Mili & ARO & wilku [3 X] & obserwator [BOSS] & FILU [MISIE] vs. Yes Man [P N] ~ 453008.33% Top 1 Uni68 & Top 3 OGame.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • dla tych, którzy nadal nie zrozumieli
    honor to honor a strategia to strategia, ktoś tam napisał o buddy, sprzedawania czasów itp
    czy któryś z atakujących miał buddy z Yesem? podejrzewam że nie
    czy mieli jakiś umowny pakt o nieagresji? podejrzewam że nie
    grali jak mniemam w opozycji do siebie, jeden na drugiego polował, próbował dopaść, zezłomować itp

    nie znam szczegółów akcji, ale do mojej oceny nie potrzebuję ich
    Yes bdb gracz, kojarzę z forum, wojtek i mili to samo, tyle ze znam osobiście, reszty nie znam lub widywałem jedynie na forum,
    dwie rywalizujące strony barykady, zero układów, każdy każdego chce dopaść - prosta sprawa
    ktoś komuś wsadził szpiega, konia trojańskiego czy coś podobnego - ot co. Element strategii. Nic do honoru.

    Zrób im to samo, lub podobnie, wsadź im szpiega, trojana, cokolwiek. I dopadnij. Zrób jeśli tylko potrafisz. Nie płacz.
    I nie praw więcej o honorze w tej grze, jeśli tego nie rozumiesz.
    To gra wojenna - strategiczna gra wojenna.
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • Barry napisał(a):

    @gardze wami czyli mam rozumieć ze nigdy Ty ani nikt z twoich kumpli nie kampił sobie na gsowce/monowce/multikoncie zeby skontrować tego co wyleci?? albo podstawic? bo czym to się rożni??? wszyscy tak robią... ludzie ogarnijcie do uja...
    bo co innego wystawić buddy/kolege..
    mówicie ze to takie nowe.. na każdym uni już taka akcja była.. tylko nie na taki procent..

    Biały kieł ostatnio dostał tak kontre na Virgo na chyba 16k panca idzice tam tez groźcie śmiercią itp..
    Według mnie jest diametralna różnica między sytuacjami do jakich się odnosisz. Nie wybielam ani atakujących ani obrońców. Myślę, że sytuacja w której ktoś nie ma wiedzy na temat konta, na które leci jest zupełnie inna niż w przypadku aktorstwa i proszenia kogoś o zwykłą pomoc.
    Wymuszenie akcji obrony ze strony 3X, a później kontra na czasy startu Yesa to według mnie dokładnie taki sam poziom "starcia" jak w przypadku złomowania z buddy. W tym starciu najzwyczajniej w świecie zagrano na uczuciach PNów i skrzętnie je wykorzystano. Zarówno tych dobrych - chęci pomocy oraz tych złych - pazerności. O ile jestem w stanie zrozumieć pazerność to nie rozumiem jak osoba, która sprzedała czasy może spojrzeć w lustro i powiedzieć że zmieniła właśnie świat. Ja wiem, że trochę się starała ale za to Oscara tym razem nie będzie mimo, że odczuwam dziwne wrażenie że wiele osób chciałoby go jednak przyznać.
    Historia.
    To starcie bardzo dużo zmieniło. Złamało niepisane "zasady" i tak jak główny scenarzysta tego starcia wymyślił zawrotną intrygę - konia trojańskiego który gadał i kłamał :E :E (dodajmy dla dramaturgii - w enerdowskiej grze) to zakładam, że paczka PN bardzo szybko wyciągnie z tego wnioski. Oby wtedy równie ochoczo wypowiadała się strona przeciwna gloryfikując agresorów.
    Jedynie mam prośbę do @Selene jak do niego dojdzie nie zapomnijcie zacytować utworu Grzegorza Ciechowskiego - tak tak to ja. Idealnie pasuje.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez gardze wami ().

  • @gardze wami skąd Ty bierzesz te historie i teorie? :D jakieś dowody na to co piszesz? :E Tak wiem że nie ma bo nic takiego nie miało miejsca ale weź się zastanów co piszesz bo kolejny tu wejdzie i jeszcze uwierzy w te Twoje wymysły bo przecież jak mogli YM zezłomować... i to po raz drugi a nawet trzeci...

    @Thrall^ to Ty żyjesz? :E No siema :P

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • @69DemoN69 nie rozumiem czemu odebrałeś mojego posta jako atak.. to nie jest moja teoria, ani nic nie napisałem nowego. To były krótkie dwa komentarze na temat tego, co zostało już napisane w tym temacie. Żaden z was tego nie potwierdził, każdy zaprzeczył. Zapytany o waszą wersję nie uzyskał żadnej. Jakbyś przekonał kolegów o pokazanie w jaki sposób został wyliczony czas startu Yesa byłbym bardzo wdzięczny. Tak krótko max w jednym zdaniu. Skoro twierdzisz jak koleżkowcy Twoi drodzy, że akcja jest czyściutka to prosiłbym aby w tym jednym zdaniu nie padły słowa: nasze konto, konto u PN, Fennek itd.

    Myślę, że możesz/ecie się przestać już przejmować kto, w co wierzy/uwierzy. Chcesz aby ludzie myśleli inaczej daj argumenty.
  • YM zrobi kilka ustawek jak z InsomiaUS i bedzie znow odbudowany szkoda ze flota nie byla w jednej czesci mialem nadzieje ze bedzie 1kk% no coz moze nastepnym razem hyhy

    jak widze ze ktos z PN pisze cos o honorze to mam taka reakcje



    oczywiscie nie mowie ze kazdy tam nie ma honoru nie generalizujmy ale Pany dejta spokoj hyhy
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • Przykro mi trollu, ale teraz juz nie masz mozliwosci pisac bzdur w ST Yesa, bo takowych nie bedzie ;) jak bys zauwazyl bystrzacho, to teraz moj nick widnieje na tym koncie, ktore faktycznie jest narazie odbudowywane ;) wiec zapraszam do trollowania moich przyszlych ST ;)
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • nie wiedzialem bo dopiero co zdjalem urlop :) Ciebie nie mam sie o co czepiac bo nie znam zadnej Twojej ustawki(o ile taka masz) raczej z moich obserwacji i tego co inni mowili to ludzie maja o tobie normalne zdanie a ja jak sam kogos nie zlapie za reke to tez mam o kims dobre albo brak zdania :) zawsze mozesz zrobic ustawke to bede sie czepial jak cos :fgrin:
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • Tylko ze twoje lapanie za reke w przypadku Yesa to byl stek bzdur, jak w taki sposob lapiesz za reke, to tylko czekac, az i mnie zaczniesz trollowac ;)
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Zauważyłem, że jakoś nie ma mojego wpisu w tym niecodziennym RW, choć już dawno się wpisywałem, wiec albo nie wysłałem swojego posta, albo został usunięty co raczej nie jest prawdopodobne bo nie było ku temu powodów.
    Co do samego RW to wielkie gratulacje dla agresorów i też uważam, że ta akcja to jest majstersztyk. Gdyby role się odwróciły to jedyne co przyszłoby mi na myśl to " ja ....... , ale dali sie wymanewrować" . Niektórzy słusznie , według mnie pisali, że o jakimkolwiek wystawieniu tu nie może być mowy bo to sojusze które nieformalnie są ze sobą w stanie permanentnej wojny, więc jak można wystawić kogoś kogo chce się zezłomować i vice versa. Pułapka, zasadzka, fortel jest od wieków stosowana jako element strategii wojennej i jeśli przeciwnik w takową wpadnie to tylko się cieszyć wypada bo się go zwyczajnie przechytrzyło. O ile wiem, to nikt tu nikomu nie włamał się na konto, ani nie miał żadnych ze sobą paktów że nie będą się atakować itp.
    Co do opinii o tym RW na forum, to trochę rozumiem PN, w końcu zostali nieźle rozegrani i muszą się troszkę usprawiedliwić ze swojej wtopy, żeby to tak źle nie wyglądało. No ale pisanie o tym, że rw jest słabe bo ma nastawiane minusów to już infantylne. Mała mobilizacja i zaraz byłyby to rw na plusie i w magiczny sposób stało by się fajne? Dziecinada.
    Gratulacje dla agresorów się należą, bo to naprawde nietuzinkowe RW z efektownym procentem no i TOP1 U68.

    żadne Twoje posty nie zostały usunięte z tego tematu ;)
    //kasai
  • a ja mysle ze to ty troszke usprawiedliwiasz swoich kolegow. Minusy to nie wszystko. Jest duzo wypowiedzi osob postronnych. Probujesz zakrzywic rzeczywistosc wysmiewajac tekst o minusach. Prawda jest taka ze to st fascynuje tylko wasze kolko wzajemnej adoracji :)
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Wlasciwie w temacie tego ST chyba juz wszystko zostalo powiedziane, wiec nie bede sie dlugo rozpisywac. @gardze wami ujal wlasciwie to, co sama chcialam napisac. Skoro wyrezyserowaliscie i nakreciliscie "taki film", to powinniscie sie liczyc z tym, ze nie koniecznie musi byc on dobrze odebrany przez ogladajacych i "krytykow filmowych". Trzeba wziac na klate odpowiedzialnosc za swoje czyny! Wedlug mnie, miarodajna ocene daja "recenzje" i wpisy graczy nie nalezacych ani do jednego, ani do drugiego obozu, a takich negatywnych wpisow od takich wlasnie postronnych osob jest wiekszosc. Ciekawa jestem czy przynajmniej czesc agresorow wyciagnie z tego jakies wnioski?
    To starcie (i to drugie tez) na pewno wpisze sie na stale w historie ogame, ale raczej chwaly i szacunku nie przyniesie.
    Nigdy nie lubilam urlopowego stylu gry Yesmana, i po jego pierwszym zlomie mialam nawet satysfakcje, ze tak sie stalo, bo kilka dni grania bez Upa pokazalo ze nie potrafil dopilnowac floty. Ale wowczys bylo to ladne czyste starcie, i gratulacje dla ekipy zlomujacej sie nalezaly. Tym zas starciem spapraliscie sobie opinie na calej linii, i to sie juz zawsze za wami bedzie ciagnelo. Wcale mnie nie dziwi , ze po czyms takim Yesman zakonczyl gre. Ciekawa jestem tez , czy fennek posciagal w domu wszystkie lustra, bo ja na jego miejscu nie moglabym sobie spojrzec prosto w oczy.
  • EPILOG:

    Zeszlej nocy flota z konta Fennec zostala zezlomowana, a nick zostal zmieniony na Yes Man :E .
    Chociaz wiadomo bylo, że konto kupione bylo przez was w tym celu, ale ustawianie takiego nicka?

    Jakiś komentarz? :popcorn:
    A moze chociaz autor ustawienia takiego nicka sie ujawni? :)

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Thrall^ napisał(a):

    dla tych, którzy nadal nie zrozumieli
    honor to honor a strategia to strategia, ktoś tam napisał o buddy, sprzedawania czasów itp
    czy któryś z atakujących miał buddy z Yesem? podejrzewam że nie
    czy mieli jakiś umowny pakt o nieagresji? podejrzewam że nie
    grali jak mniemam w opozycji do siebie, jeden na drugiego polował, próbował dopaść, zezłomować itp

    nie znam szczegółów akcji, ale do mojej oceny nie potrzebuję ich
    Yes bdb gracz, kojarzę z forum, wojtek i mili to samo, tyle ze znam osobiście, reszty nie znam lub widywałem jedynie na forum,
    dwie rywalizujące strony barykady, zero układów, każdy każdego chce dopaść - prosta sprawa
    ktoś komuś wsadził szpiega, konia trojańskiego czy coś podobnego - ot co. Element strategii. Nic do honoru.

    Zrób im to samo, lub podobnie, wsadź im szpiega, trojana, cokolwiek. I dopadnij. Zrób jeśli tylko potrafisz. Nie płacz.
    I nie praw więcej o honorze w tej grze, jeśli tego nie rozumiesz.
    To gra wojenna - strategiczna gra wojenna.
    To nie Ty naście lat temu pisałeś epopeję na temat ucziwości graczy z u13, normalnie urzekła mnie Twoja historia ...jak to się światopogląd poniektórych zmienia
  • Bigot napisał(a):

    Thrall^ napisał(a):

    dla tych, którzy nadal nie zrozumieli
    honor to honor a strategia to strategia, ktoś tam napisał o buddy, sprzedawania czasów itp
    czy któryś z atakujących miał buddy z Yesem? podejrzewam że nie
    czy mieli jakiś umowny pakt o nieagresji? podejrzewam że nie
    grali jak mniemam w opozycji do siebie, jeden na drugiego polował, próbował dopaść, zezłomować itp

    nie znam szczegółów akcji, ale do mojej oceny nie potrzebuję ich
    Yes bdb gracz, kojarzę z forum, wojtek i mili to samo, tyle ze znam osobiście, reszty nie znam lub widywałem jedynie na forum,
    dwie rywalizujące strony barykady, zero układów, każdy każdego chce dopaść - prosta sprawa
    ktoś komuś wsadził szpiega, konia trojańskiego czy coś podobnego - ot co. Element strategii. Nic do honoru.

    Zrób im to samo, lub podobnie, wsadź im szpiega, trojana, cokolwiek. I dopadnij. Zrób jeśli tylko potrafisz. Nie płacz.
    I nie praw więcej o honorze w tej grze, jeśli tego nie rozumiesz.
    To gra wojenna - strategiczna gra wojenna.
    To nie Ty naście lat temu pisałeś epopeję na temat ucziwości graczy z u13, normalnie urzekła mnie Twoja historia ...jak to się światopogląd poniektórych zmienia
    Nic się nie zmieniło...

    Jak sobie poszperasz w uni13 to zrobiliśmy z tym porządek... Sami ^^

    Czy to starcie jest nieuczciwe? Jest uczciwe w 100%.

    Nie myl pojęć albo nie chlaj tyle fioletu. Ewentualnie daj namiar na dilera :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Ja wszystko rozumiem, przewałka na podstawce, podstęp - ok, ale że tą ogejmową amebę zabraliście na takie starcie to już poniżej wszelkiej krytyki... :E
    Mimo wszystko gratuluję procentu.
    Szkoda że Yes tak skończył - mimo że kiedyś mnie spakował w recki na u1 bodajże jeszcze to mam dla niego wiele szacunku - wszystkiego dobrego w realu!
  • Tyle miesiecy floty budowania,by sie ostrzyc na lyso w jednej akcji...
    Yes Man...zasady...zasady
    tego braklo
    a atakujacym oczywiscie mega gratki, hahahah po to sie gra, by korzystac z naiwnosci innych , w malej skali czy duzej....niewazne
    :D
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!