Pan PANDA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jest dokładnie odwrotnie. Szeregowi GO są pod ścisłą obserwacją i tak naprawdę mogą sobie pozwolić na o wiele mniej niż szeregowy gracz (na uni gdzie nie mają praw admina). GO jest na świeczniku i każdy mu patrzy na ręce, tak naprawdę to dość niewdzięczna funkcja.
    O tym co robią SGO się nie wypowiem, bo nie wiem.
    A w kwestii takich przekrętów jak tutaj, to oprócz pisania ticketow co sugeruje Ciapka (i co jest konieczne), jestem jednak zdania, że "gorąca atmosfera" na forum pełni rolę odstraszającą i sam system ticketowy nie jest panaceum w tym wypadku.
    Si vis pacem, para bellum
  • Ale śmieszne jest też to, że jesteśmy odsyłani do pisania ticketów, kiedy tak na prawdę ticket poszedł praktycznie zaraz po powstaniu tematu (bo nie minęło dużo czasu od powstania tematu do feralnego złoma). I z tego co się zorientowałam to łącznie 3 tickety poszły w tej sprawie, m.in. mój. Ja otrzymałam odpowiedź jedynie automatyczną ;P I nic nie zrobione, choć push razi w oczy jak patrzenie na stuwatową żarówkę z odległości jednego centymetra :P
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • ciap napisał(a):

    @zona_rolnika
    Nie jestem Waszym GO więc nie widzę Waszych zgłoszeń.
    Odpowiedź dostałeś z automatu bo nikt nie będzie od zera tworzyć wiadomości o przyjęciu zgłoszenia. To ułatwienie pracy GO ale nie jest to wymówka do olewania zgłoszeń.


    zona_rolnika napisał(a):

    I nic nie zrobione, choć push razi w oczy jak patrzenie na stuwatową żarówkę z odległości jednego centymetra
    Mój program do obserwowania graczy zauważył spadek punktów między 17.03.2019 23:10 a 18.03.2019 00:00. Jeżeli doszło do złamania Zasad Gry to o push możemy mówić dopiero po 72 godzinach od RW. :fsmile:

    Po pierwsze: Trochę to brzydko wygląda, jak piszesz do mnie z męskimi końcówkami :/
    Po drugie: Piszesz, że nie jesteś naszą GO i jednocześnie masz dostęp do "obserwowania graczy" naszej uni. Gdzie tu logika ? Czyli każdy GO może sprawdzać graczy mu niepodlegających ? Ciekawe, bo myślałam, że tylko określona grupa osób ma jedynie taką możliwość, ale nie myślałam, że wszyscy GO jacy są na ogame takie możliwości mają :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • Sprostuje, bo chyba ciapka użyła skrótu myślowego.

    GO jest się na danym uni i nie ma dostępu do innych uni.
    "Mój program do obserwowania graczy" - ciap pobiera API do swojej strony / programu, który analizuje różnice punktowe i wyświetla to w ustalonym sposób..
    API może pobierać każdy i robić z nim co tam sobie chce. API jest dostępne z każdego uni, dla kazdego. - na podstawie tego działa strona MMORPG i jej podobne.
  • @zona_rolnika
    Przepraszam. :kocham:
    Jest tak jak pisze @f4ust. Działam na narzędziach dostępnych każdemu. :fsmile:
    Danymi bawię się od 2012/13 roku. Podstawowe info można przeczytać na stronie > ciapka.pl/
    Dokładniejsze są na kompie. Nawet jakbym chciała wrzucić wszystko co mam to dla samego PL jest to 20GB danych. Nie wiem czy jakiś darmowy hosting oferuję taką dużą bazę danych. Nawet te płatne mają po 1GB :P
    Mój program to mój. Jakby był zabawką teamową to bym nie mogła napisać.

    Na serwerze gdzie gram nie jestem zwolenniczką takich tematów. Bo jeżeli doszło do pusha i byłby ban to gracz może się spłoszyć takim tematem.
    To też trzeba wziąć pod uwagę gdy kogoś podejrzewamy o push i robimy taki temat.


    @f4ust
    Zaraz Cie pac pac tym skrótem myślowym. :juzpotobie:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • To jeszcze w temacie i poza nim:
    1. Na u68 miałem identyczną sytuację - obserwowany Kamas - niecałą godzinę po moim skanie powrotu (4-6mld sury) wylądował w reckach. Kilka dni później razem z naszym unijnym olimpijczykiem wylądował na banie, który trwa do dziś (raczej perm). Olimpijczyk odesłał surę i gra dalej.. więc jedyna rada, to pisać tickety z wszystkim co wg. Was może być przydatne w tym temacie.

    2. Offtop. @ciap, nie boje się Ciebie :love: