wojtekreal & ManNiaK [3 X] & obserwator [BOSS] vs. Yes Man [P N] ~ 281149.87% Top 4 Uni68 & Top 6 OGame.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wojtekreal & ManNiaK [3 X] & obserwator [BOSS] vs. Yes Man [P N] ~ 281149.87% Top 4 Uni68 & Top 6 OGame.pl

    Witam serdecznie,
    OGame to strategiczna gra wojenna. Ktoś traci, ktoś zyskuje. Część się coś tam domyśla, część jakieś domysły pewnie snuje i może lepiej to tak zostawić bo o takich RW jak te powinny krążyć legendy. W każdym razie, daną nam szansę wykorzystaliśmy.

    Teatr pt. "Yes Man w reckach 2 część I" reżyser: Mili, scenarzysta: wojtek, kostiumy: obserwator, kamerzysta: wilku, statyści: ManNiaK, ARO, FILU, rola główna: fennek.



    Dnia 17-03-2019 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor wilku [3 X]
    ________________________________________________

    Pancernik 1
    _________________________________________

    Agresor wojtekreal [3 X]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.839.045
    Bombowiec 19
    Niszczyciel 62.855
    Krążownik 1.000.907
    Okręt wojenny 98.551
    Pancernik 412.367

    _________________________________________

    Agresor obserwator [BOSS]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 825
    Krążownik 720.235

    _________________________________________

    Agresor ManNiaK [3 X]
    ________________________________________________

    Mały transporter 524.036
    Lekki myśliwiec 3.612.366
    Ciężki myśliwiec 19.399
    Bombowiec 100
    Niszczyciel 19.628
    Krążownik 503.021
    Okręt wojenny 79.709
    Pancernik 551.708

    _________________________________________

    Agresor Mili [3 X]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.080.000
    Lekki myśliwiec 15.000.000
    Ciężki myśliwiec 100.000
    Wyrzutnia rakiet 5.500
    Lekkie działo laserowe 1.000
    Ciężkie działo laserowe 500
    Działo jonowe 100
    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________

    Obrońca Koloc [P N]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor wilku [3 X]
    ________________________________________________

    Pancernik 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor wojtekreal [3 X]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.053.723 ( -785.322 )
    Bombowiec 19 ( -0 )
    Niszczyciel 62.855 ( -0 )
    Krążownik 1.000.907 ( -0 )
    Okręt wojenny 98.551 ( -0 )
    Pancernik 412.367 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor obserwator [BOSS]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 824 ( -1 )
    Krążownik 720.235 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor ManNiaK [3 X]
    ________________________________________________

    Mały transporter 466.270 ( -57.766 )
    Lekki myśliwiec 3.213.625 ( -398.741 )
    Ciężki myśliwiec 19.385 ( -14 )
    Bombowiec 100 ( -0 )
    Niszczyciel 19.628 ( -0 )
    Krążownik 503.021 ( -0 )
    Okręt wojenny 79.709 ( -0 )
    Pancernik 551.708 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor Mili [3 X]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Yes Man [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Koloc [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 3.802.921 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.967.467.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 65.337.821.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 20.571.124.400 metalu i 7.543.862.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.802.921 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 16.903.313.400
    Kryształ: 6.244.206.800
    Deuter: 3.802.921
    agresor zyskał łącznie 23.151.323.121 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -47.775.710.000
    Kryształ: -17.562.111.000
    Deuter: -3.802.921
    obrońca stracił łącznie 65.341.623.921 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0


    WISŁA PANY ! Włoś :*
    Złom w całości u agresorów.
    Obrońcy SzO, sojusz pomoże stanąć na nogi, już wie jak się to robi, pójdzie szybciej.
    Z dedykacją dla wszystkich moich fanów, zwłaszcza dla lam Mańka i Reavera :*
    pozdro i do naSTępnego
    Leonidas alias ManNiaK


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leonidas ().

  • A ja poczekam aż Calipso się wpisze, ona zawsze wszystko wie najlepiej :)

    A tak na poważnie to graty chłopaki, dobrze rozegrane :) Coś w stylu "Chcieli wydy... Freda, to Fred... " :E

    Zysk ładny, szkoda że flota nie w całości bo był zacny % :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Zasadniczo w poprzednim starciu wszystko napisalem, ale tutaj sa jeszzcze 2 aktorzy, ktorzy tez zhańbili sie tym lotem.
    Akurat i Wojtek i Manniak maja taki styl gry, że siedza na upie, handlowki zbieraja surke i pozniej wymiana surowcow i znowu na upa.
    Takze zastanawiam sie po co wam to starcie? To mialo byc starcie dla chwaly? Bo dla zysku, to wam nie potrzeba zysku, macie dobre przytosty, zwlaszcza Manniak. Szkoda slow.

    Trzeba wiedziec kiedy poleciec, a kiedy nie poleciec.
    Reżyser i scenarzysta tego starcia, to jedno. A akorzy to co innego. Ci drudzy mogli sie ujac honorem i odmowic, ale honor najpierw trzeba miec.

    Dla formalnosci wpis z drugiego starcia:
    Czyli tak:
    "Część się coś tam domyśla, część jakieś domysły pewnie snuje i może lepiej to tak zostawić bo o takich RW jak te powinny krążyć legendy. W każdym razie, daną nam szansę wykorzystaliśmy."
    To ja sobie pozwole dac opis sytuacji, zeby inni mogli sami ocenic jaka legende zapisac sie powinno to starcie i co sądzic o uczestnikach tej ustawki.

    Koledzy i kolezanki z 3X wyslaly postawionego kolege-aktora, starego znajomego jednego graczy PN. Ten kolega bardzo prosil o pomoc, o ratunek dla swojej floty, wysylal screeny i wspolpracowal. Dostal pomoc, obrone przeciw flocie Mili.
    Do tego starcia nie doszlo, floty zawrocily, a potem floty PN zawrocily do siebie.
    Siedzaca na koncie Fennec osoba nagrala czasy startu, zawrotki i miejsca startowe naszych flot i cale to bohaterskie towarzystwo tutaj ze starcia:
    - Mili
    - FILU
    - Wilku
    - obserwator
    - ARO
    polecieli na pewniaka, co do sekundy. Takie to legenradne starcie, o ktorym Leonidas pisze, zebysmy snuli domysly. Po co psuc obraz.

    Mili: A dlaczego nie zezlomowaliscie wszystkich naszych? Zlamiles bracie. Miales wszystkie czasy, a floty byscie chyba znalezli na 1-2 osoby wiecej, nie? Za malo napuszowany byl ARO, zeby kogos solo zdjac? Wbrew temu co pisales poprzednio, jednak ARO jest potrzebny i bez niego nie polecicie?

    FILU: Dlugo, dlugo, siedziales jak mysz pod miotla. Minute po starciu znowu skanujesz ul PN? Skad taka odwaga nagle? (ps.: graty, no w koncu miales szanse ruszyc swoja puszflote)

    Wilku: Jestem pewien, ze dalej bedziesz plakal po skanach z naszej strony. Tak bardzo Selenka cie sondami skrzywdzila, ze to ją bys wolal w reckach widziec? Zły dotyk długo boli.

    Obserwator: Naprawde? Inaczej sie nie dalo? Ciebie jakos wyzej ocenialem niz pozostalych.

    ARO: co mam tu napisac, flota zespawana z dziesiatek innych, powinna byc kilka lat na banie. Jaka przyjemnosc jest z lotow taka flota?

    Wlasnie! Jaka przyjemnosc jest z takiego starcia? Podstawiony aktor, przez 2 dni klamie i naklania do obrony, pozniej wystawia zawrocone Zatrzymaj?

    Ktory to tam siedzial na tym koncie?:) Pewnie sie tu nie przyzna, ale swedzi jezyk napisac "To ja! Ja ich tak oszukalem, od poczatku, do konca".

    Ps.: Szkoda mi YM, bo kto po takim chamskim, pozbawionym zasad, honoru starciu chcial dalej grac? On akurat ma co robic w realu, wiec taka macie zasluge, że nie bedzie juz tu latal. Akurat on byl czysty, uczciwy i pracowity jak na lotnika. A wy sobie dalej knujcie z urlopu jak tu kogos oszukac i zdjac.[

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Calipso ().

  • Ty nie tu pozdrawiasz by mnie jeszcze bardziej nienawidzili :E
    A tak serio, to pewnie cała burza w obu wątkach co do moralności starcia będzie, ale jedno jest pewne - efekt, flota yesa na złomie, a osobiście nie chce mi się wierzyć, ze nikt w całym PN chociaż nie podejrzewał czegoś w całej tej akcji zanim yes dostał ogon.
    Gz egzekucji.

    Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Reaver: Rezerwacja ().

  • a ja sie wipsze tak że nie będę tu gratulował jak ktoś nie umie normalnie grać jak przystało , pięknie wam się udało oszukać i lecieć na ustawione czasy dodam jeszcze z waszym skilem jest już złomowanie z oszukiwaniem i to w bardzo widoczny sposób , inaczej byście nie dali rade zezłomować podzieloną flote Yesa z zawruconej podstawki tylko takim wystawieniem czasów powrotu floty Yesa ten co tam był na koncie u Fenek to sprawka wasza 3x i zezłomowaliście Yesa oszustwem takiego macie skila , i nie jestem tu zły na zezłomowanie YesMana ale na to w jaki sposób to zrobiliście zwykła żenada starcie bez satysfakcji , jedyną satysfakcje jaką macie z tego starcia jest to że bez oszustwa się nie da czyli za słabi jesteście , od dziś widzę was jako sojusz oszustów , za pierwszym razem jak Yesa spakowaliście to każdy wam gratulował bo odwaliliście kawał dobrej roboty to starcie dzisiaj pokazało że jesteście wstanie oszukać w byle jak aby się udało w moim zdaniem już nie jesteście sojuszem 3x ale bandą oszustów i ci którzy wiedzieli że oszust z konta fenek podaje czasy 3 x to powiem wam że słabo bardzo słabo zagraliście , nóż w plecy

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Ja bym się wstydził takie "[mniam]" na forum pokazywać... Niżej upaść już nie można było.

    Gratuluję osiągnięcia DNA moralnego. Nie wierzę w to , że możecie czuć z czegoś takiego jakąkolwiek satysfakcję i PROSZĘ WAS ! Nie piszcie tu o naszych teoriach spiskowych.

    Zrobiliście to "RW" w sposób godny pożałowania i liczę , że jak najwięcej graczy to zobaczy i zapamięta do czego jesteście zdolni , żeby zrealizować cel. Szkoda bo miałem do Was wiele szacunku i uznania za poprzedni złom Yes-a bo akcja była piękna.


    YES - Wszystkiego dobrego dla Ciebie

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za słownictwo.
  • Wystawione konto - które broniliśmy / podało wszystkie czasy - mielibyście odrobine przyzwoitości i nie wstawiali tego szajsu - ale widać nie można.
    Z mojej strony obiecuje że 20 razy sie jeszcze zastanowicie zanim na kogoś polecicie - skoro gracie w taki sposób mam nadzieje że nie będzie zdziwienia jak ktoś was wystawi


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • do dziś uważałem was za godnych przeciwników i konkurencje , puschownie i handle to nic w porównaniu jak dzisiaj zagraliście
    totalne dno ,to Starcie to największa żenada ,aż żałuje że zwami leciałem w SnD w ACSie

    DODAM JESZCZE ŻE JAK BYM MÓGŁ TO WYCOFAŁ BYM WSZYSTKIE NASZE STARCIA Z TEMATU TOP STARĆ UNI68 BO NIE CHCĘ UCZESTNICZYĆ W RYWALIZACJI Z TAKIMI OSZUSTAMI JAK SĄ 3X I CAŁA TA RESZTA KTÓRA TAM Z NIMI LECIAŁA

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -hamer- ().

  • no nie mogę taki lament i płacz PN zostanie juz zapisany na kartach historii uni jak i masowa akcja PN " chodźmy minusujmy ich to zrobimy najlepiej bo jesteśmy top1 sojuszem we focie upppsss sorki top2 bo 3x są najlepsi"
    akcja "minus " wykonana bezbłędnie i super zdali test na fajsbukowe dzieci teraz tylko trzeba ich oświecić że morali tym nie podniosą w soju a pokaz bezsilności doszedł do zenitu

    Gratuluje Panowie ST co tu pisać hmm być płytkim i napisać coś w stylu uziela po ataku beznadziejnym na Tyski za pomocą multikonta wspomagającego PN

    Uziel napisał(a):

    Obrońca z tym piętnem będzie żył,aż go @FILU nie rozgrzeszy.
    eee nie będę sie błaźnił jak on.
    - Napisać cos w stylu jak kiedys ktoś z PN po złomie Cracowi(3X) że teraz jego konto nadaje sie do Avalony ? to ciekawe do czego nadaje sie konto Yesmena po 3 topowych złomach na dział TOP ACS !. hmmmm nie nie będę jak oni b to smutne i żenujące .
    - może jak po ataku na Tyskie Pn pisał jak to ie zatrzęsła ziemia :D to powiem wam że po złomie YM gracze zaczęli pisać co się stało ??? bo w różnych galach u sąsiadów w układachmoony pospadały takie było uderzenie :D

    Jedno jest Pewne ST przejdzie jako PŁACZ PN do historii a ekipa złomująca już liczy kolejnego peenerka . Jeszcze raz Gratulacje Panowie akcji , obrońcy jeszcze raz odbudowy . reszta postów w wykonaniu pn do usunięcia bo to zwykłe trolle w swoim świecie

    a teraz co wy reprezentujecie hejtując akcje z rok temu atakowaliśmy gracza kulecke coście zrobili za wałek ??? jedni z PN atakowali na podpuche inni sie podstawiali z komornicami buhahaha tylko bylismy na tyle przezorni ze ten syf wyłapaliśmy bo wtedy by cały syf pn wypłynął ale jak by weszło to na korzyść pn to akcja była by cacy co nie ? :D Prowokacje jakie robi pn sa ok innych be tak? śmieszne jest wasze rozumowanie bo przesiąknięte jest zazdrością że są LEPSI !!!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FILU ().

  • Gratulacje i dziękuję za wspomkę o mnie :)

    Kilka lat na pręgierzu, ale za co ? przeraźliwą uczciwość ?

    Ja w życiu nie myślałem, że w tak durnej grze i bezsensownej spotkam tak zajefajnych realnych ludzi ! Szacunek i Dziękuję

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za słownictwo.
    ARO
    u68 --> TOP 1, flota Top 2, eko Top 57, bad Top 17
    u50 --> top 3, eko Top 1 --> OFF
    Top Solo: 15028,28%; 29857,94%; 30825,77%
    Top ACS: 27416,96 %



    ARO never DIE

    Highway to HELL
  • FILU napisał(a):

    no nie mogę taki lament i płacz PN zostanie juz zapisany na kartach historii uni jak i masowa akcja PN " chodźmy minusujmy ich to zrobimy najlepiej bo jesteśmy top1 sojuszem we focie upppsss sorki top2 bo 3x są najlepsi"
    akcja "minus " wykonana bezbłędnie i super zdali test na fajsbukowe dzieci teraz tylko trzeba ich oświecić że morali tym nie podniosą w soju a pokaz bezsilności doszedł do zenitu
    Filu tyto wogule się nie odzywaj byłeś i będziesz lizusem zwykłym , nikt tu nie płacze że Yes został zezłomowany tylko w jaki sposób , jaka akcja została bezbłędnie wykonana :CZEŚĆ MAM CZASY LECIMY UDAŁO SIĘ :


    Inaczej nie potraficie bo zabrakło wam skila i cierpliwości do tej gry no nie stety ,przynajmniej my w PN nie latamy na wystawione czasy , karawana leci dalej

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • Tutaj trzeba się wpisać !
    Zołnierz zawsze musi być gotowy na wojnę, ale nie czysta gra eliminuje wszystkich.
    Zawsze patrzyłem na PN z dobrej perspektywy i zdania nie zmieniam, bo widać, że mają SERCE i tworzą swiętną drużyne.
    Was koledzy do wora i do meczetu. Macie swoje grono super się bawicie - pięknie, ale mam wrażenie, że wychodząć z domu głowa w dół pampers pełny strach się komuś przyznać. Chociaż pewnie nigdzie nie wychodzicie ;P
    Szacunek dla Was PN pomimo, że zdarzyło się mnie uszczypnąć zostawiacie klasę i przyjemny zapach a nie smród jak koledzy z jaskinii. Kiedyś pewien misiek ( byłem pewien, że to kobieta :D ) pisze po skanie " pięknie puszujesz sie YM" - nie no facet przesiąkniety betonem często ma SzO pomimo siedzenia 24/8... Przy takich sytuacjach zawsze biorę poprawkę, bo ktoś może być niepełnosprawny lub chory psychicznie ewentualnie nie odróżnia kolorów, ostatecznie oceniłem go poprzez jego Top i formę wypowiedzi na forum :D
    Wkońcu miałem takie podniecenie, że musiałem napisać do YM, nareszcie ten pierwszy raz!!!
    Miłe pw tyle w temacie, na nastepny dzień Yes mnie już skanował. :P

    Yes pamętaj jesteś gościem ;)

    Pozdrawiam kumatych !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vassago ().

  • czysta rywalizacja tylko szkoda że Yes dał się nabrać że na tym koncie nie siedział Fenek tylko Mili , bez czasów nic byście nie zdziałali cała prawda ,no to na koniec chumorzyscie musi być .

    Siedzi mili u feneka i na pojawienie flot tu czeka już nie liczą się morale ,co będą gadać ,nie obchodzi mnie to w cale ,widzę widzę lecą floty zapisze ich czasy narąbią w galoty ,mam już wszystko jak na tacy zapraszam was wszystkich moi krętacze rodacy ,zróbmy wielkie poświecenie honor i godność to moje marzenie i tak nas zawsze będą złomować a jak teraz nie oszukamy to będziemy żałować ,tak biedny Yes wylądował na pzcie piszcie co chcecie wszystko wyląduje i tak w klozecie , historia starcia już zapisana ,na na tym steku i tych graczach pozostanie wielka rana , morał z tej akcji wychodzi taki jak ktoś nie umie wyłapać floty niech zasów po 3 ixaki


    To mój ostatni post w tym dziale żegnam was oszusci bawcie się w tym doskonale

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • [mniam]


    Jak administracja nic tu nie robi w tej sprawie to ja jeszcze raz i tu zaapeluję o jakieś socjalne minimum kultury i pohamowanie emocji :)

    To tylko gra a Wy się tu oburzacie jak by Wam kogoś z rodziny... w sumie nie wiem co zrobili ale coś złego (mając na myśli że jak by w realu :E )

    Graty Atakującym za pomysłowość, wykonanie i efekt końcowy :)

    Ja kto Hondziarze mawiają "Kill jest kill" :E

    ogółem beka ze się tak przy tej marnej grze tak unosicie i spinacie :)

    Graty one more time gentlemens

    A co niektórym powinno się zbanować na wieczność konta za takie obrażanie :) :banned: pora dorosnąć :)

    Administrator Forum kasai:
    Cytaty usuniętych postów usunięte.

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 69DemoN69 ().

  • Panie historyk ,skoro ,albo nie skoro ale myslę że z powodu jakiejś wiedzy lub zainteresowania się historią masz ten nik ,to chyba akurat dla ciebie ,powinna łatwo przemawiać ta historia i zdarzenie ,no chyba że masz przypadkowy nik to sorrki .Strategia w jakiejkolwiek wojnie to podstawa ,a zmyłki to taktyka i sztuka walki ,która zawsze idzie w parze z wojnami i oczywiście historią ,i zawsze, albo prawie zawsze jest to nie etyczne i można to nazwać wieloma przekleństwami ,ale i tak jest to strategia ,i tą właśnie wykorzystali atakujący ,a czy to jest uczciwe czy nie ,historia nie raz pokazała .
    Atakującym gratulacje ,obrońcy miłego spędzania czasu z rodziną w RL .
  • RAFUS1973 napisał(a):

    Panie historyk ,skoro ,albo nie skoro ale myslę że z powodu jakiejś wiedzy lub zainteresowania się historią masz ten nik ,to chyba akurat dla ciebie ,powinna łatwo przemawiać ta historia i zdarzenie ,no chyba że masz przypadkowy nik to sorrki .Strategia w jakiejkolwiek wojnie to podstawa ,a zmyłki to taktyka i sztuka walki ,która zawsze idzie w parze z wojnami i oczywiście historią ,i zawsze, albo prawie zawsze jest to nie etyczne i można to nazwać wieloma przekleństwami ,ale i tak jest to strategia ,i tą właśnie wykorzystali atakujący ,a czy to jest uczciwe czy nie ,historia nie raz pokazała .
    Atakującym gratulacje ,obrońcy miłego spędzania czasu z rodziną w RL .
    Szanowny kolego @RAFUS1973
    Trochę sie zagalopowałeś w swojej narracji.
    Tłumaczenie czym jest wojna i jak się ją wygrywa,w Twoich ustach to potwarz dla każdego uczestnika tych dwóch ST.
    A wiesz dlaczego.?
    Nie potrafisz wygrywać,ani przegrywać.
    Swoje zdanie mam na temat złomowania sojusznika.
    Więcej informacji na priv. :P
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Uziel raczej nie pisz do nich nic, tacy jak oni korzystają z podglądów czasów powracających flot a nawet pewnie i buddy im się przydaje ,kupują konta i je przetapiają , mamy tu przykład jak Yesa zezłomowali :) myślę że nie powinieneś w ogule wchodzić w dyskusje tych pseudo złomiarzy za jakich się uważają <X

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • A mi się starcie mega podoba.

    W starym dobrym stylu.

    Komentujący wyżej - to jest gra strategiczna.... o tym pamiętajcie. Piękny podstęp. Niesztampowy. Większość komentujących pewnie ma gdzieś tam w środku myśl - wow ale wykminili akcję..

    11/10
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%