Mili & ARO & wilku [3 X] & obserwator [BOSS] & FILU [MISIE] vs. Yes Man [P N] ~ 453008.33% Top 1 Uni68 & Top 3 OGame.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No to kurde pierdykło Pjoter XD

    Tak czy inaczej - Skillem czy cwaniactwem ale dopięliście swego XD

    Graty !

    YM- Odbudowy !!!!! Mam nadzieje że i tym razem sojusz pomoże

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za pseudowulgaryzm.
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Z piekla rodem napisał(a):

    Wypadaloby zabrac glos...

    Na poczatek mam pytanie do wszystkich broniacych atakierow tego starcia, ktorym slowa honor i moralnosc sa najwidoczniej obce.
    Sprzedalibyscie wlasna matke do burdelu w NL, gdyby to pozwalalo zrobic TOP1ACS? (Czynnosc taka nie jest zabroniona przeciez przez regulamin tej gry :E
    Cyba trochę za daleko idące te Twoje pytania... i to od ludzi piszących o moralności przy grze wrzucają takie teksty odnośnie reala...
    Zastanów się nad sobą i pohamuj emocje...

    Widzę tu sporo domysłów i oskarżeń na ich podstawie a zero faktów... Kto w ogóle wpadł na pomysł że ktoś z 3X się logował na to konto? Skąd miał passy żeby nagle się zalogować tam? :E Tworzenie historii bo nie można się pogodzić z utratą floty YM, tak samo było przy pierwszym ST na YM... i tak samo jak w tamtym wypadku widzę tu rolę adwokata Calipso :D chyba jakaś miłość w soju kwitnie :E

    Ludzie dajcie na luz i nie wyzywajcie bo to tylko gra... w realu ludzie gorsze rzeczy robią a Wy się czepiacie że ktoś wykorzystał podane czasy...

    Akcja była taka że YM z Milim się ścigał o tą flotę, i to YM leciał pierwszy na tego gracza, więc skąd kolejny pomysł że to on wypisywał po całym uni szukając pomocy? Pora chyba zejść na ziemię...

    Można równie dobrze powiedzieć że nie moralne było ustrzelenie Pandixa na BFSie bo trafił do szpitala... z resztą jedna flota z 3X tak samo padła bo gracz był w szpitalu i jaka wielka radość była gdzie komuś się faktycznie tragedia przytrafiła a Wy się spinacie o spushowaną flotę jak by ktoś nie wiadomo jakiej zbrodni dokonał.... ludzie opamiętajcie się!

    Btw połowa zysku dla mnie :E

    Poza tym który GO pozwolił na odbudowę 100% floty lub nawet ponad stan? :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 69DemoN69 ().

  • Demonie ja mam w takim razie pytanie do ciebie, skoro juz piszesz ze w realu ludzie sa zdolni do gorszych rzeczy... Do czego wiec zdolni sa agresorzy w realu, skoro w glupiej gierce by osiagnac cel posuwaja sie do tego typu rzeczy ? Moglbys podac kilka przykladow, skoro juz na ten tor kierujesz dyskusje? ;)

    f4ust - a powiedz mi jakie wnioski wyciagniesz, w stosunku do osoby, ktora na skup kont wydala niemala fortune? Bardzo prosze o odpowiedz... Bo jak na razie gadacie głupoty, ale nikt na zadne z moich pytan nie udzielil odpowiedzi. Pytam i Ciebie i Demona, do czego zdolny jest czlowiek w realu, by np.zrewanzowac sie sasiadowi, skoro w grze zdolny byl by kupic niezliczona ilosc kont, wydal na antymaterie i caly ten proceder przetapiania kont pewnie wiecej pieniedzy niz wiekszosc graczy jest w stanie odlozyc przez kilka lat ze swoich zarobkow? Zabije tego sasiada, zakopie w ogrodku, skoro to realny wrog ;) Kto siedzial na tym koncie jest malo istotne, chociaz jesli GA udowodni, ze Mili to ban dozywotni powinien dla zasady zostac nadany i na nic wtedy placze, ze takich logowan w historii gry byly tysiace...


    f4ust i uwierz mi uczciwosc i wlasny kregoslup moralny, to nie sa rzeczy, ktore sobie rozdzielisz, ze w czwartki, poniedzialki i soboty bede uczciwy, a w pozostale dni tygodnia bede w [mniam], ludzi robil i tym sposobem mozna o mnie powiedziec ze jestem w porzadku i uczciwy. Jest takie brzydkie powiedzenie oddajace nature ludzka...
    Kto w ogejmie gra jak [mniam], to w realu swietym nie jest...



    Administrator Forum kasai:
    Brzydkie słownictwo usunięte.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Z piekla rodem ().

  • Z piekla rodem napisał(a):

    Demonie ja mam w takim razie pytanie do ciebie, skoro juz piszesz ze w realu ludzie sa zdolni do gorszych rzeczy... Do czego wiec zdolni sa agresorzy w realu, skoro w glupiej gierce by osiagnac cel posuwaja sie do tego typu rzeczy ? Moglbys podac kilka przykladow, skoro juz na ten tor kierujesz dyskusje? ;)
    A czy ja napisałem że to co się tu stało w grze to jakaś zbrodnia? Tu każdy ma swoje domysły i snuje jakieś teorie a mało kto wie jak to było do aA do Z... jakieś włamy na konta, przekupstwa etc... są dowody na to? :)

    Znam dobrze Wojtka, Miliego i Aro. W realu to bardzo uczciwe i pomocne osoby Wilka jeszcze mało znam ale też mam o nim takie zdanie... no ale jak ktoś murem za kimś stoi i uważa wykorzystanie pewnej okazji na zezłomowanie floty gacza który gra na UFS za zbrodnię i najgorszą rzecz jaka może się zdarzyć w życiu, wyzywa tych graczy to czego można się spodziewać i jak takiej osobie cokolwiek tłumaczyć?

    Ja osobiście jestem zadowolony że ta flota padła bo sposób odbudowy to było przegięcie i tyle w temacie z mojej strony. Wiem że zaraz się odezwą głosy jak to nie było legalnie zrobione etc ale wystarczy co nieco wiedzieć o uni i łączyć fakty to wszystko jest jasne... poza tym pewna osoba się wygadała po % jak to było...

    Jeszcze raz apeluję o pohamowanie emocji i pewną kulturę bo to tylko gra... :) Dziękuję :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Siema mordeczki, widzę solidny rys na kartach historii ogame.
    Pierwsze co warto zauważyć to fakt, że nigdy wcześniej tego typu topowe starcia się nie zdarzały - 3X będąc zapewne autorytetem bądź honorowym przeciwnikiem wielu innych graczy wystawiło na ciężką próbę swą reputację. W wirtualnej rzeczywistości jak i w realu kontrowersyjne rozwiązania nigdy nie są najlepszą drogą do obrania - reżim jeszcze nigdy nie wniósł nic dobrego do rozwoju kulturowego cywilizacji ludzkiej zatem agresorzy zdecydowali się na zło niekonieczne co niekoniecznie prowadzi do dobrych wyników.
    Generalnie każdy opinię wyraził, kilka stanowisk możnaby nakreślić lecz nie jest to moim motywem do wpisania się tutaj.
    Chcę rzucić światło obiektywizmu na całokształt. A zatem nie od dziś wiadomo, że Yes Man wcześniej stracił flotę w bardziej konwencjonalny sposób co dało agresorom sporą przewagę taktyczną. Niniejszym starciem agresorzy dowiedli braku temperamentu i okiełznania emocjonalnego decydując się na zezłomowanie floty, którą już wcześniej spakowali. Najprawdopodobniej kierowali się oni pychą, która podpowiadała im, że tak szybko odzyskana flota po miażdżącym złomie ich autorstwa nie ma prawa bytu i należy poprawić, udowodnić i przywalić dosadniej. Abstrahując od kontrowersyjności genezy starcia, decyzja o zezłomowaniu właśnie tej floty była najbardziej infantylnym lamerstwem jakie można popełnić w tej grze - uwolnić aktywnego gracza przyczyniając się do redukcji populacji ogejmowej. Zezłomowana Selenka grałaby dalej, zezłomowany Yes Man dwukrotnie już niekoniecznie. Także mówiąc o braku szacunku do obrońcy weźcie pod uwagę drugą stronę medalu - takim postępkiem nie szanujecie również siebie i własnej gry wybierając najgorsze rozwiązania w najgorszych sytuacjach.
    Nie mają znaczenia Wasze podzielone zdania - nieważne kto ma rację (Pazik zawsze ma rację), natura wie swoje i wcale się nie ogląda na to co, kto, gdzie i jak. Starcie jest, ale po raz pierwszy użyję ocen na tym forum i daję agresorom rzetelnego, popartego zdrowym rozsądkiem minusa.
  • A czego to już OGame nie widziało?
    # złomowanie z buddy;
    # złomowanie z urlopu;
    # informowanie przez GO kumpla, że "zaraz dam jej bana z urlopem" po to aby zdążył wysłać atak;
    # zapraszanie do ACS'a po to aby wycofać się tuż przed wlotem i wystawić gracza;
    # informowanie przez (nie powiem kogo - sami pamiętacie), że nie będziemy banowali za używanie AS'a bo "musielibyśmy całą Topkę zbanować";
    # i masa masa innych.

    Nigdy nie daję wiary tekstom, że "wątpliwie to ja się mogę zachowywać w grze a w realu to ja jestem kryształowo czystym człowiekiem". Jak to było powiedziane w pewnym kabarecie: be...ze...dura.

    Zawsze, zachowanie w grze jest odzwierciedleniem zachowania w realu.

    Tak w ramach rozluźnienia atmosfery. Setnie ubawił mnie ten tekst (wytłuszczenie moje):

    Hani napisał(a):

    wystarczy przeczytać wszystkie wasze posty w dziale st i wyrobić sobie reputacje na wasz temat
    A wydawało mi się, że tylko ja potrafię rozśmieszać.
  • Almera napisał(a):

    Tak w ramach rozluźnienia atmosfery. Setnie ubawił mnie ten tekst (wytłuszczenie moje):
    A wydawało mi się, że tylko ja potrafię rozśmieszać.
    Dzięki za znalezienie błędu w mojej wypowiedzi :)

    Alfą nie jestem i błędy popełniam jak każdy też się uśmiałem jak to przeczytałem dzięki za zwrócenia uwagi poprawiłem.
    Uni 41 - OFF
    Uni 45 - OFF


    Uni 48 - ON Top 1 Było

    Sojusze DooM, n00bs, Misie

    jest Uni 68 top - daleko w tyle
    :] ale ciekawie



  • Bez urazy. Po prostu mnie ubawiłeś. :thumbsup:

    Ufam, że Yes Man powróci. Bogatszy o nowe doświadczenie. Szkoda byłoby tracić takiego gracza.

    Zaś co do odbudowy: teraz mamy już dock. Ponadto wciąż GO może wyrazić zgodę na pomoc całego Sojuszu w odbudowie (rzecz jasna chodzi tu głównie o stojących niżej w statach). Też kiedyś zdarzyło mi się wnioskować do GO o taką zgodę. I odbudowywaliśmy Sojusznika jak jeden mąż i jedna żona. Solidarnie.
  • To mój ostatni post, ludzie czy wy nie widzicie jaka historię piszecie???? Jakie kupno ? Jakie zasiadanie? Masakra jeden coś walnie paru następnych jeszcze mądrzejszych coś doda i historia napisana, jak nie wiecie jak dokładnie bylo to chociaż nie wymyslajcie swoich teorii bo to są BREDNIE !!!!!!
  • Nie sposób się nie wpisać w takim ST ,pogratuluję oczywiście ekipie złomującej ,za niezły pomysł strategiczny ,bo jak by nie patrzeć teatrzyk był z niezłą obsadą aktorską ,a to trzeba też umieć zrobić ,i oszukać YesMana i w sumie całą ekipę PN to trzeba się dobrze napocić ,ale wam się udało i za to właśnie gratrulacje , nie czytam co tam inni się pocą powyżej ,a już na pewno co maja do powiedzenia koalicjanci z PN i reszty świata,i ich znajomych ,bo wiem jak to się odbywa ,i nie ma sensu się zagłębiać ,natomiast szkoda mi YesMana ,i to szczerze piszę ,choć mnie zezłomował też swego czasu ,na niezłą topkę ,ale jak dla mnie, to faktycznie najuczciwiej grający gość w moich oczach od uni1 do u68 ,mieliście wybór z jednego opisu akcji widziałem zdjąć kogoś innego ,szkoda że padło na YM , Ja bym wybrał kogoś innego , no nic więcej się nie rozpisuję ,jeszcze raz graty za pomysł atakującym ,bo można i tak zagrać ,a YesManowi w końcu po latach gry ,odpoczynku w RL ,tak naprawdę zasłużyłeś na spokój od tego syfu . I to tyle pozdro ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RAFUS1973 ().

  • Tak sobie czytam wiecie, staram się być obiektywny bo tego właśnie tu brakuje. Każdy ma swoje podejście do tej gry, moje jest proste i nie koniecznie, jak tu niektórzy idą w zaparte z tekstem typu ..

    Almera napisał(a):

    Zawsze, zachowanie w grze jest odzwierciedleniem zachowania w realu.
    Ale faktem jest że i w jednym i drugim obozie jako normalne zjawisko uznane jest kupowanie kont, jeśli pisze nie prawdę walcie minusy, szybko się wyjaśnimy ;)

    A teraz do sedna..
    Nie chce mi się rozpisywać, spróbuje wam to zobrazować,


    A tak wygląda sprawa po latach bycia konsekwentnym.

    Pozdro.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • wilku napisał(a):

    To mój ostatni post, ludzie czy wy nie widzicie jaka historię piszecie???? Jakie kupno ? Jakie zasiadanie? Masakra jeden coś walnie paru następnych jeszcze mądrzejszych coś doda i historia napisana, jak nie wiecie jak dokładnie bylo to chociaż nie wymyslajcie swoich teorii bo to są BREDNIE !!!!!!
    Nie napisałem, że w tym przypadku było na 100% kupno, tylko ogólnie, że gdyby się okazało, że było to przykra sprawa. Więc Twoja odpowiedź to trochę na zasadzie "uderz w stół".

    Poza tym możecie mieć pretensję tylko do siebie bo konsekwentnie milczycie co do przebiegu akcji, a ten przedstawiony przez Calipso trzyma się kupy. Skoro więc jest jedyny to zaczyna dominować i rośnie "legenda" :E
  • Po prostu Wilku chyba cie do konca nie wtajemniczyli koledzy co i kto kupil konto Fennec the Fox z uni22. Moze ci nie pisali wszystkiego, bo jestes troche mazgaj i jak cie przycisnac skanami, to sie bardzo bulwersujesz, obrazasz w PW, tracisz nerwy (ty to moesz kogos skanowac,ale ciebie to nie!). Moze i jakas resztke przyzwoitosci masz, no ale wiem, ze bardzo chciales trafic kogos z PN, co prawda Selenke, wykorzystali to i zaprosili cie do lotu. Twoi koledzy zdecydowali inaczej i wybrali YM z roznych wzgledow (wieksza flota, odbudowana przez PN duzym nakladem naszych ekonomow, w tym mnie - z czego Demon tak kpi ze mnie, haha). Ktos inny polecial, bo bardzo chcial zezlomowal Yesmana za stare czasy. Kolejny polecial, bo w koncu mogl swoja wielka flote zrobona z handli ruszyc. No, ale ten co tam to wszystko ustawil, to tak czy inaczej robil to po to, zeby wciagnac nas w taka czy inna ustawke i chociaz musieliscie wybrac plan B, to od poczatku Fennec 'gral w waszej druzynie'.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • bylo tak ze panowie atakujacy czytali nawet to co pisalismy na konferencji z fenkiem gdy ustawialismy obrone. Po kilku postach to ewidentnie widac ze czytaliscie nasze rozmowy. A co i jak dalej nie powiem. Wszystko pokopjowane. Teraz tez widze ze u nas byly bledy. Slaby wywiad - to trzeba przyznac. (Bylem troche zajety jak dobrze wiecie bo czytaliscie wszystko co pisalismy) szkoda ze lepiej nie przyjzalem sie temu panu fenkowi. No coz dopieliscie swego, a ze w taki sposob. Historia was osadzi. Ponoc jakies legendy tworzycie. Przypomina mi pewna... no nie wazne
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Co to za szopka?

    Nie pałam radości do PN, ale złomować gracza po tak perfidnej akcji?

    Ta zagrywka stoi na równi ze złomowaniem kogoś z buddy, czy wystawieniem takiego gracza z niej. Ktoś zdobywa Wasze zaufanie a tu bum. "sory to tylko głupia gra - wskakuj do recków"



    Bez komentarza....... i nie gratuluje bo nie ma czego.
  • Ktoś tu pisał że nigdy tak duże ST nie powstało w taki sposób. Po pierwsze nie ma różnicy czy małe, czy duże każdy kto tak flotę stracił poświęcił czas na budowę. Po drugie nie ma takich dużych ST bo przy dużych RW gracze są bardziej ostrożni. Osoby które leciały na podstawkę były mało czujne. Konto broniące to jakiś randomowy gracz który nie grał, nagle wraca i prosi o pomoc. Paru topowych graczy rusza niemałe floty które pewnie spaliły ilość deuteru którą pół uni wydobywa w miesiąc. I po co? Żeby zezłomować gracza Mili. Chęć zezłomowania była tak wielka że podjęli ryzyko pomimo wielu sygnałów że może być to podpucha.

    Ludzie od zawsze ściemniają. Dają szpiegów do innych sojuszy, wiele razy w historii wypływały różne sprawy np. jak skopiowanie całego forum jednego z top sojuszy. Ile sojuszy czy osób miało szpiegów w np. AVALON? Takie coś wszyscy tolerują ale jak powstało RW to naglę jest beee? Agresorzy wykorzystali chęć zezłomowania 3X przez obrońcę. Wymyślili bajeczkę w którą ktoś uwierzył. To nie pierwsza i nie ostatnia bajeczka. Jedni robią swoją historię wystawiając flotę na lipnym FS żeby agresor się nadział na podstawkę. Inni robią bajeczkę jako lustrzana flota na zatrzymaj. Oni swój teatrzyk odstawili z lipną obroną.
  • Atakującym gratulacje :graty: Obrońcy co tam sobie życzy... :gszo:
    Nie będę się rozpisywał bo i tak każdy będzie myślał o tym starciu jak będzie chciał.(wedle własnych przekonań i rozważań )

    Zastanawiający jest jednak fakt , iż negatywne opinie przychodzą z taką lekkością.

    A ile to razy pojawiają się takie dziwne prośby o pomoc od nieznanych graczy? To akurat chyba każdy grający wie sam.
    YM mimo , iż gram w Miśkach życzę :gszo: To tylko gra.Wszyscy stosują jakieś fortele.Błędy popełnia każdy.
    Przykre jest tylko to,że ludzie potrafią posunąć się do tego aby życzyć innemu graczowi śmierci bądź kalectwa.

    OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!! JAK MAWIA RUDI AMEN!!! :idea:
    Piszę do Ciebie powoli...bo nie wiem czy biegle czytasz :D
  • Dzień dobry. [mniam] I jeszcze kilka ciepłych słów dla agresorów:

    Na wstepie chcialem powiedziec ze RW nie ma nic kompletnie wspolnego z czysta rywaliacja, jakis czas temu Mili pretendentem do najlepszego gracza na 68 ? Pod jakim wzgledem ? kretactwa ? oszustw ? Skilem tego nazwac nie mozna, bo jak sie nie dalo i nie umialo zezlmowac normlanie to trzeba bylo zachowac sie jak [mniam] , upadles na samo dno, bo jednak pewien poziom rywalizacji zachowac trzeba [mniam]
    Pazik - Ty to powinienes chyba lekarsta od Fili brac bo Ci sie udziela ? Zezlomowanie na podstawce kogos to to samo co wystawienie podstawki przez obronce ? Super ze masz takie podejscie.
    Wilku- myslalelm ze po odejsciu z misi wynormalniejesz troche [mniam]
    Reszty pajacy chyba nie ma co komentowac, ale powiem w skrocie, Karma nie wraca, ona was zezre, bo w koncu sami siebie zaczniecie zlomowac z takim podejsciem jakie macie obecnie.
    Aro - z calym szacunkiem tym wpisem pokazujesz tylko ze osoba ktora byla broniona byla przez Was wystawiona z premedytacja i robila wszystko tylko zeby szpiegowac, to nawet nie to ze zostala przekupiona tylko po prostu ktorys z Was sobie tam siedzial na tym koncie.
    Wiec pograzasz caly ten swoj zajebisty pseudo team pseudo lotnikow flot za kupione i przemieleone konta


    Więc nie gratuluję i oby was też tak ktoś wystawił

    Administrator Forum kasai:
    Obraźliwe zwroty zostały usunięte.
  • Coż tutaj napisać jak nienawiść bije po oczach. Trzeba normalnie podejść do tematu bo to tylko gra. Oczywiście Padła spora flotka YM (odbudowy życzę Yes). Gra zawsze miała wiele wad i wiele błędów, jak ktoś tutaj napisał to co nie jest zabronione jest dozwolone... każdy ma swoją moralność i swoją godność. Graty agresorom bo już zacny % - każdy może sobie polonizować czy nie smród czy nie dno - ale to nie zmienia faktu że padła wielka flotka. Możemy się nie zgadzać z PN ale po co ta nienawiść, po co ta paplanina - język nienawiści przede wszystkim. Toż nie ma co płakać - każdego kiedyś spakują - to kwestia czasu i priorytetów. Co jakiś czas widzę PN lecących i skanujących mnie - ale czy to powód do wyzywania czy nienawiści.. Zawsze możemy popisać na PW - i wymienić czułość - np. Selene;))) nawet jakby mnie skasowała to i tak miałbym to gdzieś - bo życie jest ważniejsze...

    Do wszystkich którzy piszą teksty o nienawiści autobusach itd. przypominam, że to jest karalne w Polsce.
  • Wiele zostało napisane, więc ja ze swojej strony tylko krótko skomentuję: każdy gra jak umie i kiedy dochodzi do tego jeszcze ślepa żądza, to dostajemy takie właśnie starcia. Sebixy z maczetami też uważają, że jakieś tam swoje racje i honor mają...
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Cześć :)
    Wiem, że jestem mało istotnym graczem, gdyż w temacie tym wpisują się tylko Ci WIELCY, ale co tam :)

    Powiem tak. Swojego czasu chciałem się przyjąć do pewnego sojuszu. Złożyłem podanie i w mig dostałem odpowiedź treści cyt: "niestety, my do sojuszu nie bierzemy nikogo jeśli nie jest znajomym bardzo dobrym a najlepiej z reala :) ". Myślę, że ten cytat daje odpowiedź na wiele pytań, które pojawiają się w tym wątku.
    Ktoś pisał, że to gra strategiczna i każdy fortel, który nie łamie regulaminu jest dobry. Ten, który tutaj widzimy nie złamał regulaminu, nie widzę nikogo na banie.
    W tej grze chyba nie istnieje moralność i dlatego widzimy to starcie. Smutne ale prawdziwe.

    Na koniec chciałem powiedzieć, iż puki ta gra będzie dla nas zabawą każde starcie, które nie łamie regulaminu będzie dobre, ale gdy gra stanie się dla nas czymś więcej niż tylko grą (mówię tutaj o ładowaniu kasy w grę, kupowanie kont itp.) to pod takimi starciami będziemy czytać tą mowę nienawiści :( Przykre :(

    Tak wiem sam byłem przykładem tego, iż szydziłem z innych i pisałem głupoty niestety. Ale staram się zmienić.

    Także cóż graty podstępu, a obrońcy odbudowy.
  • fajnie się patrzy na te Wasze floty, porażają , procenty zresztą też, pamiętam jak 10k robiło wrażenie...choć wolę moje kopalnie :P, a na końcu i tak wygrają górnicy :P Jeżeli chodzi o stracie, to nie ma czego gratulować, gra, nie gra, tak się nie robi i tyle, szo życzę, żeby było ciekawie, choć wnerwiają mnie te Wasze sondy :) pozdr od starego górnika dla staruchów z uni 21 - nie dajcie się :)
    X-COM , BTC
    uni 21 - CSM , X-COM
  • Na wstępie:
    - Nie znam obrońcy ani Agresorów....

    Suchar:
    Teraz już wiadomo kto wymyślił przekręt na wnuczka i policjanta.

    Moim zdaniem:
    Sposób w jaki obrońca został trafiony pokazuje, iż nie ma (i chyba nigdy nie było) czegoś takiego jak "moralność" wśród większości graczy o topowych flotach. ST i przyrosty ponad wszystko - to hasło naczelne.
    Rzecz jasna nie jest to pierwsze RW tego typu i pewno nie ostatnie....
    Widziałem ACS-y gdy towarzysze lotu na kilka sekund przed wlotem zawracali swoje floty, a ktoś się rozbijał; tutaj jest więcej "finezji" lecz smród ten sam....

    Z drugiej strony:

    Dla pewnej części graczy ST będzie wynikiem świetnego podstępu/zasadzki - w myśl zasady wszystkie chwyty dozwolone a ogame to tylko gra - i tym osobom też nie można odmówić racji...

    PAMIĘTAJMY:
    Każdy ma swoją moralność zarówno w grze i w życiu i nie można tych dwóch światów sprowadzać do jednego poziomu !

    NAUKA:
    ST uczy i przypomina iż w każdej społeczności jest grupa osób, która poprzez manipulacje, przy wykorzystaniu wszelkich możliwych sposobów dąży do osiągnięcia swoich celów a my musimy ze wszelkich sił starać się nie dać zwieść.

    Słowo końcowe:
    "Nie nazywajmy szamba perfumerią"
  • ST robi wrażenie przez ilości flot jakie się spotkały ale niestety tym razem gratulacji nie będzie. Ja osobiście preferuje zupełnie inne wartości i staram się je stosować i przekazywać tu w ogame

    Starcie moim zdaniem jest po prostu perfidne i wyrafinowane poniektórzy się zatracili troszeczkę w grze :brawo: dla was niestety

    Za PN nie przepadam ale jak najbardziej duże SzO się należy dla obrońcy :super: z jakiego sojuszu by nie był paść w taki sposób to żadna ujma

    Smutno się na to patrzy niestety :dno:
    WOLF NOCNI ŁOWCY