Czas się pożegnać

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czas się pożegnać

    Cześć

    Przyszła pora na mnie, czas zakończyć grę i chciałem się z Wami pożegnać.
    Grałem dość długo, zaczęło się na Fornax, potem po fuzji była Electra, a po kolejnej trafiłem tutaj. W tym czasie poznałem wiele osób, jednych lepiej, innych słabiej, ale każdemu chciałbym podziękować za wspólną grę, a szczególności graczom z PACZKI, @Marys, @ale cios antynazista, silent'owi - @Prime., @_Pawelos_ i @NaZz-owi (chociaż krótko razem graliśmy) oraz @Terry-emu, jeden z najlepszych graczy jakiego spotkałem. Dzięki Wam trochę pobawiłem się flotą, coś tam wyszło, inne rzeczy nie, ale będę miło wspominał kilka akcji, bo śmiechu też trochę było. :)
    Długo też grałem w -KGH-, a jeszcze wcześniej w S_M, i .LT! (nie istniejące już sojusze), poznane osoby (nie tylko w sojuszach) będę dobrze wspominał. Trudno pamiętać o wszystkich, więc wymienię tylko kilka z nich: ryczy - @LukaszTczew19, @Cycu, WestBam - @WestFun, ludek1, okon wedrowny, Gorax, @Bresia (L), @.Smyk., @guff, BIBA, siwyglupek.
    Chciałbym też pożegnać moich przeciwników, jakie by nie były relacje między nami, bez Was gra byłaby nudniejsza.
    Z całą pewnością jeszcze wiele osób zasługuje, żeby o nich wspomnieć, ale ciężko każdego wymienić.
    OGame potrafi wyzwolić skrajne emocje, ale pamiętajcie, że to tylko gra.

    Każdemu chciałbym życzyć samych sukcesów w grze. :)
    Na forum postaram się co jakiś czas zerknąć, może jeszcze kiedyś wrócę do gry, ale teraz czas odpocząć.

    Pozdrawiam Całą Społeczność OGame.pl

    chemikos
  • no cóż szkoda szkoda ale decyzja na poziomie ... nie to ze bedzie cie brakowało... napewno brak ogame wplynie na plus xd tu rywalizacja już nie jest i tak fair play bo team nie umie interpretować własnego regulaminu kierując sie tylko wytycznymi z niemiec ... wiec nic nie tracisz
    i pozdr
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu
  • Co to za plaga kończenia gry dziś? :P

    Powodzenia :)

    edit;
    @ale cios antynazista Poczytaj sobie wypowiedzi Arta z tematu O paliwówkach słów kilka - zmiana obowiązujących przeliczników handlowych, zmiana interpretacji Zasad Gry to się dowiesz że team szuka rozwiązania tej sprawy. W obecnych Zasadach Gry handel to wymiana surowców po dozwolonych przelicznikach. ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Wszystkiego dobrego w realu Chemikos,te wszystkie lata spędzone z Tobą w KGH to było cos co na prawdę robiło róznicę.
    Dzięki Chemikos i serdecznie Pozdrawiam.

    Patrząc na to co się tutaj dookoła dzieje jestem bliski podjęcia podobnej decyzji.
    Team stosuje tutaj zasadę domniemanej niewinnosci u najwiekszych oszustów o których wiekszość wie co wyczyniają.
    Ludzie którzy od wielu lat grają uczciwie mimo bardzo dobrego Eko wlasciwie cofaja sie w statach przy ASACH ktorzy potrafia tylko kombinowac na lewo i prawo.
    Ta gra stracila zupelnie racje bytu,Twoje pytanie tutaj Ciap jest doskonałym tego przykładem (ignorancja i robienie dobrej miny do zlej gry)
    Kazdy uczciwie grajacy czlowiek mowiac wprost jest wydymany w takim samym stopniu przez Team jak i tych oszustow którzy tu się pushuja na oczach wszystkich.
    Nic z tym nie robicie i wciaz tlumaczycie sytuacje na korzysc tych ktorzy oszukuja,wasza obiektywna ocena sytuacji to bardzo kiepski zart.
    Wysyłanie Ticketów do Was to walenie głowa w mur.
    Chemikos i reszta starej gwardji pomalu odejda a zostana nietykalni i zdolni do lamania wszystkich zasad.
    Polskie Ogame nie jest malym nie liczacym sie swiatkiem w swiecie i z cala pewnoscia zalicza sie do czolowki swiatowek w kazdej kategorji.
    Gdybyscie Wy jako Team wlozyli chociaz 10% tej pracy ktora wkladacie w ignorowanie oszustw do wyperswadowania Niemca gdzie lezą obecnie najwieksze problemy i powody odchodzenia graczy,nie wierze ze nic by nie zrobili.
    Ale u nas jak zwykle nic sie nie da.
    Chemikos cos wspomnial o skrajnych emocjach,ostatnimi czasy jezeli chodzi o mnie to tylko negatywne zwiazane z ta grą.
    Kto chce sie posmiac i wylac pomyje na to co napisalem zapraszam.




    WestBam
  • Gratuluję słusznej decyzji!!!

    Ta gra straciła sens ze względu na TEAM ich pozwolenia na oszustwa i same oszukiwanie jak przedmówcy pisali.Nie ma co patrzeć na zdanie Ciap itd to zwykłe marionetki jak im zagrasz tak zaśpiewają...
    Większość z nas nadal w to gra z przyzwyczajenia taka prawda.

    Nie znamy się osobiście nie jesteśmy nawet kolegami w grze...wiele razy mnie złomwałeś wiele razy i ja uciekałem Tobie... za każdym razem w pw kultura i fason 100% nigdy się nie wywyższałeś . Szkoda że odchodzisz bo jesteś dobrym uczciwym graczem mam nadzieję że kiedyś zrobisz ten błąd i wrócisz do Ogame.

    Szacunek dla Ciebie i powodzenia w Realu !!
  • Na pewno było ciężko podjąć taką decyzję.. prawda jest taka, że im dłużej się gra tym bardziej się człowiek przyzwyczaja i trudniej zostawić to co się zbudowało.
    Widząc temat pewnie większość myśli "I tak wróci, już nie jeden kończył", jednak biorąc pod uwagę Twoją konsekwentność w grze, na pewno będziesz tak samo konsekwentny w decyzji o jej zakończeniu.
    Chciałoby się, żeby wszyscy gracze podchodzili do tej gry z takim zdrowym podejściem jak Ty.

    Ze swojej strony dziękuję za wspólną grę i życzę wszystkiego dobrego w realu! ;)
  • Nie poznałem osobiście, ale chemikos legendą jest i basta. Dzięki za wkład w społeczność ogame w postaci arkuszy, dzięki za skany i za niedoscignione badania i eko.

    Nie wracaj. Wystarczy że inni tu utknęli.

    Wszystkiego dobrego z dala od tego badziewia


    nie ufam tym, którzy nie chcą być poza systemem
  • Szybko udało Ci się pozamykać tematy :D
    Mam nadzieję, że fajnie spędziłeś czas u Nas i ciekawych rzeczy się dowiedziałeś, nie tylko na temat ogejma, ale samych Nas.
    Dzięki za kilka przeprowadzonych akcji, niektórych udanych całkiem zyskownie, a niektórych przeprowadzonych for fun :D

    powodzonka i do zobaczenia kiedyś :)
  • Oj chemisśku i Ty kończysz z uzależnieniem...tyle lat.... tyle zbierania na badania... Co to się stało? Piwko w Gdańsku?:D przy okazji:,p Pamiętaj że Twój numer mam:,p Powodzeniu chemisiu i wiem..wiem , że zajrzysz jeszcze na nowe uni incognito:,p Dziękuję są wspólnie spędzone chwile...podczas handlu czy zwykłych rozmów o dupie marynie:p i.... miło, że o mnie pamiętałeś...mimo, że ja sama... odpuściłam ostatnimy czasy...i pozdro.. wiesz od kogo...:) smutno mu , że go nie wspomniałeś:p chemisiu...buziaki:* do usłyszenia... zobaczenia...:)
    Legionistka
    Caryca Marcysia I