Mili & ARO & wilku [3 X] & obserwator [BOSS] & FILU [MISIE] vs. Yes Man [P N] ~ 453008.33% Top 1 Uni68 & Top 3 OGame.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Niestety kociokwik zaczyna opadac, a zabawa byla przednia czytajac te lamenty co poniektorych. W takim razie pare słow od siebie jakby nie patrzec w starciu top1 u68 w którym sie uczestniczylo :]
    Wiadomo ze punkt patrzenia zalezy od punktu siedzenia dlatego jestem wiecej niz pewien ze gdyby to Aro był na miejscu Yes Man-a, to ci co lamentuja o moralnosci pjali by z zachwytu nad wspaniała strategia pułapki zastawionej na w/w. Moze nie? ]:-D
    Nie bede sie zaglebial w szczegoly jak to wszystko wygladalo, ale jak czytalem co poniektorych to smiem twierdzic ze nadal nie wiecie dlaczego yesman znalazl sie na pzcie, a w zasadzie jakie okolicznosci do tego doprowadzily :) i to jest po prostu piekne, bładzicie w domysłach jak dzieci we mgle :D
    O okolicznosciach jak do tego doszlo moge tylko wspomniec ze wszystko sie zmienilo od momentu kiedy fenec zalogował sie na konto i zobaczył ze yes man leci na niego zeby go zlomnac na wyscigi razem z milim , ktorego to mialo byc ST, a yesman postanowil je sobie ot tak ukrasc. Bardzo nieładnie. Bardzo niemoralnie. Kradzież to zło nieprawdaz?
    Przyznac sie PN, kto pierwszy pisał do feneca po tym jak zawrocil flote zeby uniknac złoma? Kto pierwszy wyszedl z inicjatywa ze PN bedzie bronił feneca przed milim ? Kto sie napraszał o obrone zeby tylko zastawic pulapke na milego kiedy ten bedzie atakował? Tak, Panie i Panowie, PN sam wyszedl z inicjatywa ze bedzie bronil feneca, choc nikt ich o to nie prosil, a fenec wspanalomyslnie sie na to zgodzil i wiadomo jak to sie skonczyło :thumbsup:

    Kreujecie to ST jako niemoralne, zeby w jakis sposob siebie usprawiedliwic, bo to tylko i wylacznie wasza wina ze do niego doszlo. Mysle ze nie boli was tak bardzo samo starcie jak to ze zostaliscie wyrolowani i to jak dzieci. Gracze z takim stazem, grajacy na jedynym i niepowtarzalnym u1 dali sie tak łatwo podejsc. Jak to mozliwe. No jak!!! Wasz sojusznik dobrze to skomentowal choc to mialo tyczyc Nas ale pasuje jak ulał do Was,

    Ten Keyra napisał(a):

    Wiele zostało napisane, więc ja ze swojej strony tylko krótko skomentuję: każdy gra jak umie i kiedy dochodzi do tego jeszcze ślepa żądza, to dostajemy takie właśnie starcia.
    Własnie slepa zadza zezlomowania przed wszystkim milego doprowadziła Was do tego, o czym niektorzy z Was zaczeli niesmialo przebakiwac w swoich postach, ze za malo czujni, ze za malo ostrozni za bardzo ufni. Wasza caryca lepiej i bardziej po mesku juz zniosla ta wtope niz wasz car ]:-D

    Nie chce juz mi sie pisac, ale odniose sie jeszcze tylko do jednej sprawy. Jakiz to uczciwy i grajacy fair jest sojusz PN, o czym probujecie za kazdym razem przekonywac wszystko i wszystkich. Otóz zeby nie dopuscic do starcia uzywaliscie bugashingu zeby wywolac lagi, ewentualnie jakis bład gry. Obserwowalismy w jakim zastraszajacym tempie rósł pz przed samym starciem, wiec atakow tam bylo wiecej niz wiele. Nieładnie. Bardzo nieładnie. :D

    Dla agresorów oczywiscie gratulacje. Jesli ktos twierdzi ze to prosta akcja proponuje sprobowac. Dla obroncy odbudowy, z pomoca doku ,sojuszu i pushowek nie powinno to byc wcale takie trudne. Calipso, serio jestes takim nieogarem ze uwazasz ze surka wyslana od kogos z PN ale wyprana na handlu z pushowka jest juz czysta? :quasi:

    A teraz avanti ujadacze :D
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • Proponuje spisać domysły w jednym poście, będzie łatwiej ogarnąć.
    Cieszę się, że PN wie wszystko lepiej, szanuje taką wiedzę.
    Gdyby.. gdyby.. gdyby... i tak wszystko dąży do tego, że 3X jest złe, PN dało ciała, wszystko zatoczy koło i Yes znowu przeklika 120mld w 2h - więc po co to rozwijać?
    Osobiście śmieszy mnie postawa wielu ludzi w obu wątkach, a to tylko gra, wiec dostarczajcie rozrywki .
    Gratuluje raz jeszcze, chociaż % trochę większy od poprzedniego to warto nabić sobie posta nr. 2.
    Śpieszmy się czytać komentarze, tak szybko odchodzą. : data-verified= ">

    //
    Swoją (opinię) jako członka 3X, teamu interpretuj dowolnie 'funkcja' to 'funkcja'. ;]
    To przykra sprawa groźby są karalne, zgłaszałeś to @priesten ?
    Co do szamba, no możesz się powstrzymać od komentarzy.
    @xLORD SITHx zapraszam do złożenia aplikacji na moda.
    // @priesten
    Nie mam pojęcia do czego się w ogóle odnosisz i nie rozumiem połowy z Twojego posta. Możesz mnie poprawić jeśli coś niezgodnego z prawdą napisałem. :)
    Komentuje starcie sojuszników - faworyzowaniem? udupianiem? na forum? How? Wydaje mi sie, że wyciągasz coś kompletnie nie związanego z tematem. Niepotrzebnie.
    @xLORD SITHx Cieszę się. Jak widać mało do szczęścia potrzeba.
  • Obserwator myślałem że Ty wiesz Tylko tak pajacujesz :) Sam wiesz Koledzy zobaczą - ale zrobisz to delikatnie ... etc
    Ale widze że z Ciebie podobna szuja jak koledzy z RW :)
    Szkoda ....

    Zapłacze jak Neron podczas pożaru Rzymu :)

    Wspomnisz jak zrozumiesz :)

    Miłego wieczoru

    czy ten Pan/Pani wyżej wykłada opinie Swoją czy Teamu?
    pytam bo coraz wieksze szambo pokazuje sie w tych tematach ;)
    A że zdarzało nam sie dostawać PW że team nasz zniszczy to wole zapytać :O


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • ^obserwator^ napisał(a):

    Wiadomo ze punkt patrzenia zalezy od punktu siedzenia dlatego jestem wiecej niz pewien ze gdyby to Aro był na miejscu Yes Man-a, to ci co lamentuja o moralnosci pjali by z zachwytu nad wspaniała strategia pułapki zastawionej na w/w. Moze nie? ]:-D
    A kto to ARO? :S Przedstaw jak zastawić pułapkę na gracza, ktory od początku fuzji może 4-5 razy ściągnął urlop. Pewnie nie będzie to łatwe zadanie. Chociaż są tu fachmani od zdejmowania flot z zawroconego teleportuj to może coś podpowiedzą :p
    Co do Yes Mana to nie znam go, ale przynajmniej widziałem, że grał aktywnie.
    To dlatego szkoda takich graczy kiedy lądują w reckach, zwłaszcza gdy są oszukani w tak perfidny sposób.

    ABW - Uni 68

  • well, skoro wiesz lepiej :]
    [mniam]
    zaatakowal profilaktycznie, przejalby w ostatecznosci jakze to wygodne do tlumaczen ;] a jakby fenec zalogowal sie 5 minut po powrocie floty to jak rozumiem yes oddalby mu co najmniej zlom tak?
    gdybym zobaczyl po zalogowaniu 2 floty ktore leca na wyscigi i za pare minut beda mnie zlomowac to tez bym zawrocil nie wdajac sie zbytnio w dyskusje z kims kto chce mnie zlomnac nawet profilaktycznie i w ostatecznosci, watpie zebym nawet zajrzal do wiadomosci :]
    wciaz nie pada najwazniejsze pytanie i chyba nie padnie skoro do tej pory na to nie wpadliscie. slepnac od swiatel normalnie
    [mniam]

    Administrator Forum kasai:
    Niestety cytaty zostały usunięte ponieważ posty zostały skasowane na prośbę.
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • skoro to starcie takie czyste fajne i przejrzyste to czemu nie 3X nie opisze jak to dokladnei wygladalo? mozna to wtedy skonfrontowac ;).
    mój pierwszy post w tym temacie,
    pomysłu i wykonania nalezy pogratulować, bo sama taktyka byla skuteczna. stylu, no nie... nie da rady... zachowanie takie troche frajerskie, ale skuteczne.

    Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
    Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
  • Wojownik Kajaczenko napisał(a):

    skoro to starcie takie czyste fajne i przejrzyste to czemu nie 3X nie opisze jak to dokladnei wygladalo? mozna to wtedy skonfrontowac ;).
    mój pierwszy post w tym temacie,
    pomysłu i wykonania nalezy pogratulować, bo sama taktyka byla skuteczna. stylu, no nie... nie da rady... zachowanie takie troche frajerskie, ale skuteczne.

    Hmmm... czyżbym dobrze kojarzył czy Mili i Wojtek od dawna nie opisują swoich ST? ;>
    Poprzednie wyklikanie YM też było niemożliwe wg wielu z Was i też nie było żadnego opisu do ST :)
    Taka luźna uwaga na ten temat :P

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • The Pawelec napisał(a):

    ^obserwator^ napisał(a):

    Wiadomo ze punkt patrzenia zalezy od punktu siedzenia dlatego jestem wiecej niz pewien ze gdyby to Aro był na miejscu Yes Man-a, to ci co lamentuja o moralnosci pjali by z zachwytu nad wspaniała strategia pułapki zastawionej na w/w. Moze nie? ]:-D
    A kto to ARO? :S Przedstaw jak zastawić pułapkę na gracza, ktory od początku fuzji może 4-5 razy ściągnął urlop. Pewnie nie będzie to łatwe zadanie. Chociaż są tu fachmani od zdejmowania flot z zawroconego teleportuj to może coś podpowiedzą :P Co do Yes Mana to nie znam go, ale przynajmniej widziałem, że grał aktywnie.
    To dlatego szkoda takich graczy kiedy lądują w reckach, zwłaszcza gdy są oszukani w tak perfidny sposób.
    yyy w takim sam sposób jak został zezłomowany Yes man w tym starciu, wake up man

    @ Poziom [mniam] - wiem, że taka porażka po raz 2 boli i nie możesz się z tym pogodzić, ale chłopie ogarnij się i weź się w garść/za grę - wspomóżcie kolegę surowcami, tylko teraz tak by za 3 razem był ten 1mln% ze starcia

    Obs chyba dobitnie ujął wszystko w swoim 1 poście - 10/10


    gratki, szo itd

    Administrator Forum kasai:
    Uprasza się o trochę kultury.
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Owe starcie stało się przyczynkiem do ciekawej dyskusji.
    W skrócie - o moralności. Lub jak kto woli - podejściu do gry.

    Zdarzyło mi się kiedyś na U15 wyskanować flotę. Poszedł atak. Real nie pozwolił mi dopilnować dolotu. No i flota wleciała tylko w obronę. Przyszła PW od gracza: "Lubisz niszczyć obronę?"
    Moja reakcja była prosta - sondy, przeliczenie strat jakie poniósł i odpowiedź na PW: "Leci do Ciebie transport. Oddaję to co straciłeś z nawiązką. Interesował mnie zysk. Nie interesuje mnie niszczenie obrony."

    Życie to sztuka dokonywania wyborów. Ja do świństw się nie posuwam.
  • Tak sobie czytam ten temat i Czytam i nie mogę wyjść z podziwu jak PN i cała reszta ich zwolenników płacze. Poruszają tutaj jakies pojecie typu moralność. A więc czy ktoś z was z tak wspaniałych ludzi, ustąpił kiedyś kobiecie w ciąży miejsca e mi3jscu publicznym komunikacji czy tez kosciele lub w kolejce w markecie lub szpitalu ?hmm... Czy moralne jest gdy taki yes atakuje tyle razy slabszych graczy ? Mnie nie zezłomował choć próbował... A miał jakieś 4-5 razy więcej pkt niż ja A na bank lata jeszcze na słabszych.ktos napiszę że ta gra na tym polega żeby latać no i owszem więc skończcie lamentowac że wasz sojusznik wrócił w reckach.
    Ktoś tu jeszcze poruszył wątek że świństwo zlomowac drugi raz yes man'a bo po drugiej takiej dużej stracie moze nie wróci do gry.Jestem pewien że yes nie jedna osobę odeslal złomem do reala więc ktoś tu widzi tylko jeden koniec kija.
    A co to za różnica ze po zlomie odchodzi z gry gracz który ma 200kk pkt czy 10kk ? To człowiek i to człowiek . Wiec albo brak szacunku dla ubogich albo liczy się kolezenstwo.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ^Turysta^ ().

  • Miałam już nic nie pisać ale jeszcze ostatni post do gracza powyżej.
    PN nie płacze, nie pierwszy raz zlomuja nam sojusznika więc i tym razem damy sobie radę. Natomiast co do sposobu tego zlomowania są już różne zdania i zawsze były przy tego typu st , więc agresorzy i ich poplecznicy muszą się z tym pogodzić.
    I nie tylko PN uważa że nie jest to żadna stara dobra szkoła. Pocieszające że jednak większa ilość graczy widzi tutaj rysę i to nie tylko z u68.
    Ps. Wręcz śmieszne jest jak dla mnie porównywanie ataku na słabszego gracza z wystawieniem kogoś.


    edit:

    ciap napisał(a):

    @Selene
    Zastanawiam mnie jedno czy nie zastanawiało Was to że konto które miało 7 lat urlop poprosiło Was o pomoc? Przecież ryzykowaliście sporo. Ruszyliście nie małe floty i pewnie też niemało spaliły. O ile jeszcze coś o graczu który gra można coś powiedzieć to o takim wiecznym urlopie chyba już mniej.
    Czy jakby to była próba zezłomowania innej osoby - podjęlibyście to samo ryzyko jak w przypadku Mili?

    W całym życiu miałam z 3 podstawki więc pytam z ciekawości. Jedna nawet zrobiona z graczem PN.
    Chyba nie sądzisz że o wszystkim Ci powiemy? Nie pierwszy raz sporo ryzykowaliśmy tak jak w przypadku Mili, ale za to raczej ostatni :).


    edit:

    wilku napisał(a):

    Mili napisał że nie bylo wglądu w tamto konto a wy dalej swoje, ruszcie głową i pomyslcie jak można było to zrobić, zamiast pluc jadem dookoła. Rudy pisał żebym się wam nie wpisywał w st, ja to uszanuje wiec wy spadajcie z naszego żale wylewać gdzie indziej.
    :ocb:
    Sorki ale musiałam, już wiem dlaczego wzięli Cię do 3x :D .
    Stara sztuczka Miliego - rzuci coś, sam nic nie wyjaśni, bo po co i w dodatku nie ma czego, zrobią to za niego tacy właśnie jak wilku :P .
    Ale co ja tam wiem, Mili na pewno opracował super sposób na wyliczenie zawróconego zatrzymaj z moona fennca na moon Yesa cały czas palącego się na własnym moonie, bez skanów "domyslił się w którym to momencie zawrócił a i bez skanów wiedział kiedy Yes wysłał zatrzymaj i w ilu slotach - no mistrz jednym słowem :P .

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Selene ().

  • ^Rece ktore lecza^ napisał(a):

    Tak sobie czytam ten temat i Czytam i nie mogę wyjść z podziwu jak PN i cała reszta ich zwolenników płacze. Poruszają tutaj jakies pojecie typu moralność. A więc czy ktoś z was z tak wspaniałych ludzi, ustąpił kiedyś kobiecie w ciąży miejsca e mi3jscu publicznym komunikacji czy tez kosciele lub w kolejce w markecie lub szpitalu ?hmm... Czy moralne jest gdy taki yes atakuje tyle razy slabszych graczy ? Mnie nie zezłomował choć próbował... A miał jakieś 4-5 razy więcej pkt niż ja A na bank lata jeszcze na słabszych.ktos napiszę że ta gra na tym polega żeby latać no i owszem więc skończcie lamentowac że wasz sojusznik wrócił w reckach.
    Ktoś tu jeszcze poruszył wątek że świństwo zajmować drugi raz yes man'a bo po drugiej takiej dużej stracie moze nie wróci do gry.
    A co to za różnica ze po zlomie odchodzi z gry gracz który ma 200kk pkt czy 10kk ? To człowiek i to człowiek . Wiec albo brak szacunku dla ubogich albo liczy się kolezenstwo.
    tez mialem nie pisac, ale musialem cos podkreslic :D Piszesz tak jak bys nie wiedzial co to za slowo, a zaraz potem próbujesz tlumaczyc innym. zdecyduj sie ;)
    wasze porownania sa jakies kompletnie nie trafione. z czego to sie bierze? moim zdanim z braku argumentow, zreszta ocena tematu mowi sama za siebie.

    Zlomujacy zrobili to w taki sposob, a nie inny i zakonczmy to juz. kazdy wyciagnal wnioski i wyrobil sobie zdanie. :thumbdown:
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Boże ludzie odpuśćie już szkoda waszych nerwów to yesowi floty i tak nie zwroci - niestety gramy w takich czasach ze co drugi ma multi konto siedzi na nim i czeka aż ktoś wyleci zęby się podstawić/skontrować taki starć jest wiele na bordzie jakoś nie widać pod nimi takiego bólu dupy bo i na wiele mniejsze procenty sa,a tez sa czasy wtedy podane na tacy. To tylko gra rozumiem ze was to boli ale na starciu gdzie usunęli kolonie z flota top1 na spicy podczas urlopu było mniej wyzywania i życzenia śmierci.. Stało się i się nie odstanie proponuje ta nienawiść która powstała wyniku tego starcia przekierować na grę a nie na bezsensownie przepychanki słowne na forum żeby było jasne nie popieram tutaj nikogo
  • Miikuu napisał(a):



    Nie mam pojęcia do czego się w ogóle odnosisz i nie rozumiem połowy z Twojego posta.
    Nie ma co się specjalnie dziwić.
    Kondycja Teamu to temat powszechnie znany,no raczej brak kondycji.

    ^Rece ktore lecza^ napisał(a):

    Poruszają tutaj jakies pojecie typu moralność. A więc czy ktoś z was z tak wspaniałych ludzi, ustąpił kiedyś kobiecie w ciąży miejsca e mi3jscu publicznym komunikacji czy tez kosciele lub w kolejce w markecie lub szpitalu ?hmm... Czy moralne jest gdy taki yes atakuje tyle razy slabszych graczy ?
    O czym Ty piszesz.?
    Może chodziło o normy w postępowaniu,może o etykę w działaniu.?
    Czy można do jednego worka włożyć wymienione przez Ciebie elementy do tego w jaki sposób zrobiono te RW.?
    Nauka idzie w las,panie kolego.Albo stoi w kolejce w markecie,lub w kościele po komunię.
    Arystokracja umysłu rodem z narracji Filu.
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Nie potrzebnie szczepić tu języka : jak zaczną odróżniać czyste granie od brudnego grania to może coś do nich dotrze a puki co zostawmy im ten temat niech se tu siedzą i zacieszają to jest ich styl grania :) Na tym UNI są złe sojusze PN ,3X i reszta innych sojuszy, każdy jakieś swoje zdanie ma na to ,tyle że 3X pokazały że są bardziej złe niż PN :super: a my pozostajemy najgorszym sojuszem ale lepszym od 3X

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Selene napisał(a):

    z wystawieniem kogoś
    Hmm
    Pamiętam jak na u8 w sojuszu miałam kolegę chosena. Grali razem na u10 i tam robili sporo ładnych RW. Na u8 za to całkowita lama. Zawsze mnie to zastanawiało jak można tak różnie grać. Rada sojuszu wolała jednak trzymać go w sojuszu bo punkty, bo statystyki. Dopiero jak na forum zaczęłam go nazywać lamą to napisał że jest szpiegiem i wyszedł z sojuszu. :E
    Robienie w kulki istnieje od zawsze i pewnie nadal praktykuje to sporo graczy. Wystarczy wejść w pręgierz żeby zobaczyć że bany dostają konta które są w różnych sojuszach. Pewnie cześć z nich to szpiedzy.

    Tak sobie rozmyślam czy można to ST nazwać wystawieniem. Teoretycznie nikt nikogo tutaj nie wystawił bo osoba którą broniliście był aktorem jak sami pisaliście wyżej. Więc 3X odstawiło teatrzyk żebyście się złapali, zrobili Was w kulki. Wystawienie dla mnie jest gdy jest fizycznie gracz któremu ufam a on mnie oszukał. Słowo klucz dla mnie to ufam. Słownik mówi "«narazić kogoś na coś; też: oszukać lub zawieść kogoś»". Wojujecie z 3X więc narazili Was na złom? Zawiedli Was? Raczej obie strony spodziewają się po sobie złomowania jeżeli taka okazja nadejdzie.

    @Selene
    Zastanawiam mnie jedno czy nie zastanawiało Was to że konto które miało 7 lat urlop poprosiło Was o pomoc? Przecież ryzykowaliście sporo. Ruszyliście nie małe floty i pewnie też niemało spaliły. O ile jeszcze coś o graczu który gra można coś powiedzieć to o takim wiecznym urlopie chyba już mniej.
    Czy jakby to była próba zezłomowania innej osoby - podjęlibyście to samo ryzyko jak w przypadku Mili?

    W całym życiu miałam z 3 podstawki więc pytam z ciekawości. Jedna nawet zrobiona z graczem PN. :fgrin:


    *edit:*
    Myślę ze każdy kiedyś doświadczył tego uczucia gdy ktoś okazał się kimś innym niż się przypuszczało że jest. Kiedyś przez rok ktoś udawał nową, inną osobę. Nie wiem na kogo wtedy byłam bardziej zła - na tamtego ktosia czy na siebie że tak łatwo dałam się zrobić w balona. :ffreak:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Głos rozsądku. Słuchajcie ciap ! Bo też osobiście uważam że z argumentami które przytoczyła akcja "nie mogła się udać". Chyba że ktoś jest napalony jak szczyrbaty na suchary, no to inna historia.

    Edit. Przypomniała mi się jedna akcja :E Jak byłem w DTB to szpieg z Angels wystawił tego skrypciarza andersona. "szpieg" poleciał z nim na ACS, był jeden gość co zdjął mu moona z którego leciał i kwestia było dograć flotę :E Generalnie wtedy nikt się nie kapł, BA, nawet ja się nie kapłem a potem byłem całkiem poirytowany że nikt mi nie powiedział. Szpiega już w Angelsach nie ma, kreatora tej akcji w DTB też już nie ma natomiast takie akcje to nie jest nic co się wcześniej nie zdarzało :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leonidas ().

  • Jak ktoś przez tyle lat grania nie nabrał dystansu i zdrowego rozsądku do tej gry to już nie nabierze ;)

    Gratulacje agresorom, mądrego przetopu
    Obrońcy spokojnej odbudowy, albo emerytury.

    Mało kto z was wie że w owy niedzielny wieczór miała miejsce jeszcze jedna bitwa.

    Dnia 17-03-2019 na stadionie miejskim w Krakowie następujące floty spotkały się w walce:


    CRACOVIA KRAKOW ( 3 X ) VS KALORYFER ( TS WISŁA ) - 1.000.000,00% - TOP 1 SOLO U68!!




    PO 12 CIĘŻKICH RUNDACH AGRESOR ZEBRAŁ CAŁY ZŁOM.


  • To starcie mi wygląda jak branie leków na astmę w sporcie. Czy legalne? Tak. Czy moralne? W końcu jesteśmy chorzy i musi brać leki. Nie mam nic do żadnej stron ale starcie poniżej pewnego poziomu. Chwilo zyskaliście coś, w dłuższej perspektywie stracicie na tym, wizerunkowo a przede wszystkim przeciwnik nie będzie miał już żadnych hamulców w robieniu wam świństw, a jak się jakieś w końcu uda. Wszyscy mu przyklasną. I w ten sposób poziom spada nam wszystkim. Miejmy nadzieje ze szybko to starcie zniknie z wszystkim topek. Paskudna wizytówka polskiego ogame.

    ''Bo z prądem rzeki płyną tylko zdechłe ryby.''
    Pb Solo - 346,963% i Acs - 451,005%

    Ilość ST >300
  • Jakie to wszystko małostkowe :E

    Jakbym Wam powiedział, jak to wszystko zostało policzone to i tak nikt nie uwierzy. Raz nikt w to nie będzie chciał uwierzyć, dwa może to być niepojęte dla pewnych umysłów. Także nie ma co się rozwodzić nad tym, niech każdy przyjmie łatwiejszą wersję dla siebie (będziemy zdrowsi, lub nie) :E


    Od siebie zaczepnie dodam, że nie mieliśmy wglądu w czasy od gracza/konta Fennec. Powodzenia ;)


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!

  • Pazik napisał(a):

    a czy oszustwem większym nie jest budowanie floty top2 z kont ATM?
    Ta flota top2 poleciała w ciemno do nieznajomego? Z pazerności żeby spakować kogoś z 3x?

    Odniosę się do Twojej wypowiedzi flota Yes Mana została zbudowana tylko i wyłącznie z surowców sojuszników., gdyż takie są zasady ogame.
    Wypadało by nie powtarzać kłamstw, bo milion razy powtórzone kłamstwo nie zamieni się w prawdę.

    Co do RW.
    Jacy progejmerzy takie rw, jak się nie potrafi grać w normalny sposób to się robi dziecinne akcje.
    Wilqu p..les jak nie polecialem z wami gsami że jestem inny, ale na spokojnie przemyślałem to i widze że dobrze zrobiłem, masz morlanośc Kaliego.

    YM niełam się sojusz mam nadzieje że odbuduje ponownie
    • Kłamstwo macie w genach Bigot, sam zaproponowales lot gsami, nie ja wiec nie pleć bzdur, dobrze jednak że z tobą nie poleciałem. Mili napisał że nie bylo wglądu w tamto konto a wy dalej swoje, ruszcie głową i pomyslcie jak można było to zrobić, zamiast pluc jadem dookoła. Rudy pisał żebym się wam nie wpisywał w st, ja to uszanuje wiec wy spadajcie z naszego żale wylewać gdzie indziej.
  • Bigot napisał(a):

    Odniosę się do Twojej wypowiedzi flota Yes Mana została zbudowana tylko i wyłącznie z surowców sojuszników., gdyż takie są zasady ogame.
    Zasady OGame nie zabraniają handlować po np. minimalu.

    Wiesz że pisząc takie słowa wprowadzasz w błąd graczy? :fsmile:

    W czasie odbudowy sojuszu można handlować z osobami spoza sojuszu!!! Proszę nie wprowadzajcie w błąd graczy. :ffreak:

    Po terminie który poda GO robi się podsumowanie ile surowców wysłali słabsi gracze na odbudowę. I tylko tyle. Mocniejsi z i poza sojuszu mogą wysyłać surowce. Słabsi poza sojuszem mogą handlować.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Mililion napisał(a):

    Jakie to wszystko małostkowe :E

    Jakbym Wam powiedział, jak to wszystko zostało policzone to i tak nikt nie uwierzy. Raz nikt w to nie będzie chciał uwierzyć, dwa może to być niepojęte dla pewnych umysłów. Także nie ma co się rozwodzić nad tym, niech każdy przyjmie łatwiejszą wersję dla siebie (będziemy zdrowsi, lub nie) :E


    Od siebie zaczepnie dodam, że nie mieliśmy wglądu w czasy od gracza/konta Fennec. Powodzenia ;)
    Ciekawa wrzutka:)
    Może i są tacy co nie będą chcieli przyjać do wiadomości, że można zrobić coś niewykonalnego i przyjmują wersję najbardziej pożądaną, ale są też i tacy co z chęcią by przeczytali o kulisach akcji. Jak możesz to uchyl rąbka tajemnicy.
    Ex

  • Mililion napisał(a):

    Jakie to wszystko małostkowe

    Jakbym Wam powiedział, jak to wszystko zostało policzone to i tak nikt nie uwierzy. Raz nikt w to nie będzie chciał uwierzyć, dwa może to być niepojęte dla pewnych umysłów. Także nie ma co się rozwodzić nad tym, niech każdy przyjmie łatwiejszą wersję dla siebie (będziemy zdrowsi, lub nie)


    Od siebie zaczepnie dodam, że nie mieliśmy wglądu w czasy od gracza/konta Fennec. Powodzenia
    Mili tak czytam to co piszesz i chyba masz racje , tylko zastanawiam się który GO jest na tyle wielkim oszustem że podał by ci czasy i powiedział ze flota jest podzielona na dwa sloty no i skład musiał byś też wiedzieć bo cza to jakoś obliczyć :brawo: w tym w starciu zgubiłeś swojego skilla i cała twoja drużyna pomagierów,i ty miałeś zostać najlepszym graczem uni68,nazwijmy rzeczy po imieniu ,jesteś zwykłem oszustem w tej grze <:


    Administrator Forum kasai:
    Cytat i odp do niego skasowane bo komentarz nie na miejscu.

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%