Czesc i Czolem

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czesc i Czolem

    Hej,

    Uważam, że dawny zwyczaj kiedy nowi GO na uni witali się z graczami jest godny kontuuowania, totez chcialbym sie przywitac ze wszystkimi :)
    Na miarę swoich możliwości będę się starał pomagac jesli pojawi sie jakikolwiek problem, wiec bez krepacji mozna pisac tickety lub wbijac na IRCa.

    Chcialbym aby Wszystkim na uni zylo sie fajnie i abyscie rywalizowali na takich samych zasadach. Chyba wszyscy mamy juz dosyc panujacego mniemania, iz mozna bezkarnie lamac zasady a team nic z tym nie robi. Dlatego zwracam sie z prosba o informacje - jesli jestescie swiadkami lamania ogolnie przyjetych zasad. Ze swojej strony moge obiecac, ze doloze wszelkich staran aby nikogo nie skrzywdzic a odpowiednio zasluzonych odznaczyc wspolmiernie do winy ;)

    Jak wszyscy wiedza (a Ci co nie wiedza, wlasnie sie dowiedza :P ) pushowanie sie jest feee. Kara za to jest odpoczynek od gry + odeslanie surowca na planete administracji (GO, SGO, GA). W zwiazku z tym chcialbym tutaj umiescic liste moich planet (sukcesywnie postaram sie je umieszczac w kazdej gali).

    2:13:5
    3:54:4
    4:1:3
    5:2:1
    6:1:1
    7:39:10
    8:1:1
    9:1:2

    Pozdrowienia dla Wszystkich!


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Radim: Doszły nowe planety ().

  • Lord Maul napisał(a):

    Witaj @Radim ! Wiedz, że my, gracze Nekkar ,widzimy co się dzieje i doceniamy!
    Good job i tak 3 maj! :thumbup:
    Dzieki!

    schweppes65 napisał(a):

    Mam nadzieje że będziesz bardziej konsekwentny jak w stosowaniu polskich znaków, temu damy a temu nie..
    Hah, trafna uwaga! Juz przestaje sie wyglupiac z polskimi znakami ^^


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Wiem że IRC skrzywia pisownię przez brak polskich znaków ale teraz jesteśmy na forum. Wymogiem do bycia GO jest kultura osobista, uwzględnia to też stosowanie pisowni w kontakcie z innymi graczami. Po Twojej odpowiedzi wnioskuję że nie traktujesz mnie poważnie i poniekąd sam sobie zaprzeczasz.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę