wojtekreal & ManNiaK [3 X] & obserwator [BOSS] vs. Yes Man [P N] ~ 281149.87% Top 4 Uni68 & Top 6 OGame.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nawet nie będe sie wdawał w polemikę.
    O nas można powiedzieć naprawde dużo rzeczy - ale na pewno nie to że gramy w taki sposób w jaki to pokazali przeciwnicy, do czasu.
    Z tym większym rozbawieniem będe zatem czytał w najbliższych miesiącach, dniach a może i latach jaki to PN nie jest zły a przeciwnicy dobrzy :D

    Hmmm - historyk miłe że pomimo drugiej strony barykady potrafisz spojrzeć z innej strony, gratuluje kręgosłupa.
    Pozostałym nie mam nic do powiedzenia - życzę tylko aby spotykały Was w tej grze takie rzeczy jakie spotkały nas ostatnio częściej. Mawiaja karma wraca.


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • histroryk i właśnie dla tego że to gra ,można takiej strategii użyć .

    I wiem ze każdy ma swoje zdanie ,ja tylko piszę że to jest dozwolone w grze i z tego skorzystali atakujący ,a czy to jest w porządku czy nie ,to tu każdy ma właśnie swoje zdanie .

    [mniam]


    Administrator Forum kasai:
    Upominam za obrazę.

  • I znowu patologia się robi :E

    Dajcie sobie na luz. Stało się. Niezniszczalny i niepokonany 2gi raz padł i po temacie.

    To ja zacznę z innej beczki!

    Ale z Was PN nieuczciwi gracze bez moralności! chcieliście się podstawić pod Krzysia i macie kare za tą niemoralną próbę zezłomowania Miliego! A kysz! :E

    Dali byście sobie już spokój :) Teorie spiskowe jak u Hitlera i Stalina...

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • 69DemoN69 napisał(a):

    I znowu patologia się robi :E

    Dajcie sobie na luz. Stało się. Niezniszczalny i niepokonany 2gi raz padł i po temacie.

    To ja zacznę z innej beczki!

    Ale z Was PN nieuczciwi gracze bez moralności! chcieliście się podstawić pod Krzysia i macie kare za tą niemoralną próbę zezłomowania Miliego! A kysz! :E

    Dali byście sobie już spokój :) Teorie spiskowe jak u Hitlera i Stalina...
    Jeśli stawiasz na równi te sytuacje to naprawdę nie ma o czym mówić.
    Niemoralne jest bronienie kogoś przed zezłomowaniem? a to dobre. Szkoda słów. Obyś Ty potrzebował kiedyś pomocy i ktoś inny napisał Ci że nie bo to niemoralne ;).
  • Selene napisał(a):

    69DemoN69 napisał(a):

    I znowu patologia się robi :E

    Dajcie sobie na luz. Stało się. Niezniszczalny i niepokonany 2gi raz padł i po temacie.

    To ja zacznę z innej beczki!

    Ale z Was PN nieuczciwi gracze bez moralności! chcieliście się podstawić pod Krzysia i macie kare za tą niemoralną próbę zezłomowania Miliego! A kysz! :E

    Dali byście sobie już spokój :) Teorie spiskowe jak u Hitlera i Stalina...
    Jeśli stawiasz na równi te sytuacje to naprawdę nie ma o czym mówić.Niemoralne jest bronienie kogoś przed zezłomowaniem? a to dobre. Szkoda słów. Obyś Ty potrzebował kiedyś pomocy i ktoś inny napisał Ci że nie bo to niemoralne ;).
    Sarkazm?
    Robi się tu mega nudna burza w szklance wody i jedna ciągła mantra... sad but true

    Drążenie tego tematu już nie ma sensu... Już i tak odbudowa idzie :)

    Lepiej zamknąć ten temat bo co niektórym to ST nie przeszkadza a innym kole w oko i to do tego stopnia że nie potrafią odseparować gry od życia...

    Są zwolennicy tego co się stało i przeciwnicy :) Jednym nie przeszkadza że politycy wyprzedają własny kraj i uważają to za normalne, wręcz ich wspierają a innym to przeszkadza i walczą z tym i Ci pierwsi uważają tych drugi za nienormalnych i odwrotnie...

    Chłopaki dostali czasy, obrońca wybrał i tyle stało się... będzie dalej płacz, obrażanie, ubliżanie, wyzywanie, jeżdżenie po rodzicach, życzenie śmierci i lament bo spadły cyferki z konta? To jest normalne? No łapki w górę komu te nie przeszkadza i uważa że tak jest ok!

    Fajnie byście się czuli jak by Was ktoś obrażał bo zrobicie coś w grze co komuś innemu nie pasuje? I uważa że tak nie powinno się stać?

    jedni napisali ze przez wykorzystanie czasów odechciewa się im grać a mi się odechciewa właśnie przez takie podejście do tematu, brak szacunku i trzeźwego myślenia gra vs rzeczywistość...

    Warto to przemyśleć.

    Z mojej jeszcze raz gratulacje dla atakujących, bo dal jednych to oszustwo a dla innych coś nowego, fajna akcja i niezłe ST. Szkoda ze taki śmietnik się tu zrobił zamiast komentowania na poziomi i powściągliwego wyrażania zdania... A z ego co wiem wielu z Was ma już swoje lata... oj i to sporo tych lat... a emocje związane z grą na poziomie dziecka z podstawówki bądź zbuntowanego gimnazjalisty...

    Ot co jest dla mnie nie moralne... Wasze podejście do GRY :) Ale jak ktoś nie widzi problemu w obrażaniu i tym wszystkim co wymieniłem "to naprawdę nie ma o czym mówić"...

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 69DemoN69 ().

  • 69DemoN69 napisał(a):

    Selene napisał(a):

    69DemoN69 napisał(a):

    I znowu patologia się robi :E

    Dajcie sobie na luz. Stało się. Niezniszczalny i niepokonany 2gi raz padł i po temacie.

    To ja zacznę z innej beczki!

    Ale z Was PN nieuczciwi gracze bez moralności! chcieliście się podstawić pod Krzysia i macie kare za tą niemoralną próbę zezłomowania Miliego! A kysz! :E

    Dali byście sobie już spokój :) Teorie spiskowe jak u Hitlera i Stalina...
    Jeśli stawiasz na równi te sytuacje to naprawdę nie ma o czym mówić.Niemoralne jest bronienie kogoś przed zezłomowaniem? a to dobre. Szkoda słów. Obyś Ty potrzebował kiedyś pomocy i ktoś inny napisał Ci że nie bo to niemoralne ;).
    Sarkazm?Robi się tu mega nudna burza w szklance wody i jedna ciągła mantra... sad but true

    Drążenie tego tematu już nie ma sensu... Już i tak odbudowa idzie :)

    Lepiej zamknąć ten temat bo co niektórym to ST nie przeszkadza a innym kole w oko i to do tego stopnia że nie potrafią odseparować gry od życia...

    Są zwolennicy tego co się stało i przeciwnicy :) Jednym nie przeszkadza że politycy wyprzedają własny kraj i uważają to za normalne, wręcz ich wspierają a innym to przeszkadza i walczą z tym i Ci pierwsi uważają tych drugi za nienormalnych i odwrotnie...

    Chłopaki dostali czasy, obrońca wybrał i tyle stało się... będzie dalej płacz, obrażanie, ubliżanie, wyzywanie, jeżdżenie po rodzicach, życzenie śmierci i lament bo spadły cyferki z konta? To jest normalne? No łapki w górę komu te nie przeszkadza i uważa że tak jest ok!

    Fajnie byście się czuli jak by Was ktoś obrażał bo zrobicie coś w grze co komuś innemu nie pasuje? I uważa że tak nie powinno się stać?

    jedni napisali ze przez wykorzystanie czasów odechciewa się im grać a mi się odechciewa właśnie przez takie podejście do tematu, brak szacunku i trzeźwego myślenia gra vs rzeczywistość...

    Warto to przemyśleć.

    Z mojej jeszcze raz gratulacje dla atakujących, bo dal jednych to oszustwo a dla innych coś nowego, fajna akcja i niezłe ST. Szkoda ze taki śmietnik się tu zrobił zamiast komentowania na poziomi i powściągliwego wyrażania zdania... A z ego co wiem wielu z Was ma już swoje lata... oj i to sporo tych lat... a emocje związane z grą na poziomie dziecka z podstawówki bądź zbuntowanego gimnazjalisty...
    To skoro sam przyznajesz że są różne zdania na temat tego st to po co dalej ciągniesz ten temat i koniecznie chcesz wykazać że Twoje zdanie jest lepsze? Nie przekonasz tych którzy uważają inaczej niż Ty i Twoi koledzy. Jak i nie nakażesz im szanować graczy którzy mają taki styl gry jak tutaj został zaprezentowany.
    I wcale nie dziwię się że odechciewa się graczom gry przez takie akcje - cos nowego powiadasz? Ciekawa jestem czy podobnie byś myślał na miejscu Yesa albo gdybyśmy to my tak spakowali Miliego ;). Co do samej wystawki to lepiej dopytaj sojusznikow jak to było bo mam wrażenie że nie wszystko Wam mówią. Obrońca nic tutaj nie wybierał ale to w zasadzie bez znaczenia.
    Co do obrażania to niestety tak już jest, tyle że widzi się tylko obrazę w jedna stronę, w drugą już nie. Byłam obrażana już w tej grze więc akurat wiem jak to wygląda.

    To co teraz? Lot na buddy? Może czasy od GO?
  • Selene napisał(a):

    To co teraz? Lot na buddy? Może czasy od GO?
    Lot na buddy to nic nowego w tej grze, ale z tego co wiem to macie byłego sojusznika w szeregach GO więc możecie się pokusić :P Tylko ciekawe czy to coś nowego? ; data-verified= ">


    Selene napisał(a):

    Co do obrażania to niestety tak już jest, tyle że widzi się tylko obrazę w jedna stronę, w drugą już nie. Byłam obrażana już w tej grze więc akurat wiem jak to wygląda.
    Czyli jak jedna osoba zacznie obrażać to już wszyscy wszędzie i zawsze mogą? :)


    Selene napisał(a):

    Obrońca nic tutaj nie wybierał ale to w zasadzie bez znaczenia.
    Skoro bez znaczenie to o co ta cała awantura? 0_0

    Selene napisał(a):

    To skoro sam przyznajesz że są różne zdania na temat tego st to po co dalej ciągniesz ten temat i koniecznie chcesz wykazać że Twoje zdanie jest lepsze?
    Nie wykazuję że jest lepsze tylko "apeluję" o jakiś poziom kultury, jakieś minimum socjalne?
    Ktoś napisał że gra sięgnęła mułu bo powstało to ST, a czy nie upadło to wszystko jeszcze niżej jak się czyta te komentarze obrażające rodziców? życzące śmierci dla "agresorów"? Normalne to jest? Jak byś przemyślała to jednak to chcę zmienić a nie czyjeś zdanie czy ST jest spoko czy nie. No ale jak już napisałaś, Ciebie obrażali to innych też mogą obrażać? Taka gra, tak? :)

    Tak jeszcze nawiążę że od początku gry już pomijając u10 wyglądało to całkiem inaczej ale właśnie na U28 odwieczna walka Darkness vs Nazghul, później tu trafiłem do 3 X i zaczęło się 3 X vs Boss, COMA i inne sojusze ale nigdy nie było tyle złej krwi w tej rywalizacji... może teraz są inne czasy i trochę ludzie tu więcej kasy paskują w tą grę żeby pokazać, to ktoś kupi dex za złotówki od kolegi z soja żeby astro postawić, to kolega wejdzie na konto i kupi anty żeby statki przeklikać i tak dalej ale na litość... jakieś granice między grą a realem zawsze powinny być... I czy bym się tak burzył gdyby Mili padł bo ktoś by postanowił podać jego czasy??? teraz napisze że nie, bo znam podejście Krzycha do gry i wiem ze on sam by miał... wylane na to, tak jak na tych co tu komentują i obrażają... bo wiesz co jest najlepsze? Ci wszyscy ludzie i tak nic do naszego życia nie wnoszą... :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez 69DemoN69 ().

  • Kulturą zajmie się mod, cierpliwości, szkoda że tak się nie angażowałeś gdy w innych tematach często Twoi znajomi obrażali innych graczy. Gdzie wtedy byłeś? Wtedy mogli? Teraz dopiero to nie jest normalne?
    Przemyśl to może :).
    Nie powinno się obrażać nikogo, ale poczytaj sobie jak traktowano osoby które w takich tematach zabierały głos ;). Lepiej więc zgłosić posty i poczekać.


    69DemoN69 napisał(a):

    Skoro bez znaczenie to o co ta cała awantura
    Nie rozumiem co masz na myśli. Napisałeś że obrońca wybrał a tak nie było, obrońca od razu miał nas wystawić.
  • Selene napisał(a):

    Kulturą zajmie się mod, cierpliwości, szkoda że tak się nie angażowałeś gdy w innych tematach często Twoi znajomi obrażali innych graczy. Gdzie wtedy byłeś? Wtedy mogli? Teraz dopiero to nie jest normalne?
    Przemyśl to może :).
    Nie powinno się obrażać nikogo, ale poczytaj sobie jak traktowano osoby które w takich tematach zabierały głos ;). Lepiej więc zgłosić posty i poczekać.


    69DemoN69 napisał(a):

    Skoro bez znaczenie to o co ta cała awantura
    Nie rozumiem co masz na myśli. Napisałeś że obrońca wybrał a tak nie było, obrońca od razu miał nas wystawić.
    Spoko, podeślij linki to poczytam chętnie :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Ja Demonowi chętnie przypomnę, skoro taka ma krotka pamieć, albo jakimś sposobem to przeoczył, z jakim szacunkiem odnosi się do sojuszu (pokonanego), z jaka agresja i słabą ukryta krzywda jego sojusznik:

    wilku napisał:[mniam]

    No cóż, to 'śmieszne PN', ten 'pseudo sojusz' musiał wam bardzo za skore zajść, ze musieliście angażować siły 3 sojuszy, żeby nas zaatakować. Trochę to sprzeczne z faktami (że śmieszne i że pseudo), ale to co o PN myślą niektórzy (wilku na pewno) to 'z obfitości serca mówią jego usta'.

    Administrator Forum kasai:
    Nie cytujmy proszę takich brzydkich postów.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Weź się ogarnij, klapiesz i klapiesz jak potłuczony, gra to gra ale nie będzie mnie i obrażał jakiś leszcz. Swoje zdanie na temat waszego sojuszu mam i chyba każdy wie jakie ale te słowa kierowane były w stosunku do tej Marysi czy jak jej tam :S nie do całego PN, wiem że się nienawidzimy bo tylko takiego słowa można użyć ale szacunek do PN mam, mimo że tego nie okazuje. Ale tylko dlatego nie okazuje bo i wy nie jesteście lepsi, piszesz i sile 3 sojuszy, fakt tagi inne ale współpracujemy razem i każdy o tym wie. Zajmij się czymś pożytecznym w realu a nie ciągle na forum siedzisz, pogoda dopisuje wiec śmiało . Btw Yes też nie był w PN podobnie Andre wiec wiesz.... :)
  • Nie zabronie ci tak myslec, szczerze to mi wisi co jacys smieszni ludzie w wirtualnym swiecie mysla, poza sojusznikami oczywiscie, ale oni znaja mnie z zupelnie innej strony :) Dlatego postaram sie juz nie udzielać na forum jak i w grze, byl pewien okres gdy ta robilem i smiało moge stwierdzic ze wtedy gra sprawiala mi jakas przyjemnosc, teraz niekoniecznie ;) Takze bawcie sie dalej, ublizajcie, knujcie teorie jak to X-y kupuja konta i wystawiaja PN :quasi:
  • Na wstępie:
    - Nie znam obrońcy ani Agresorów....

    Suchar:
    Teraz już wiadomo kto wymyślił przekręt na wnuczka i policjanta.

    Moim zdaniem:
    Sposób w jaki obrońca został trafiony pokazuje, iż nie ma (i chyba nigdy nie było) czegoś takiego jak "moralność" wśród większości graczy o topowych flotach. ST i przyrosty ponad wszystko - to hasło naczelne. Rzecz jasna nie jest to pierwsze RW tego typu i pewno nie ostatnie.... Widziałem ACS-y gdy towarzysze lotu na kilka sekund przed wlotem zawracali swoje floty, a ktoś się rozbijał; tutaj jest więcej "finezji" lecz smród ten sam....

    Z drugiej strony:

    Dla pewnej części graczy ST będzie wynikiem świetnego podstępu/zasadzki - w myśl zasady wszystkie chwyty dozwolone a ogame to tylko gra - i tym osobom też nie można odmówić racji...

    PAMIĘTAJMY:
    Każdy ma swoją moralność zarówno w grze i w życiu i nie można tych dwóch światów sprowadzać do jednego poziomu !

    NAUKA:
    ST uczy i przypomina iż w każdej społeczności jest grupa osób, która poprzez manipulacje, przy wykorzystaniu wszelkich możliwych sposobów dąży do osiągnięcia swoich celów a my musimy ze wszelkich sił starać się nie dać zwieść.

    Słowo końcowe:
    "Nie nazywajmy szamba perfumerią"
  • wilku napisał(a):

    Weź się ogarnij, klapiesz i klapiesz jak potłuczony, gra to gra ale nie będzie mnie i obrażał jakiś leszcz. Swoje zdanie na temat waszego sojuszu mam i chyba każdy wie jakie ale te słowa kierowane były w stosunku do tej Marysi czy jak jej tam :S nie do całego PN, wiem że się nienawidzimy bo tylko takiego słowa można użyć ale szacunek do PN mam, mimo że tego nie okazuje.


    Hehehe :) Do łez mnie to rozbawiło.
    Nienawidzimy się? Serio?
    Miskom się wbijało szpile przez Fila i za to co wypisuje, z Milim nawet browara zrobiłem, z Cravovią był plan żeby się spotkać, heh i to niby MY albo ja nie mamy dystansu? Serio? Piwka raczej już nie będzie bo skończyłoby się na inwektywach, niestety ;)

    A ty Wilku nadal zostaniesz pionkiem, śmieszne że tylko Ty probójesz tego bronić, swoja drogą obecnie lepiej chyba być pionkiem niż kimś innym...

    Nienawidzimy sie - weź se nie żartuj - bez takich akcji jak tutaj nie bylibyscie w stanie robić nic...

    Suma sumarum uważam że jednak akcja spaprana, jakbyście zdjeli 2-3 floty może byśmy się nie podnieśli, a tak to tylko kwestia czasu no i daliście niektórym bardzo dobry argument aby zacząć się obchodzić z Wami własnie w taki sposób.

    No i połowa Uni chce odbudowywać to konto teraz
    Jeszcze raz dzięki i gratulacje :E


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Myslisz, ze nie myslelismy o tym, ale jakbys wiedzial, bo skoro jesli ( pionek) wie to taki mistrzunio jak ty tymbardziej ;) nie bylo to mozliwe :) Niechcac angazwac nazwe to niedoswiadczonych graczy. Ja sie ciesze niech odbudowuja, my tylko na to czekamy zeby ustrzelic hattrick i pobic wreszcie 1kk% takze sam pomoge wam w odbudowie :E
  • W Ogame gram niezbyt długo, czytam tak tę dyskusję i wyrobiłem sobie zdanie na ten temat.
    Wiem że należy oddzielić grę od życia realnego, ale całą "akcję" można porównać do sytuacji w której ludzie chodzą od domu do domu i zbierają pieniądze na fikcyjne chore dziecko które potrzebuje operacji
    W obu sytuacjach nabiera się ludzi wykorzystując nie tyle ich naiwność, co po prostu chęć pomocy. Wbijają szpilę w sytuacji, gdzie najmniej się tego można spodziewać...taka dygresja
    Jeśli ta gra będzie podążać z tym kierunku, gdzie nie ma już nawet tego podstawowego moralnego kodeksu, to uczciwi gracze nawet niech nie zaczynają grać, bo nie mają szans.
    No ale co nie jest zabronione, jest dozwolone...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Koza ().

  • Kurcze przestancie porownywac ta gre ze swiatem realnym, czy jesli bede gral np w CS i zabije przeciwnika to mam chodzic w zalobie ?? TO JEST GRA, nie zycie , jezeli nie jestcie w stanie tego pojac radze skasowac konto i zajac sie czyms bardziej pozytecznym a nie plakac teraz przy kazdym starciu :thumbup:
  • wilku napisał(a):

    Kurcze przestancie porownywac ta gre ze swiatem realnym, czy jesli bede gral np w CS i zabije przeciwnika to mam chodzic w zalobie ?? TO JEST GRA, nie zycie , jezeli nie jestcie w stanie tego pojac radze skasowac konto i zajac sie czyms bardziej pozytecznym a nie plakac teraz przy kazdym starciu :thumbup:
    Jakiś dorosły powinien tobie założyć blokadę rodzicielską.
    To forum zdecydowanie nie jest dla ludzi, którzy nie rozumieją co czytają.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • wilku napisał(a):

    Myslisz, ze nie myslelismy o tym, ale jakbys wiedzial, bo skoro jesli ( pionek) wie to taki mistrzunio jak ty tymbardziej ;) nie bylo to mozliwe :) Niechcac angazwac nazwe to niedoswiadczonych graczy. Ja sie ciesze niech odbudowuja, my tylko na to czekamy zeby ustrzelic hattrick i pobic wreszcie 1kk% takze sam pomoge wam w odbudowie :E

    Widzę błedy w logice
    Nie musze być mistrzuniem żeby pisać Ci że jesteś pionkiem, jakby ktoś w moim sojuszu zrobił coś takiego wyleciałby na zbity pysk i nie reprezentowałby naszych barw, a ja bym nawet nie pytał sojuszu, tak że chyba wiadomo już czemu sie nie dostałeś kilka lat temu do PN ;) Zastrzegam, czas przeszły wyleciałoby, bo skoro jedyny argument jaki rozumiecie jest argumentem siły - to jak wspomniałem pozostanie się dostosować przynajmniej w przypadku Misków i 3X-ów do takiej gry na tym uniwersum.

    Zatem jak dla mnie Waćpann - jesteś zerem, cytujac klasyków, podobnie jak Twoi koledzy, wcześniej Was tylko nie lubiłem, obecnie nawet nie szanuje. No i w relacjach pomiędzy sojuszami Co nie jest zabronione w grze jest dozwolone - wiem że cześć moich sojuszników się z tym nie zgadza, ale ja z miłą chęcia pobrudze sobię rece, aby trochę zmienić układ obecnych sił

    Tylko pozniej na przykład nie płacz że Cie sojuisznik wystawił czy whatever ;)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez priesten ().

  • Wilku
    porownanie bardziej na miejscu bylo by gdyby ktos z twojej druzyny cs sabotowal. Mysle ze nie byl bys zachwycony.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Temat lekko przeczyszczony, pomału już się rozpędzacie do 'strefy zakazanej' :P
    Wszystkim sugeruje wziąć dwa solidne wdechy i się zrelaksować. Jak już ktoś napisał 'punkt widzenia zależy od punktu siedzenia'. Dodatkowo moralność też jest bardzo subiektywną kwestią i myślę, że wszystko w tym temacie zostało już napisane.

    PS. priesten posty zostałyby usunięte także bez Twojej prośby^^
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • kasai napisał(a):

    Temat lekko przeczyszczony, pomału już się rozpędzacie do 'strefy zakazanej' :P
    Wszystkim sugeruje wziąć dwa solidne wdechy i się zrelaksować. Jak już ktoś napisał 'punkt widzenia zależy od punktu siedzenia'. Dodatkowo moralność też jest bardzo subiektywną kwestią i myślę, że wszystko w tym temacie zostało już napisane.

    PS. priesten posty zostałyby usunięte także bez Twojej prośby^^
    tyle bagna w tematach. proponuje pozamykac :)

    Przemierzyłem cały świat, od Las Vegas po Krym.
    Prawdopodobnie najlepsze ST jakie w życiu widziałeś !
  • kasai napisał(a):

    Temat lekko przeczyszczony, pomału już się rozpędzacie do 'strefy zakazanej' :P
    Wszystkim sugeruje wziąć dwa solidne wdechy i się zrelaksować. Jak już ktoś napisał 'punkt widzenia zależy od punktu siedzenia'. Dodatkowo moralność też jest bardzo subiektywną kwestią i myślę, że wszystko w tym temacie zostało już napisane.

    PS. priesten posty zostałyby usunięte także bez Twojej prośby^^
    przegadamy w domu


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • o proszę jakie ładne kolejne starcie :D
    już mi nikt nawet linka nie wyśle :(
    to yesman chyba do zera już dojechaliście :D
    bardzo mi się to podoba , graty akcja I procent jak zwykle na poziomie :D A reszta niech płacze I wylewa swoje żale liczy się końcowy efekt
    Pozdro z zaświatów :)
    TOUGH GUYS DON'T DANCE

    SOLO : 42087,3%

    ACS : 88597,91%