eszcze za dobrych czasów każdy wiedział, że nasz top 1 puszował się niemiłosiernie.
    jeśli to prawda w co wątpie , to co to jest ?? 400 baniek XD a
    jego wydobycie w 3 dni ?


    Stary Wyga napisał(a):

    że GF od ładnych paru lat nie banuje za takie zachowania i dlatego ta gra umiera.

    Stary Wyga napisał(a):

    Walka z pusherami to walka z wiatrakami.
    GENIALNA wypowiedz :D jak strzał w kolano
    Nie gram bo sie pushują ,gra umiera , kupują konta i sie złomują, GF nie reaguje
    *sprzedaję konto*
    xD proszę sie nie pogrążać

    Rip przesadził grubo ,zapędził się chłopaczyna troszeczkę , nic nie latał aktywności na koncie ograniczały się do zsyłki i stoczni
    przed oczami tylko cyferki ,nie pierwszy raz przysłoniły mu oczy ,sam pewnie nie wie po co wgl mu taka push flota na uni gdzie połowa wystarczy żeby zezłomować kogoś (nie z nc)
    Takie myślenie ,że za dużo zainwestowałem czasu i kasy ,żeby teraz odpuścić do niczego nie prowadzi ,Rip wrzuć na luz ,nowe konto nowe uni ,Polecam

    przelogowywać się przez tora też trzeba umieć między kontami
  • Nie wiem ile te 400 baniek mógł wydobywać w tamtym czasie na uni B. Wydaje mi się, że trochę więcej niż te kilka dni. Konto sprzedałem bo chciałem pokazać jak w tej grze ludzie się pushują. Włożyłem w swoje konto trochę pracy, PLN i przede wszystkim czasu i za marne 20 PLN je sprzedałem nie dla zysku. Zakończyłem gre ze względu na cmentarz jaki tam panował, brak jasnej deklaracji o UF.
    Zieno
  • Witam uczciwych noi najuczciwszego wiec tak na wstepie gram na 1 koncie( Test i Silver nie sa moimi kontami) jaki sens mialoby pompowanie mego konta jesli mialbym konto Testa a silver to normalny gracz chyba widac po przyrostach wuec teoria spiskowa legla w gruzach kombinujcie dalej od razu mowie wracam 7 wiec raczej jesli ktos zna gre bedzie wiedzial ze ban jest za blachostke:) a skad taka odbudowa. Dobrzy ludzie istnieja. Piwiem jak latte mam wielu przyjaciol co pomagaja w odbudowie z wyzszych miejsc to dozwolone:) pozdrawiam uczciwych Top dozobaczenia wkrotce. Pytanie moje czemu gremlinku walnales merlina (latte push konto) chyba ostatnio troche pomaga widac po stekach.
  • dobrze, tylko żeby później po złomie nie było znowu "sprzedasz dla kolegi bo on bardzo chce wrócić?". Aaa nie czekaj stop...cytując Ciebie "....a skad taka odbudowa. Dobrzy ludzie istnieja."

    Tylko pytanie brzmi - co jest bardziej żałosne... kupować konta i się złomować/pushować żeby zwiększyć liczbę stateczków i podnieś własne ego.... czy może stracić te stateczki :D :D ?