Dalsze zmiany w cargo / Bash na licytator

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @Hermes
      Punkty strukturalne, to suma metalu i kryształu wydana na wybudowanie statku/obrony. Każdy poziom opancerzenia zwiększa wartość o 10% wartości podstawowej. Masz źle wyliczone wartości w pierwszym poście.

Guderian wrote:

tech. nadprzestrzenną na poz. 20, który przy podniesieniu z 10 na 20 kosztuję, bagatela 10.5kkk metalu, 20.9kkk kryształu i 6.3kkk deuteru.
      Podajesz koszt wybadania napędu nadprzestrzennego, a nie technologii nadprzestrzennej.
    • DarthMario. wrote:

są inne sposoby aby to ograniczyć
      Jakie na przykład?

@chemikos dziękuję za uwagę. Poprawione ;)

Po dwóch dniach reasumując - wychodzi na to, że bardzo możliwym jest iż ten pomysł nie wyjdzie nawet w fazę prototypu.

DarthMario. wrote:

@Hermes podstawowym pytaniem jakie powinieneś sobie zadać, jest takie - czy jest potrzebny nowy statek cywilny w tej grze?
      Jednak nie jest. W trakcie rozważań rozmyśliłem się jedynie na nieprzesadne podniesienie ładowności, bądź jeszcze raz zwiększenie procenta od badania Tn ~10%
    • Hermes wrote:

DarthMario. wrote:

są inne sposoby aby to ograniczyć
      Jakie na przykład?
      @chemikos dziękuję za uwagę. Poprawione ;)

Po dwóch dniach reasumując - wychodzi na to, że bardzo możliwym jest iż ten pomysł nie wyjdzie nawet w fazę prototypu.

DarthMario. wrote:

@Hermes podstawowym pytaniem jakie powinieneś sobie zadać, jest takie - czy jest potrzebny nowy statek cywilny w tej grze?
      Jednak nie jest. W trakcie rozważań rozmyśliłem się jedynie na nieprzesadne podniesienie ładowności, bądź jeszcze raz zwiększenie procenta od badania Tn ~10%
      Możesz zamrozić w jakimkolwiek budynku/budynkach, badaniu, tak wiem kontrargument taki, że musisz przetransportować - zgadzam się, jednakże łatwiej jest przewieźć 10kkk niż zbudować dt i wozić 50kkk, których potem część zezłomujesz bo nie będą Ci się kalkulowały w kosztach na fs.
    • Sam tak robię, ale za stary już jestem na takie kombinowanie. Już wolę pakować to w obronę, jak wspomniał jeden kolega wyżej i raz machnąć u złomiarza ze stratą, niż pilnować żeby mi się nic nie zbudowało/zbadało. Nie chcę dostosowywać życia do gry.

Oddaję projekt w Wasze ręce, jeśli ktoś widzi dalej sens tego pomysłu (nie mojego, przypominam :P). Wolałem przed momentem polecieć na origin i walnąć błahe "Give us 10%... Please...", z marną nadzieją, że ktokolwiek zwróci uwagę. Dla mnie temat jest wyczerpany.
    • @Guderian - weź raz jeszcze sprawdź jakie surowce potrzebne są do technologii nadprzestrzennej.
      Wytłumacz mi też sens liczenia ładowności dla astro28+29. Nawet jeżeli chcesz machnąć to za jednym razem, to przecież 28 lvl będziesz mroził w badaniu. Zostaje astro 29 - 102kkk surki, dużą część da się wrzucić w budynki.
    • Po minimum dobie wytężonego namysłu zdecydowałem się porzucić lobbowanie projektu na origin i oddanie pałeczki ewentualnie zainteresowanym. Być może te 5% powinno wystarczyć i zachować batoga rozwagi nad górnikami, żeby zachować smaczek ryzyka w grze. Dziękuję za chęci i wkład w prototyp na kreślarskiej desce.

Wątek może zostać otwarty. Jeśli nikt nie podejmie go dalej, najwyżej umrze śmiercią naturalną.