S&D Universum Aquarius Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

• Dyskusje

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• jest prog ktory wynosi 500k punktow jak go przekroczysz to kazdy nawet top1 moze Cie zaatakowac, a ze szpiegowales po stracie floty czyli jak spadles ponizej 500k pkt i stales sie zielony a atakujacy czerwony to po szpiegowaniu Wyjety spod prawa normalne i logiczne. Wiec na przyszlosc poczytaj zasady regulamin i FAQ a nie spamujesz. pozdro
      Come Back po roku przerwy:
      Uni Kassiopeia top100 OFF
      Uni Quantum top 15 OFF
      Uni Xalynth top 70 OFF
      Uni Quaoar top 40 OFF
      152 ST

Uni Aquarius ON
    • Najnowsze podliczenie > S&D Universum Aquarius Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

S&D Universum Aquarius Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019] > 28-03-2019 01:28:13 - Captain Cetus [Novigrad] & Atomic [Novigrad] - 202.69%
      S&D Universum Aquarius Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019] > 28-03-2019 01:28:13 - Captain Cetus [Novigrad] & Atomic [Novigrad] - 253.36%
      S&D Universum Aquarius Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019] > 26-03-2019 23:40:56 - Bjorn Ironside & Jakos to bedzie [NBD] & wisniakrk [Skellige] - 2889.57%

Te trzy nagłówki na chwilę obecną nie zostaja zaliczone, jeżeli zostaną poprawione zgodnie z Zasadami zaliczę je. Pierwsza rzecz, to to że w nagłówki może znajdować się tylko jeden nick tj. osoby która wstawia dane rw. Podział procentów w ACS wygląda następująco:

Toadie wrote:

Zasady projektu Seek & Destroy

1. Dozwolone są ataki ACS z członkami swojej drużyny, drużyny przeciwnej jak i z niebiorącymi udziału w S&D graczami. Każdy z uczestników S&D biorących udział w ataku publikuje swój raport wojenny, wpisując w temacie odpowiednią ilość % w zależności od wartości swojej floty, biorącej udział w starciu.

Gracz z najsilniejszą flotą przyznaje sobie 100%, a następni w kolejności 80, 60, 40, 20 % z ogółu zdobytych, przy czym przy obliczaniu siły floty liczymy floty wszystkich graczy, także tych nie biorących udziału w S&D
      Przykład: starcie z udziałem 5 graczy - zdobyty % wynosi 200.
      Gracz z największą flotą zdobywa 200%
      Następny 160%
      Następny 120%
      Następny 80%
      Następny 40%
      Razem zdobyli 600% o ile wszyscy atakujący biorą udział w S&D.
      Jeśli dwóch graczy wysyła flotę o identycznej wartości, dzielą się %, na przykład dwie identyczne największe floty zdobędą 2x90% ze starcia. (w omawianym przypadku byłoby to 2x 180%)
      WAŻNE: Warunkiem koniecznym publikacji dodatkowych RW przy ataku łączonym jest to, by wartość wszystkich dołączonych flot jednego gracza była równa co najmniej 10% wartości głównej floty atakującej.
      WAŻNE: Pojęcie flota główna rozumiemy, jako największa flota biorąca udział w ataku wysłana przez jednego gracza, niezależnie od tego, czy jest ona podzielona - liczy się suma flot jednego gracza. (Np. Gracz A posłał 1500 OW, 400 Pancerników, Gracz B posłał 1600 OW - flota główna to flota gracza A)
      Wyjątek: jeśli flota dołączana przez gracza do ACS'a nie stanowi 10% wartości floty podstawowej ale jednocześnie stanowi 100% jego floty bojowej zgłoszonej do programu (można wykluczyć Gwiazdy Śmierci z powodu ich niewielkiej prędkości i przydatności w takich sytuacjach) - jego RW również może zostać opublikowane i będzie liczyło się na poczet drużyny tego gracza.

@atomic @wisniakrk @Captain proszę o poprawę.

Ogame.cz
      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

[13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

:xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • jak zmieniasz ilosc sond do szpiegowania w ustawieniach to pamietaj kasowac pole zmiany nicku, mi tez caly czas wsadza maila samo w pole zmiany nicku ale ze wzgledu na znaki specjalne mi nie zmienia u Ciebie pewnie samo wsadza nick 3bit i jak zmieniasz ilosc sond to wsadza Ci tez nick, nie wiem od czego to zalezne ale tak jest.
      Uni Quantum top 15 OFF
      Uni Xalynth top 70 OFF
      Uni Quaoar top 40 OFF
      152 ST

Uni Aquarius ON
    • ogolnie troche zaorali reszte obrony sam spalilem zeby % nie bylo jak nabic chcialem spokojnie eko tu klepac i badania ale nihuhu nie wyszlo :) problem jutro sie rozwiaze konto zniknie :P co to za S@D jak kazdy z Was swoje LM rozbija i % na tym robi
      zenada i nic wiecej trza bylo sie nie pisac na S@D to moze i na uni ktos jeszcze by gral a tak pustynia
    • W tym miejscu należałoby podziękować organizatorom za tak wspaniały event, którego celem miało być chyba 'zaktywizowanie' nieco uni, a końcowo wszyscy wiemy jaki jest efekt - dużo więcej graczy na urlopie oraz tych którzy konta usuneli/porzucili.
      Do uczestników pretensji mieć nie można, ponieważ poddali się oni jedynie beznadziejnym zasadom, które nakierowały tę rozgrywkę na nic innego jak bezmyślny wyścig szczurów (z paroma przebłyskami).
      Mam jedynie nadzieję, że zostaną na przyszłość wyciągnięte jakiekolwiek wnioski.
    • Niestety ciężko się nie zgodzić z przedmówcą. Zdecydowanie do uni ze zlomem z obrony zasady powinny być inne bo w większości były to loty na lekki zysk albo lekka stratę które przyczyniły się do jeszcze większego wyludnienia uni. Są zasady więc się trzeba do nich dostosować ale patrząc obiektywnie na uni bez debrisu z obrony to by tu może z 10 RW się załapało więc o czymś to świadczy. Lekka ręką z 30 osób wrzucili urlopy po atakach na ich obronę a z 10 skasował konta a floty padły może 3-4 z tego co kojarze. Bunkrow nawet małych już nie ma więc będzie już totalny spokój na uni i bez fuzji w szybkim czasie umrze śmiercią naturalną bo teraz po weekendzie handlowym jeszcze paliwowki pójdą w od stawkę pewnie. Gratulacje dla przeciwników za zacięta walkę. Pozdro
    • @wisniakrk RW byloby moze mniej ale nadal bysmy je na bunkrach klepali z wlasnych LM poprostu wiecej na minus RW by bylo, bo zlomu z tej obrony to i tak grosze sa bo to nie tak ze 30% z bunkra 100kk da 30kk w zlomie a zaledwie 30% z 30% ktore sie obroncy nie odbuduje wiec okolo 11% bunkra idzie na zlom i 6% jesli ma mechanika wiec bunkry po 30kk daja zaledwie 2-3kk zlomu a wiec mniej niz 1/3 progu w tym S&D 90% zlomu w wiekszosci RW to i tak LMy byly i Ty oraz Atomic wiecie to najlepiej :D poprostu RW na minus bylaby wiekszosc a ich ilosc prawie taka sama :P sądze że na nastepne S&D wystarczy jednak wyższy próg procentowy tak aby totalnie nie opłacało sie rozbijac LM o bunkry i tyle :D
      Uni Quantum top 15 OFF
      Uni Xalynth top 70 OFF
      Uni Quaoar top 40 OFF
      152 ST

Uni Aquarius ON
    • Mamy i podsumowanie na Aquariusie ;) S&D Universum Aquarius Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]
      Rozgrywka która przyniosła chyba jedną z największych, jeżeli chodzi o ilość rw.
      Chciałabym pogratulować wygranym i życzyć powodzenia w dalszej grze na uni ;)

Proszę mieć na uwadze by poprawnie wysłać wiadomość z emaila, który mamy ustawiony na koncie na forum.

Ogame.cz
      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D

• @Ruda
      2 pytanka :D
      1. jak sprawdzic na jaki mail mam konto forumowe, po 7 latach moze wypaść z głowy szukałem w profilu ustawieniach i znaleźć nie mogę :P
      2. jeśli aktualnie Bada mi sie poziom badania ktore jest nagroda, to czekac az sie skonczy aby wyslac maila o nagrode, czy to bez znaczenia?

+ deklaruję Nagrodę dla Walecznego Łowcy :D
      Uni Quantum top 15 OFF
      Uni Xalynth top 70 OFF
      Uni Quaoar top 40 OFF
      152 ST

Uni Aquarius ON
    • CerVezA wrote:

@Ruda
      2 pytanka :D
      1. jak sprawdzic na jaki mail mam konto forumowe, po 7 latach moze wypaść z głowy szukałem w profilu ustawieniach i znaleźć nie mogę :P Proszę kliknij na swój nick, a następnie "Zarządzanie kontem".
      2. jeśli aktualnie Bada mi sie poziom badania ktore jest nagroda, to czekac az sie skonczy aby wyslac maila o nagrode, czy to bez znaczenia? Wnioskowane badanie nie może być rozpoczęte w momencie ustawiania nagrody.

Ogame.cz
      Ogame.pl
      PoO, ST, DiD oraz S&D