Mili & ARO & wilku [3 X] & obserwator [BOSS] & FILU [MISIE] vs. Yes Man [P N] ~ 453008.33% Top 1 Uni68 & Top 3 OGame.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Padło tu wiele komentarzy na temat moralności, rysy i wyzwisk..
    Rybka fajnie się odniósł do tego co miałem w głowie czytając oba wątki i +1 ode mnie za to.

    Prawda jest taka, że PN wiele razy powtarzało, że jeżeli pewne działania są akceptowalne przez regulamin, to znaczy że mogą być realizowane i nie ma tutaj podstaw do obrzucania ich błotem - tak też stało się w tym przypadku. Można więc nazwać hipokrytami osoby mówiące o prawilności systemu w swojej obronie, a teraz obrzucających innych błotem za działania zgodne z regulaminem?

    Czy ktoś będzie miał wyrzuty sumienia za to że wystawił innego.. to już życie - jeżeli ktoś nie pracował w corpo, to nie zna takich zachowań i nie zrozumie.

    Osoby obrzucające błotem za "oszustwo" - życzę Wam, abyście w tym prawdziwym życiu, spotykali na swojej drodze tylko ludzi, nie znających kłamstwa, tylko niosących pomoc i żeby karma zawsze do Was wracała.

    Agresorom - Gratulacje za zyskowny wlot.
    Obrońcy - Odbudowy.
  • Selene i jeśli spakujecie któregokolwiek z nas to ja pogratuluje, naprawdę nie będzie lamentu, wiem że boli strata tylu zabawek ale my nie zrobiliśmy nic niezgodnego z regulaminem [mniam] No bez przesady. Prawda jest taka że co nie zrobi 3X będzie be, wy też nie jesteście krystaliczni i kazdy o tym wie, poprzednie st na Yesie ta samą historia to nie sztuka wbić się w us i policzyć pz, nie bylo gratkow tylko pretensje że się wbili w układ.... Szkoda strzepic jezyk

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za obrazę.
  • @wilku
    A czy ja coś napisałam na temat regulaminu? Nie. Sojusznicy reagują po swojemu, inni czytający również, Wy tak samo, poczytaj co Wy nam wypisujecie, jak wyzywacie od oszustów, teraz można się tylko spierac o to kto zaczął i kto więcej. My to samo widzimy co Wy - co byśmy nie zrobili to jest be, każde ST to pusz, Yes oszust, wszystkie konta które nie są Waszymi puszówkami - należą do nas i mozna dalej wymieniać.
    Nie było gratek przy Yesie? Jesteś pewien? A może czytasz tylko te posty które chcesz?.
    Nie musisz mi tłumaczyć Waszych zachowań, wiemy juz teraz dobitnie że stać Was na wszystko i granic żadnych nie macie, teraz więc postaramy już nie dać się oszukać.
  • Ehh. Wojny to strategia. Ktoś kogoś wystawi, ktoś kogoś zezłomuje. Hiroszima, Pearl Harbor,Gestapo, SB, czy ostatnio topowy temat żydzi tak działali, faktycznie było to skuteczne natomiast etycznie i moralnie cóż :E , ale nie o to chyba w wojnach chodzi.
    Zdrowa rywalizacja już dawno znikła z OGame, zapomnijcie wszyscy o tym. Gracie w to na takich samych zasadach jak my, stosujecie te same środki co my. Ten był innowacyjny, zachęcamy do próby wykorzystania. P N nie zrobiło nic, podkreślam NIC, żeby się przed tym ustrzec. Pozdrawiamy serdecznie, rozglądamy się w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo żeby autobus nie przejechał jednak. Nawet na jednokierunkowej. Tyle zaufania do ludzi trzeba mieć.
    #StopMowieNienawiści :E Czy jakoś tak.


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Dziękuję :)
    to było piękne :) zupełnie jak lot .30-06 w tuszę i te trzy buuum, pierwszy odrzut po strzale/starcie, drugi strzał i oddźwięk no i upadek Króla bo niewątpliwie znów padł Król


    Obrońcy gratulacje, i dziękuję za śledzenie mojej aktywności na FB, Quady nie wykluczają Ogame, ani wzajemnie w dobie technologii … nawet w środku lasu znajdzie się skrawek LTE, wszak z tego żyję ;)


    AVE
    M.
    ARO
    u68 --> TOP 1, flota Top 2, eko Top 57, bad Top 17
    u50 --> top 3, eko Top 1 --> OFF
    Top Solo: 15028,28%; 29857,94%; 30825,77%
    Top ACS: 27416,96 %



    ARO never DIE

    Highway to HELL
  • Dobrze, że już człowiek sobie odpuścił bo ta gra z tego co widzę to na prawdę dobre [mniam]. Szkoda tylko w tym wszystkim takich graczy jak YM bo to bez wątpienia jeden z lepszych flociarzy. Co do Leonidasa, a mi bardziej znanego jak Śpioch to muszę przyznać, że jestem zaskoczony. Nie sądziłem, że jeszcze bardziej można sięgnąć dna, a tu proszę taka niespodzianka. Gestapo, SB, Hiroszmia... skończ, wstydu oszczędź.

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za słownictwo.
  • Panowie Panie wstyd i hańba dla całego świata ogame.
    Gardzę takimi ludźmi w realu
    Jest okres wielkiego postu czas przemyśleń i nawracania się.
    Mam nadzieję że atakujący gracze
    Chociaż maja trochę honoru aby spojrzeć innym w oczy i powiedzieć prawdę którą w tym przypadku w oku bbędzie kułaęd
    Jzie
  • Większość z wypowiadających się tu ma w jakiejś mierze rację. Niepotrzebnie tylko niektórzy rzucają błotem.
    Podstępy były, są i będą stosowane. Nigdy nie będzie to fair ale jak widać - potrafi być skuteczne.

    Dawno, dawno temu zdarzyło mi się paść z ręki Yes Man'a. Ale z mojej strony nigdy nie było o to jakiejkolwiek pretensji. Ot, mój błąd.
    Szkoda, że padło na Yes Man'a - zawsze miał mój szacunek.

    Dlatego też: szczere życzenia szybkiej odbudowy.
  • takie akcje zawszę są najchętniej komentowane i największą publikę mają jak są ujawnione w sumie każdy chyba chce zobaczyć do czego można się posunąć dla wirtualnych punktów

    widze sporo osób się tu usprawiedliwia wpisami że starego oejma juz nie ma że się skończył wraz z wprowadzeniem anty albo że każdy ma coś za uszami ale to wszysto brednie które mają usprawiedliwiać taką akcje

    agresorzy pisali ze z obrońców są lepsze talenty ale nie trzeba się zniżać do wysokości buraka żeby nim być
    ktoś tam pisał że to strategiczna gra prawda jest taka że jedni mają skila a drudzy nie jedni pakują wszystko co lata i stoi i nie potrzebują do tego sługusów na krzywe akcje a drudzy się dziwią jak to możliwe
    widać tu tylko nie moc i brak pomysłów agresowrów do spakowania jak to piszą pusherskiej floty i tyle chyba

    gratulować nie ma czego bardziej współczuć trzeba
  • Jak widać atakujący przewidzieli ruchy przeciwnika, Obrońca poleciał nie zabezpieczył powrotu hmm ?? taktyka zwyciężyła fakt jest taki że napaliliście się że znowu 3x spakujecie a stało się odwrotnie, no cóż taka gra, próbujemy wykiwać przeciwnika robić podstawki i tak dalej. Wygrywa ten kto coś wykombinuje.
    Zastanawia mnie tylko że niektórzy piszą o moralności w tej grze, jak większość ma takie przyrosty że szok zapewne z handlu. Jest ok zgodne z regulaminem, a moralnie ?? skasować przeliczniki handlu ?? wtedy zobaczymy wysyp st taka moralność :(

    Zapomniałem pogratulować zwycięzcom a obrońcy choć zdarzyło mu się mnie spakować odbudowy ale nie z pomocą połowy uni tylko samemu lepsza satysfakcja wiem bo sam to przerabiam :)
    Uni 41 - OFF
    Uni 45 - OFF


    Uni 48 - ON Top 1 Było

    Sojusze DooM, n00bs, Misie

    jest Uni 68 top - daleko w tyle
    :] ale ciekawie



    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Hani ().

  • wilku napisał(a):

    poprzednie st na Yesie ta samą historia to nie sztuka wbić się w us i policzyć pz,
    dlatego poszliście na łatwiznę i i zrobiliście ustawkę zwykłe oszustwo i tyle , sięgnęliście dna w tej grze bo nie potraficie normalnie załatwić sprawy .

    Przy każdym starciu poprzednim na tym uni ludzie postronni zawsze mieli mieszane uczucia co do tych starc sojuszy PN i 3x ale w tym starciu 3x i ci co do nich dołączyli pokazali właśnie klasę złomowania na oszustwo i to będzie waszą wizytówką już za każdym razem na każdym starciu jakie tu wstawicie , i nie będzie ono śmierdzące ale w 100% będzie przekonanie że to jest oszukane starcie.

    Skoro Mili był reżyserem tej akcji to czemu nie wystawił tego starcia , powiem wam czemu bo oszusci zawsze boją się pierwszej konfrontacji dla tego wziął se drugiego oszusta i kolejnych do akcji i to nie gra jest taka straszna ale ci którzy przez nią się zmieniają a przecież kiedyś nie raz słyszałem że MIli to fajny gość , no to okazał się fajnym oszustem który nie ma skila w tej grze , poz złomie miliego każdy pisał szkoda Mili fajny gracz nawet sam tak twierdziłem , ta gra nie jest zła tylko tacy jak Mili i reszta jego bandy która psuje tś grę i już tylko lata na wystawkę czasów , także uważajcie wszyscy z kim trzymacie bo prędzej czy później dla cyferek wasi koledzy z 3x i tak was spakują w recki Starcie żenada i nawet nie nadaje się do top starc a co dopiero tu i błaznować jacy nie jesteśmy zarąbiści. , słabizna i tyle

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • a nie wystarczyło by pogratulować i z głowy :P ale wy tu chcecie nie wiadomo co zrobić flota padła jak ostatnio powstała w kilka dni to teraz tez pewnie stanie na nogi szybko :P padł to padał na każdego przyjdzie pora :P tak ze po co tu pisać co komu na klawiaturze leży gramy dalej :P Yes Szo pewnie będzie bardzo szybkie :P a reszcie trochę kultury osobistej bo brakuje co nie którym tego :P i zapomnieli do czego jest dział ST :P

    Soczek dla Wszystkich :P
    Niech soczek będzie z wami jak wam Odbierze flotę :)
  • A to dlatego nie wystawił bo ma życie prywatne i prace tylko i wyłącznie, jakbyś nie zauważył Krzychu nie jest zbyt wylewny i dobrze robi bo nie ma sensu udzielanie się na forum, piszesz że inaczej nie potrafimy? Dobre sobie w takim razie jesteśmy na tym samym poziomie, bo wy poza jakimś wyliczeniem raz na rok to potraficie wyskanowac i czekac na godzinę 3 ;) zresztą o czym my mówimy, Hamer podczas seeka pokazałeś skilla pamiętasz? Nawet nie potrafiłeś dobrze speedsimem pokalkulowac, bo mi napisałeś że się odbijamy :E ot taki pnowski skill.
  • Szkoda Mili, miałem Cię za normalnego człowieka
    Rozumiem, że cel uświęca środki i mało kto będzie pamiętał za miesiąc jak doszło do akcji, ale logowanie się na czyjeś konto, podszywanie pod gracza, umówienie się na akcję i mając na tacy nasze czasy lotów, złomowanie Yesa, to jak dla mnie za dużo chamstwo i brak kręgosłupa.
    Dziwi mnie, że tyko na Yesa polecieliście, mogliście jeszcze 1-2 floty strącić. Czyżby ktoś odmówił lotu wiedząc skąd pochodzą informacje o czasach?
    No nic, nie pierwsza i pewnie nie ostatnia taka akcja na ogame
    Tymczasem trzeba szukać pozytywów, wiem z jakimi ludźmi mam do czynienia na uni a pogoda ładna się robi, kleń i jaź aż się proszą by ich poszukać a od maja szczupaka i bolenia :P
    Yes, pogadamy, wypijemy :)
  • wilku napisał(a):

    A to dlatego nie wystawił bo ma życie prywatne i prace tylko i wyłącznie, jakbyś nie zauważył Krzychu nie jest zbyt wylewny i dobrze robi bo nie ma sensu udzielanie się na forum, piszesz że inaczej nie potrafimy? Dobre sobie w takim razie jesteśmy na tym samym poziomie, bo wy poza jakimś wyliczeniem raz na rok to potraficie wyskanowac i czekac na godzinę 3 ;) zresztą o czym my mówimy, Hamer podczas seeka pokazałeś skilla pamiętasz? Nawet nie potrafiłeś dobrze speedsimem pokalkulowac, bo mi napisałeś że się odbijamy :E ot taki pnowski skill.
    Wilku Ty to jestes skilowiec :> tak samo latasz na bfs-y jak wiekszosc. 1000x bardziej wole zrobic bfs niz takie starcie. czego ty oczekujesz Wilku? Polecieliscie na wystawione czasy przez fenka i oczekujciecie chwały? Zrobiliscie to co chieliscie. celu dopieliscie, ale to tylko tyle. niczego innego nie udalo sie zrealizowac, ani udowodnic.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Wilku przestań się kompromitować człowieku , ja nie jestem tak dobry jak połowa na tym uni graczy w te grę ale wole latać po nocach niż lecieć na wystawione czasy bo jakiś honor i godność trzeba mieć czy tu czy w realu , jak tu go nie macie to w realu tym bardziej nie macie jesteście zwykłymi oszustami i nie da się teko inaczej opisać,nie ma z kim tu rywalizować bo jak z oszustami nie chce się grać bo aż rzygać się chce że psujecie taką fajną grę , współczuje waszym kolegom bo zapraszając was do domu nie wiadomo czego można się spodziewać w końcu ziarno oszustwa w waszych głowach jest zasiane więc okazja was posuwa do przodu .

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Szkoda, bo Mili (podobno rezyser tego) nie raczy nic wyjasniac (jak zwykle), ale tutaj akurat niewiele jest to uzupelniania. Moze tylko to, co ancys wspomnial: kto wchodzil na konto fennec (czyzy, to wczesniej kupione/przetopione konto ARO bylo? A uzyliscie go, bo to bylo konto znajomego naszego gracza?).
    Taka mnie tylko ciekawosc męczy, kto tam wszedl na to konto, byl gotowy do rozmow z PN (nawet telefonicznych), czy to Wojtek (scenarzysta), czy inny 3X.

    A dodajac wiecej informacji, to nie bylo tak, że sie nie spodziewalismy jakiejs aktywnosci 3X. Wrecz przeciwnie: Mili, Wojtek, ARO najpierw zdjela ksiezyc Fennecowi, pozniej ustawili tam swoje lotki i stawiali księżyce i to wszystko bylo robione bardzo szybko. Zostala najpierw namierzona flota Fenneca, a pozniej podobnie po zawroceniu zostala namierzona. Takie info mielismy, takie screeny z Lotu flot od Fenneca mielismy i Mili tam lecial do pewnego momentu i mial leciec ARO (a jego puszflote chyba wszyscy chcieli by widziec w reckach, wiec warto bylo zaryzykowac), chociaz zapewne zawrocil zaraz, kiedy Fennec przestal podal ostatnie prawdziwe info i zaczal klamac, że floty dalej leca, że atakuja. Na dodatek dopiero kiedy nasze 4 floty dolecialy i okazalo sie, że starcia nie ma, to nasze zawrocily. Potem Mili/wojtek, czy kto tam siedzial na koncie Fennec, wszystko sobie spisal, nagral, wyliczyl to Mili i wybrali atak na najwieksza flote, czyli Yesmana. Mogli pewnie wiecej kontrowac, ale chyba fakktycznie nie bylo wiecej chetnych do brania udzialu w takiej brzydkiej ustawce.

    Brawo Mili i Wojtek, bo jak rozumiem, to Wojtek bedac scenarzysta, siedzial i wymyslil jak zmusic Yesmana do tego lotu.
    No coz, gdzies tam potrzebuja takich ludzi. Tak jak Leonidas pisal, pewnie by sie przydali np. przed wrzesniem 39' do planowania takiej intrygi, jaka wtedy zaplanowano.
    Zwyciezcy piszą historię?

    PN gra dalej. Stracilismy jedna flote. Inne grają dalej, jak to widac po ST. Dziale, gdzie 3X pojawia się od czasu do czasu, jak jakas intryge wymyslą.

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za słownictwo.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Gratulacje dla agresorów. Wyznaczyliście nowe standardy, nie wiem jednak czy będzie ktokolwiek chętny się dostosować. Mam głęboką nadzieję, że dla Was to tylko gra i w życiu tak się nie zachowujecie.

    Nóż w plecy wbity głęboko, ale i ta rana się zabliźni. PN wróci silniejsze.

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Jak to się mówi "łatwo przyszło, łatwo poszlo".
    wyżej ktoś napisał, ze każdy chciałby widzieć flotę ARO w reckach dlatego warto było zaryzykować, czyli jednak pazerność zwyciężyła nad ostrożnością i rozwagą.
    Sposób kontrowersyjny ale zgodny z regulaminem.
    agresorom graty zaś obrońcy Szo, na pewno znowu zaprzyjaźnione konta pójdą w ruch i zgodnie z regulaminem i moralnością się odbuduje gracza.
    Ex

  • Calipso napisał(a):

    Wrecz przeciwnie: Mili, Wojtek, ARO najpierw zdjela ksiezyc Fennecowi, pozniej ustawili tam swoje lotki i stawiali księżyce i to wszystko bylo robione bardzo szybko. Zostala najpierw namierzona flota Fenneca, a pozniej podobnie po zawroceniu zostala namierzona.

    Drobne sprostowanie bo z tego co się orientuje to były jeszcze wyścigi kto tam się wbije pierwszy Yes czy Mili. Fenek zawrócił po czym to P N zaproponowało obronę. Złodziej okrada złodzieja. Bo w sumie czemu nie, co mogło pójść nie tak :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Kromak ja się nie uważam za jakiegoś skillowca, policzyć pz czy stację chyba każdy debil potrafi to żaden skill, odnosze się do tego że nic nie potrafimy, wiec myślę ze skoro my nie to wy tymbardziej. Porównujcie ta gre, bynajmniej z życiem prywatnym, masakra, moim zdaniem to tylko strategia i tyle. I właśnie przypominam że to Yes chciał ukraść starcie :)
  • pieknie gratuluje grubego starcia.po stronie zwyciezcow kilku znajomych z ogame wiec gratulacje tym serdeczniejsze.obroncy sz.o. i dalszej zabawy.co do krytyki ze szpiegi ze nieuczciwe zdaniem niektorych zdobywanie wiadomisci.hmmm tak bylo zawsze na ogame kiedy zaczynalem grac przed wielu laty pamietam ze kazdy sojusz staral sie miec swoich kretow i innych pozytecznych ludzi w roznych sojuszach.to gra strategiczna a czescia strategii jest wywiad i kontrwywiad..jezeli do zrobienia takiego st wystarczy tylko pokombinowac to prosze tych co krytykuja o podobna impreze.w kazdym razie zamieszania troche jest heheh.pozdrawiam wszystkich ogejmowiczow.amen
  • No z tego co ja wiem, to tam jest na Fenncu 20kk pkt floty do przetopienia, jeden z was kupil to konto i z wiedza, że to znajomy Ancysia, napisal do nas i potem Mili policzyl wszystko. Od poczatku do konca wszyscy aktorzy podstawieni. A że najpierw byl plan wciagnac nas w inna pulapke, jakbysmy to jednak my chcieli zezlomowac pierwsi Fennca, na ktorego juz mialy leciec wasze floty, to inna sprawa. Tak czy inaczej tzw. 'Fennec' caly czas aktywnie uczestniczyl w tym przedstawieniu.

    A teraz cos na wesolo:
    Jestem ekononem i wbrew temu co ode mnie Demon wymaga (on, dostajac kolejne, coraz lepsze konta) nie polece na nikogo. gram eko, od zera wszystko zbudowalem, nikt mnie nie sponsorowal, nie pomagal. Dlatego patrze, jak sie wszyscy w moim sojuszu staraja, jak lataja, miliardy zyskow, duze umiejetnosci, ale i sporo szczescia (pracy) w wyskanowaniu i doleceniu i zezlomowania bfs. Pieknie to wyglada. Wiekszosc starc na uni68 nasza. Czasami po 10 dziennie wchodzi.
    A tu? 3Xow nie ma w ST, siedza na urlopie (ale maja miliony przyrostow na tych urlopach, albo kupione konta, jak Ciernk sprzedal, teraz Demon gra) i jedyne, żeby sie pokazac, zaistniec, to uknuc intryge i faktycznie oszukac kogos.

    My: dobrze zorganizowane i uczciwie dzialajace i zarabiajace przedsiebiorstwo
    Oni: Jakies slupy, jakis lewy przetarg, wysylka cegly w paczce zamiast komorki, itp. No graty pomyslu na biznes.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Gratuluję atakującym.
    Akcja dobrze przemyślana, zaplanowana i wykonana.
    Zabezpieczyliście się ściągając największe floty aby nie wybroniły.
    Za to plus.

    Co do moralności starcia i postępowania- dno dna i metr mułu. Ba! Zrobiliście jeszcze odwiert.
    drodze do nieba semafory z gwiazd...
  • Wypadaloby zabrac glos...

    Na poczatek mam pytanie do wszystkich broniacych atakierow tego starcia, ktorym slowa honor i moralnosc sa najwidoczniej obce.
    Sprzedalibyscie wlasna matke do burdelu w NL, gdyby to pozwalalo zrobic TOP1ACS? (Czynnosc taka nie jest zabroniona przeciez przez regulamin tej gry :E )

    Kolejna refleksja nasuwa sie niestety do tworcow tej gry i osob odpowiedzialnych za regulamin... No niestety pozwoliliscie na pol-legalne pushe, masowe zasiadania, multikonta, kombinacje w handlu. Doprowadzilo to tego, ze w mysl zasady co nie jest zabronione, jest dozwolone polowa graczy kombinuje na boku. Nie prosciej, zakazac handlu surowcami pomiedzy graczami, a skoro jest juz opcja platna, to kazdy kto chce pohandlowac niech handluje wg rownych zasad za antymaterie?
    Tu nie ma co sie licytowac kto oszukuje mniej w tej grze,skoro hamulce puszczaja juz co poniektorym, to ja mam kilka pomyslow na kolejne topowe starcia, ktorych z pewnoscia regulamin tej gry nie wyklucza.
    1. Odciecie pradu w calej miejscowosci gdzie ofiara mieszka...
    2. Porwanie wlasciciela konta.
    3. Potracenie go na pasach.
    4. Uspienie na zlocie calego sojuszu za pomoca np. tabletek gwaltu
    5. Porwanie dziecka/zony danego gracza i zadanie okupu (wystawienia floty)

    Panowie skoro w wojnie wszystkie chwyty dozwolone, moralnosc nie ma znaczenia czekam na kolejne innowacyjne pomysly. Byc moze zdecydujecie sie wykorzystac czesc wyzej przedstawionych.

    [mniam]


    Na samym koncu, pozdrawiam wszystkich znajomych, a takze te [mniam], ktore bedzie krytykowalo mojego posta, oraz Moderatora, ktory niewatpliwie go okroi i kolejny raz da mi bana.

    P.S.
    YM - uszy do gory, nic wielkiego sie nie stalo, zawsze mozna wrocic do miejsca sprzed tego starcia.
    Selenko - Nie przepychajcie sie tu na forum z pajacami pokroju Wilka czy Leonidasa, tylka zdzielcie kilka lisciow w grze i po sprawie..Mysle ze po tym starciu, 60% kont na uni pomoze zdjac kulke, badz przysluzy sie w inny sposob by gamoni naprostowac.Dyskusja z nimi nie ma sensu, albo przytocza zachowanie Hitlera z czasow II WS albo Stalina, ewentualnie beda sie licytowac kto wiecej oszukuje...
    Zastanawia mnie jedno, skoro juz wspominamy wyczyny najwiekszych zbrodniarzy wojennych i na nich opieramy swoja moralnosc, kiedy ktos kogos tutaj zagazuje, lub skremuje, albo przerobi na mydlo?

    DT

    ];-)

    Administrator Forum kasai:
    Wulgaryzmy usunięte. Upominam za offtopic.
  • Czysta rywalizacja tylko szkoda że Yes dał się nabrać że na tym koncie nie siedział Fenek tylko Mili , bez czasów nic byście nie zdziałali cała prawda ,no to na koniec chumorzyscie musi być .

    Siedzi mili u feneka i na pojawienie flot tu czeka już nie liczą się morale ,co będą gadać ,nie obchodzi mnie to w cale ,widzę widzę lecą floty zapisze ich czasy narąbią w galoty ,mam już wszystko jak na tacy zapraszam was wszystkich moi krętacze rodacy ,zróbmy wielkie poświecenie honor i godność to moje marzenie i tak nas zawsze będą złomować a jak teraz nie oszukamy to będziemy żałować ,tak biedny Yes wylądował na pzcie piszcie co chcecie wszystko wyląduje i tak w klozecie , historia starcia już zapisana ,na na tym steku i tych graczach pozostanie wielka rana , morał z tej akcji wychodzi taki jak ktoś nie umie wyłapać floty niech zasów po 3 ixaki


    To mój ostatni post w tym dziale żegnam was oszusci bawcie się w tym doskonale

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Calipso napisał(a):

    My: dobrze zorganizowane i uczciwie dzialajace i zarabiajace przedsiebiorstwo
    Oni: Jakies slupy, jakis lewy przetarg, wysylka cegly w paczce zamiast komorki, itp. No graty pomyslu na biznes.
    Faktycznie calipso podsumowałaś wszystko my super oni be i tak jest od początku odkąd zjawiliście się na uni i obojętnie co by napisać na wasz temat to i tak skoczycie zgrają na niego, wystarczy przeczytać wszystkie wasze posty w dziale st i wyrobić sobie zdanie na wasz temat. Jedno trzeba wam przyznać jest was sporo i stoicie murem za sobą nawet jak się ośmieszacie.
    Jeszcze raz odbudowy życzę i nie napisze tego co zawsze PN pisze pod starciami gdzie jakie sojusze są
    Uni 41 - OFF
    Uni 45 - OFF


    Uni 48 - ON Top 1 Było

    Sojusze DooM, n00bs, Misie

    jest Uni 68 top - daleko w tyle
    :] ale ciekawie



    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Hani ().