Mili & ARO & wilku [3 X] & obserwator [BOSS] & FILU [MISIE] vs. Yes Man [P N] ~ 453008.33% Top 1 Uni68 & Top 3 OGame.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wilku napisał(a):


    • Kłamstwo macie w genach Bigot, sam zaproponowales lot gsami, nie ja wiec nie pleć bzdur, dobrze jednak że z tobą nie poleciałem. Mili napisał że nie bylo wglądu w tamto konto a wy dalej swoje, ruszcie głową i pomyslcie jak można było to zrobić, zamiast pluc jadem dookoła. Rudy pisał żebym się wam nie wpisywał w st, ja to uszanuje wiec wy spadajcie z naszego żale wylewać gdzie indziej.

    Tak taki miałem pomysł ale zrezygnowałem z niego, a ty przez 2 miechy nie mogłeś tego przeboleć.
    No nie dziwie sie pewnie te gsy by nie wróciły i byłoby wszystko ok bo przeciez to gra strategiczna.

    ciap napisał(a):

    Bigot napisał(a):

    Odniosę się do Twojej wypowiedzi flota Yes Mana została zbudowana tylko i wyłącznie z surowców sojuszników., gdyż takie są zasady ogame.
    Zasady OGame nie zabraniają handlować po np. minimalu.
    Wiesz że pisząc takie słowa wprowadzasz w błąd graczy? :fsmile:

    W czasie odbudowy sojuszu można handlować z osobami spoza sojuszu!!! Proszę nie wprowadzajcie w błąd graczy. :ffreak:

    Po terminie który poda GO robi się podsumowanie ile surowców wysłali słabsi gracze na odbudowę. I tylko tyle. Mocniejsi z i poza sojuszu mogą wysyłać surowce. Słabsi poza sojuszem mogą handlować.
    bla bla
    nie odzywaj sie do mnie i nie komentuj
    chyba juz to ustalilismy ze mam Cie nie zaczepiac więc skończ
  • Bigot Dagusia szczypie tylko chce zrobić to tak żeby nie było widać że ma coś przeciwko no chyba że to zaloty SĄ :*

    Jak ktoś będzie chciał poczytać o zasadach handlu to wie gdzie iść , jak chcesz coś napisać w tym temacie to do tematu a nie wyskakujesz z jakimiś regułkami :popcorn:

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • hamer, czy to nie ty , w stanie skrajnej rozpaczy poyesmenowej, nawolywales pn i padawanow zeby nic juz nie pisac w tym temacie? mialem nadzieje ze posluchaja i sie zastosuja co niewatpliwie wpłyneloby korzystnie na kulture i logike wypowiedzi tego watku, no ale jak widac twoja silna wola jest jak twoja ortografia-KULAWA :]

    ps w sumie to nie wiem co bysmy zrobili gdybyscie naprawde przestali zasmiecac ten temat, na pewno bylaby to trauma na dlugie lata :]
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • -hamer- napisał(a):

    Mililion napisał(a):

    Jakie to wszystko małostkowe

    Jakbym Wam powiedział, jak to wszystko zostało policzone to i tak nikt nie uwierzy. Raz nikt w to nie będzie chciał uwierzyć, dwa może to być niepojęte dla pewnych umysłów. Także nie ma co się rozwodzić nad tym, niech każdy przyjmie łatwiejszą wersję dla siebie (będziemy zdrowsi, lub nie)


    Od siebie zaczepnie dodam, że nie mieliśmy wglądu w czasy od gracza/konta Fennec. Powodzenia
    Mili tak czytam to co piszesz i chyba masz racje , tylko zastanawiam się który GO jest na tyle wielkim oszustem że podał by ci czasy i powiedział ze flota jest podzielona na dwa sloty no i skład musiał byś też wiedzieć bo cza to jakoś obliczyć :brawo: w tym w starciu zgubiłeś swojego skilla i cała twoja drużyna pomagierów,i ty miałeś zostać najlepszym graczem uni68,nazwijmy rzeczy po imieniu ,jesteś zwykłem oszustem w tej grze <:
    Veto. W tym starciu akurat @Mililion pokazał skilla. I to dlatego pozamiatał wcześniej Barym, i później 68, i ta jedna alkoholowa wtopa tego nie zmieni - zamiata was dalej... Świadczy o tym te 5 stron lamentu ze strony która oberwała. Powinniście się cieszyć że tylko YM padł, bo mogł ktoś jeszcze.. :P
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Pokazał skilla? Raczej pokazał że posunie się do wszystkiego dla hmm... nie wiadomo dla jakiej chwały w grze przeglądarkowej, może w kategorii - kto większe świństwo zrobi. Nikt mu umiejętności nie odmawia ale są niepisane zasady, których ten gracz jak widać nie uznaje. Czekamy aż zezlomuje sojusznika bo to też nie jest zakazane.
  • cala akcja zostala oceniona negatywnie przez osoby postronne (wiekszosc) - widac po ocenie tematu i wpisach. Placz 3x-ow i ich poplecznikow tego nie zmieni.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Może się nie znam ale z wypowiedzi czlonkow 3x i ich zwolennikow nie wynika aby na sile przekonywali ludzi co do negatywnego lub pozytywnego charakteru starcia a jedynymi osobami, które tutaj ciagle płaczą to członkowie PN i ich poplecznicy. :}

    jednakze w zwiazku z tym, iż większość ocen jest negatywna to ekipa zlomujaca powinna przeprosic, oddac caly zlom i jeszcze dorzucic od siebie dla wyrownania strat. :E
    Ex

  • Vasco napisał(a):

    Może się nie znam ale z wypowiedzi czlonkow 3x i ich zwolennikow nie wynika aby na sile przekonywali ludzi co do negatywnego lub pozytywnego charakteru starcia a jedynymi osobami, które tutaj ciagle płaczą to członkowie PN i ich poplecznicy. :}

    jednakze w zwiazku z tym, iż większość ocen jest negatywna to ekipa zlomujaca powinna przeprosic, oddac caly zlom i jeszcze dorzucic od siebie dla wyrownania strat. :E
    To może faktycznie się nie znasz bo ja czytam zupełnie coś odwrotnego w wypowiedziach. 3x i poplecznicy na siłę próbują przekonać że ich styl gry jest tym właściwym a resztę trzeba wysmiac. I ciągle płaczą że ktoś może mieć inne zdanie ^^
  • Selene napisał(a):

    Vasco napisał(a):

    Może się nie znam ale z wypowiedzi czlonkow 3x i ich zwolennikow nie wynika aby na sile przekonywali ludzi co do negatywnego lub pozytywnego charakteru starcia a jedynymi osobami, które tutaj ciagle płaczą to członkowie PN i ich poplecznicy. :}

    jednakze w zwiazku z tym, iż większość ocen jest negatywna to ekipa zlomujaca powinna przeprosic, oddac caly zlom i jeszcze dorzucic od siebie dla wyrownania strat. :E
    To może faktycznie się nie znasz bo ja czytam zupełnie coś odwrotnego w wypowiedziach. 3x i poplecznicy na siłę próbują przekonać że ich styl gry jest tym właściwym a resztę trzeba wysmiac. I ciągle płaczą że ktoś może mieć inne zdanie ^^
    Nikt nie próbuje nikogo przekonać że Nasz styl jest właściwy... Ciesz się że twoja flota jest cała 8-) bo dużo nie brakło do podwójnego płaczu :P
    Odbijając, przyjmijcie na klatę i się zrewanżujcie a nie biadolenie i płacz. Dostał ktoś jakiegoś bana za to.. Nie. Zrobił ktoś coś niezgodnego z regulaminem - Nie. Zrobił Was ktoś w konia i się okazał sprytniejszy - Ano TAK. I to jest cały ból 4liter.

    Bez odbioru.
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • bocieek napisał(a):

    Selene napisał(a):

    Vasco napisał(a):

    Może się nie znam ale z wypowiedzi czlonkow 3x i ich zwolennikow nie wynika aby na sile przekonywali ludzi co do negatywnego lub pozytywnego charakteru starcia a jedynymi osobami, które tutaj ciagle płaczą to członkowie PN i ich poplecznicy. :}

    jednakze w zwiazku z tym, iż większość ocen jest negatywna to ekipa zlomujaca powinna przeprosic, oddac caly zlom i jeszcze dorzucic od siebie dla wyrownania strat. :E
    To może faktycznie się nie znasz bo ja czytam zupełnie coś odwrotnego w wypowiedziach. 3x i poplecznicy na siłę próbują przekonać że ich styl gry jest tym właściwym a resztę trzeba wysmiac. I ciągle płaczą że ktoś może mieć inne zdanie ^^
    Nikt nie próbuje nikogo przekonać że Nasz styl jest właściwy... Ciesz się że twoja flota jest cała 8-) bo dużo nie brakło do podwójnego płaczu :P Odbijając, przyjmijcie na klatę i się zrewanżujcie a nie biadolenie i płacz. Dostał ktoś jakiegoś bana za to.. Nie. Zrobił ktoś coś niezgodnego z regulaminem - Nie. Zrobił Was ktoś w konia i się okazał sprytniejszy - Ano TAK. I to jest cały ból 4liter.

    Bez odbioru.
    Płaczu nie ma tutaj i nie byłoby gdyby padła i moja flota. Rewanż? Może i będzie, natomiast ja nie mam zamiaru rywalizować w Waszej kategorii, może kiedyś znajdzie się godny Was przeciwnik.
  • Vasco napisał(a):

    jednakze w zwiazku z tym, iż większość ocen jest negatywna...
    Bo mało kto od nas używa tego lajkowania jak w fejsie :) To głównie u PN działa :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Kromak napisał(a):

    cala akcja zostala oceniona negatywnie przez osoby postronne (wiekszosc) - widac po ocenie tematu i wpisach. Placz 3x-ow i ich poplecznikow tego nie zmieni.
    Kromak .... chyba po nocce jesteś :E :E
    Serio wydaje Ci się, że lajkowanie przez Was i innych graczy, którzy rzucali mięsem ma dla nas jakąś wartość?
    Chłopaki osiągnęły swój cel. Efekt końcowy jest zadowalający.
    Natomiast zachowanie większości jak to nazwałeś pozostawia wiele do życzenia, dlatego jeśli czujesz się dobrze w ich towarzystwie to spoko. Nam jest dobrze po drugiej stronie i nic Wam do tego.
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Włosiu napisał(a):

    Kromak napisał(a):

    cala akcja zostala oceniona negatywnie przez osoby postronne (wiekszosc) - widac po ocenie tematu i wpisach. Placz 3x-ow i ich poplecznikow tego nie zmieni.
    Kromak .... chyba po nocce jesteś :E :E Serio wydaje Ci się, że lajkowanie przez Was i innych graczy, którzy rzucali mięsem ma dla nas jakąś wartość?
    Chłopaki osiągnęły swój cel. Efekt końcowy jest zadowalający.
    Natomiast zachowanie większości jak to nazwałeś pozostawia wiele do życzenia, dlatego jeśli czujesz się dobrze w ich towarzystwie to spoko. Nam jest dobrze po drugiej stronie i nic Wam do tego.
    Naprawdę nie zrobiło im się głupio po tylu minusach? zero autoreflekcji? :E nie no jestem w szoku :E :E
  • Włosiu napisał(a):

    Kromak napisał(a):

    cala akcja zostala oceniona negatywnie przez osoby postronne (wiekszosc) - widac po ocenie tematu i wpisach. Placz 3x-ow i ich poplecznikow tego nie zmieni.
    Kromak .... chyba po nocce jesteś :E :E Serio wydaje Ci się, że lajkowanie przez Was i innych graczy, którzy rzucali mięsem ma dla nas jakąś wartość?
    Chłopaki osiągnęły swój cel. Efekt końcowy jest zadowalający.
    Natomiast zachowanie większości jak to nazwałeś pozostawia wiele do życzenia, dlatego jeśli czujesz się dobrze w ich towarzystwie to spoko. Nam jest dobrze po drugiej stronie i nic Wam do tego.
    Tak wlasnie mysle, bo inaczej nie bylo by tego placzu z waszej strony. nie wiem czy zauwazyles, ale moi sojusznicy juz bardziej odpowiadaja teraz na wasze proby bronienia tej pseudo akcji, a nie sami komentuja, wiec tak sadze ze was to rusza - chociaz by Ciebie, jak widac ;)

    pozdrawiam serdecznie
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Kromak napisał(a):

    Włosiu napisał(a):

    Kromak napisał(a):

    cala akcja zostala oceniona negatywnie przez osoby postronne (wiekszosc) - widac po ocenie tematu i wpisach. Placz 3x-ow i ich poplecznikow tego nie zmieni.
    Kromak .... chyba po nocce jesteś :E :E Serio wydaje Ci się, że lajkowanie przez Was i innych graczy, którzy rzucali mięsem ma dla nas jakąś wartość?Chłopaki osiągnęły swój cel. Efekt końcowy jest zadowalający.
    Natomiast zachowanie większości jak to nazwałeś pozostawia wiele do życzenia, dlatego jeśli czujesz się dobrze w ich towarzystwie to spoko. Nam jest dobrze po drugiej stronie i nic Wam do tego.
    Tak wlasnie mysle, bo inaczej nie bylo by tego placzu z waszej strony. nie wiem czy zauwazyles, ale moi sojusznicy juz bardziej odpowiadaja teraz na wasze proby bronienia tej pseudo akcji, a nie sami komentuja, wiec tak sadze ze was to rusza - chociaz by Ciebie, jak widac ;)
    pozdrawiam serdecznie
    Powiem tak - jak to była pseudo akcja - to chyba nie masz pojęcia o tej grze..
    I nie nie wyskakuj mi to z jakimiś kontraszi, klikaniami, zawrotkami, spadającymi moonami bo to wszystko już było i jest codziennością.
    Ja tą akcję uważam za majstersztyk. Na pewno nie jest sztampowa, inaczej nie dostalibyście kuku w nos. Cała jej otoczka i patent jest najs. Samo wysłanie floty, ot zwykła czynność którego skutek widać wyżej ;)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • A ja ta akcje uwazam za dno i poki wiekszosc spolecznosci ogame bedzie ja oceniac negatywnie, to jeszcze moge grac w ta gre :) wolno mi tak myslec.
    moze sie nie znam na tej grze, tez mi wolno. Dalej bronimy? ;) yhmy broncie ile chcecie ;)
    pozdro.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Wy jesteście lamusami, kozaki bfsa - gul skacze, bo z porażka się pogodzić nie potraficie. Weźcie głęboki oddech i się obudźcie. Skoro szczytem waszych możliwości jest skanowanie po 3 i koszenie zapominalskich i pushowanie się dexem to o czym my tu chcemy rozmawiać?

    Tekst o lajkach i unilike przekomiczny - poziom fame mma...

    jeszcze raz gz panowie, reszta niech się uczy :)
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Wielkie gratulacje dla ekipy zlomujacej
    Plan akcji i wykonanie 1 klasa , moze nie do konca bo moglo spasc wiecej flot
    PN niestety nie potrafia pogodzic sie z tym ze Yes zostal zezlomowany
    A najwiecej na ten temat z tego co tu wyczytalem maja do powiedzenia ci co nic o calej akcji nie wiedza

    Wymyslili piekna bajeczke dla dzieci z przedszkola , bo dorosli w to raczej nie wierza
    BSZO dla obroncy ,tylko nie z pushowek , bedzie znowu co zezlomowac
    Widzialem juz na falandze kilka transportow z podejzanych kont do graczy PN
    Oczywiscie ze PN maja zgode GO na pomoc w odbudowie Yesa i wszystko bedzie zgodne z regulaminem
    Tak jak odbudowa po poprzednim zlomie
    Pozdrawiam
    Ps
    A teraz czekam na - ciekawe ile ich bedzie ?
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • hehe, chyba ktoś tu zapomniał w co gra :)
    pozwolę więc sobie przypomnieć - w enerdowską grę przeglądarkową gdzie główną nagrodą jest wielka złota psia kupa..
    kiedyś może i było inaczej, jednak dziś w erze gdzie każda ze stron ma pewnie dziesiątki kont do "legalnego handlu" :D
    tudzież innej pomocy, gdzie wielu graczy gra urlopem, gdzie można legalnie kupować i złomować konta i wiele innych rarytasków -
    próba podzielenia strategii tej jakże ambitnej gry na "honorową" czy "niehonorową" jest co najmniej komiczna i może wywołać
    jedynie kołacza na twarzy :)
    honorowo to możecie sobie krew oddać, a tutaj macie strategiczną grę wojenną - nie honorową grę wojenną... bo czegoś takiego nie ma..
    strategia, taka czy inna, czy się komuś podoba czy też nie - jeśli prowadzi do zamierzonego celu jest doskonała

    gratulację akcji i procentu
    obrońcy odbudowy i rewanżu - przynajmniej coś się dzieje, choć z drugiej strony muszę zapytać
    czy czasem odpalając rano grę nie zastanawiacie się "co ja robię tu?"
    czy nie czas walnąć się w głowę i znaleźć sobie inną formę marnowania zyskanego czasu?

    do mnie już od kilku lat nikt nie dzwoni po nocy i w sumie nie narzekam :)

    pzdr z reala

    Administrator Forum kasai:
    Nie przeklinamy. Upominam.
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • Thrall^ napisał(a):

    pozwolę więc sobie przypomnieć - w enerdowską grę przeglądarkową gdzie główną nagrodą jest wielka złota psia kupa..


    kiedyś może i było inaczej,


    próba podzielenia strategii tej jakże ambitnej gry na "honorową" czy "niehonorową" jest co najmniej komiczna i może wywołać
    jedynie kołacza na twarzy :)
    Delikatny komentarz. Nie jestem w gronie osób dzielących tą enerdowską grę na ludzi grających honorowo czy niehonorowo. Nie uważam również, że dzieląc kogokolwiek czy tutaj czy gdzie indziej można dojść do jakichkolwiek sensownych wniosków. Jedyne co w tym temacie widzę to wzajemne obrzucanie się błotem nad tą jesionką.
    Z tym dzieleniem na grupy jest tak samo jak wspominkami starych czasów - kiedyś było inaczej.. Czyżby? Kiedyś było tak samo, lecz nie na taką skalę i nie tak żyletką po oczach jak teraz. Mimo tego według mnie zdecydowana większość pozostałych graczy w enerdowskiej grze nadal nie złomuje znajomych z buddy, nie sprzedaje czasów podczas obrony, nie odłącza się z acsa, a na koniec nie podsumowuje tego stwierdzeniem - taktyka. To nie jest taktyka. To jest zwykłe zejście do poziomy szmaty do podłogi, aby uzyskać na chwilę przewagę. Nie spotkałem się od 13 lat z takim "sposobem" złomowania kogokolwiek, a tłumaczenie tego "czegoś" w kategorii strategii podchodzi pod kategorie komiczne. Nie wiem natomiast co jest bardziej w tej sytuacji komiczne. Czy arcy ambitny pomysł złomowania Yesa w "taki" sposób. Czy naiwność obrońców, że ktoś nie włoży im kosy w plecy tylko, dlatego że może. Pewnych rzeczy się jednak myślę nie robi.. chyba, że jest się bezsilnym, skończonym, małym .. resztę sobie dopiszcie według uznania.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez gardze wami ().

  • @gardze wami czyli mam rozumieć ze nigdy Ty ani nikt z twoich kumpli nie kampił sobie na gsowce/monowce/multikoncie zeby skontrować tego co wyleci?? albo podstawic? bo czym to się rożni??? wszyscy tak robią... ludzie ogarnijcie do uja...
    bo co innego wystawić buddy/kolege..
    mówicie ze to takie nowe.. na każdym uni już taka akcja była.. tylko nie na taki procent..

    Biały kieł ostatnio dostał tak kontre na Virgo na chyba 16k panca idzice tam tez groźcie śmiercią itp..