Spam własnej floty we wiadomościach

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Spam własnej floty we wiadomościach

    Od jakiegoś czasu zastanawiam się na co potrzebne mi we wiadomościach informacje o ruchu cargo własnej floty, kiedy mogę rozwinąć listę z górnego panelu interfejsu.

    Raporty szpiegowskie ok, wojenne ok, ekspedycje ok, ale związki-transport i treść dotycząca powrotu statków ze zwózki są średnio potrzebne. Dla grających stricte flotą, na dłuższą metę to bez znaczenia, ale kiedy lata się transporterami rutynowo, to i tak wie się mniej więcej jaka jest sytuacja. Chodzi mi głównie o to, że chciałbym otrzymywać wyłącznie naprawdę ważne wiadomości (ukłon dla GF akurat za info typu "zabrakło surowców na jakiś tam poziom - brakuje deuteru". Ściślej - ta cyferka 8 wyżej to dla mnie wyłącznie spam.
    Dzisiaj wpadłem na banalne rozwiązanie. W ustawieniach wiadomości jest możliwość wyboru otrzymywania info z licytatora - właśnie z powodu wyeliminowania spamu, po walce o fanty w czasie approx. To samo proponuję zastosować w wymienionych przeze mnie sekcjach wiadomości.

    Oddam konto na forum
  • Pewnie kolejny raz pisze po to aby tylko napisac ale moim zdaniem te wiadomosci to dla jednych spam ale dla innych przydatna rzecz. Mi osobiscie sie przydaja kiedy ogarniam transporty z handlu za dex i mam te raporty kiedy i gdzie moje trampki wrocily. Gdyby nie te "spamujace" wiadomosci musialbym klikac po moonach i szukac floty a tak to odczytuje tylko info i od razu wiem gdzie flota stoi.

    Pomysl polecial na origin. Spoko. Poczekam na dalszy rozwoj sytuacji.

    @Hermes prosisz o lajki a nie ma nawet mozliwosci by kliknac "like".

    Super Moderator Dziuba:
    Temat zamknięty na prośbę autora.