Mili & ARO & wilku [3 X] & obserwator [BOSS] & FILU [MISIE] vs. Yes Man [P N] ~ 453008.33% Top 1 Uni68 & Top 3 OGame.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mili & ARO & wilku [3 X] & obserwator [BOSS] & FILU [MISIE] vs. Yes Man [P N] ~ 453008.33% Top 1 Uni68 & Top 3 OGame.pl

    Witam serdecznie,
    OGame to strategiczna gra wojenna. Ktoś traci, ktoś zyskuje. Część się coś tam domyśla, część jakieś domysły pewnie snuje i może lepiej to tak zostawić bo o takich RW jak te powinny krążyć legendy. W każdym razie, daną nam szansę wykorzystaliśmy.

    Teatr pt. "Yes Man w reckach 2 część II " reżyser: Mili, scenarzysta: wojtek, kostiumy: obserwator, kamerzysta: wilku, statyści: ManNiaK, ARO, FILU, rola główna: fennek.


    Dnia 17-03-2019 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mili [3 X]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 6.167.938
    Niszczyciel 1
    Krążownik 1.001.527
    Okręt wojenny 25.023
    Pancernik 499.915
    Mały transporter 731.662
    _________________________________________

    Agresor FILU [MISIE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.000.000
    Pancernik 300.000
    Krążownik 100.000
    _________________________________________

    Agresor wilku [3 X]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 120.377
    Pancernik 295.976
    Krążownik 368.912
    _________________________________________

    Agresor obserwator [BOSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.103.359
    Okręt wojenny 102.503
    Niszczyciel 110.266
    Pancernik 402.660
    _________________________________________

    Agresor ARO [3 X]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 9.917.501
    Ciężki myśliwiec 103.222
    Krążownik 1.483.011
    Okręt wojenny 30.153
    Sonda szpiegowska 69
    Bombowiec 14.661
    Niszczyciel 196.763
    Pancernik 1.000.097
    _________________________________________

    Obrońca Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.470.000
    Okręt wojenny 100.000
    Bombowiec 200
    Niszczyciel 100.000
    Pancernik 521.000
    Wyrzutnia rakiet 4.235
    Lekkie działo laserowe 660
    Ciężkie działo laserowe 370
    Działo jonowe 73
    _________________________________________

    Obrońca Koloc [P N]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 2
    _________________________________________

    Obrońca francik [P N]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 25
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mili [3 X]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.367.702 ( -800.236 )
    Niszczyciel 1 ( -0 )
    Krążownik 996.230 ( -5.297 )
    Okręt wojenny 25.020 ( -3 )
    Pancernik 499.900 ( -15 )
    Mały transporter 636.744 ( -94.918 )
    _________________________________________

    Agresor FILU [MISIE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 12.183.677 ( -1.816.323 )
    Pancernik 299.995 ( -5 )
    Krążownik 99.438 ( -562 )
    _________________________________________

    Agresor wilku [3 X]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 120.354 ( -23 )
    Pancernik 295.965 ( -11 )
    Krążownik 366.978 ( -1.934 )
    _________________________________________

    Agresor obserwator [BOSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 6.205.150 ( -898.209 )
    Okręt wojenny 102.480 ( -23 )
    Niszczyciel 110.266 ( -0 )
    Pancernik 402.640 ( -20 )
    _________________________________________

    Agresor ARO [3 X]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 8.632.250 ( -1.285.251 )
    Ciężki myśliwiec 96.862 ( -6.360 )
    Krążownik 1.475.071 ( -7.940 )
    Okręt wojenny 30.148 ( -5 )
    Sonda szpiegowska 62 ( -7 )
    Bombowiec 14.661 ( -0 )
    Niszczyciel 196.763 ( -0 )
    Pancernik 1.000.067 ( -30 )
    _________________________________________

    Obrońca Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Koloc [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca francik [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 20.109.737.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 105.446.361.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 28.195.029.200 metalu i 17.105.804.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 13.247.456.200
    Kryształ: 11.976.321.000
    Deuter: -32.681.000
    agresor zyskał łącznie 25.191.096.200 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -55.551.826.000
    Kryształ: -37.636.535.000
    Deuter: -12.258.000.000
    obrońca stracił łącznie 105.446.361.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0


    WISŁA PANY ! WŁOŚ :*
    Tu również pz po stronie ekipy złomującej, w całości.
    Obrońcy ponownie odbudowy.
    pozdrawiam i do naSTępnego
    Leonidas alias ManNiaK


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Mimo ze grozi rozwodem warto bylo, dzisiaj dowiedzialem sie jaki ze mnie noob i ile brakuje mi do najlepszych ;) Na teorie opozycji nie bede nic pisal, ale to wy ruszyliscie cala machine nie my :P Tak czy siak dziekuje panowie za wspolna akcje, jednak nadal mam zal ze to nie byla Selene... tego nie przeboleje ]:-D
  • TTG (mój nowy ulubiony skrót) bez spiny ;)

    Ot co Kryształowe PN zawsze ma swoją rację :E Taką bardziej ich :P Z resztą poprzednie ST też przecież było niemożliwe żeby legalnie zrobić wg niektórych z PN ;)
    Będą w temacie od początku to nie do końca takie złe wszystko było :D Ale zależy kto ucierpiał tak to widzi :)

    Jak to zostało napisane zaraz po rw, będzie gadanie na forum :E

    Wilku daj nr do żony to załagodzimy temat jak bd trzeba :P

    @Calipso Jak ja uwielbiam Twoje wpisy :D weź w końcu Ty coś pokaż poza pisaniem na forum jaka to nie jest mądra blondynka z Ciebie :E
    I jaka odbudowa pod ścisłą kontrolą? :D kogo? :D Chyba Poziomki :D To dobre :P

    @Selene Nabrałem szacunku do Ciebie za tą zimną krew :) Jednak ktoś w PN potrafi podejść normalnie do tematu :)

    A to całe pomaganie słabszym... Hmmm... każdy kto ma okazję to leci sie podstawić, proste :)

    Graty Panowie :)
    Wojtek dopiero co skończyłeś przetapiać surkę z pierwszego ST na YM a tu proszę, kolejne... i kiedy Ty o wszystko przetopisz?

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez 69DemoN69 ().

  • Czyli tak:
    "Część się coś tam domyśla, część jakieś domysły pewnie snuje i może lepiej to tak zostawić bo o takich RW jak te powinny krążyć legendy. W każdym razie, daną nam szansę wykorzystaliśmy."
    To ja sobie pozwole dac opis sytuacji, zeby inni mogli sami ocenic jaka legende zapisac sie powinno to starcie i co sądzic o uczestnikach tej ustawki.

    Koledzy i kolezanki z 3X wyslaly postawionego kolege-aktora, starego znajomego jednego graczy PN. Ten kolega bardzo prosil o pomoc, o ratunek dla swojej floty, wysylal screeny i wspolpracowal. Dostal pomoc, obrone przeciw flocie Mili.
    Do tego starcia nie doszlo, floty zawrocily, a potem floty PN zawrocily do siebie.
    Siedzaca na koncie Fennec osoba nagrala czasy startu, zawrotki i miejsca startowe naszych flot i cale to bohaterskie towarzystwo tutaj ze starcia:
    - Mili
    - FILU
    - Wilku
    - obserwator
    - ARO
    polecieli na pewniaka, co do sekundy. Takie to legenradne starcie, o ktorym Leonidas pisze, zebysmy snuli domysly. Po co psuc obraz.

    Mili: A dlaczego nie zezlomowaliscie wszystkich naszych? Zlamiles bracie. Miales wszystkie czasy, a floty byscie chyba znalezli na 1-2 osoby wiecej, nie? Za malo napuszowany byl ARO, zeby kogos solo zdjac? Wbrew temu co pisales poprzednio, jednak ARO jest potrzebny i bez niego nie polecicie?

    FILU: Dlugo, dlugo, siedziales jak mysz pod miotla. Minute po starciu znowu skanujesz ul PN? Skad taka odwaga nagle? (ps.: graty, no w koncu miales szanse ruszyc swoja puszflote)

    Wilku: Jestem pewien, ze dalej bedziesz plakal po skanach z naszej strony. Tak bardzo Selenka cie sondami skrzywdzila, ze to ją bys wolal w reckach widziec? Zły dotyk długo boli.

    Obserwator: Naprawde? Inaczej sie nie dalo? Ciebie jakos wyzej ocenialem niz pozostalych.

    ARO: co mam tu napisac, flota zespawana z dziesiatek innych, powinna byc kilka lat na banie. Jaka przyjemnosc jest z lotow taka flota?

    Wlasnie! Jaka przyjemnosc jest z takiego starcia? Podstawiony aktor, przez 2 dni klamie i naklania do obrony, pozniej wystawia zawrocone Zatrzymaj?

    Ktory to tam siedzial na tym koncie?:) Pewnie sie tu nie przyzna, ale swedzi jezyk napisac "To ja! Ja ich tak oszukalem, od poczatku, do konca".

    Ps.: Szkoda mi YM, bo kto po takim chamskim, pozbawionym zasad, honoru starciu chcial dalej grac? On akurat ma co robic w realu, wiec taka macie zasluge, że nie bedzie juz tu latal. Akurat on byl czysty, uczciwy i pracowity jak na lotnika. A wy sobie dalej knujcie z urlopu jak tu kogos oszukac i zdjac.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Calipso ().

  • Jak już pisałem - gratulacje. Egzekucja przez duże E. Teraz czekam na top1 ogame.pl :P
    Obrońca pewnie szybko stanie na nogi jak i poprzednio, szo

    EDIT; jeśli faktycznie wystawka, to szkoda... umiejętności Wam nie brakuje, myślałem o Was w lepszych kategoriach
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Guderian: literowki ().

  • Jak to lubię mówić "za błędy się płaci", zwłaszcza w OGame, jak to niżej napisała Selene, zabrakło wyobraźni widocznie ze strony obrońcy (zwłaszcza w czasach, gdzie można być u kogoś w US w ciągu 10 minut z flotą i tp)
    To nie jest już ta sama gra co w 2006 roku.
    Gratuluje % no i Maniek w końcu w jakimś st jesteś :E

    Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Reaver: Rezerwacja ().

  • Graty akcji, machina olbrzymia, pozazdrościć planowania, wykonania, organizacji nie można niczego zarzucić (tylko pozazdrościć głowy do całości), moralnie do dyskusji ale to gra a nie wykłady z etyki.

    A i zysk powala, statyści też coś dostają czy tylko kadra kierownicza ?
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • a ja sie wipsze tak że nie będę tu gratulował jak ktoś nie umie normalnie grać jak przystało , pięknie wam się udało oszukać i lecieć na ustawione czasy dodam jeszcze z waszym skilem jest już złomowanie z oszukiwaniem i to w bardzo widoczny sposób , inaczej byście nie dali rade zezłomować podzieloną flote Yesa z zawruconej podstawki tylko takim wystawieniem czasów powrotu floty Yesa ten co tam był na koncie u Fenek to sprawka wasza 3x i zezłomowaliście Yesa oszustwem takiego macie skila , i nie jestem tu zły na zezłomowanie YesMana ale na to w jaki sposób to zrobiliście zwykła żenada starcie bez satysfakcji , jedyną satysfakcje jaką macie z tego starcia jest to że bez oszustwa się nie da czyli za słabi jesteście , od dziś widzę was jako sojusz oszustów , za pierwszym razem jak Yesa spakowaliście to każdy wam gratulował bo odwaliliście kawał dobrej roboty to starcie dzisiaj pokazało że jesteście wstanie oszukać w byle jak aby się udało w moim zdaniem już nie jesteście sojuszem 3x ale bandą oszustów i ci którzy wiedzieli że oszust z konta fenek podaje czasy 3 x to powiem wam że słabo bardzo słabo zagraliście , nóż w plecy

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Wypada pogratulować, daliśmy się nabrać, wystawić, nie wiem jak to trafnie ująć - jak małe ufne dzieci ;).
    Jako sojusz często broniliśmy słabszych, w tym wypadku czujność zawiodła, z różnych powodów, paru błędów, naszej naiwności, wiary w ludzi itp.
    Strategia nie w moim stylu ale skuteczna, aż dziwne że nie skorzystaliście z okazji żeby zdjać wszystkich lecących, każdy z nas był w równym stopniu na talerzu. Przykro mi wilku że jesteś niepocieszony, ja bym mimo wszystko nie chciała Ciebie złomować w taki sposób :E .
    Na pocieszenie mamy fakt że nie był to bfs, w akcji polec to nie żaden wstyd.
    Duża strata dla nas ale gramy dalej.
  • -hamer- napisał(a):

    a ja sie wipsze tak że nie będę tu gratulował jak ktoś nie umie normalnie grać jak przystało , pięknie wam się udało oszukać i lecieć na ustawione czasy dodam jeszcze z waszym skilem jest już złomowanie z oszukiwaniem i to w bardzo widoczny sposób , inaczej byście nie dali rade zezłomować podzieloną flote Yesa z zawruconej podstawki tylko takim wystawieniem czasów powrotu floty Yesa ten co tam był na koncie u Fenek to sprawka wasza 3x i zezłomowaliście Yesa oszustwem takiego macie skila , i nie jestem tu zły na zezłomowanie YesMana ale na to w jaki sposób to zrobiliście zwykła żenada starcie bez satysfakcji , jedyną satysfakcje jaką macie z tego starcia jest to że bez oszustwa się nie da czyli za słabi jesteście , od dziś widzę was jako sojusz oszustów , za pierwszym razem jak Yesa spakowaliście to każdy wam gratulował bo odwaliliście kawał dobrej roboty to starcie dzisiaj pokazało że jesteście wstanie oszukać w byle jak aby się udało w moim zdaniem już nie jesteście sojuszem 3x ale bandą oszustów i ci którzy wiedzieli że oszust z konta fenek podaje czasy 3 x to powiem wam że słabo bardzo słabo zagraliście , nóż w plecy
    a czy oszustwem większym nie jest budowanie floty top2 z kont ATM?
    Ta flota top2 poleciała w ciemno do nieznajomego? Z pazerności żeby spakować kogoś z 3x?
    Troszeczkę pohamuj swoje emocje bo całe to reaktywowane konto Yesa wychodzi poza margines moralny.
    Zresztą jak cała ta gra - moralności w niej nie ma.
    Każdy ma coś za uszami i czas już przestać wytykać jakieś matactwa innym.
    Niech wszyscy popatrzą w lustra i rozliczą samych siebie , litości ludzie.

    Nie mam w tym ST żadnego udziału więc i nie będę się więcej udzielał.

    Floty w starciu obrzydliwie wielkie!!
    Tylko nieliczne serwery mogą sobie pozwolić na coś takiego.
    Tak jak autor pisze - takie starcia przejdą do legendy.
    Czas odpalić fajerwerki.
    STarcie piękne, % wygląda jak PESEL a PZ jak wszystkie złomowiska świata naraz.
    Tylko pozazdrościć Wam tych flot łącznie z Yessem.
    Macie wygar i dzięki takim flotom ogame.pl coś znaczy pośród ogame innych państw.
    Czapy z głów

    Gratulacje!
  • Popieram, że kontra na wystawione czasy nie jest fair i pozostanie ogromna rysa na tym oraz drugim ST.
    Gdyby YM trafiony zostal w inny sposób jak wystawka możnaby pogratulować bo % wyszedł ogromny, jednak takie rozegranie całej akcji jest po prostu słabe.
    Obroncy mniej zaufania na przyszłość!

    ABW - Uni 68

  • Ja bym się wstydził takie "[mniam]" na forum pokazywać... Niżej upaść już nie można było.

    Gratuluję osiągnięcia DNA moralnego. Nie wierzę w to , że możecie czuć z czegoś takiego jakąkolwiek satysfakcję i PROSZĘ WAS ! Nie piszcie tu o naszych teoriach spiskowych.

    Zrobiliście to "RW" w sposób godny pożałowania i liczę , że jak najwięcej graczy to zobaczy i zapamięta do czego jesteście zdolni , żeby zrealizować cel. Szkoda bo miałem do Was wiele szacunku i uznania za poprzedni złom Yes-a bo akcja była piękna.


    YES - Wszystkiego dobrego dla Ciebie

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za słownictwo.
  • Leonidas napisał(a):

    może lepiej to tak zostawić
    Pffff :P

    Pewnie w komentarzach będzie!
    Już idę czytać. :fgrin:

    Pora kupić popcorn.

    Gratki ;)

    edit:

    Swoje zdanie na temat takich RW kiedyś już napisałam przy okazji malo. Może troszkę poluzowało na przestrzeni lat patrząc na to co się dzieje w grze. Kiedyś żyłam chyba w wyidealizowanym świecie. :E
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Pazik napisał(a):

    a czy oszustwem większym nie jest budowanie floty top2 z kont ATM?

    Ta flota top2 poleciała w ciemno do nieznajomego? Z pazerności żeby spakować kogoś z 3x?


    Troszeczkę pohamuj swoje emocje bo całe to reaktywowane konto Yesa wychodzi poza margines moralny.


    Zresztą jak cała ta gra - moralności w niej nie ma.


    Każdy ma coś za uszami i czas już przestać wytykać jakieś matactwa innym.


    Niech wszyscy popatrzą w lustra i rozliczą samych siebie , litości ludzie.
    Glupio ci bedzie, jak ci wyjasnie, ze GO zgodzil sie na odbudowe YM z surowcow z naszych kont, z kont PN i bylo to pod scisla kontrola, żadne tam ATM, czy nic innego, pod grozba bana.
    Yesman byl bez watpienia uczciwym graczem, aktywnym, takze to policzek, że zlomuje sie go z takiej ustawki. Od poczatku do konca.
    Zrobmy sobie zlot, poznacie YM i sie zdziwicie, ze jeszcze ktos uczciwy gra w tą gre.
    Ja w lustro patrze z czystym sumieniem, a ty? Nie oceniaj innych przez swoje zwierciadlo, lub przez kolegow z sojuszu, czy innych znajomych-oszustow.
    Moze ktos nie ma moralnosci i dla niego gwa nie ma moralnosci. A kto ma zasady i honor, to gra z zasadami i honorem. Tyle w temacie.
    Ps.: W realu pewnie tez ekipa zlomujaca tak samo moralna i uczciwa jak w grze ;)

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Gratulować nie ma czego
    Ot taka gra - wystawiasz kogoś i czekasz aż sie złapie / niebawem może i my zaczniemy tak grać
    To uniwersum własnie osiąga kolejny poziom mułu .... żal mi Was serio


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Gratulacje akcji.nie będę ukrywał że to co widzę mnie cieszy bo obrońca systematycznie mi spamowal sondami, a nie lubię bałaganu. Podejrzane było że Mili tyle na urlopie siedzi, widać kminił kminił i wikminił :D . Widać trzeba było cos nowego nie stosowanego żeby zadziałało . złom odebrany od PN i nawet miśki się odkuły ;) za wcześniejsze wpadki . Do tego jeszcze jakiś boss się pojawił, no ale niema co się dziwić takie akcje muszą mieć szefów. Wiec dla całej ekipy złomującej gratki.
    Obrońcy szo bo dok odda sporą flotę będzie czym farmic do tego recki juz są.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Turysta^ ().

  • Przykro patrzeć na to.
    Pierwsze złomowanie Yesa, jak i potem złom Mili to ładne trafienia w prozaiczne błędy.

    A to?
    Kupione floty, oszustwo z lewego konta?
    Wstyd...
    Uważałem 3X i PN za godnych siebie przeciwników, którzy mogą się wymieniać ciekawymi starciami, pewnie bić rekordy ogame...
    A teraz?
    Mam wrażenie, że jakby na allego ktoś wystawić 1 000 000% za jedyne xxx (czy xxxx?) zł to autorzy tego starcia rzuciliby Kup Teraz w pierwszej minucie od wystawienia.

    Z Yesem nie latałem, ale wiem że nie raz pomagał. Z Mili byłem na S&D, nieźle się rozmawiało jak na pierwszy kontakt... a teraz? Nie wierze, że ktoś zaryzykuje 1 ss bo można się spodziewać, że będzie wystawiony.

    Określenie, które się nasuwa: smutek.
    Smutno się patrzy na taki upadek moralności w tak prozaicznej grze :/ Autentycznie jakoś taki poziom kojarzy mi się z dresem wyrywającym 80-letniej babci emeryturę przed drzwiami apteki :/

    Muszę powiedzieć jasno: najgorsze ST jakie widziałem na uni gdzie gram przez kilkanaście lat w sumie.
    Zrobione przecież tylko na oszustwie... bez skilla, zasad. No literalnie niczego nie pozytywnego nie mogę się tu dopatrzeć. Moja ocena 3X i BOSS automatycznie spadła z solidnych 7-8/10 do 0-1/10. Wstyd teraz pod tymi tagami kogoś widzieć jak dla mnie.


    A to moja ocena całkiem z boku.
    Domyślam się jaka jest u stron zainteresowanych, zwłaszcza poszkodowanej tym oszustwem (bo starciem tego nie nazwę przez szacunek do ST, w końcu moje 2k% jest lata świetlne lepsze od tej szopki).

    Bez odbioru, tfu.
  • Jeśli to, co piszą o sposobie w jaki doszło do tego starcia jest prawdą, to nie mam pytań. Dno, bagno moralne, syf. Mówią, że wstyd to kraść, ale to coś tutaj prawie podpada pod tą definicję.

    Yes Man - odbudowy i zemsty? Sam nie wiem, czego życzyć, twoje konto nie powinno paść w tak haniebny dla atakujących sposób.


    nie ufam tym, którzy nie chcą być poza systemem

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez J.Severn ().

  • Ble, fu myślałem że to się zdarza tylko na nowych uniach gdzie graja często młokosy (nie wszyscy oczywiście) ale starzy wyjadacze i takie gówno robić za parę cyferków fuj
    szkoda Yesmana :/ życzę wszystkiego dobrego - choć przez tyle lat gry nie udało mi się Ciebie poznać


    jeszcze raz Fu

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • jacy gracze, takie zlomowanie, jacy ludzie, takie metody itd.
    Jezeli mysleliscie ze to starcie da wam duza satysfakcje, to mysle ze jednak sie pomyliliscie. teraz bedziecie sobie gratkowac i sie usmiechac do siebie, ale mysle ze nie bedzie tej satysfakcji o jaka wam chodzilo. Jest spora rysa na tym starciu i bedzie to wam zapamietane. tak wiec usmiechajcie sie i podnoscie na duchu jak wam sie to fajnie udalo. A kazdy swoje pomysli.

    pozdro.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • hmm, badz tu madry i cos napisz :)
    chyba gratki atakierom bo w taki czy inny sposob ale zgodny z regulaminem - ekipa przycwaniakowala i walnela YESA w recki.
    z kolejnej strony - dzieki takim akcjom coraz mniej osob bedzie chcialo pomoc bezinteresownie :D
    a trzymajac sie tej strony medalu to cos chyba zawiodlo w rozkmince i wygral ten ktory byl sprytniejszy.
    bo o to w tej grze chodzi. YM winien czuc takie akcje na plecach a z drugiej strony pomagac nie pomagac ?
    sporo odniesien do honoru czy stazu gry...
    w przypadku YM nie zadzialalo, czy moralnie OK ? nie wiem, zapytam moja pania.
    fakt - YM w reckach, slaba akcja ? moze, ale zadzialala. ale tez jak siwe bronic przed moralnoscia ?
    jak pisza inni, bedzie smierdzialo - ale % zostanie
    .
    .
    .
    przepraszam EDIT: pora juz nie taka to wylecialo: DZIEKUJE PANIE PAZIKU ZE MOGE PISAC W TYM WATKU
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nscr ().

  • Różne są taktyki zniszczenia przeciwnika, jedne mniej, a drugie bardziej honorowe.
    Współczuję YS, bo też niejednokrotnie pomagałem i pomagam słabszym, ale temu któremu się pomaga powinien zachować się fer play i nie sprzedawać tych co mu pomagają, ale jak to pewien przywódca Rzymu i Niemiec mówił "pakt jest tak długo ważny, jak długo służy twojemu celu".

    Sądzę, że kolejny raz sojusz pomoże w odbudowie więc życzę szybkiego S/O

    UNI 11,24,27,48 - OFF
    Ogame 2005-2010/11 _ 2016 ->
    po kilku latach przerwy

    Uni 68 - ON

    Łączna ilość ST: 40 <> Łączny %: 45.794,32%
    Best Solo: 3773,83% <> Best ACS: 6380,93%
  • i ja się wpiszę, może komuś sie nie spodoba treść albo zostanę źle zrozumiany...trudno, jak coś to mogę się tłumaczyć

    pierwsza myśl po tych dwóch st jest taka : OGAME ponad wszystko ... i to by wyjaśniało wszystko;

    a teraz trochę czegoś co może każdego poddenerwować ;) - ale nie specjalnie !
    wychodzi na to ze OBA st są zgodne z regulaminem ! nikt sie nie włamał komus na konto, itd...
    po prostu atakujący przechytrzyli obronce/obrońców, to był podstęp...
    jednie do czego można by sie przyczepić to to, że Fennek wystawił wszystko na tacy - tutaj wchodzi w grę moralność tego gracza...i tu jest CAŁY SZKOPUŁ,
    dla PN to oczywiscie bolesne - nie dziwię sie, można mieć żal, dla Atakujacych, mimo wszystko gratki za akcję, pomysł i wykonanie, chociaż można przeczytać że nie udało im się wszystko zrealizować, bo chyba szybko Selene się nie da wciągnąć w obrony obcych graczy...
    i co do moralności,
    1. każdy postępuje jak uważa za stosowne,
    jak wyzej pisałem - PN może boleć a atakujący twierdzą ze wszystko OK, to tylko przebiegły fortel - czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;
    2. skończyła sie gdy wprowadzono płatną antymaterię i możliwość przenosin planet w kilka minut i całość z tym związaną - ale to juz ponad nami, właściciel wprowadza takie rzeczy aby zarabiać a ludzie którzy kochają tą grę nad życie korzystają z takich możliwosci;
    3. wystawienie czasów przez Fennek jest dla mnei tym samym co np. granie na drugim czy trzecim koncie i umieszczeniem go w innym sojuszu alby mieć kret który ujawnia aktywności i inne informacje, to samo dotyczy pushkont..., tylko ze w TYM st to bardzo widać;

    Po prostu atakujący byli przebieglejsi od obrońcy i gotowi większej determinacji (ich też mogło boleć odbudowanie YM - ale tutaj wracamy do nowych możliwości w tej grze, które czy są ok to już inna sprawka).

    Tak czy siak, Atakującym gratki podstępu i akcji - żeby to zrealizować to musieli się trochę namęczyć...
    Obrońcy - mimo wszystko odbudowy, konto odbudowane z doku będzie potężne i może się przydać i wzmocni sojusz, a może nastąpi refleksja i YM wróci do gry i będzie próbował sie odegrać ?! - ja bym sobie taki cel postawił,

    teraz czas na reakcję PN, myślę ze już planują rewanż

    ps.i na koniec takie przemyślenie do komentarza jednej z osób która ubolewa nad moralnością w tym st...a..... ;)

    tyle mego :) (no to teraz pewnie stanę się wrogiem wszystkich ;) )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RYBKA79 ().